6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #1453
    Ha jól emlékszem ilyenkor a távolság a mérvadó, és az hogy megvan-e a befogást jelző hang.
  • Ry0K3N
    #1452
    lol
  • Nagydög
    #1451
    "akin rajta tartja a scout, oda mennek az LRM-ek, függetlenül attól, hogy merre lőtték ki."

    Azert ezt meg lehetne finomitani(mar ha egyaltalan jol ertem, amit irsz), mert nem orulnek, ha egy scout egyszeruen ellopna a raketaimat, en meg ott allnek kellemetlenul kozel ahhoz az illetohoz, akinek eredetileg szantam oket.
  • [NST]Cifu
    #1450
    Ott van az equipmentnél a TAG és a NARC Beacon. Az előbbi egy "célmegfestő" lézer, akin rajta tartja a scout, oda mennek az LRM-ek, függetlenül attól, hogy merre lőtték ki. Utóbbi egy kis rakéta, ami a célpontra tapadva egy ideig "magához vonza" az LRM-eket.

    Szóval nem kell az LRM-eknek még csak befogva lenniük sem.

    De már a táblás játékban is volt mód arra, hogy a rakétát indító Mech helyett egy másik Mech pilótája "fogja be" a célpontot. Ezt hívják közvetett tüzelésnek (indirect fire). A rakéta indítójának nem is kell rálátnia a célpontra.
  • Ry0K3N
    #1449
    Igen xD
  • xblades
    #1448
    http://www.ign.com/videos/2012/05/07/mechwarrior-online-heavy-mech-developer-breakdown

    Erre gondoltál?
  • Ry0K3N
    #1447
    Megvan.
    http://www.ign.com/videos/2012/05/07/mechwarrior-online-heavy-mech-developer-breakdown
    Simán belő a hegy mögé.
  • Ry0K3N
    #1446
    Nem kell extra gomb, videóban látszott hogy a rakéta iszonyat nagy ívet ír le a lövés után.
    Csak nem találom azt a videót a catapultal :/
  • xblades
    #1445
    Tag lézer esetleg?
  • Masakari
    #1444
    Ry0K3N: Jump Jetet most vedd ki a kepletbol nem erre a ninja modszerre gondoltam :D:D:D:D

    Bucser: ez a missle boatos dolog is ok amit mondasz,csak akkor se ertem ez hogy lesz pontosan megoldva,mert ugye ha alapbol megnyomod a fegyver gombjat akkor az adott pontra lo amire a celkereszttel nezel(raketa esetben ha be van fogva akkor ugye nem feltetlenul kell a celpontra nezned). Viszont ha te hegy moge akarsz loni mert mas spottol neked akkor valami extra gomb is kell az erre valo tuzelesre vagy ott kaosz lesz az lrm szamara hogy most akkor te pontosan mire es hogy akarsz loni...nem tudom erted-e mire gondolok pontosan.
  • Nagydög
    #1443
    Akkor esetleg... (A tajekozottsag a t-nel.) A gameplay videokban megtekintheted, amint egy Catapult a hegy tuloldalan levo celpontra indit LRM-eket.
  • Ry0K3N
    #1442
    Amúgy
    Scout Role Skills:
    • Radar Range Increase – Increases radar range by 2% up to 5 times
    • Ghost Signature – Increases length of time before a signal fades by 2% up to 3 times
    • Vision Mode 1 - Zoom Vision – Allows the pilot to zoom 7x
    • HUD Detail 1 – Enemy Damage Level – LOD detail in terms of damage
    • HUD Detail 2 – Enemy Component State – Overall component criticality
    • Null Signature System – Allows the pilot to appear shut down for 5 seconds

    • Multi-Targeting – Allows the pilot to target multiple enemies up to 4 at a time.
    • IDF Accuracy – Narrows the AOE of IDF fire.
    • Critical Shot Indicator – Shares with nearby friendly BattleMechs the critical components of an enemy BattleMech
  • xblades
    #1441
    Itt is simán bemennek a rakéták a magasabb dombok mögé (értsd magasabb mint az Atlas) csak annak aki lő nem szabad a "hegy" elé állnia.

