6493
MechWarrior Online
  • DaemoonHunter
    #1653
    Nálam is csak ma jelentek meg a plusz kérdések, kíváncsian várom kapok e kulcsot.
  • Palinko
    #1652
    juh pending mára lett submit :D
  • Palinko
    #1651
    majd egyszer csak megosztod az accountot? :D
  • Fenrir
    #1650
    Mikor szúrták be a bónusz kérdéseket a béta regisztrációra? Mert most még ezeket is ki kellett töltenem és csak Pending-ben vagyok.
  • Masakari
    #1649
    kabbe,nekem semmi jelenleg:(
  • Caliph
    #1648
    röviden tömören: 4 szabad helyet kapunk és 1800 mc-t amit elkölthetünk.
    A kezdő mechek : Jenner,Hunchback,Dragon,Catapult,Atlas.(némelyik alapból jetpackkal szerelve)
    Az árak 500-900mc-ig alakulnak,szal több mechet is lehet venni.
    Konfig teljesen a Mechwarrior játékoknál megszokott,energia-ballisztikus-rakétafegyverek,hűtések,páncélok.Ezen kívül még a engine-t válszthatjuk.Ha jól látom másba nem nagyon enged nyúlkálni(zavarók,radarok,csalik)
  • Caliph
    #1647
    na nekem meg is jött a meghívó.
  • Ry0K3N
    #1646
    A polgárháborúig még okés volt minden de akkor jött a szar ventillátoron keresztül a pofánkba. Vagyis 3067-től.
  • Masakari
    #1645
    Ebből az üzenetből másoltam az angol részt de mind1...-.-
  • [NST]Cifu
    #1644
    Most kezdték el kiküldeni a meghívókat.
  • Masakari
    #1643
    Akkor szerencsésnek érzem magam mert penging a statusom,most töltöttem ki a kérdőívet is hogy 100% legyen az adatom.

    Illetve a hírbe az van írva hogy hamarosan küldik a meghívókat,én arra számítok hogy 1-2 napon belül.az továbbra is áll hogyha valaki hamarabb kapna mint én azt megköszönném,hogy 1 teljesítmény teszt erejére kölcsön adja,utána várnék az enyémre ha lesz értelme.

    tölcsétek ki ti is minél hamarabb mert "Profiles with higher levels of completion will be considered first."
  • Palinko
    #1642
    pontosan ez van
  • [NST]Cifu
    #1641
    Először is, három állás van.

    1.: Van, akinek csak egy box van, amit kipipálhat, ilyen Palinko esete. Sokan vannak így. Nekik nincs egyébként jelenleg hardware survey. Ki tudja miért.

    2.: Sok embernek (nekem is) az van, hogy a Closed Beta status: Pending.

    3.: Egyeseknek az van, hogy Closed Beta status: Rejected. Ők kiestek a bétából (valószínűleg nem megfelelő hardware háttér?).

    Amúgy pedig:

    Static.mwomercs.com
  • xblades
    #1640
    Igen én is arra gondoltam csak nem akartam megnevezni őket:(
  • xblades
    #1639
    A Profile menüben mindjárt az első almenü Closed Beta Registration, kitöltöd aztán vársz.
  • Masakari
    #1638
    Hát az alap táblás Bt elég bonyolult ha őszinte akarok lenni,kb annyi mindenre kell figyelni mint amilyen káosz van néha a könyvekben 1-1 csata alatt.

    és igen agyhalottaknak találták ki,agyhalott amcsi gyerekeknek akiknek mindent megvesznek a szüleik:)
  • Palinko
    #1637
    de hogyan kell bétára jelentkezni? rámegyek hogy apply for beta, dob egy jelölőnégyzetet, bejelölöm, de nincs mentés gomb!
  • xblades
    #1636


    Ennél egyszerűbb? Ez bonyolult??? Kinek találták ki azt a környezetet agyhalottaknak?

