6493
MechWarrior Online
  • En0k
    #3933
    az ultra ac5 beragadására szerintem van egy egyszerű megoldás. egy beszédfelismerő gamer szoftver kell hozzá ami egy bizonyos szövegre elindítja az előre eltárolt billenytűzetkombinációt. régen használtam ilyet és működik. a mechwarrior onlineban nem bróbáltam mivel még nincs olyan nekem tetsző mech amin szivesen használnék 2 db ultra ac5-öt. de biztosan ki fogom próbálni.
  • xblades
    #3932
    Igen láttuk:)
    És Cifu is írta hogy bizony az ellenfélnek kellemetlen tud lenni.
  • Caliph
    #3931
    na offline a szeró remélem lrm fix jön:D
  • Masakari
    #3930
    Van ilyen,úgy hívják:Álom! :D
  • Isi78
    #3929
    Egy olyan játék kéne nekem amit alvás közben lehet játszani. Nem veszi el az időt a családtól... Várom már nagyon...
  • Isi78
    #3928
    De akkor meg minek van UAC/5 ??? Oké a sima AC5-öt még nem próbáltam majd ha profi mech-harcos leszek és tudok egyszerre irányítani szaladgálni lövöldözni beülök egy Mediumba és majd ott kipróbálom.
  • Masakari
    #3927
    ja jó:D am ja,pont ez van velem is mindig ha az a fegyver van fent.nem is használom...
  • [NST]Cifu
    #3926
    ...és akkor a kutya sem használná a sima AC/5-öst...
  • Isi78
    #3925
    Igen nekem is tetszik az UAC/5 nagyon jó. Raktam fel én is de kb 10-játékból 1 alkalommal tudtam használni a második ellenfélnél is... kidobtam mint a huzat... :)
    Lehetne egy kicsit megbízhatóbb és akkor jó lenne.
  • [NST]Cifu
    #3924
    Nem AC/2-őt írt, hanem 2 AC-t, ami ez esetben UAC/5. :)

    Nem tudom, az AC/5 és UAC/5 előnye az, hogy alig fűt (szemben a nagyobb tesókkal). De az UAC/5 főfegyvernek annyira nem nyerő, mert rohadt kellemetlen, hogy akkor ragad be, amikor éppen az orrod előtt van valaki, vagy egy lassabb Mech-ben feléd rohan egy Light Mech, és éppen lőhetnéd... :)
  • Masakari
    #3923
    leírásban nem szerepel az ac2. Amúgy én uac5-ben nem bízok,folyton beragad.Ma láttam 1 ilyen atlast de szétkaptuk mint debil gyerek a mikulás csomagot.
  • Isi78
    #3922
    Egyszer majd felnézünk mi is a ts3-ra jó magyar szóra játszani.
  • Isi78
    #3921
    Sziasztok !
    Nekem most Atlas AS7-RS 4 med p.laser. 2 asrm 6 és gauss
    Szerintem valami ilyesmit kell másik Atlasból is összeraknom mert ugye ki kell farmolni az elitet...
    Üdv: Isi
  • XenHai
    #3920
    atlas as7-df 4 med laser 2 ultra ac5 100 ammo 2 asrm6 200 ammo meg állíthatatlan gyilkoló gép közelharcban ,távolra meg ott a 2 ac .
  • highlander15
    #3919
    Nekem a Centurion CN9-AL vált be most nagyon.Tegnap vettem,eddig 1-2-szer lőtték ki alólam,de kb. 10-14 ellenséges mechet semmisítettem meg vele.
  • blackshark
    #3918
    Heló mindenkinek!

    Nekem egy bevált mechem van. Kezdetek kezdete óta ezzel megyek.
    Catapult K2 2db gauss 60 ammo + 4 small laser, valamint 3 double heatsink.
    Armor fullon lábakat kivéve és Endo-steel. (190-es engine)
    Viszont csak azoknak jó ez a konfig, akik tudnak jól lőni.
    Pl: 30 lövésből csak 1-2 megy félre.
    Nagyon fontos a 90%-os fej találat!

    Üdv: varganorbert2
  • MaRee
    #3917


    heheheh nine small lasers hehehe!!!! Mintha magamat látnám
  • [NST]Cifu
    #3916
    Megéri, ha:

    *Pénzt harácsolsz, mivel a +30% bónusz nagyobb, mint az alapító Mech bónusza (ami csak +25%)
    *Jól boldogulsz a Ballistic fegyverekkel (a jobb karjára lehet fittelni 2 Ballisticot, ezen túl mindössze két Energy hardpointja van a CT-n, tehát ott sok bűvészkedés nem lesz)
    *Nem zavar, hogy a Katához hasonlóan a karokat oldalirányban nem, csak függőlegesen tudod kitéríteni.

