2454
Silent Hunter 5
  • Kapslee
    #1134
    A gyűjtői kiadásban 7 egyedi tengeralattjáró és hajó SKIN-t és nem típust kapsz. Nincs sajnos a VII-en kívűl más :(
  • bgabor
    #1133
    Közben rájöttem a megoldásra, csupán a két periszkóppal és a TDC-vel foglalkozó fileokat kell kitörölni a mod könyvtáraiból.
  • bgabor
    #1132
    Amúgy melyik gombal lehet zoomolni a periszkópokkal? A régi részekben lehetett, itt nem találtam rá lehetőséget.
  • bgabor
    #1131
    "The TDC with all dials has been included on the obs periscope, attack periscope, and UZO."

    Na ez a gond. Nemtudom miért feltételezik, hogy aki a régi kezelőszerveket szeretné használni, az szügségképpen manuálisan céloz.
  • bgabor
    #1130
    Hát sajnos rájöttem hogy elsőre is így csináltam, csak a mods mappában lévőt aktiváltam a jsgme-vel, és így is rálóg a periszkóp képére a TDC.
    De azért kösz.
  • bgabor
    #1129
    Köszönöm.
  • crossy104
    #1128
    Old Style SH Control1 3 0 tedd fel, de úgy, hogy a mod főkönytárára klikkelsz kétszer utána előjön a dial,included mods, mod,text mappák.Utána klikkelj kétszer a modsz-ra akkor előjön újra a old style sh controls 1 3 0.Na azt másold csak be a mods könytárba és jsgme -val inditsd el.Akkor nem lóg sehová bele.A többi cullang nem kell.
  • bgabor
    #1127
    Letöltöttem a DarkWraith féle Old Style SH Controls (familiar 3 dials) modot. Tök jó, végre van régi normális irányító interfész.

    Azonban a mod a periszkópba beépítette a TDC kezelőfelületét is, amit én ki szeretnék kapcsolni, mert eltakarja a periszkóp látómezejének jó részét, és mert nem játszom manuális targeringel, szóval szügségtelen is.

