6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #3973
    Az AH-ra is.
  • MaRee
    #3972
    Igen, a 9A-ra asszem egy rá fér.
  • highlander15
    #3971
    Köszi a válaszokat!A Centuriont fel lehet fegyverezni Gaussal egyébként?
  • Masakari
    #3970
    Nekem 6.-a óta a laptopomon is és az asztalin is drasztikusan esett az fps,laptopon játszhatatlan(eddig játszható volt),asztalin meg felment a játszhatóba de kedd óta súrolja a játszhatatlant.nemtudom mit buheráltak de nagyon szar lett.
  • Bucser
    #3969
    Nem igazán értelek.. nekem nincs különösebb gondom.
  • Masakari
    #3968
    na most mentem 2 kört,még játszhatatlanabb mint volt....juppéééé
  • vaakuum
    #3967
    Nos, úgy tűnik, megvan a hiba, ami miatt a 7950 is ezt a típusú trágya képet adja néha a játékban:

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_9_bd5fnzqjv9.jpg


    Ennyit már régen szívtam egy hiba szisztematikus felderítésével.

    Itt a jelenlegi helyzet:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_10_2vf1p12xbx.jpg

    Próbáltam úgy csinálni a képet, hogy látszódjanak a beállítások. Az MWO alatt nem függ a motion-blur beállítástól sem, bár ezen a képen az ki van kapcsolva, de egyébként nem befolyásoló.
    Egyedül akkor esik szét a kép, ha a pirossal keretezett részbe húzom be a 3D csúszkát a Control Centerben. Ezen a középálláson még rendben fut, de a felső kettőt nem tolerálja az MWO.
    A Crysis Warheadben nem okoz semmilyen gondot, ha a csúszka a felső két állásban van.Az lenne a kérdésem, hogy ez nálam egyedi jelenség, vagy másnál is előfordul(na) ilyen képszétesés az MWO-ban, ha ilyen beállítást használ(na)?
  • Nagydög
    #3966
    Jobb also sarok, fegyverzet panel. Az irany billentyukkel tudsz mozogni, es a jobb Ctrl billentyuvel kapcsolgatni a kijelolest. Amelyik csoportnal vilagit az adott fegyvernel a sorszam, ahhoz hozza van adva.

    Egy fegyver tobb csoporthoz is hozza lehet adva. (En valamelyik lezer nehez trialnal csinaltam "huto" csoportot, amibe kevesebb fegyvert tettem, tulmelegedes esetere.)

    Minden csoportnak van sajat tuzgombja, ezt a beallitasoknal intezheted, ha akarod. Ha hagyomanyos modon akarod hasznalni, akkor valahova a kezedugyebe kell tenned a fegyverzet panel vezerloit, mert kulonben nehez a csoportok kozt lepkedni, illetve elofordul, hogy menet kozben kenytelen leszel atkonfigolni a csoportokat. (Nekem a Nostromoval konnyu a helyzetem.)
  • Caliph
    #3965
    irány gombok + jobb ctrl -al tudod felosztani
  • highlander15
    #3964
    Azt hogy tudom megcsinálni,hogy ne egy billentyűre rakja a felszerelt fegyvereket?Most egy billentyűn van a nagy,a közepes lézer meg az LRM-15...
  • vaakuum
    #3963
    Drivert cserélni nem volt még időm, illetve előtte egyéb dolgot szeretnék még megpróbálni, nevezetesen az igp inteles driverét legyilkolni a gépről. Csak azt addig nem akartam, amíg nem láttam stabilan működni ezt a kártyát windóz és egyéb programok alatt, hogy szükség esetén könnyen lehessen váltani vissza az igp-re. Valahol olvastam, hogy az intel driver is összeveszhet néha az atival.
    Egyébként a Crysis Warhead alatt majdnem(!) tökéletesen fut, full maxra húzva mindent, és az egyik képjavítót bekapcsolva néha villannak be a zöld növényzetbe full fekete pixelek. Nem sok, és többnyire a képernyő közepén, ami mozgás hatására eltűnik, újra megjelenik.
    Ehhez képest MWO-ban nem látom a robotot sem a garázsban, és most sikerült olyan kombinációt elérnem, amikor a hipertérrel elért fps keveredik az elsőnek linkelt fura textúrákkal.
  • keneseig
    #3962
    Értem én mi lenne a lényeg,csak nem érzem a különbséget az automata nyitás és a nyitott ajtók közti indítási sebességnél.Vagy nagyon elenyésző...
  • Torzonborz
    #3961
    ja hipertér effekt nálunk is volt , halál után spectator módban.
    egyébként meg mintha csöppet jobban bírnák a mechek a gyűrődést .
  • [NST]Cifu
    #3960
    Nem tudom, nálam ilyet nem produkált.
    Driver frissités, vagy esetleg egyel korábbi driver.
  • [NST]Cifu
    #3959
    Az ajtónyitás úgy működik hogy a tűzgomb lenyomásakor ezen Mech-eknél először kinyilik az ajtó, utána indulnak a rakéták. :)
    Ha kinyitod, értelemszerűen egyből indulnak.
    Ha viszont nyitva van, az adott testrész (Catánál a két kéz, Centurion esetén a bal torzó) sebezhetőbb. Ha jól rémlik, a nyitott ajtó esetén a páncélérték kevesebb.
  • vaakuum
    #3958
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_9_l6pqluofmg.jpg
  • vaakuum
    #3957
    Némi fps már van... annyira gyorsult, hogy szinte hipertérbe lépeett a mech...
  • vaakuum
    #3956
    Igen, a 12. akármennyit, ami béta verzióban van.
  • Torzonborz
    #3955
    legújabb drivert feltetted ?
  • vaakuum
    #3954
    Cifu, adj tanácsot pls...mit lehet ezzel kezdeni?
  • vaakuum
    #3953
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_9_bd5fnzqjv9.jpg