    És a radar csak 1000 m-ig lesz jó ha az ellenek nincs Ecm-e, mert akkor még annyira sem.
  • Ry0K3N
    #1440
    A 3-ban pont hogy nem, hegy mögül is simán befoghattad de akkor nem ártott jump jettel kis ívet adni a rakétáknak :D
    Passive sensor meg nem tudom lesz de valószínüleg igen x)
    http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/122/1224425/mechwarrior-online-20120506115341558.jpg

  • Masakari
    #1439
    MWLL-el nem jatszottam mivel nincs eredeti crysisom.
  • Masakari
    #1438
    nem,nem erdekelnek a videok,csak annak hiszek amit a sajat szememmel latok.
    (az ironiat az i betunel talalod az ertelmezo keziszotarban.)




    (legujabb gameplay videokat meg nem lattam)
  • Bucser
    #1437
    Meg azért remélem ismered ha már Táblás BT-zel is az LRM boatok számára az indirekt indítás lehetsőégét. Ne az MW3-4-ből indulj ki mert ott ez nem volt megcsinálva, hanem mondjuk az MWLL_ből ahol rendesen megoldották.

    Egyik spottol a másik lő.
  • Nagydög
    #1436
    Azert megnezed idonkent a be-belinkelt videokat?
  • Masakari
    #1435
    Minden mechen van radar,igy a light mech csak arra lesz jo hogy hamarabb tudod meg(talan),hogy merrol jon az ellenfel mint,hogy atemeched detektalna oket. Azt meg nem tudom hogy ha van kozted es a celpont kozott 1 hegy akkor hogy fogsz ra lrm-el lovoldozni mert a mech3-4ben is tiszta ralatas kellett az lrm raketaknak.

    (es mindent olvastam az oldalon nem kell amatornek nezni;) )

    Viszont arra kivancsi leszek hogy azokat a trukkoket el lehet-e majd sutni mint a mech4ben mint pl hogy leallitod a meched(ezzel akkar azt hitetve el az ellenfellel hogy elrohantal az adott iranyba csak elvesztette a jeled,ertelem szeruen ennek akkor van ertelme ha van koztetek 1-2 hegy/domb stb)
    illetve hogy a radart at lehet-e majd kapcsolni passziv modba amivel igaz csokken a te detektalasi tavolsagod is,de teged is csak akkor vesznek eszre amikor mar a seggukben leszel.

    Fenrir:egyik legnagyobb gusztustalansagnak tartom wot-ban ezt a penztert szarimba dolgokat tudsz venni dolgot,en speciel orulok hogy itt nem lesz ilyen es messze nem erdekel mit lehet majd venni valos penzert.Max talan garazshelyet ha fogok,de ez meg a jovo zeneje.
  • Ry0K3N
    #1434
    Az hamar megvan normál módon is, de aki kiperkál egy ezrest ezért hát.... ő ügye.

  • Ry0K3N
    #1433
    Én valami távolságira készülök mert amint kikerül az open bétába tele lesz az egész játék AC20-al rohangáló centurionokkal.
  • Fenrir
    #1432
    Továbbá aranyért felfejlesztheted a legénységedet kapásból 100%-ra ami azért eléggé jó, hogy már az első csatában maximális skill-ről indulnak.
  • Torzonborz
    #1431
    hmm legalább színben hasonlít a T-50-2-re



    azt hiszem megvan az első mech aminek nekiesek majd :)
  • Ry0K3N
    #1430
    De tényleges harcra alkalmatlanok. Még wolfpackban is.
  • [NST]Cifu
    #1429
    A Cicada 40 tonna, de mondjuk tényleg alapból a leggyorsabb mech a játékban. :)
  • [NST]Cifu
    #1428
    Nincs "lolkopter", meg LoLtracktor. A legolcsóbb Mech valószínűleg a Commando lesz, ha erre gondolsz. Hogy fogunk indulni... no azt nem tudom.
  • Bucser
    #1427
    Maradjunk a cicada-nal.:) 20 tonna de a leggyorsabb mech:)
  • Torzonborz
    #1426
    wotban használhatóak a scoutok ha nem agyatlanul rohannak előre a halálba. mondjuk map függő meg ismerni kell a jó helyeket :) T-50-2 , AMX 13 75/90-el elég szépen lehet idegesíteni a heavyket is , meg az artyk rémei.
  • Ry0K3N
    #1425
    Mindegyik :)
    A különbség csak annyi hogy ténylegesen használhatóak is lesznek nem úgy mint a wotban. (a beszámolók alapján)
  • Torzonborz
    #1424
    no akkor egyből egy ide vágó kérdés : melyik az a scout mech ami a wot-os lolkopternek felel meg ? :)
  • [NST]Cifu
    #1423
    WoT-ban? Platoon, több pénz / XP, XP átváltása, modulok leszerelése, stb. Szép lista.

