6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #4133
    Én a gondot ott látom hogy a nobrain vérpistik csak ilyen idióta configokkal tudnak játszani. normális loadout eszülbe se jut,tudom a rendszer megengedi ezért megtehetik de mégis...
  • xblades
    #4132
    Kora reggel
  • MaRee
    #4131
    Egyébként viccesek a Cataphractok 4 ac/2 meg 4 ac/5 felállással, előre érzem az AC nerfet :D
  • Torzonborz
    #4130
    nna látod...olyan ereje van hogy kirepített a mechedből egyenesen a desktopra
  • MaRee
    #4129
    :D :D Lőttem egyet AC/10-zel és crash to desktop :DD:DDDDDDDDDD
  • ximix #4128
    Óh jajj.
    Ne bombázz negatív hullámokkal már késő este.
    Gondold erősen, hogy jó lesz a patch, és akkor biztosan jó lesz. Ez egy álomszép patch, ami biztosan jó lesz.
    Már megint ezek a negatív hullámok! Hát nincs benned semmi hit.




    (Kelly hősei után szabadon:))
  • ximix #4127
    Hogy sikerült összehozni, mármint hogy a hűtés is jó legyen ?
  • xblades
    #4126
    Na és akkor nem írtam a bug halmazt amit ezek szerint megint sikerült installálni
  • xblades
    #4125
    Ez saját vélemény, de most elég mélyre süllyedtek a fejlesztők.
    Nem azért mert két hét alatt csak egy mech-et adtak a játékhoz, ami már amúgy is kész volt csak átemelték a teszt szerverükről.
    Vagy aktiválták a már amúgy is bent lévő dolgokat (Bap, női hang (hopp azt aktiválták? nem is néztem) (ui. hát nem)
    Kaptunk egy új ready fület, de a Founders előfizetőknek már nem jutott (biztos kevés pénz gyűlt össze és erre már nem futotta :( )
    Igaz az Uac/5 már magától megjavul és nem kell végig zongorázni kétszer a számokat 1-6-ig. Nyilván ez is sok időbe telt megcsinálni :), pár a .pak fájlok már biztosan.
    A group 2 fázis nyilván azért nem jön be mert nincs elég játékos a szerveren ehhez, nemhogy elég 8 v 8 group, ott várnánk perceken át ha addig ki nem dobna a szerver:(nyilván ezért nem lesz egy darabig 12 v 12 meccs sem. Leginkább az a mélypont hogy ígérnek sok mindent vagy nem is de abból sok mindent nem tartanak be szinte már WOT szerűen. Csak ott jó szovjet mintára reagálnak a panaszokra itt meg amerikai modon.
  • En0k
    #4124
    nekem nem jelzi a térképet és a hőmérőt :D :S
  • MaRee
    #4123
    Az új peccs óta olyan fps ingadozásaim vannak, hogy rossz nézni. Nem tudom mit tudnak már ezek elrontani még ezen a játékon.
  • xblades
    #4122
    Nem, hanem az ott lévő Command parancsokat csak azzal tudod aktiválni.
  • En0k
    #4121
    catapract 4db ac2-vel horror
  • Masakari
    #4120
    Nekem jó,viszont most olyat csinál hogy néha megakad 1-2 mp-re a kép(a szokásos 4 fps bug B verziója mellett)
  • Paladin
    #4119
    Fasza... -10 fps, amivel újra a játszhatósági szint alá esett.
    Akkor visszatérek azt hiszem a heti egy-két "vajon jó lett végre?" jellegű játékhoz :S
  • ximix #4118
    Hja ez felett elsiklottam naivan azt feltételeztem a BAP és ECM egyszerre jön ki. (gondolom ez miatt nem lehet feltenni sehova)
  • Masakari
    #4117
    Azért az kicsit genyóság lenne ha csak azzal lehetne majd előhozni a térképet harc közben-.-
  • ximix #4116
    Valamit elnéztem ?
    Van hely az Atlas-on mondom felteszem rá az ECM-et és a BAP-ot
    a BAP-ot sikerült, de az ECM csak a fejnél elérhető, olyankor látszódik semelyik másik testrésznél na mosta fejben 1 slot van az ECM-nek meg 2 darab kell akkor hogy is van ez ?
  • [NST]Cifu
    #4115
    Placeholder, vagyis nem csinál semmit, ugyanúgy, mint az ECM jelenleg. Megjegyzés: benne van a játékban két hete. ^_^