    Nem olvastak ezek Dante-t?
  • Masakari
    #1635
    Nem,ez a wizkids szüleménye mert kellett nekik 1 sokkal egyszerűbb környezet az ő általuk kitalált modellekhez és környezethez ami nem annyira bonyolult mint az eredeti CBT,ezért ugrottak pár évet,kitaláltak eztazt és megkértek pár írót írjanak nekik regényeket ehhez a korszakhoz hogy "legalizálva" legyen a dolog(ala mechwarrior regények).
  • xblades
    #1634
    Na én erről lemaradtam, azt se tudom mi az a WizKids, nyilván egy kiadó. De mi közük van egy olyan történethez amibe talán a Sötét kor könyveken kívül nincs is semmi.
    Tehát gondolom ezt megint az eredeti író Michael A. Stackpole agyszüleménye.
  • [NST]Cifu
    #1633
    Én nem véletlenül írtam, hogy 3055-ig vagyok hajlandó normálisan követni a világot. 2001-ben (3067-es korszak kezdete, a Jihad) a FASA ugye meghalt, és jött a WizKids...
  • xblades
    #1632
    Tudom nem a játékról írom de:
    Elképesztően bosszantó most olvasni hogy a 3060 évek végétől hogy pusztítják még jobban le ezt a világot: polgárháborúk, atombombázás, technikai szint zuhanás (persze tudom sok újdonág is készült de nagy egészében mégis újra kezdik elveszteni őket) szinte az összes zsoldos alakulatot vagy megsemmisítik, vagy olyan csapást kapnak amiből évek múltán se térnek vissza. A nagy Házak, Clanok széthullanak.
    Vajon mit gondoltak elérni ezzel?
  • Masakari
    #1631
    a COD4 60 fps-el az a baj hogy az epphogy nem a voros fps tartomany,de inkabb tobbet van vorosbe mint nem vorosbe(tehat 60 alatt).tehat nem jo.es ugye a COD4 nem a legujabb cod...

    A crysis2 az ok nincs is vele baj,de mint irtam az az otthoni gep amin fut.En pedig laptoprol vagyok(otthoni gepen nincs is gond a cod4el mert stabilan 100-200 kozott van az fps folyamatosan).
    Szoval ezert felek attol hogy lehet nem fogok tudni jatszani,es nem tudom meddig leszek meg belgiumban->laptop
    Otthon lennek nem paraznek mert hugomat elkergetnem a gep elol es mar menne is az mwo party orrverzesig :D
  • [NST]Cifu
    #1630
    Őőőőő...

    A CoD4 60fps-el mi a baj? O.o
    Ha a Crysis 2-őt viszi, akkor baj nem lehet, el fog futni.
  • Masakari
    #1629
    Majd ha haza erek tudom megmondani pontosan,de az mwo gepfelmero progija ha jol emlexem 4.7-et adott ra.

    Amugy a mass effect 3at siman vitte,diablo 3 is megy rajta.A Cod4et viszont csak olyan 60 fps-sel viszi.Ami miatt aggodok az az hogy az otthoni gep vitte siman a Crysis 2ot es emiatt tudom hogy vinne az mwo-t is a cryengine3-al,viszont azt tudom hogy a laptopban levo vidkari gyengebb mint az asztali gepemben levo a tobbi cucc durvan ugyanaz.
  • Cobra.
    #1628
    Milyen hardver? Lehet próba nélkül meg tudjuk mondani játszható lesz-e.
  • Masakari
    #1627
    Esetleg ha majd vki kapna meghívót annyira kölcsön tudná adni hogy azt megnézzem fog-e egyáltalán futni a laptopomon? elég nagy segítség lenne a masina feltérképezésében...
  • [NST]Cifu
    #1626
    A twitterfeed szerint négy órával ezelőtt még nem küldték ki a maileket. Azóta is csend van ezen a fronton.
  • Fenrir
    #1625
    Elvileg ma osztanak béta kulcsokat, kapott már valaki?
  • Ry0K3N
    #1624
    Jó kérdés hogy hol gyártják mert az eredeti gyár az Liao területen volt amit sikeresen szarrábombáztak az első örökösödési háború idején és azóta csak alkatrészeket és járműveket gyárt a Helespoint. Holott 3025-ös TRO-ban ő van megjelölve gyártóként.
    3050-es TRO szerint egyedül Al'Nairban gyártják. Feltételezem akkor az adatkristály miatt újra képesek gyártani 3025 és 3050 között ezt a típust. De a 3025-ös TRO azt mondja a kapellánoknál maradt a legtöbb Catapult a Csillagliga összeomlása után a 3050-es TRO pedig úgy mondja hogy a Kuritáknál és a Liaóknál található meg a típus nagyobb számban. Na most döntsd el :)
  • Masakari
    #1623
    Akkor 1:) nekem mech1-2 kimaradt,3 volt az elso amivel toltam:O lehet kovezni.

    Listarol mint irtam innen eleg korlatozott a hozzaferesem a dolgokhoz:) Am en nem tudom minek orulnek....asszem talan a Highlander a legnagyobb favorit nalam.Ezen kivul nem is tudom melyik lenne az ami ki tudna elegiteni az 'olyan mech legyen amit szeretek' iranti vagyam,szoval talan csak azt tudom mondani ami a Cataphract eseteben is tortent 'lepjetek meg' :D:)
  • [NST]Cifu
    #1622
    A Hunchback és az Atlas ditto brawler.
  • Bucser
    #1621
    Cyclops főleg brawler mech azaz fizikai harcra tervezték karokkal lábakkal. Szerintem annyira nem nyerő.
  • [NST]Cifu
    #1620
    Egyebkent a Cataphracttal mar 5 azon mechek szama a 11bol ami meg nem volt mw jatekban,szoval nekem kezd olyan erzesem lenni hogy a 12. mech (assault),jo esellyel 1 olyan mech elsz ami meg szinten nem szerepelt mw jatekban.