    Én még az Open béta indulása előtt vásároltam, akkor nem voltam elszálva tőle, mert a 9AH jobban fittelhető volt, a +30% bónuszért 3750MC meg annyira nem volt jó vásár szvsz. Most úgy vélem, hogy annyira nem rossz vétel, mert nincs már 9AH, szóval csak a HBK-4-esekkel lehet még összenézni.
  • [NST]Cifu
    #3915
    Ez így szép és jó, de én élvezni szeretném a játékot. A Púpossal (Hunchback HBK-4G(F)) viszont nem élvezet, hanem kínszenvedés. Hosszú ideig próbálkoztam mindenféle felszereléssel (még 2x PPC fittem is volt), de egyik se vált be. Könnyű Mech-ekre vadászni nem jó (ahhoz sok lézer vagy SSRM kellett eddig), a közepesek ellen még elvan, de egy Heavy ellen megint nem jó. Csapatban okés addig, amíg több Med együtt sáskázik, de ezen túl már nem nyerő.

    Akkor inkább Awesomekodok. A 8R LRM boatra a legjobb per pillanat (most csináltam 2x LRM-20 + 2x LRM-15 változatot DHS-el... komolyan szégyellem néha benne magam), a 8Q régen jó volt MedPulse-boatnak (most per pillanat instant grillezi a Mechwarrioromat, szóval valami életképes fittet kell csinálnom neki), a 9M pedig roppant élvezetes volt a maga 69,7km/h sebességével, 3x PPC-jével és 3x SSRM-2-jével. Az SSRM-2 nerf óta itt is keresem milyen fittel lehetne életképes.
  • XenHai
    #3914
    ynw-je van valkinek meg éri az árát?
  • vaakuum
    #3913
    hunchback
  • Jockey
    #3912
    az a baj a founders miatt rengeteg penzt bukok ha nem azzal megyek, mert ugye founders+premium egyutt jol hozott eddig nagyon a konyhara es a regi 2ssrm 4medpulsal 600 kornyeki atlag damage-m volt..
    pupos amugy melyik mech-t jelenti pontosan?
  • Masakari
    #3911
    http://mwomercs.com/news/2012/11/496-battlemech-18-blackjack
  • XenHai
    #3910
    tényleg a prem lekapcsolás mikor lesz elérhető mert addig pörög az alapítóhoz járó ..
  • XenHai
    #3909
    20 mi vog történni?
  • MaRee
    #3908
    Minden új peccsnél új trial mechek lesznek, elvileg 20.-ig megy még ez a szenvedés így.
  • [NST]Cifu
    #3907
    Az energiafegyverek javítása drágább, így próbálják balanceolni az ammo problémát.

    A másik fele viszont tényleg az, hogy az LRM ammo-t lehet még tovább kellene drágítani... amivel csak az a baj, hogy a Trial Mech-eknél nem kell a lőszer úgy se fizetni. Szóval a Trial LRM-boatok (akármennyire is sub-optimálisak) hatékonyak maradhatnak bevétel szempontjából...
  • [NST]Cifu
    #3906
    Az a baj, hogy nehezen fittelhető az a Cata közelharcra. 2x SRM-6 még Artemis IV.-el is karcsú, de talán még azt lehetne megpróbálni, mellé 4x MedPulseLas vagy 4x MedLas (plusz AMS).

    Vagy azt csinálod amit én, hogy hagyod a fenébe a Founder's Mech-et. Én Púpost választottam, de sehogy sem jó. AC/20-al a közeli, gyorsabban mozgó célt sokszor elvétem (rajta van a célkereszt mikor lenyomom a bal egérszemet, de becsapódni már tuti mögé vagy elé fog), és nem életképes az LRM-boatok ill. Gausspultok, pláne nem a DMG-re fittelt Atlasok ellen.

    A Gauss-al elvoltam egy ideig, de detto ott vagyok ahol a part szakad: sniperkedni addig lehet vele, amíg egy Gausspult rád nem néz, mert a nagy álmoskönyv szerint 2db Gauss pont kétszer akkorát sebez, mint egy. Közelharcnál meg lásd AC/20...
  • vaakuum
    #3905
    Jogos, végül is úgy is meg lehet közelíteni az f2p és p2p játékosok szelektálását, hogy f2p-nek majdnem elérhetetlen az egyik fegyvertípussal történő játék... mondjuk erre a koncepcióra nem gondoltam, de tényleg hatékony kényszerítő eszköz lehet a bevétel növekedés segítésére.
  • Masakari
    #3904
    Well that escalated quickly
  • Torzonborz
    #3903
    " Mondjuk nekem nincs előfizetésem még."

    End of the story....