    Egyébként 5 pontos kérdés, feltehetően csak azzal lehet majd aktiválni a "B" bill.-re előkerülő Command Console-t.
  • Masakari
    #4114
    A felszerelések között tudja valaki hogy mire jó a command console? patch leírásban nincs róla semmi info.
  • xblades
    #4113
    Na azt sem aktiválták?
    Nem olyan nagy gond mert legalább annál több a szabad prémium idő amit használsz, csak te esetednél problémásabb.
  • Masakari
    #4112
    Mondjuk úgy hogy a szarnak adva van 1 pofon:)
    .......
  • Isi78
    #4111
    És ugye azt sem látom hogy lehetne aktiválni az alapító prémiumot. Nekem jó lenne mert én csak az alapot vettem meg tehát 8 napom van hátra... Ejj ejj. :)
  • xblades
    #4110
    Hmm jobb lenne ha nem ígérgetnének, csak inkább bejelentenék hogy mi érkezik.
    Mert ez így elég bosszantó, hogy rendszeresen nem tartják be a töredékét sem annak amit ígértek.
  • Masakari
    #4109
    Hát bevallom én a festéseket és a matricákat vártam már........mondjuk az éjszakai pályára is kíváncsi lennék hogy hogy lesz megoldva,remélem ott majd night vision-nel lesz értelme menni mert úgy fogjuk látni a legtöbbet...
  • [NST]Cifu
    #4108
    Amint látod, az sem szerepel a patch note-ban.
  • Isi78
    #4107
    Most elindult !
  • xblades
    #4106
    És a 8 group-ok?
    Azzal mi van?
  • ximix #4105
    ok
    Kösz
  • [NST]Cifu
    #4104
    Passz, nem zárom ki, hogy igazad van, és ezentúl MC nélkül is lehet váltani, de nekem nagyon furcsa lenne...
  • Nagydög
    #4103
    Nem. Meg mindig offline az egesz hobelevanc.
  • ximix #4102
    Az update elindult már?
    Gondoltam újratelepítem, de 19óra20perc környékén megállt mondom oké jön a leállás és a patch, de azóta sem akarja folytatni :(
  • Isi78
    #4101
    Szia !!

    El lett írva a 4. variáció:
    Cataphract CTF-4X


    * Hardpoints: 2 Energy, 4 Ballistic, 1 Missile, 1 AMS
  • Torzonborz
    #4100
    ööö hát ebben nem vagyok biztos. founders cata-ról lazán váltottam xp-t gxp-re úgy hogy nem volt elite. hmm bár lehet hogy arról ezt meg lehet tenni.
  • [NST]Cifu
    #4099
    Ha jól rémlik nem, eddig is csak akkor lehetett MC-ért, ha legalább Elite szintre volt fejlesztve az adott Mech.
  • Torzonborz
    #4098
    "A játékosok az XP-t GXP-vé válthatják, miután az adott Mech BASIC (alap) skilljeit kilockolta."

    ezt ingyen ? mert ugye mc-ért eddig is lehetett .
  • [NST]Cifu
    #4097
    És eljövé a Nyílt Béta 3. patch ideje. Lássuk mit hozott nekünk:

    Cataphract

    Tömege: 70 tonna (Nehéz mech)

    Cataphract CTF-1X

    Csúcssebessége: 64.8 kph
    Páncélzat: 352 pont
    Fegyverzet:: 4x Medium Lasers, 1x PPC, 1x AC/10
    Hardpoints: 5x Energy, 1x Ballistic, 1x AMS
    Jump Jets: 4

    Cataphract CTF-2X

    Csúcssebessége: 64.8 kph
    Páncélzat: 416 pont
    Fegyverzet:: 2x Medium Lasers, 1x SRM-4, 1x Large Laser, 1x AC/10
    Hardpoints: 3x Energy, 1x Ballistic, 2x Missile, 1x AMS
    Jump Jets: nincs