  • vaakuum
    #3952


    Sapphire 7950-nel elert képminőség :)

    Valamiért nagyon nem szeret engem ez a program, pedig aki annyira ürelmes, mint én, hogy még 14 fps-sel is tolja rendületlenül, megérdemelne némi kényeztetést...
  • keneseig
    #3951
    Van annak valami értelme,hogy ki lehet nyitni a rakétaajtókat?Én abban látnám a lényegét,ha nyitottnál mondjuk azonnal lőne mikor nyomok az egérrel vagy legalábbis észrevehetően gyorsabban,de semmi különbséget nem érzek.
  • Nagydög
    #3950
    En ezek szerint mindig fegyelmezetten egyes lovesekkel lottem. Elakasztanom azert eleg gyakran sikerul.
  • Caliph
    #3949
    amúgy úgy működik hogy ha folyamatosan tüzelsz vele két lövedéket ereszt el egymás után gyorsan aztán jön egy rövid töltési fázis,és ezeknél a duplázásoknál szokott elakadni a fegyó
  • Caliph
    #3948
    a trialos cicadan uac van
  • vaakuum
    #3947
    Az uac5 az én tapasztalataim szerint legutóbbi használatkor ( 2 hete) még úgy működött (És itt ismételten kiemelném, hogy a gépem még mindig dedikált VGA nélküli, és IGP-vel játszom 14 fps értékkel, 160-as pinggel, és cifra képeket linkeltem ide is, hogy néha mibe futok bele, ezért lehet (!), hogy a tapasztalásom nem érvényes általánosságban) de nekem úgy tűnik, hogy az uac5-nek van rövid nyomással egyes lövése, és folyamatosan nyomva sűrűbben lövöldöz és gyorsabban melegít. Ez nekem a hangja alapján is így tűnik. Ezt látom valamennyire igazolni az MWO fegyverzetet taglaló, Wepon values táblázatában a MAX DPS oszlopban az uac mellett kettő érték van a másodperc alatt okozott sebzésre, ezek egymástól / jellel vannak elválasztva. Gondolom az egyik a szimpla lövés, a másik meg a rajta tenyerelés esetét mutatja. Illetve ugyanezen táblázat láblécében van egy olyan apróbetűs rész a rövidítések magyarázata között, hogy az "UAC/5 can jam if doubleshotting". Remélem estére végre VGA kártyával is ki tudom próbálni, bár jelenleg semmi ingame pénzem nincs, hogy UAC-os mechhel próbálkozzak néhány napon belül.
  • Nagydög
    #3946
    Milyen duplazast? Akkor tisztazzuk: hogy mukodik az UAC5? A statlab csak annyit emlit, hogy 2 lovedeket lo ki egyszerre.(ahogy mondjuk az LBX 10-et.)
  • gorugrany
    #3945
    Érdekes dolgok vannak ez után a patch után.
    -a forrest colony-n még mindig megvan a teljes elsötétedés
    -10-ből 6-szor, ha túlmelegedés miatt lekapcsol a mech nem kapcsol vissza, csak bután várod, hogy szétlőjenek. A shutdown ezen segít, de így is sokkal több idő.

