6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #1613
    Szerintem boven raer akkor a dolog,de az en szemelyes velmenyem hogy a klanok megjelense csuszni fog x hetet/honapot.
  • Ahet
    #1612
    Köszönet a történelmi áttekintésért! Bár jó pár könyvet olvastam, maradt némi bizonytalanság bennem, most ezek is a helyükre kerültek.

    Tervezed esetleg a Clan Invasion-t is feldolgozni valamilyen hasonló módon? Vagy azt inkább meghagyod folyamatában megismerni, hiszen augusztusban eljön az ideje?
  • Ry0K3N
    #1611
    De csak ott gyártják már a belső szférába, ezért van a liaóknak a legtöbb belőle.
  • [NST]Cifu
    #1610
    A Catapult-ot leginkább a Liao-ház használja, ám nem Kapellán design, hanem Csillagligás, szóval az nem "kizárólagos" Liao-Mech, mint a Raven vagy a Cataphract.
  • BalMat
    #1609
    A BK még Csillagligás design, tehát jóval korábbi.
    Most, hogy megjött a Frankenstein, tele lesz a roster kapellán mechekkel. Lehet, hogy a kínai piacra számítanak? (Ami nagy, de nem hiszem, hogy sok dodót látnának onnan.)
  • Cobra.
    #1608
    A BK egyébként nem későbbi design?
    Annyira nem ismerem a BT univerzumot, csak modernebb gépnek tűnik.
  • Masakari
    #1607
    hmmmmmmm na erre én se számítottam,ennyit a Black Knightról mint heavyről :D
  • Ry0K3N
    #1606
    Pont ezt? Hiszen ott a Catapult mint Liao oreientált heavy ,ezért sem gondoltam volna pont ez lesz.
    Jah, legit since 3025 :D
    Szerintem nem néz ki rosszul.
  • [NST]Cifu
    #1605
    Igen, senki sem számított rá, mivel az alap design-ja egy katasztrófa, és igazából a re-design se éppen a legvonzóbb...

    Ettől függetlenül 3050-ben ott van, szóval "legális".

    [center]
  • Cobra.
    #1604
    Ez érdekes Mech, se a 3-ban, se a 4-ben nem volt benne.
  • Ahet
    #1603
    BattleMech 11: Cataphract
  • Torzonborz
    #1602
    ááá na ez nagyon jó hír. wotban elég rossz hogy max 3an tudunk együtt menni vagy company módban de ha vagyunk 4-5-en akkor már nem .
  • [NST]Cifu
    #1601
    Ask the Devs *3 válaszok:

    -Lesz egy "friends" (barátok) rendszer a játékban, amely nem csak követni lehet a társakat, ki az, aki online, és ki van csatában, de meg lehet hívni őket egy chat-szobába. Ez után a chat szobát el lehet indítani a csatába, ahol a szobában lévők (de legfeljebb 12-en) együtt szállhatnak harcba.

    -A baráti tűz élni fog a játékban. Egy időben gondolkodtak opcionálisan baráti tűz nélküli csatákban, de végül is egyelőre letettek erről.

    -Lesznek időjárási effektek, eső, köd, stb.
  • Bucser
    #1600
    Firefall brazil serveren fut. Feléjük beta alatt 215-ös pingem van. de ebben része van hogy wifiről játszok.
  • [NST]Cifu
    #1599
    Már kapok így is épp elég levélszemetet. :)

    Lévén kanadai cég, én 150-200 körüli pingre számítok...
  • xblades
    #1598
    Communications részt ti kipipáltátok?

    " de ez NA béta lesz. "

    Kíváncsi leszek mekkora ping lesz?
  • Masakari
    #1597
    Én is kitöltöttem,de attól tartok hogy a laptop nem lesz képes futtatni a játékot,az otthoni géphez meg ugye nincs hozzáférésem hogy arról nyomuljak...:(
  • Torzonborz
    #1596
    köszi a béta profile-t most töltöttem ki. pontosabban a letölthető cuccal bár a vga-m vmiért nem ismerte fel de átírtam. :D
  • [NST]Cifu
    #1595
    Úgy tűnik megijedtek a fáklyákkal és kaszákkal közeledő európai játékosoktól.

    Szóval röviden: a bétába bárhonnan be lehet jelentkezni, de ez NA béta lesz.

    Lesz később EU/Ázsiai/stb. alapító csomag is, az adott szerverre vonatkozóan...

    Viszont nem lesz IP blokkolás, tehát a jelek szerint mégiscsak bárhonnan lehet majd venni akár amerikai alapító csomagot is, de az persze csak amerikára vonatkozik majd.
  • [NST]Cifu
    #1594
    @Torzonborz:

    A helyzet úgy tűnik az, hogy a closed bétába bárki bekerülhet (szóval tessék regisztrálni a hivatalos fórumon, és a profile fül alatt kitölteni a bétához vonatkozó részt), viszont az Operation: Inception extrái csak az amcsinak járnak... mert hát az amcsi szerverre vonatkozik a dolog.

    @XBlades:

    Ha jól értem Július 19.-én jön a játék, és ők két nappal korábban beléphetnek már.

