6493
MechWarrior Online
  • Cobra.
    #1533
    Ha sok lesz a rohangáló light mech, akkor kell egy heavy amire felmegy 4 Streak SRM tartó :)
  • Caliph
    #1532
    wot-ot csak azért hoztam fel mert mindenki ismeri és az elgondolt szituációt így volt a legkönnyebb leírni hogy mindenki egyértelműen megértse mit értek a "körberohangálás" alatt.
    az hogy milyen a balance vagy a t50 egy szóval sem lett megemlítve.
    Én továbbra is tartom magam a saját személyes véleményemhez,hogy kicsit lassítani kellene a mecheket. Amit Cifu is linkelt light mech videót,abban is SZERINTEM nevetségesen gyors a mech miközben megy át árkon bokron hegyen.
    De örülök hogy ez csak az én egyedi gondom,gondolom idővel biztosan meg fogom szokni.
  • Ry0K3N
    #1531
    Jah mechwar 4 ben nem igazán sikerült azt összehozni ami ténylegesen jellemző a gépre de mikor kipróbáltam a táblás szimuláció java alapon játékot és egy szaros tank az AC20-al pofánlőtte legelső sorozattal a pilótafülkét criticallal csak néztem ki a fejemből hogy ilyen nem létezik. Aztán rájöttem hogy nem 2 hex távolságból kéne harcolni :D (akkor próbáltam ki először a táblásat x)
    De hát megdobta na :D
  • Masakari
    #1530
    Daishi nem rossz meg:p majdnem megfelel a legyozhetetlen definicionak. Viszont szerintem (legalabbis mech4 alapjan) eleg konnyen kiloheto az oldalso torzok 'gyenge' pancelozottsaga miatt.

    A hatra iranyulo fegyverek meg valoban erdekes hatast produkalnanak ha meg lenne csinalva ez az opcio.
  • Ry0K3N
    #1529
    A harmadik hiba mikor elhiszik hogy ez működik a Daishire :D
  • BalMat
    #1528
    2 hiba fordulhat elő: az első, amikor a mérnökök megépítik a "legyőzhetetlen" mechet. A második, hogy ezt elhiszi a benne ülő mechharcos.
  • Masakari
    #1527
    fuu latszik hogy total nem ertesz ehhez.WoT-al meg ne peldalozz mar csak azert se mert 1,teljesen mas jatek 2,ballance mint fogalom nem letezik abban a jatekban.

    Light mechek epp eleg idegesitoen gyorsak lesznek+ jetpack,es a legtobb ember aki nemigen jatszott meg mechwarriorral es ott ul az Atlaszban(mert o meno csavo es megmutatja hogy kell ezt jatszani),ugy fog megdogleni hogy orom lesz nezni. Ez nem WoT hogy a
    T-50-2nek nevetsegesen eros az agyuja es szetlo mindent es annyira rohejesen szar a tank modellje hogy minden lepattan rola tobbszor is egymas utan!!!!
    Ez BattleTech! azonos fegyver es pancel mindenkin,nem tudod mi a dolgod/hogy kell jatszani a mecheddel halott vagy,csak nem tudsz rola!(valamelyik konyvben volt 1 jo idezet erre de mar nem tudom melyikben)
  • Ry0K3N
    #1526
    Mechwarrior Tactics, hamarosan indul a béta aki nem tette még regisztráljon kulcs reményében! Hamarosan osztogatják a regisztráltak között.
  • Nagydög
    #1525
    Ja. Kishijan otvennel is megy lejton lefele, mig egy Jenner a 115-ot karcolja.
  • [NST]Cifu
    #1524
    Hasonlítsd már össze ezt ezzel:

  • Caliph
    #1523
    #1464 ben lévő video alapján nekem gyorsnak tűnik a Atlas.
  • [NST]Cifu
    #1522
    Tessék? O.o

    Egy 100 tonnás Mech csúcssebessége ekkoriban 64km/h (400-as fúziós reaktorral), ennél gyorsabb csak MASC-al lehet, ami még odébb van. A legtöbb 100 tonnás mech 300-as Reaktorral rendelkezik, ez 54km/h-s sebességet takar.