    Cataphract CTF-3D

    Csúcssebessége: 64.8 kph
    Páncélzat: 352 pont
    Fegyverzet:: 4x Medium Lasers, 1x PPC, 1x AC/10
    Hardpoints: 4x Energy, 2x Ballistic, 1x AMS
    Jump Jets: nincs

    Cataphract CTF-4X

    Csúcssebessége: 48.6 kph
    Páncélzat: 434 pont
    Fegyverzet:: 1x Large Lasers, 2x AC/5, 1x LRM-5
    Hardpoints: 2x Energy, 4x Ballistic, 1x Missile, 1x AMS
    Jump Jets: nincs


    Újdonságok, változások:

    *Beagle Active Probe, vagyis BAP, megnöveli a szenzorok hatótávolságát 25%-al (ez elviekben 600 méter helyett 750m-es befogási távolságot jelent más bónuszok nélkül), 25%-al gyorsabb a cél befogása, és be lehet fogni a leállt Mech-eket 120m méteren belül.
    *Hátranéző célkövető Modul, amely akkor is befogva tartja a célpontot, ha nincs az előtted lévő 180°-os zónában, valamint közelebb van, mint 200 méter.
    *Sensor Range Booster modul, megnöveli a szenzor hatótávját 15%-al (természetesen a BAP-al összeadódik)
    *A játékosok az XP-t GXP-vé válthatják, miután az adott Mech BASIC (alap) skilljeit kilockolta.
    *A csapatban lévő játékosok immár a Social / Group fül alatt is Ready-zhetnek.
    *Ha a csapat tele, akkor megfelelő hibaüzenetet küld a felhasználói felület.
    *A HUD-on az AMS esetében az aktív AMS-ek számát is kijelzi (Atlas 7K esetében pl.)
    *A Battle Grid ("B" billentyű, a parancsnoki kezelőfelület) kijelzőjén az extra információk alapból kikapcsolt állapotban vannak, az "I" billentyűvel kapcsolhatóak ki és be.
    *Kiütött állapotban nem lehet ezentúl használni az Ugróhajtóműveket.
    *A koordinátákat is kiírja az FPS mellett ha megnyomod az F9-et (ez egyébként egy ideje már így volt)
    *A befogás ezentúl szerver oldalon lesz kezelve, hogy a csalók dolgát megnehezítse.
    *Az SSRM-2 kevesebb sebzést okozott, mint kellett volna, ez javítva lett.
    *Az SSRM-2 ezentúl 100%-osan talál, hacsak valami nem keresztezi a röppályáját (másik Mech vagy terepakadály).
    *A pályatöltés közben fagyást kezelve lett.

    Játékmenet:

    *A befogási célkereszt immár spectator üzemmódban is látható.
    *A hőkijelző eddig néha hibásan mutatta az állapotát, ez javítva lett.
    *Leállt Mech-nél nem lehet a fegyvercsoportokat machinálni.
    *A beragadt fegyverek (UAC/5) ezentúl magától "kijavítja magát" 3-5 másodperc alatt, külső beavatkozásra ezentúl nem lesz szükség.

    Környezet:

    *A .PAK kiterjesztésű fájlokat újraépítik, jelentősen csökkentve a méretüket.
    *A Forest Colony Snow pálya hőmérséklete picit alacsonyabb lett.
    *A Forest Colony pályán tapasztalható alacsony FPS javítva lett.

    Éss....

    Mi az, ami kimaradt? Hát sok minden. Nem tesznek említést az álcafestések customizálhatóságáról, nincs szó a Conquest módról, sem az ECM-ről, és az Frozen City pálya éjszakai változatát sem látni a felsorolásban...
  • Masakari
    #4096
    Igen én is ezt számoltam,max éjszakai baglyok fogják élvezni tőlünk a dolgot.
  • [NST]Cifu
    #4095
    Csak azt tudom ehhez hozzátenni, amit a Blogon is: jó poén, de a mi időszámításunk szerint hajnali 3 és hajnali 5 között, hétköznap...

    Mondjuk ettől függetlenül jópofa. :)
  • Nagydög
    #4094
    Ha jol szamolom, ez nalunk masnap hajnal harom.