1148
ntGRfNd.jpg
  • kiskorúbézoltán #10
    Nos, pont az ő topikját offoltuk tele és ő vetette fel egy 40k topik ötletét... :)
  • kiskorúbézoltán #9
    Nekm valahogy megrögzött elméletem, hogy csak akkor lesz mészárlás, ha ki van festve a sereg. Az orkok szívem csücskei de tömegsereget feseteni... nem két perces mulatság. Pillanatnyilag majd' száz ző'd várja félkészen a feltámadást. Jó kommunista módjára a művészet helyett a tömeggyártást favorizáltam, így most kb. 100 pár kar, 50 fej és felsőtest van készen meg vagy 10 láb... az meg elég sovány...
    Türelmetlenségemben - just for fun - nekiálltam egy káoszmariska seregnek is - mert ugye harmad, negyed annyi figura kell ugyanannyi ponthoz - gondoltam fújok egy fekete alapot, egy kis arany ide meg oda és kész is. Nos, nem... :DDD Ezek is tele vannak millió apró kis bizbasszal amit festeni kell... Szóval most CSM-ból is van 16 láb meg 6 felsőtest... :DDD
  • JohnnySmith
    #8
    Cifu nagy játékos volt... :D Keressd őt ezügyben (is) gondolom neked nem kell bemutatnom:D
    Ezt tőle kommunizáltam :D
    (bocs a minőségért)

  • Matt07
    #7
    régebben benne voltam jobban a világban,van is egy ilyen alapkészlet,de a festés nekem túl pöcsölős,de a haverokkal elvoltunk így is vele :)
  • BB7
    #6
    Nem kötekedni jöttem [Nem szokásom] pusztán azt hittem, hogy segíteni tudok!

    Szólok a magyartanáromnak, hogy vegyük át még egyszer ezt az olvasást!
  • Matt07
    #5
    egyik se az,ülj le egyes :(

    olvasás fail am terepasztalos stratégiai játék !
  • kiskorúbézoltán #4
    Tessék kérem olvasni: "terepasztalos / figurás játékosainak"...
    Pont ezért nem is a pc-s vagy konzolos játékosok fórumában nyitottam.

    Természetesen ha csak kötekedni jöttél akkor köszönöm, hogy megtaláltad a topikot!
  • geo91
    #3
  • BB7
    #2
    Tessék
    ezek
    közül
    választani!
  • kiskorúbézoltán #1
    Üdv!

    A topikot a Warhammer 40K terepasztalos / figurás játékosainak nyitottam, hogy ne a HT topikot offoljuk össze vele.

    Tekintve, hogy - valószínűleg - elég kevés embert érdekel a téma így azt hiszem elfér itt minden a háttér világ dolgaitól kezdve a taktikákon keresztül a figurafestésig minden.

    Aki még semmit nem tud a dologról de valamiért érdekli a dolog, mert mondjuk már hallott róla valamit, annak néhány hasznos link:

    A hazai legforgalamsabb oldal: Inkvizítor -> háttérleírások, fórum, keres/kínál, hasznos linkek

    Egy kevésbé forgalams oldal a Codex Astartes elsősorban a háttérvilág után érdeklődők részére, sok fordítással és amatőr szerzők történeteivel.

    A játék tulajdonosának és fejlesztőinek oldala : Games Workshop

    A legfrissebb pletykák: Bell of Lost Souls

    Végül - de nem utolsó sorban! - a játék legkiemelkedőbb népének oldala: WAAAGH!!!

    Nos akkor rokkit pakkot begyujtani:

    "'ERE WE GO!!!"

    Szárnyalj topik!

    Gork vagy Mork vigyázza léptetek!

    WAAAGH!!!