6493
MechWarrior Online
  • Fenrir
    #1493
    A pilótafülke találattal be lehetne. WoT-ban Asmot egyszer úgy lőtték ki, hogy minden emberét kiütötték a tankból, de maga a tank nem robbant fel.
  • [NST]Cifu
    #1492
    Csodálkoznék...
  • Fenrir
    #1491
    Vajon bele lesz kalkulálva a pilótasérülés is?
  • [NST]Cifu
    #1490
    A videókban láttuk, hogy egy Hunchback-nak lelőtték a karját, és várhatóan arra is figyelnek, hogy elveszett Heat Sink illetve reaktor sérülés esetén szépen lassan túlhevülhetünk...
  • SlaCker
    #1489
    Nagyon remélem, hogy itt is majd ízekre lehet szedni a robotokat! :)
  • Bucser
    #1488
    Ami jó volt a mech 3-ban igazából, hogyha lelőtted a left vagy right torso-t armor+internalt is, az befolyásolta az engine critet, a hőtermelést és a mech karja is leesett tehát a fegyvereknek is pápá volt.
  • SlaCker
    #1487
    Való igaz! :)
  • Masakari
    #1486
    3ban jobban bírtam azt amikor annyi hőt termelt a mechem, hogy a folyamatos tüzelés miatt leállni se volt ideje és azonnal felrobbant,illetve ha az ellenfeles mech olyan sérülést kapott be rövid időn belül ami túl sok volt szintén felrobbant úgy, hogy a lábán kívül semmi nem maradt belőle,stb stb. Mech3nak nagyon jó volt a sebzés modellezése a 4hez képest
  • SlaCker
    #1485
    Most kicsit megnyugodtam. :) Nagyon szeretném, hogyha a MW 3 érzést adná vissza és nem a mai trendi, sexi,divatratyi játékok fele húzna el.
  • Masakari
    #1484
    Igen pontosan,több mechnél működne a dolog de most elég gyenge lenne ez a megoldás.
  • Ry0K3N
    #1483
    Lesz ilyen, a felkelés pedig automatikusan fog történni.
  • [NST]Cifu
    #1482
    Per pillanat a játék erősen alfa verzióban van, még a fák kidöntése sincs benne, a kilőtt mech-ek pedig egyszerűen eltűnnek...
  • SlaCker
    #1481
    Sajnos pont ez miatt írtam. Nagyon bízok benne, hogy bele teszik. Jó volt mikor a több 10 tonnás dög elborult. Háta lesz.
  • [NST]Cifu
    #1480
    Az eddigi videókban "elesés" animáció nem volt.
  • [NST]Cifu
    #1479
    Említették, hogy a házakhoz tartozó speciális mech-ek lesznek, de ez még az egyik első interjúnál volt. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy pl. a Raven csak a Liao-knál legyen. Szó se róla, nagyon tetszene, de ilyen kevés Mech-nél nagyon bekorlátozná a dolgokat...
  • SlaCker
    #1478
    Üdv. Egy dolgot mondjatok már el nekem! Lesz itt is olyan mint a MW 3-ban (szerintem a legeslegjobb rész volt a sorozatnak), hogy elesik a robot és újra fel kell állnia? Mert nekem nagyon bejött ez a dolog. Elég "élethű" volt. Meg mikor El lőtték a robot lábát és eldőlt aszem.
  • Masakari
    #1477
    Azt tudom hogy ki kellett választani,csak épp az okát nem láttam/tudtam.Mindenesetre kiv leszek mi lesz.
  • [NST]Cifu
    #1476
    Már eleve a fórumban is meg van adva, hogy melyik házhoz tartozol, avagy zsoldos vagy-e.

    Szvsz lesznek majd ház vs. ház harcok, és ahol "foghíjas" a csapat az egyik oldalon, azt lehet feltölteni zsoldosokkal.
  • xblades
    #1475
    Ezt jó tudni:)
  • xblades
    #1474
    Nem tudjuk hogy lesz-e mech-beli korlátozás is, vagy csak a C-bill és felszerelést fogja befolyásolni. Utóbbi kettőt szinte biztos.
    Az is érdekes lesz hogy a zsoldos csapatokat hogy oldják meg, mert ott ugye kéne lennie létszám limitnek.

    A Clan-os kérdés meg még nagy talány. Harcolhatsz-e ellenük ha Liao vagy Marik házhoz csatlakozol hogy lehet majd hozzájuk csatlakozni, lesz-e valamilyen feltétele.
  • Nagydög
    #1473
    Nincs is Gmailem, es igen, tegnap meg tudtam nezni.
  • Masakari
    #1472
    Ugye most így minden info nélkül belegondolva a különbség egyenlőre a használható mechek között van(mert ugye nem minden mech van jelen az összes háznál),csak ugye 12 mechnél ennek nem sok értelme lesz. Szóval kiváncsi leszek rá,ugyan ez a klánoknál is érdekelni fog,jelent-e majd valamilyen különbséget,hogy melyik klánhoz tartozol.
  • xblades
    #1471
    Javítottam,
    és elvileg úgy tervezik lesz értelme valahova csatlakozni, azt még tudtommal nem fejtették ki pontosan mi az és hogyan.
  • Masakari
    #1470
    A készítők ígérete szerint nem lehet a valódi pénzzel drasztikus előnyhöz jutni, amit pénzzel el lehet érni, azt "ingyenes"(ingyen) is el lehet, legfeljebb sokkal több idő ráfordításával.

