6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #4093
    Piranha Hunt
  • Masakari
    #4092
    NA újra raktam,és valóban jobban megy
  • Masakari
    #4091
    Hmm lehet megpróbálom akkor hogy én is újra rakom,hátha nekem is segít.

    Cifu,este meglátjuk:)
  • Nagydög
    #4090
    A desert map mar fent van a honlapon, de a kep es a leiras alighanem a forest colony-e.
  • [NST]Cifu
    #4089
    Bakker, Bitchin és nem Bitch? :)
    A hiv. fórumban ugye ki van csillagozva, szóval picit nehéz volt azonosítanom a szót. :)
  • Paladin
    #4088
    Volt amikor nekem is elkezdett ócskán menni, de újratettem a z egészet, azóta hogy "tiszta" szinte már játszható sebességgel fut :)
    Sőt, a bladexxx féle config csomag, meg a custom cfg-k csak lassítanak rajta.

    Más:
    A Bitchin Betty inkább kb. Nyafogó Betty :)
  • [NST]Cifu
    #4087
    A kérdés az, hogy a PGI hogy fogja az ECM-et és a BAP-ot integrálni a játékba. Az MWO nem igazán követi az MW4-et, szóval én nem indulnék ki abból, hogy ott hogy viselkedtek ezek a dolgok.
  • Masakari
    #4086
    BAP mech4ben nem a távolságot növelte meg,illetve asszem azt is 200 méterrel hanem a befogás sebessége is gyorsabb lett.

    Az ECM meg ha jól rémlik a befogás sebességét is növeli az ellenfélnek nem csak a távolságot csökkenti.

    legalábbis mech4ből ezek az emlékeim vannak:d
  • Torzonborz
    #4085
    Tehát akkor csak a vizuális azonosítás lesz nehezebb ? Ok ez így még jó.

    Most Cicada 3C-t tolom 2 db AC/2-el , hőkamerát szoktam leginkább használni sniperkedéshez bár elég nyögvenyelősen megy. :(
  • [NST]Cifu
    #4084
    Alapból nem lehet összevetni, a WoT-ban ugyanis nem rajzolja ki a harckocsit, ha "nem látod", míg ilyen nincs az MWO-ban. Hőkamerával könnyen, sima kamerával kicsit nehezebben, de nem lehetetlen akár 1500 méterről is kiszúrni valakit pl. a Forrest Colony Snow pályán. Persze így csak a direkt tüzelő fegyverek (LRM exluded) hatásosak, tehát Gauss, ER PPC, AC/2, stb.

    A tűzvezető rendszer befogása más tészta, és itt úgy működik, hogy ha ~600 méterről látod a másik Mech legalább 50%-át (ha fejből jól rémlik), akkor látod és befogod a Mech-et.

    Ezt az álcafestés nem befolyásolja.

    Ami befolyásolja, az az ECM és a BAP lesz. Feltehetően az ECM csökkenti majd ezt a befogási távolságot (tehát téged csak közelebbről fognak be, ha ECM-ed van), míg a BAP növeli (ha van rajtad, te messzebbről fogod be).
  • Torzonborz
    #4083
    arról lehet tudni hogy ez a camo festés hogy müxik majd ? csak külsőleg jelent valamit azaz pl havas pályán fehér festés által nehezebben lehet vizuálisan azonosítani a mechet vagy wot féle láthatatlanságiagyatlanorbitálisbaromság ?

    na jól megfogalmaztam de remélem érhető :D
  • [NST]Cifu
    #4082
    Yupp, de, azt is ígérték, kimaradt nálam. :)
  • Masakari
    #4081
    Nem a mostani patchben lesz benne a camo festés meg a matricázás?
  • [NST]Cifu
    #4080
    Nekem viszont az open bétába lépés óta 4-6 csatánként kilép a játék az asztalra.

    A bugokat előre úgy se látjuk, amit tudunk:

    *Cataphract mech
    *Pici LRM boost (0.1dmg per rakéta)
    *"K*rva Betty", a Mech női hangja
    *Frozen City Night map
    *Match-making 2. fázis (8 fős csapatok)

    Talán:

    *Működő ECM/BAP
    *A Weapon Group-okat a Mechlab-ban lehet majd állítani
    *Conquest játékmód
    *2 új modul
    *Az alapítóknak a Prémium valódi élesítése

    És az extra:

