2454
Silent Hunter 5
  • crossy104
    #934
    Működik minden, pontosabban működne, ha elindulna a játék, de tegnap este óta nem indul el.
  • zoltang
    #933
    Meg kell várni míg az ubi szerverei újra beindulnak. :)

    Éljen az új DRM és mentési mód!!! :)
  • U995
    #932
    Az fasza Crossy
    De ha raksz be módókat mükszik a multi?
    Meg amúgy a multi milyen?
  • crossy104
    #931
    Nekem eredeti van, de már én is idegbeteg vagyok! Én többet játékot nem veszek! Betölti a játékot, beadja, de amikor kiirja, hogy a mentéseimet szinkronizálja a szerverről akkor lefagy.Bármit csinálok!Akinek már volt ilyen, az hogy oldotta meg?
  • U995
    #930
    Helló!

    Ha bepakolod a régi tárcsákat, bill. kiosztást, stb. akkor fog müködni még a multi?
    Tudom warezzal amúgy se müködik de majd ha lesz gépem megveszem én is.
  • crossy104
    #929
    Szia!

    Periszkóp: page up, page down, ill. insert, delete. De amit nézel periszkópot, akkor bal oldalon fent is tudod mozgatnifel, le, egérrel.

    Emberek:Rossz a morál, javits rajta, beszélgess, nyirj ki hajókat, főzess a szakáccsal, speciális menüt.Kapsz jutalom pontokat, kezd apontok adását a szakáccsal, akkor tud majd spec menüt csinálni.

    rombolók.a háború elején vagy gondolom, nem mindegyiken voltak vizi bombák, vagy pl. elfogyott.

    Tárcsák, stb, régi műszerek, minden van. JSGME használat, plusz subsim, sh5, downloads, reg.kell. van minden.
  • Titan
    #928
    Valóban így van nálam is...
    Ha a periszkópban nézel valamerre és megnyomod a numerikus billen a Del gombot, akkor arra veszi az irányt...
  • U995
    #927
    Ma végre kitudtam próbálni az egyik barátomnál full grafikával.
    A grafika nagyon szép szerintem de a játék???
    Nem találtam sehol a periszkóp behúzó gombokat, az időjárás lekérdezést, a vízmélységet, és egyáltalán nincsenek benne irányító tárcsák???. Meg még 1-2apróság, pl. hiába mondom nem mennek az emberek a deck-flak gunba, nem javítanak, ilyenek...

    A 3-4.részben ha meglátott 1romboló nehezen lehetett meglógni, itt találkoztam 4el direkt feléjük mentem h vegyenek észre, elkezdtek lőni, alámerültem és ennyi mintha nem is lettem volna se vizibomba, se pingelés, semmi el is mentek

    Furcsa dolgok ezek nekem, tudom lehet berakni bármit, de akkor is irányitani akkor hogy lehet:S?
    Az ok h útvonaltervező de egy konvoj támadásánál jo lenne ha lenne tárcsás is.
  • Karabiner
    #926
    most már nekem is. ok akkor megint túlterheléses támadás alatt állnak
  • crossy104
    #925
    Sziasztok! Bármit csinálok, nem tudok játszani, mert azt irja inkorrect név vagy jelszó!!!! Mi a hiba? A név és a jelszó biztosan jó!
  • g3o
    #924
    Értem főnök! Ezt tettem, aztán semmivel sem mozdultam se előre, se hátra... (ugyebár az a fránya WASD gombok....)
  • zoltang
    #923
    Sajnálom őket...

    Ubi.com - nagyon rosszul érzik magukat a Ubisoft hivatalos honlapjai. 2010. március 14. 15:06
  • gyozo
    #922
    A felszíni ágyúzáshoz rá kell nézni a távcsővel a hajóra és utána space.
  • gyozo
    #921
    Ezen funkciók ott vannak a játékban, de a billentyűzetre való kivezetést valami érthetetlen okból nem csinálták meg.

    A subsimen van mod már, ami visszaállítja szint az összes SH3-ban megszokott parancsot.

    Vagy, ha valaki nem akarja az egész billentyűzetet átvariálni, akkor a commands.cfg-ben egyszerűen be kell írni a parancshoz a kívánt billentyű kódját.
  • Zogu
    #920
    Miként lehet utasítani (pl a tüzért), hogy lője a célt?
    Hogy lehet megnézni, hogy milyen mély a tenger, ott ahol vagyunk?
    Ezek (és még sok más is) nekem mind hiányoznak a IV-hez lépest.
  • Zogu
    #919
    Köszi, megtaláltam.
  • Karabiner
    #918
    Ma este vagy késő délután multi? Most már vagyunk pár eredetis. Tessék jönni!
  • Karabiner
    #917
    tessen felmenni a toronyba és jobbra az a bazi nagy cső az a támadó periszkóp oda kel menni
  • Zogu
    #916
    Nekem is hiányzik a visszatérés a kijelölt útvonalhoz.
    Hogy lehet megfigyelő periszkópról támadóra váltani. Sehol sem találom, pedig ki és behúzni lehet, és látszik is a fedélzeten.
  • SH3
    #915
    Nem lehet eredeti verzióval állandó internet kapcsolat nélkül játszani.