    Ezt valaki javítsa ki,csak hogy kötekedjek is 1 kicsit:p amúgy jó,majd bővítjük ha tudunk valami újabb okosságot.
    Más,azt tudja valaki hogy lesz-e valami értelme annak,hogy a meglévő házakhoz csatlakozunk vagy zsoldosok leszünk mind stb?
  • xblades
    #1469
    Mert már töröltem. Megegyeztünk Cifu-val a Blog-ban, szerintem már a dizájnja is jobb.
    Amúgy szelektálva már kicsit kibővítettem én is Cifu írását.

    Skill

    én nem találtam semmilyen opciót erre a dologra
  • [NST]Cifu
    #1468
    Hmmm... vagyis nem voltál belogolva Gmail-be, és úgy is engedte megnézni?
  • Nagydög
    #1467
    Ize... Tegnap meg siman megneztem, pedig nincs google accom, de ma mar tenyleg nem latszik.
  • Skill
    #1466
    szerintem van olyan opció is , hogy a link birtokában bárki. lehet tévedek vagy keverem mással.
  • xblades
    #1465
    Értem
  • Ry0K3N
    #1464
  • [NST]Cifu
    #1463
    Oké, de azt lehet szerkeszteni?

    Lehet.

    És ezt nem lehet kikapcsolni?

    Én úgy tudom, hogy nem. A Google Docs dolgait csak Google felhasználó nézheti meg.
  • xblades
    #1462
    Oké, de azt lehet szerkeszteni?
    Ha valami változik az módosítható?

    "sajnos csak bejelentkezett Google profillal lehet megnézni"

    És ezt nem lehet kikapcsolni?
  • [NST]Cifu
    #1461
    1.: A dolog majdnem jó - sajnos csak bejelentkezett Google profillal lehet megnézni.
    2.: A kép nem az enyém, hanem a PG egyik blogbejegyzéséből származik. :)

    Gondoltam egyet, és csináltam egy Blogot, az annyiból jobb, hogy azt bárki megnézheti, belogolt Google account nélkül is, nem lenne jobb megoldás? Itt is működhet az, hogy aki akar leírást, FAQ dolgokat írni, az kaphat jogot, oszt szórhatja a tudás magvait. :)
  • Torzonborz
    #1460
    Megnéztem most ezt a teasert és azt mondtam magamban hogy KELL. :D A wot után kész felüdülés lesz ( remélem ).
  • xblades
    #1459
    Na kipróbáltam a nagy kereső egyik alprogramját a FAQ-ra:

    Ilyen lett:

    Mechwarrior Online Faq

    Utólagos engedelmével Cifu-nak elloptam a forum egyik képét, és az ő egyik hozzászólás részletét.

    Mihelyst felszólal ellene törlöm de ki akartam próbálni hogy a kép beszúrás is megy-e. Létre lehet hozni egy fiókot amibe a szerkesztők beléphetnek (mert ez a sajátomhoz létrehozott)

    Vélemények javaslatok jöhetnek, nem ismerem még ezt a funkcióját a keresőnek, tehát nem tudom meddig tartja meg stb.
  • [NST]Cifu
    #1458
    Igen, ezt már az első in-game videókban is mutatták, a kezek és a torzó fegyverei külön célozhatóak. Nem mintha sok jelentősége lenne, szvsz a játékosok 80-90% nem fogja kihasználni a karok külön célozhatóságát - vagy éppen csak a karokba szerel fegyvereket.

    BTW ez ebből a szempontból nagy előny. Eddig ugyebár jobban megérte a torzóba szerelni a fegyvereket, most már van értelme a kézbe rakni őket.
  • [NST]Cifu
    #1457
    Csapatjáték. Ha a scout "ellopta" az LRM-jeidet, akkor ott rossz a csapatmunka, és ez legalább annyira a te, mint az ő hibája...
  • Nagydög
    #1456
    Elvileg egy szuk szogon belul sem mozognak. Arra lonek amerre a torzo all.
    Note to self: A karon levo fegyvereket kulon groupba kell majd tenni. Parszor a videoban is lott a torzs lezereivel a nagy semmibe.
  • Bucser
    #1455
    Nézegetem a videókat és az atlasnál feltűnt, hogy végre a torsóba szerelt fegyverek nem mozognak egy bizonyos szögön kívül a célkeresztel. tehát egy szűk szögben lehet őket az egérrel irányítani, de egy idő után csak a karon lévő lézer lő oda ahova éppen mutat az ember.
  • Masakari
    #1454
    Tag: vagos a dolog(ezt az eszkozt el is felejtettem thx az emlekeztetesert,bar ha jol remlik ez mech 3ban ugy mukodott hogy jatekon kivuli helyrol inditott raketak csapodtak a megfestett celpontba),viszont ezzel ugyan az a gondom van mint Nagydognek.

    Narc: nem gondolod hogz ezt ismerem a mech4bol??(mech3ban nem emlekszem benne volt-e)
    Amugy ezzel is az a baj ilyen szempontbol mint a Tag-el hogy ellophatja a raketaimat es ahelyett,hogy elek meghalok mert nem annak ment a szeretet csomag akinek cimeztem.