    Másképp : senki sem kötelezi az ingyé' játszókat arra hogy ammo-s fegyvereket használjanak .
    Lehet úgy is felfogni a dolgot hogy az lrm/ssrm a "gazdag úri gyerekek" játéka. Szigorúan idézőjelben ! ;)
  • vaakuum
    #3902
    "ha egy csatán nettó 100k hasznom van"

    Épp ezt írtam, hogy nekem valami nettó 22k sikeredett 3 killel és csillagászati végtagpusztítással, minimális, gyakorlatilag "festési" sérülésekkel, karcolásokkal. Mondjuk nekem nincs előfizetésem még.
  • vaakuum
    #3901
    De egy tonna SSRM is 50ezer, és gyakorlatilag mit lehet ennyivel kilőni a legeslegeslegoptimálisabb esetben?
    És mostmár simán lehet számolni egy 60%-os mellélövéssel az ssrm-nél is.

    Ugye a bevétel- felszerelés költségeinek aránya a játék gazdasági része, aminél a fejlesztők döntenek, hogy mennyire akarják engedni az f2p játékosoknak a saját mechhel való rendszeres játékot. Mert ha a lőszerárak az egekben vannak a nem fizetők bevételéhez képest, azt két módon tudják a játékosok ellensúlyozni:

    1) több trialos játékkal, aminél ha a trial mech potenciálját nézzük a saját célirányosan összeállított mechekkel szemben, az azt jelenti, hogy a viszonylag könnyebben kilőhető/gyengébb trial ellenfelek magasabb száma hozza a kicsit nagyobb sikerélményt a fizetősöknek. (előfizetők megtartása, mert ez sikerélmény, ami pozitív hatású, jobban élvezik a játékot, szívesebben költ rá újra és újra)
    2) jobban kényszerít a termelékenyebb mechek üzemben tartásához szükséges előfizetésre (tehát új előfizetőket igyekszik generálni).

    Aztán ennek a szintjét majd a kereslet/kínálat alapján lehet beállítani, amikor látszik, mennyi hosszútávú érdeklődő lesz a játék iránt.



    Akárhogy is, az tuti, hogy jelenleg a manuális lőszervásárlás és a gépi utántöltés ára nagyon nincs összhangban egymással, és ennek nincs köze az előbbi elemezgetésemhez.
  • Torzonborz
    #3900
    Nem értem miről beszélsz , ha egy csatán nettó 100k hasznom van akkor 5 csata alatt behozza az árát az lrm...
  • Jockey
    #3899
    kozelharcos catanak ti milyen setup-t raknataok fel founders catara?
    2largelaser 2medpulse ssrm2
    1lpulse 2 medpulse 2x10lrm-t tesztelgetek, de egyik sem tetszik..
    sebzes gondjaim is vannak ssrm-kel valamint kepes 100m-rol is melle menni, kicsit elkurtak tulzottan sztem..
  • Masakari
    #3898
    Vagy az embereknek belátni hogy vannak dolgok amiket masszívan alkalmazni akarnak drága móka és nem teljesen lehet csak arra koncentrálva játszani/nyerni.
  • vaakuum
    #3897
    Mondjuk azért az is elég fura, hogy egy tonna LRM kerül valami 80ezerbe, ha éppen nincs nálad raktáron, és akarsz még dobni a mechre...ha meg csak automatikusan újratölt, akkor nem tudom, mennyibe fáj, de elgondolkodtató, hogy 1 tonna artemises LRM tartalmaz 180 darabot, akkor 6 tonnával csatába indulni az 480 ezer, ha nulláról szereli fel valaki mechet. Nincs az a nyertes csata, ami ezt be tudja hozni, még az előfizetéseseknél sem. Szóval szerintem az árakat is felül kellene vizsgálni, vagy pedig az okozott sebzés után járó lóvét felszorozni egy 10-essel minimum. Csak hogy egálban legyen már a kézi és automatikus lőszer vásárlása, ami összhangban legyen a költségekkel és a bevételekkel.
  • vaakuum
    #3896
    Az durva, én 1080 raksival indultam, egy fél adag LRM-el szórtak meg (bevillant néhány végtagon a találatjelzés, de egyébként semmi komoly), utána elbújtam, kilőttem 3 ellent, egy csomó végtagot legyalultam, és javítás+lőszerfeltöltés került valami 120-130 ezer körüli összegbe.
  • vaakuum
    #3895
    VGA folyamatban, kíváncsiságom az egekben, mit tud rendes videókártyával :).

    Bugokat jó lenne, ha gyorsan javítanák. De ezek szerint nem csak nekem van ez a 4fps bug, pedig már kezdtem azt hinni, az IGP okozza.

    OFF:
    Azért egy Hawken reget is megeresztettem :)
  • MaRee
    #3894
    Új érdekes bug, streak srm-jeim 0 hőt generálnak :D