    MWO-ban? Több pénz -> kevesebb farm -> előbb elérhető cuccok.
  • Ry0K3N
    #1422
    És mégis mi lenne az? Gyorsabb fejlődés garázshely meg prémtankok amik a tpye59-et leszámítva csak pénzkeresésre jók a saját tierjükben? Goldammot meg ugyan ki használ randomban a gold consumables-el együtt? Az kicsit túl drága oda :) CW-n és bajnokságon meg ugye goldot szerezhetsz így oda használják csak.
    Semilyen előnyt nem adnak a pénzért vásárolható cuccok. (leszámítva a typeot de az a WG idióta hibája)
  • [NST]Cifu
    #1421
    Ha jol meg lesz csinalva mint ahogy a konyvekben volt mindig a leiras,akkor a light mecheknek meglesz az elonye, hogy mint a legyek fognak a nehezebb gepek korul rohangalni es szet cincaljak,de ha bekapnak 1 talalatot az komolyan fajni fog nekik. Ha nem akkor sajna nem sok hasznuk lesz:/

    Nem olvastad a role warfare részt?

    A scoutok feladata (meglepően) a felderítés lesz. Az a dolguk, hogy felfedjék az ellenfeleket, amely irányába megindulhatnak a nehezebb Mech-ek, illetve az LRM rajok, amennyiben pedig rájuk lehet látni, akkor jöhet a sniperkedés.

    Ha nincs scout, akkor nem fogod tudni merről jön az ellen, emiatt nem tud a csapat felkészülni, rossz irányba áll fel, stb...
  • Fenrir
    #1420
    Akkor nem is fog sokáig tartani, mert előny nélkül nem sokan fognak rááldozni pénzt. Elég csak megnézni a WoT-ot, hogy a prémium tankok mellett mire lehet még költeni a gold-ot, hogy előnyhöz juthass.
  • Ry0K3N
    #1419
    Ez nem lesz pay to win :P
    Sosem volt róla szó hogy ilyen lesz.
  • Fenrir
    #1418
    Akkor ki fog fizetni akármiért is a játékban? Pont ez a lényege a pay to win-nek, ha előnyt akarsz a többiekkel szemben akkor fizess és sokan fizetnének is.
  • Ry0K3N
    #1417
    Nem adnak olyan itemet pénzért ami előnyhöz juttatja a másikat. Ezt leszögezték az elején.
  • Fenrir
    #1416
    Esetleg Collector's vagy Limited Edition.
  • Masakari
    #1415
    Ha jol meg lesz csinalva mint ahogy a konyvekben volt mindig a leiras,akkor a light mecheknek meglesz az elonye, hogy mint a legyek fognak a nehezebb gepek korul rohangalni es szet cincaljak,de ha bekapnak 1 talalatot az komolyan fajni fog nekik. Ha nem akkor sajna nem sok hasznuk lesz:/

    lb-x engem nem erdekel mennyi lesz meg mi kell hozza nekem az kell,imadom azt a fegyvert.Csak az a kar hogy a meglevo mechek kozul egyedul az Atlason van ertelme hasznalni,marmint konfig szerint ott van ertelme.Esetleg a Hunckbacken de az a mech meg sose jott be. Esetleg ha valoban Highlander/Orion/Black Knight lesz meg bent akkor azokra van ertelme felpakolni.

    Meg az is erdekes lesz hogy melyik mechek milyen standard fegyverzettel lehet majd megvenni,mert pl az Awesome alapbol ugye 3 ppcvel rendelkezik es gondolom az se lesz olcso fegzver.A Highlanderen van Gauss alapbol stb stb Illetve az is 1 eredekes keredes szamomra hogy ha veszel 1 fegzvert akkor azt akarmelik mechre felrakhatod-e tehat lesz-e fegyver raktar,vagy csak az adott mechre amihez veszed.Szoval ugy ertem hogy lehet hogy lesz egyfajta vasarlasi hullam bizonyos mechek eseteben mert nagyobb mennyisedu fegyvert lehet majd szerezni vele aztan mech elad a fegyverek meg atszerel masik mechre amin szukseg van ra.
  • Bucser
    #1414
    Vagy iszonyatos időt farmolni érte az ára miatt.