  • XenHai
    #3944
    Csak én nem tudok mechlabban menteni ??
  • XenHai
    #3943
    Én chain firben használom a 2 uac5-öt ! El sütök 2 gyors sorozatot aztán várok kicsit majd megint gyors 2 sorozat ritka amikor be akadnak nálam!
  • vaakuum
    #3942
    Nekem az (volt) vele a tapasztalatom, hogy amíg sima AC5-ként van használva, addig nem ragad be. Amint valaki elkezdi használni a duplázást is vele, onnantól bármikor beüthet a malfunction. Nekem volt, hogy az első duplára beragadt, és olyan is, amikor simán dupláztam vele 7-8 alkalommal.

    Használatát tekintve arra jó az uac5, hogy távolról egyes lövésekkel óvatosan lehet tolni az ellent, aztán ha szemtől-szembe kerülés esete forog fenn, akkor rá lehet tenyerelni a tűzgombra, és van rá esély, hogy gyorsan bele lehet lőni három duplát, ami meg elég jó sebzés lehet, pláne, ha egy modulra megy. Akár el is döntheti a face-to-face esetet azonnal. A probléma akkor van, ha gyorsan mozgó célra akarja használni az ember, és nyomja a tűz gombot. Akkor ha nincs találat a pörgésben, akkor kellemetlen, mert a beragadás miatt utána már egyes lövéssel sem lehet használni.


    Nekem az hiányzik a rendszerben, hogy amikor egy fegyvercsoportra beállítom az egymás utáni lövöldözést, akkor is végigmegy az időzítő függőlegesen mind a 6 fegyversoron, ha az adott csoportban összesen csak két fegyversor van aktívra állítva. Ekkor lehet, hogy pl. egy csoportban 2 db uac5 esetén a lövés szerencsétlen esetben éppen 4 darab szünettel kezdődik, a felszerelés helyétől függően. Ha ez nem így lenne, tök jól lehetne használni ezt az időzített lövést az uaccal a véletlen beragadások elkerülése ellen.
  • Nagydög
    #3941
    Szerintem neked az MWO Mechbay kell. Ez a Statlab az abban levo statlab standalone valtozatanak tunik.

    A Mechbay-bol nekem 5.3.3 van.
  • Torzonborz
    #3940
    http://www.mechspecs.com/showthread.php?67-Introducing-MWO-Stat-Lab-Program

    innét , kicsit új a felület. de aztán lehet hogy ez nem is a legújabb csak Én néztem be ? :D
  • MaRee
    #3939
    Hol is lehet letölteni a legújabb verziót?

  • Nagydög
    #3938
    En eleg gyakorlottan unjammelem mar. :) Masreszt, ha nem lovoldozol vele tul vadul, akkor elvileg be se ragad.
  • Torzonborz
    #3937
    Az új statlabot nézte már valaki ? Hogy lehet benne mechet variálni ? Mert csak kiválasztani tudom de mást nem. :(
  • Isi78
    #3936
    Köszönöm. Ez remek. Tehát használhatatlan... :)
  • Nagydög
    #3935
    Nincs billentyu ra. Ha beragad, akkor elkezd villogni. Ilyenkor raallitod a kijelolest, es egyenkent hozzaadod minden csoporthoz. Mikor vegigertel, megismetled, megszunik a villogas, es ismet mukodik a fegyvered.
  • Isi78
    #3934
    Beragadás esetén ki lehet jam-elni az UAC/5-t ??
    Ezt nem tudtam és mi az alap bill erre ?? Mert így most hirtelen nem találom ám.