    Nem tudja valaki, hogy ezt a rész hogyan lehetne kivenni a modból?
  • crossy104
    #1126
    Kiváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://gamepod.hu/hir/ubisoft_ingyen_jatekok_a_drm_aldozatainak.html
  • Wittmann13
    #1125
    Értem,köszi!
    Délután kiprobálom.
  • runi 2
    #1124
    Sziasztok!Elkezdtem a játékot,megvannak a lengyel hajók és az utasítás szerint kössek ki Kielben.Navigációs gondom van kijelölöm az útirányt erre semmi.Mi a megoldás hogy tervezett útvonalat rajzoljak és az irányt tudjam tartani?
  • crossy104
    #1123
    Ha ugyanazzal a névvel kezdesz újra kampányt, az elején megkérdezi, hogy átakarod-e ugrani a tutorialt.Ha igen akkor a dokkban kezdesz, de sem jutalom pontot sem pénzt nem kapsz csak torpedókat.Mást sem enged fejleszteni, de csak akkor.Ha visszatérsz az első küldiről akkor már mindent enged.
  • Wittmann13
    #1122
    Hogy érted azt,hogy a dokkban kezdtél?
    Ki lehet hagyni azt a részt mikor felkeltenek a hajón és oda kell menni a kapitányhoz a hidon?
  • highlander15
    #1121
    Na ezek szerint jártam el:
    1.Kezdj el egy őrjáratot
    2.Lépj ki desktopra
    3.A Dokumentomokban az SH5 mappában keresd meg a Campaign.cfg fájlt,a value pontokat írd át,és az IS COMPLETED-et true-ra.
    4.Lépj vissza.
    Ezután töröltem a régi mentéseimet,újat kezdtem,kihagytam a tutorialt,és a dokkban kezdtem.Így már engedett küldetést választani.
    Amúgy honosítással mi a helyzet?
  • crossy104
    #1120
    Szia! Többünket is idegesit a dolog, mert mi sem találjuk.Próbálj a subsim-en utánanézni, esetleg kérdezni.Én még mindig nem kaptam választ.
  • highlander15
    #1119
    Danke schön!Nekem már megy egyébként rendesen,a Campaign.cfg-ben írtam át pár dolgot,meg elkezdtem előlről tutorial nélkül,és akkor engedett missziót kezdeni.Majd megkeresen a leírást és leírom ide is.
  • PanzerWolf
    #1118
    Ez jó kérdés...
  • Wittmann13
    #1117
    Köszi Nohab!
    Ha hazaértem kipróbálom! :)
  • bgabor
    #1116
    A gyűjtői kiadás 7 egyedi tengeralattjáró típusáról mit lehet tudni?
  • PanzerWolf
    #1115
    Engem is érdekelne a magyar manuál!
    Remélem a pecsbe sokat fognak javítani!
  • Nohab
    #1114
    Highlander15, Wittmann13 privik mentek.
  • crossy104
    #1113
    Még nincs.Mellesleg kb. egy hét, és itt az 1.2 patch.
  • Wittmann13
    #1112
    Ha van megoldás a skidrow féle verzióra,érdekel engem is.
  • Karabiner
    #1111
    jöhet a manual. kösszi
  • g3o
    #1110
    1.Kinek kell a magyar manual?
    2. TS ip címe? Engem mindenesetre a 94.247.88.21 TS3-on megtaláltok.
  • Karabiner
    #1109
    Van TS-k Hát szerintem ott egyszerűbb
  • g3o
    #1108
    Pontosan Ts nélkül nem megy?
    Van TS szerver vagy ajánljak egyet ami 24 órán át megy?
  • highlander15
    #1107
    Fasza...Kösz szépen!
  • Nohab
    #1106
    Tört verzió a hibás benne. Találtam egy módszert, amivel elméletileg működik. Ha ez igaz akkor küldöm a linket.
  • Karabiner
    #1105
    Javaslom hogy mihamarabb tüzünk ki egy konkrét indulási napot,hogy lehessen tervezni. Meg kikén találni hány napra, merre, hogyan, majd kéne ts rendezni egy úti meg beszélést akit érdekel, hogy konkretizálni tudjuk a dolgokat.
  • crossy104
    #1104
    Junius vége julius eleje lenne jó.Ha tudnál jönni akkor már négyen lennénk, és kevesebb lenne a költség.Úgy már megéri elmenni.
  • highlander15
    #1103
    Hol tudok küldetést választani?Az elején a tiszt elmondja a mondókáját,utána kellene,de nem tudom hol lehet...
  • PanzerWolf
    #1102
    Ez már tervbe volt anno csak nem lett belőle semmi.Engem is érdekelne ha lesz pénzem és kapok szabit.
    Amúgy itt virít egy u 995-ös bögre egyenesen onnan ahol ki van állítva a tengó.Havék voltak kint és gondolta ha már nem tudtam kimenni kapok egy ajándékot tőle.Az oldalán rajta van az u995-ös,alatta Laboe u995-ös felirat,fölötte Kaleu-Becher.Belül egy bója flut felirattal.A bögre alján pedig egy mentőmellény és benne,"Ebbe! Noch'n Bechen!" felirat(nem tudom mit jelent).A tetején meg az alján a bögre ezüstel van körbefutattva.tök szép az egész.jah az ott készült képek még mindig nem jutottak el hozzám,pedig vagy 2 éve már kint voltak.
  • crossy104
    #1101
    Sassnitz tengó múzeum a neve.
  • crossy104
    #1100
    Laboe-től nem túl messze van valami angol vagy amerikai tengó is egy szigeten kiállitva.A mostohafiam volt ott is.Vannak fényképei.Majd utánajárok az hol van.
  • crossy104
    #1099
    Már hárman vagyunk! U995 is jön U995-öt nézni.
  • Karabiner
    #1098
    én is ezt akartam javasolni mennék én is
  • crossy104
    #1097
    NOS! AKIT ÉRDEKEL! Nyáron csoportosan elmehetnénk Laboe-be három vagy négy embernek már nem kerülne sokba.
  • okmt
    #1096
    Sajnos sok olyan játék/kiadó van akiket addig érdekel a termék amíg el nem adják.Pl. 9 éves gyereknek karácsonykor magyarázd el hogy gyári hibás a gyári lemez.2 telószám is volt a csomagba baj esetére.az 1ik nem kapcsolható a másik hétfőn 11 órakor gépi hangon közli :munkanapon ,munkaidőben hívjam őket.1 hét után feladtam.Kinyit a bolt visszaviszem meg akarnak győzni hogy nem értek hozzá jó az.félóra vita után adott 1 másikat arra a kiegek nem mennek fel.letöltöttem ami kellett megkrekkeltem az EREDETIT hogy legalább játszani tudjon a gyerek.A stalker első részéhez minden patch le lett szedve(az is gyári)1.5 évvel a kiadás után még mindig fagy,kilép, stb.
  • crossy104
    #1095
    Ma esetleg lehetne. Más. Képzeld! Junius végén megyek Laboe-be megszemlélem a VII/C-t élőben, csinálok videót, meg képeket.