    Ugyan csak Dec. 18.-án jön várhatóan, de honlapra már fellőték a Desert mapot.
  • Torzonborz
    #4079
    nekem meg ugyan olyan jól fut patchtől függetlenül :D szerencsére 4 fps bug csak egyszer volt.
  • Masakari
    #4078
    Nekem pont hogy szarabbul fut az utolsó patch óta,remélem este jobb lesz.
  • Paladin
    #4077
    Utolsó patch óta egész szépen fut a game buherálás nélkül is . Úgyhogy kíváncsi vagyok, sikerül-e elrontani az esti patch-csel :)
  • [NST]Cifu
    #4076
    A nyilt béta itt soft-startot jelent. Nem lesz több reset, élnek a fizetős szolgáltatások (MC vásárlás), de a játék nincs abban az állapotban, hogy 100%-osnak lehessen még nevezni.
  • Torzonborz
    #4075
    igazából tök mindegy mert bár open béta a státusza gyakorlatilag úgy megy mintha release lenne. vagyis amit megszerzel az már meg is marad. vagyis egyfajta fizetős béta megy , már aki fizet :D
  • Masakari
    #4074
    Olyat kérdezel amire kb senki nem tudja a választ....
  • YakHead
    #4073
    Srácok, mikor jelenik meg amúgy ez a játék? Mert most Open -Béta van az stimmel, de megjelenési dátumot sehol nem láttam. Vagy egyszer csak ki lesz írva, hogy Release?
  • Masakari
    #4072
    LoL
  • Paladin
    #4071
    Na, velem is megtörtént. Egy goblin nevű egysejtű szándékosan hátbalőtt, kinyírt, majd amikor kérdeztem, h mi a betegsége, közölte, h "it's not okay to pilot a commando".

  • [NST]Cifu
    #4070
    Ha nincs befogva célpont, akkor nem tudsz SSRM-et indítani.
  • Cobra.
    #4069
    Itt még nem próbáltam, de ha nincs célpont, akkor a SSRM nem egyenesen repül?
  • Masakari
    #4068
    ehh,szép:D
  • Paladin
    #4067
    Ez vicces volt. Ellenséges Cata beosont a bázisra, majd amikor látta, hogy csak én jöttem vissza védeni streakes commandoban, lekapcsolta magát. Ilyenkor is foglal, szóval nem mehettem sehova, többiek meg nem figyeltek hogy mit vonyítok :)
    Aztán rájöttem a megoldásra, lockoltam mást a messze távolban, kettőnk közé vettem a genyát, és szépen lereszeltem :))
  • vaakuum
    #4066
    Egyre furcsább dolgok történnek.
    Colony forest 30 másodperccel a kezdés után megjelenik a "base under atk" felirat, amikor még éppen csak hogy kimásztunk onnan...nem is értette senki, hogy hogy tudott a 7 robot között bemenni valaki úgy, hogy alig 200-ra voltunk még csak mindannyian a bázistól. Természetesen mindenki visszafordult.
    A bázison és környékén sehol senki ellenfél (nem is lehet ilyen rövid idő alatt, fizikai képtelenség), de a csík szépen elindult lefelé...ott kóvályogtunk mind a 7-en, mert egy disconnect is volt a csapatban. 1/3-nál, amikor a chatben elkezdődött a "What kind of hack this is", fura módon hirtelen megszűnt a bázistámadás. Akkor tartott az ellenfél félúton mihozzánk...

    Lesznek itt még nagy anyázások a cifrábbnál cifrább cheat miatt, úgy érzem.
  • vaakuum
    #4065
    Bár már egy hónapja volt, de gyanús, hogy ezzel én is összefutottam, ráadásul tényleg néhány nappal később:

    http://mwomercs.com/forums/topic/73752-the-hacks-have-been-out-since-oct-4th/page__st__20
  • keneseig
    #4064
    megvan Köszönöm!
  • Paladin
    #4063
    Megnyugtatásul, nálam is 404 :)

    Ebben a topicban van a link, nem éred el?

    Ha a linkem nem jó, akkor a forumban a patch alforumban kerest, workarounds, első sticky, abban a link. (Már ha jól gondolom és erről a dologról van szó egyáltalán :D )
  • keneseig
    #4062
    Ha ez neked működik akkor nálam van a gond...
  • [NST]Cifu
    #4061
    Tessék
  • keneseig
    #4060
    Esetleg ide megkaphatnám addig a linkjét amíg a FAQ-ban megoldódik?
  • keneseig
    #4059
    nekem még mindíg ezt írja ki: http://mwohhq.blogspot.hu/p/usercfg-finomhangolas.html
    for beta members only! use original thread!
  • vaakuum
    #4058
    Ezért tartom furának, hogy most a tesztfázisban is le van tiltva, hogy szabadon spectatorkodjon az ember. Merthogy a csapattársai alapból honnan gondolnák, hogy csíter, az ellenséget meg nem lehet halál után videózni...

    De reménykedjünk, hogy most csak felfedezett egy bugot, aminek éppen a reprodukálhatóságát tesztelte, és azóta már jelentette is a fejlesztőknek.
  • [NST]Cifu
    #4057
    javítva
  • MaRee
    #4056
    Belefutottunk egy csíterbe valószininüleg, Darkwazard nevű egyén cicadával egyetlen lövéssel megölt engem(jenner) és Twinert(atlas) kb 500 méterről, volt rajta 4 darab medium laser meg egy AMS... Aztán egyszerűen nem sebződött a mechje, kb annyitól amitől más már meghalt volna nem ment le semennyi százalékja. A mechlabban 97%-os volt a mechem a halál után...
  • xblades
    #4055
    Általában egy új patch-nél cserélik. De eddig nem jelentették be előre melyiknél.
  • Cobra.
    #4054
    Trial mechek mikor cserélődnek?