    A Cicada több, mint kétszer gyorsabb ennél, de a Jenner és a Commando is közel van ehhez a maga 97km/h-s sebességével.

    Amúgy az eddigi információk alapján pontosan ezt a körberohangálást csinálják Jenner-el a jelenlegi alfa verzióban. Hozzá kell tenni, hogy szemben a WoT-al, itt azért a körberohangálásnak hamar vége lesz, mert ha ráfordul a nehéz Mech, akkor egyetlen AC/20 találattól elfüstöl a kis Mech.

    Kár, hogy a jelek szerint itt sem lesz hátrafele néző fegyverzet, ahogy a korábbi MW játékokban sem volt. Milyen szép meglepetéseket lehetne okozni egy pár hátra néző Pulse Medium Laser-el. :)
  • Birk@
    #1521
    Sziasztok, minap vettem észre ezt a projektet, ideje volt MPBT 3025 után. Ígéretesnek látszik, legalább a rakéták már nem mennek át a hegyeken XD
  • Nagydög
    #1520
    A nagyob mechek lassabbak is, konnyu mechek korbe is rohangaljak oket, de a mechek mozgekonyak, meg a nagyok is, egy konnyu mechen annyi pancel van osszesen, mint egy assault egy karjan. Rakd ossze, mi a f2f eredmenye!
  • Caliph
    #1519
    sztem túl gyorsak a 100 tonnás mechek...simán bele lehetne vinni egy olyan színfoltot mint a world of tanksban,hogy egy kis mech simán körberohangál egy nagyot és lassan megeszi.
  • [NST]Cifu
    #1518
    Desktop háttér.
  • Masakari
    #1517
    Pontos kepletet en se tudok,de szamit a mech hutesi hatekonysaga,a pancelozottsag merteke, a fegyerverek tuzereje es a mech sebessege is ha jol tudom. Ezen felul pontosan mit hogy szamitanak bele passz,talan a mech factoryn van ra adat/keplet,de innen nem tudom megnyitni az oldalt.
  • xblades
    #1516
    Ja akkor ezért nem, mert csak egy link volt.

    Masakari

    Valami hasonlóra gondoltam, de nem tiszta hogy hogyan számolják.
    Talán tűzerő;lőtáv;lövés/perc értékekkel.
  • Masakari
    #1515
    BattleValue

    lenyegeben a mech harci erteke,ez az ertek azonos tonna eseteben a klanos gepek javara joval nagyobb a sokkal jobb felszerelesek miatt.
  • [NST]Cifu
    #1514
    #1460 ;)
  • xblades
    #1513
    Én még nem láttam:

  • xblades
    #1512
    Mit is határoz meg a BV?

    Az training battle meg maga a béta teszt lesz.
  • [NST]Cifu
    #1511
    Ask the Devs 2. Q&A:

    Lastly, there will be a team balancing mechanic in place when it comes to finding matches. We are still working out the final details on how we want this to work whether it goes with BV or based on tonnage or a combination therein.


    Vagyis a játékban lesz egy team balance rendszer, ám még nem tudják mi alapján (BV vagy tonna).

    [DYMLOS2003]: My question is are we going to be able to create custom matches so that we organize clan matches, play against our friends, create machinima, ect. ect.

    [BRYAN]: Not at launch. Post launch, maybe. This is not a traditional multiplayer game.


    Nem lesz induláskor custom match / training battle.
  • [NST]Cifu
    #1510
    Akkor legyen hőcserélő. :)
  • Masakari
    #1509
    Szerintem is hőcserélő a jobb szó.
  • Fenrir
    #1508
    A repülésben heat exchanger-nek hívják, a hőcserélő tökéletes erre. A szárnyba bevezettet forró olajat hűtik a kerozinnal és ezzel fűtik a kerozint, hogy jó legyen a sűrűsége.
  • Nagydög
    #1507
    A hutoradiator teljesen rendben van.
    Btw: A radiator nem veletlenul a futessel van kapcsolatban, ugyanis epp az a dolga, hogy leadja a hot. A ket rendszer teljesen analog, csak mig az egyik esetben a lakasban leadott honek orulunk es nem erdekel, honnan jott, addig a masikban a hajtomutol elvontnak, es nem erdekel hova megy.
  • xblades
    #1506
    A hűtőradiátor is jó de a hőcserélő is.
  • Ry0K3N
    #1505
    Miért értelemben vett fordításban nem az? :D
    Amúgy sarnáról:
    Heat sinks, which sharing names with real world passive radiators found in computers, are actually complete heat pumps, not "true" heat sinks in the engineering sense [1][2]. They serve as a BattleMech's means of protecting itself from internal damage caused by heat, as most 'Mechs' weapons easily cause enough heat to fry the machine's own electronics or melt its plastic muscles, the myomers that make 'Mechs possible.