    Melyik 5? O.o

    Jenner volt Mecwarrior 1-ben és MW2:Mercs-ben. Commando volt az MW2:Merc-ben, Raven pedig MW2:Mercs, MW4:Mercs.
    Cicada valóban nem volt még egy játékban sem, ám a Hunchback volt az MW2:Mercs-ben és az MW4 IS Mech-pakban is. A Centurion volt az MW2:Mercs-ben és az MW3:Pirates Moon-ban.
    A Catapult volt az MW2:Mercs-ben és az MW4-ben (plusz a MechAssault 2-ben is). A Dragon volt az MW2:Mercs-ben és az MW4 IS Mech-pakban.
    Az Awesome volt az MW2:Mercs-ben, az MW4 IS Mech-Pakban. Atlas pedig volt az MW2:Mercs-ben, MW3-ban és MW4 IS Mech-pakban.


    Szóval a Cicada-t leszámítva mindegyik mech szerepelt már MW játékban.

    lehetseges assault mechek:

    A listáról húzd le a Battlemastert, mert Unseen.

    A Thunder Hawk csak 3050-es évek közepétől van gyártásban újra, 3049-ben ugyanolyan iszonyú ritka lehetett, mint a Mackie (aminek a gyártását pedig az Amaris-trónbitorló trónfosztása után állították le).

    A korábbi játékokban már szerepeltek (csak érdekesség képpen):

    Annihilator (MW3:PM)
    Zeus (MW2:Mercs)
    Victor (MW2:Mercs és MW4:Mercs)
    Highlander (MW4 IS Mech-pak)
    Mauler (MW2:Mercs, MW4:Mercs)
    Stalker (MW2:Mercs)


    Az én szavazatom egyébként Zeus vagy Cyclops.
  • Masakari
    #1619
    Komolyan hihetetlen hogy leirom hogy tudom hogy irtam olyat ami mar volt,de csak szova teszik...eszem megall..

    Amugy egyebkent a Zeus es a Victor is a mech4:mercs-ben volt benne.
  • MarkBlade
    #1618
    Zeus volt a 3-ban meg a Victor is ismerős..az a mercenariban nem volt?
    Az Battlemaster-re tippelnék :)
  • Masakari
    #1617
    Egyebkent a Cataphracttal mar 5 azon mechek szama a 11bol ami meg nem volt mw jatekban,szoval nekem kezd olyan erzesem lenni hogy a 12. mech (assault),jo esellyel 1 olyan mech elsz ami meg szinten nem szerepelt mw jatekban.

    lehetseges assault mechek:Annihilator,Kraken,Banshee,Battlemaster,Emperor,
    Hatamoto-chi,Highlander,King Crab,Mackie,Mauler,Pillager,Stalker,Thug,
    Thunder Hawk,Victor es Zeus (ha kimaradt vmi akkor sry,de munkahelyen eleg szar a bongeszo es korlatozottan tudok megnyitni dolgokat+neminden mechez volt oda irva az ev sarna-n). Ezek mind1ikbe 3049 elotti ha nem vetettem hibat(igen tudom hogy irtam olyat is a listaba amik mar szerepeltek korabbi reszekben).

    Am reszemrol igy hogy lehet majd valsztani a 4 kategoria kozul kezdo mechet mar talan van vmi fogalmam talan mit valasztanek,de meg nem vagyok teljesen biztos.
  • Masakari
    #1616
    Licitalas sztem eleg maceras lenne,meg annak akkor lenne ertelme szerintem ha lenne valamilyen szinten klanwars(vagy nemtom hogy hivjam),es a klanon beluli osztagok(csapatok/klanok)szeretnenek harci jogot nyerni.meg ugye ehhez az kene hogy elore meg kene haterozni ki mivel fog jonni stb mert ugy lenne ennek ertelme hogy tudod mit dobsz el a licit soran,viszont az tuti hogy rohadt nagy feelingje lenne ennek a licitnek:) en tuti vevo lennek ra,konyvben is mindig erdekes volt ezeket a reszeket olvasni.
  • [NST]Cifu
    #1615
    StarAdder/XBlades már úgy látom belekezdett a klánosba, illetve van egy Comstar is érkezőben tőle.

    Viszont a klánok még messze vannak, és nem tudni, hogy lesznek beleépítve a játékba. Nem zárom ki, hogy nem játszható frakciót csinálnak belőle... vagy nem tudom, hogy a klános specialitásokat (pl. licitálás) hogy oldják meg...
  • [NST]Cifu
    #1614
    A Kuriták nem gyártják szintén (CPLT-K2 verzió, majd -K5)? Igen, sok helyen Liao-exclusive-nak van titulálva, de a Kurita változatot mi magyarázza akkor?