7720
  • saca79
    #1227
    még egy kis tánc XD
  • saca79
    #1226
    "COWERAL SEVA" kell hozzá 60k rubel az ára.Háromféle képpen tudsz pénzt keresni.
    1.Embereket ölsz meg vagy tetemeket fosztassz ki,összegyűjtöd a lomokat, elvonszolod az állomásra elraktározod, fegyókat feljavítod majd egyszerre eladod a kereskedőnek.( nem túl hatásos)
    2.Melléküldetéseket vállalsz különböző karaktereknek akik -ha sikeresen megoldod-fizetnek érte.(nem mindig van arányban a ráfordított erő,és a megszerzett összeg)
    3.artifactokat gyűjtesz az anomáliákból és eladod(ha megvan a "swarog" detector szinte gyerekjáték összekaparni 10-20 képződményt és nagyon jó áron el lehet passzolni!szerintem a legjobb módja pénzszerzésnek)
  • berczely
    #1225
    Pontosan melyik ruha kell a Pripyat-i átkeléshez?
    Nekem semmi pénzem nincs rá amúgy!Honnan szerezzek pénzt?
  • berczely
    #1224
    Emberek!

    Creek-ben vállaltam egy vérszopó irtó küldetést!
    Egy palival együtt az egyik épületben irtottunk ki 2-t aztán lementünk az épület alá ahol sok alvó, de k*rva sok alvó vérszopó volt komolyan vagy 20-25 állt egyhelyben és bóbiskoltak szépen csendben átosontunk köztük aztán valami történt és felébredtek kifutottunk és huh nem haltam meg!

    Durva volt!
  • mac100
    #1223
    mi pedig reméljük hogy nem lesz rá szükséged :)
  • Munyos
    #1222
    OMG!!!! Meg van!!! XD ......eddig nem tünt fel hogy 1 uaz még az annomáliákon tul van....THX mindent...megbiztos fogok segitséget kérni :)
  • saca79
    #1221
    a hidon kutasd átt az összes kocsit amit lehet ott lessz az..
  • saca79
    #1220
    azért ide is fel lehet jutni !!!

  • Bence12233
    #1219
    Hello mindenkinek!
    Ez ugye már a teljes játék
  • Munyos
    #1218
    A konvoj utolsó uazában csak papirok,löszer meg 1 ak volt kulcs nem volt sajna....ilyenkor mi van...kihagyjam a küldit?
    UI: a leesett kocsibol vettem fel a kulcsot 1 számzáras páncél szekrényböl
  • saca79
    #1217
    majd ha megvan a belépőkártyád.:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amit a részeges trader fog odadni, de ehez előbb kitérőt kell tenned Pripyat-ba..és megszerezni a gaus puskát..
  • tom2004
    #1216
    At eggyik kulcs a hídon van az oszlop utolsó jeepben, a másik a leszakadt hídnál a leesett jeepben van.
  • saca79
    #1215
    illetve önmagamat is javitanám Creek délnyugati sarkában
  • saca79
    #1214
    helyesbítenék :) jupiter délnyugati sarkában van tele elektromos anomáliákkal. Workshop Substation melett.
  • weskerrebort
    #1213
    Nem lehet frakciókhoz csatlakozni ebben a részben, csak segíteni tudjátok egymást. Haverkodni lehet max :)
  • killecske
    #1212
    Helló

    Hogyan lehet csatlakozni frakciókhoz? Segítettem a Dutynak adtam nekik pdakat és már zöld a jelzésük de nem vagyok tag hogyan lehet belépni?

    A másik gond a creekben a hajón a bandita adott egy olyan küldetést hogy dark business megöltem a stalkerokat elvettem a detektort de nem tudom odadni senkinek mit kell vele csinálni?
  • weskerrebort
    #1211
    Midesummer ball felső sarkában,az a elektromos művek szerű hely, tele villanypóznákkal.
  • mac100
    #1210
    Hmm mi az a Steel forest?
  • mac100
    #1209
    A híd másik oldalán van a másik Uaz abban van a doboz és benne a 2. kulcs
  • weskerrebort
    #1208
    Segítség! Mikor és milyen körülmények között tudok bemenni a SteelForest alatt lévő páncélajtó mögé?
  • Munyos
    #1207
    Sziasztok! Olyan problémám lenne ,hogy nem találom sehol az "A" jelzésü kulcsot ami elvileg az uazban van(mind a 2-t megnéztem) a másik ami a hidlábánál van azt felvettem és visszamentem a ládához(amiben a mérges gáz van) megprobáltam kinyitni ,de kell neki a másik is :(.....vkinek vmi ötlete van?
  • berczely
    #1206
    Köszönök minden eddigi segítséget!