    Heat sinks operate by collecting heat with coolant distributed to heat sources (weapons, engines, myomers, electronics, etc.) and delivering that to a radiator. Because a BattleMech may operate in environments considerably hotter than the interior of the 'Mech, the system includes a heat pump to "force" the heat out of the 'Mech by elevating the temperature of the coolant in some reversible fashion. (The vapor-compression heat pump of home air conditioners is a typical example, but 31st Century BattleMechs may make use of more exotic heat pumps.)

    Van amelyik könyvben hőcserélőnek hívják és szerintem ez a legjobb kifejezés rá működését tekintve.
  • [NST]Cifu
    #1504
    Talán valami fekete lyuk, amely elnyeli a hőt? :)
  • Ry0K3N
    #1503
    Hőelnyelő x)
  • [NST]Cifu
    #1502
    A radiátor egy hőcserélőt jelent, nem csak a fűtéssel kapcsolható össze, lásd például az autók hűtőradiátora, vagy az űrállomás hatalmas radiátorai, amivel a hulladékhőtől megszabadulnak.

    A radiátor egyik formája a hűtőborda, ami valóban a Heat Sink megfelelője. Viszont itt szvsz akkora méretekről beszélünk, hogy helyesebbnek tűnik (technikai szempontból) a radiátor megnevezés.

    De lehet szavazni róla, hogy mi legyen a fordítás, radiátor, vagy hűtőborda? :)
  • xblades
    #1501
    Néhány leírást átcsoportosítottam a Mechlab részbe:)
    és kiemeltem más színnel ahogy az elején kezdted.

    A radiátor (inkább a fűtéssel kapcsolható össze) helyet nem lehetne inkább hűtőborda?
  • Ry0K3N
    #1500
    A kép nagyon is részletes simán TRO borító színvonal de ez nem látszik mert telóval fényképzetem.
    Skillek: rendben, mert felsoroltak párat a kül. típusokhoz ennyi van még
  • [NST]Cifu
    #1499
    A képről: el tudom képzelni, hogy esetleg felbéreltek egy grafikust, hogy fessen egy képet nekik, ha megnézed annyira roppant mód nem kidolgozott, szóval reális...

    A skillek terén még várok, elég felületes, amit tudunk, plusz fogalmam sincs pontosan hogyan halad a fejlődés - sok a lyuk az működését illető információkban... szóval lehet, hogy egyszer csak belerakom, de most van olyan, amiről lehet írni, és némileg szilárdabb talajon áll...
  • BalMat
    #1498
    12 med pulse összekötve... "Critical hit! Critical hit!"
  • Ry0K3N
    #1497
    Na emberek kis házi feladat. Található e valahol valamerre jó minőségű kép ennek az eredetijéről?
    http://noob.hu/2012/05/13/mechwar3.JPG
    Sehol a neten semmi. Mintha nem létezne.

    #1491 Nem ilyesmit nem tervezenek de úgy tudom lesz headshot :D
    #1495 Cifu az eddig ismertetett skilleket nem teszed bele?
  • SlaCker
    #1496
    Én annyit kérek, hogy ne arra a retek grafikára menjenek rá, ha nem valami dúrva fizikát tegyenek oda! :)) Csak ennyi kérek! :)
  • [NST]Cifu
    #1495
    BTW közben elkészültem a Mechlab FAQ-al, legalábbis amit eddig tudni lehet róla.
  • [NST]Cifu
    #1494
    Akkor nem pilótasérülésről, hanem pilótahalálról beszélünk. :)

    Az gondolom benne lesz. :)