    Persze aki letöltötte ingyé, az tud. :)
  • g3o
    #914
    Nekem egyenlőre homály egy kicsit (lehet, nem ástam bele magam még eléggé)
    A játékszerkezet egy kissé gagyi: amerikai kitüntetés-kategóriákat meghagyva egyszerűen csak átírták a kitüntetések nevét németre.
    Az eredeti horogkereszteket lecserélték Luftvaffe emblémákra (hol van a történelmi hűség???)
    A rendfokozatokat is az amerikai osztályozáshoz passzították, helyenként nagy marhasággal: pl. a hadnagy az altisztek közé került, a zászlós, ami a 3. Birodalomban nem létezett pedig a főhadnagy fölé... Ja és a Kommander rendfokozat mint olyan... :) [zt legalább kijavítottam, akinek kell, jelentkezzen érte]

    Apropó, hogy lehet visszatérni a kijelölt útvonalhoz? Ezt sehol sem találom, pedig jó lenne...

    Más: érdekelne, hogy oldottátok meg, hogy ne kelljen mindig internet kapcsolat a játékohoz...
  • SH3
    #913
    utólag lehet valahol állítani?
  • mk452001
    #912
    A telepítésnél megkérdezi, hogy milyen nyelven dumáljanak az emberek
  • SH3
    #911
    srácok, hogy lehet átállítani a hangot németre? tudom én vagyok noob de sehol se találtam. :D
  • PanzerWolf
    #910
    A felszínen nehezen hall meg.
  • gyozo
    #909
    Lehet, hogy most azt mondjátok, hülye vagyok, de kezd bejönni a játék. Elcsíptem egy nagyobb konvojt és iszonyatosan hangulatos. Hozzáteszem az észleli távolság szerintem itt reálisabb, mivelhogy minden dokumentumfilm a témában azzal kezd, hogy tengeralattjárót észrevenni éjszaka radar nélkül lehetetlen volt.

    Egyébként rájöttem, hol van hajó mélysége. Nem a határozó kézikönyvben, hanem a torpedó mélységállításánál, ha már azonosította az ember a hajót.
  • Karabiner
    #908
    meg is hallhatott nem csak szemel figyelnek
  • Piszkos  Fred
    #907
    Küldtél állapotjelentést?
  • PanzerWolf
    #906
    Nem hiszem el!9500m-ről kiszúrt a romboló a felszínen!!!Kicsit durva szerintem.
  • crossy104
    #905
    Nem enged be, kiirja rossz név vagy jelszó!
  • crossy104
    #904
    Holnap este mehetek, most dolgozom.
    Más: Feltettem a bill kiosztást, nyilakkal megy mindenfelé, de nem tudom kinyitni az ajtókat.Melyikkel kell?
  • giczinger
    #903
    hát lehet az is
    de mióta kitörölétem ezt azt meg matattam kicsit a fájlok között
    azóta megjavult
    azaz be tudtam lépni
  • Karabiner
    #902
    az nem azért írja megint baszakszik a ubi server nekem is csinálta most
  • giczinger
    #901
    arra gondoltam mi lenne ha egy mentést kérnék azt becopyzám és úgy megpróbálnám mert más már nem jut eszembe

    ha valai megkeresne egy mentéssel azt megköszönném
  • crossy104
    #900
    A jsgme bas....-a szét a játékot.Nekem most vágta tönkre.Feltettem, betettem a mod mappába, stb. elinditottam és lefagyott.Kitöröltem, utána kiirta inkorrekt username or password.Baszik elindulni.
  • SH3
    #899
    Valaki adna valami linket, ahonnan le tudnám szedni a tonna felezős modot? Télleg kicsit irreális a játék ilyen nagy számokkal...
  • crossy104
    #898
    Hali! JSGME használatával szeretném betenni a billentyű kiosztást, de nem csinál semmit.Miért?Nekem furcsa is volt, hogy pl. a mélységmérésnél ctrl+valamelyik bill. kell.Melyik mappát tegyem a mod mappába? Mert ahogy egyre többször ráklikkelek úgy más a mod neve.Melyik névnek kell szerepelni a mod mappában?Előre is köszi.
  • Blondy
    #897
    BaluW

    Nem is fogod tudni befejezni a küldiket. Én közel fél millió tonna után egy dühös hajnalon megvettem és lerántottam steam-en. Azóta ha kilövök egy hajót a küldi területén egy fehér csík jelzi hogy állok a tonnákkal. A warez verziióban ez a csik mindig totál szuürke tehát nem számol be egyetlen hajót sem neked. Netes elérés kell és eredeti ahogy látom ahhoz hogy elfogadja a kill-t a játék.
  • pz6
    #896
    Ok,köszi! :)
  • Karabiner
    #895
    szóval tökéletesen működik, ha félre érthető lenne