    @MarkBlade:

    Igen, kicsit más a modell.
  • xblades
    #1593
    Ha megnézed leginkább a pilóta fülke és az a körüli részt módosították. És igen hegyesebb:)
  • MarkBlade
    #1592
    Az Elite catapultnak tényleg hegyes az orra?
  • xblades
    #1591
    Ja igaz én is a tier 8-as Wot szintre gondoltam, elnézést.
  • Torzonborz
    #1590
    egyébként nem lesz open béta ? vagy ennyire rövidre tervezik ? nem biztos hogy jó ez.
  • xblades
    #1589
    Nem hiszem hogy csak két napos lesz a béta, csak előbb felmehetnek a szerverekre.
    Maga a Founder Program lehet az.
  • Torzonborz
    #1588
    "És most jön a fekete leves: Csak Észak-Amerika..."

    szívjanak gázt...az ájró már nem is jó nekik csak a szaros dodó. nem értem én ezeket. pedig a 60 dolcsis packra lazán beneveztem volna.
  • [NST]Cifu
    #1587
    Szvsz ahogy a WoT-ban is, itt is lesz pár változat, szóval lesznek olcsóbb, egyszerűbb Mech-ek, a komolyabbak viszont feltehetően valóban 10e Ft felett lesznek...
  • xblades
    #1586
    Igen valószínű, ezek voltak azok amik a videok-ban is szerepeltek.
    Nos a prémium mech itt is 10 ezer FT felett lesz(ha levonom az MC-t és a 2 hónap prémt)
  • [NST]Cifu
    #1585
    Balra az Operation: Inception ELITE alapítói csomaghoz választható mech, jobbra a sima:









    Ez egyben jelzi azt is, hogy ez a négy lehet valószínűleg az "induló" mech, vagyis amiből választhatunk elsőre.
  • [NST]Cifu
    #1584
    Hohó!!

    2012 Június 19.-én a Founder Program (~Alapító program) megkezdődik. Ez két "gyűjtői változatot" jelent Free-2-Play módra:

    60$-os ELITE csomag

    -Egy exkluzív, custom (jelentsen ez bármit is) "Alapító Csatamech", amely bónusz C-Bill-t kap a csatákban (ie.: farmolásra van kitalálva)
    -80$ értékű MC (valódi pénzért vehető játékbeli pénz)
    -2 hónapnyi prémium, ami XP és C-Bill bónuszt jelent.
    -Alapító jelvény (hogy megkülönböztethesd magad azoktól, akik nem alapítók...)
    -Korai kezdés, Július 17.-től (gondolom Béta)

    30$-os VETERAN csomag:

    -40$ értékű MC (valódi pénzért vehető játékbeli pénz)
    -1 hónapnyi prémium, ami XP és C-Bill bónuszt jelent.
    -Alapító jelvény (hogy megkülönböztethesd magad azoktól, akik nem alapítók...)
    -Korai kezdés, Július 17.-től (gondolom Béta)

    És most jön a fekete leves: Csak Észak-Amerika...
  • [NST]Cifu
    #1583
    A házak készen vannak.
  • Ry0K3N
    #1582
    Jók lettek a házak bemutatásai. Várjuk a következőt :)
  • [NST]Cifu
    #1581
    Dehogynem, javítottam. :)
  • Ry0K3N
    #1580
    "beépítette a Liao-ház titkosszolgálatába, a Mariskovába" izé Cifu az nem maskirovka? :)
  • xblades
    #1579
    Cifu szerint amit én is támogatok nem veszünk át csak tartalmat, mivel az adott. Szó szerinti fordítást nem, végül is abban igazad van, hogy a teljes hátérvilágról a leíráshoz ott a MF. Itt leginkább a játékhoz köthető tartalom lesz nagyrészt fent.
  • xblades
    #1578
    Addig megírom gépre.
  • Ry0K3N
    #1577
    Hát eddig így néz ki:
    Light: Raven, Commando, Jenner
    Medium: Centurion, Hunchback , Cicada
    Heavy: Catapult, Dragon
    Assault:Awesome, Atlas

    Maradt még egy heavy meg egy assault.
    Heavyre a tippem: Qickdraw, Jagermech, Orion,
    Assaultra: Viktor, Zeus, Banshee,

    Cifu jó lett az írás
  • [NST]Cifu
    #1576
    A választható házak (plusz a FRR) biztos benne lesznek, ezért kezdtem neki a 3049-es állapotok leírásának. A szöveg már kész mindnek, még a képek kellenek, meg külön bejegyezésekbe átrakni, mert piszok hosszú, ha egyetlen bejegyzésben lenne.

    Azt még nem tudni, hogy lehet-e "csatlakozni" a neves zsoldoscsapatokhoz (Kell Kopók, Wolf Dranonyosai, Eridani Könnyűlovasság). De háttértörténetük miatt meg lehet írni őket. Ha megcsinálod, akkor szuper. De akkor először szerintem hagy fejezzem be a családokat. :)
  • Masakari
    #1575
    Szerintem a legtöbb zsoldosról(klánokról) felesleges írni,mármint ha van fordítás akkor ott a mechfactory,esetleg phoenix wolf-ot megkérdezni, hogy megengedi-e hogy átvegyük onnan ami meg nincs akkor azt lefordítani.vagy nemtom.
  • xblades
    #1574
    Látom neki kezdtél az egyes házak leírásának is.
    A zsoldosokat is le akarod írni, gondolom a Clan-okat majd később.
    Tényleg vajon a világ valós zsoldosaihoz csatlakozhatunk majd vagy néhány "kitalált csapathoz?
    Megírjam valamelyiket én?

    És mivel már ennyi cím van a "Egy kis bemelegítés..."-t átírhatnánk tartalmát értelmezhetőre pl:
    - Az első lépések...
    - Az első kérdések
    v.Az első kérdések a játékról. stb.