  • andsil
    #1205
    de két ajtón is be tudtam menni, az egyikben zsákutca volt, valami zillel, a másikban pedig pár dokumentum, és annyi...

    szval ezeken kívül még van egy ajtó, vagy ezekben kell valahogy tovább menni? már egy ideje nem tudok tovább menni....
  • cooltom00792
    #1204
    azok a zöld izék pedig cuccok amiket felvehecc fegyver löszer medic culák jo kis dolgok
  • cooltom00792
    #1203
    a gyárba ugy kell bejutni h körbe kell menni rajta és találni fogsz 1 ajtot :) v 3 sarkot kell menned az épület körül majd lesz 1 ajto
  • berczely
    #1202
    Mik azok a "Cache" izék kis zöld háromszöges ikonok a térképen?
  • andsil
    #1201
    zasztok!

    olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet bejutni a Jupiter pályán lévőgyárba, ahol egy helikopter is lezuhant a tetejére plusz valamit meg kell keresni.

    köszi a választ, leőre is
  • sjucus
    #1200
    A doboz-kérdés megoldódott! Még 1-szer köszi a segítséget!
  • sjucus
    #1199
    Mac 100! Köszi a segítséget!
    Lenne még valami: találtam egy elektromos zárral ellátott dobozt. Hol, kivel tudom kinyitni, kinyittatni?
  • mac100
    #1198
    Szia sjucus
    a gázpalackot az egyik feladatban tudod használni, ki kell vele irtani a bloodsucker fészket. Pontosan nem tudom kitől vetted fel ez a feladatot... talán az egyik vadásztól a creek-i hajón, miszerint találd meg az eltűnt társát, aztán valahogy elkeveredsz a föld alá a fészekbe. Majd szólnod kell Beardnak a létezéséről.
  • mac100
    #1197
    Berczely vegyél a Tradernél... vagy rendelj a hajón
    Csapatot pedig a következő emberekből válogathatsz

    Vano - A vasút állomáson találod meg egyszerű stalker ruhába támasztja a pultot megismered hatalmas szakálláról :D
    Lt. Sokolov - A jupiternél levő tudós bunkerben találod ő az egyik pilóta a lezuhant helikopterről.
    Monolitos vezér - őket a banditák által elfoglalt szemét teleptől északra egy kis híd mellett fogod megtalálni előbb segíteni kell nekik bekerülni vagy a Dutyba vagy a Freedomba. Ezután a vasútállomáson bérelheted fel.
    Noah - talán még őt is feltudod bérelni, de csak ha a monolitos vezért véletlenül megölted. őt a Creekbe találod az egyik hajón. Van egy farkasa könnyű megismerni. A csapatod veled együtt 5 tagú lehet.
  • sjucus
    #1196
    Sziasztok!
    A leszakadt hídnál egy UAZ-ban gázpalackot találtam (a dobozhoz 2 kulcs is kellett). Tudja valaki, hogy mire lehet használni? Vagy eladható?
    Előre is köszi!
  • berczely
    #1195
    Védőruhát hol találok a Pripyat-ba való átkeléshez?
    És csapatot hogy lehet toborozni?
    Nem nagyon értek angolul!
  • mac100
    #1194
    Fektess AK74-esekbe azokat általában olcsóbban megtudok javítani mint amennyiért eladod őket...
  • weskerrebort
    #1193
    azért mert sérültek, csak hibátlan fegyvereket lehet eladni ill. venni.
    Meg kell javítanod műszaki emberkénél.
  • lacinkacinka89
    #1192
    Lenne még 1 kérdésem. Rengeteg fegyvert sikerült elvennem az ellenségektől, de nem tudom őket eladni senkinek. Se a hajóroncson levő kereskedőnek nem lehet eladni most pedig a vasútállomáson levő kereskedő sem veszi meg őket. Le van szinezve pirosal. 1 v 2 fegyver van amit átvesz. Ez miért van? Kinek érdemes ezeket eladni? Válaszokat köszönöm!
  • mac100
    #1191
    Ha jól emlékszem Pilot-ot vagy Garikot kell megkérdeni hogy vezessen át, de ő azt mondja hogy kérd meg Zulut, őt a vasút állomás egyik tornyában fogod megtalálni dokumentumokat kell majd összegyűjtened... aztán csapatot ... majd közösen fogtok a föld alatt átmenni prypriat-ba
  • wesker24
    #1190
    Hello elakadtam a játékban !! Már szinte minden küldetést megcsináltam a főküldetések is más helyszinre vezetnek ! Jelenleg a Jupiter bázison vagyok ! És nem tudok továbbjutni vagyis átmenni a másik helyszinre !

    Van egy leszakadt hid ahol voltak emberek de mivel ellenségek voltak lelöttem öket !

    Vagy kivel kell beszélni hogy átjusska a másik helyszinre !
  • mac100
    #1189
    Nah ha jól megfigyeled a szabad stalkerok lövöldöznek a banditákra... a Monolitosokkal szerintem még nem nagyon találkoztál kivéve egy kiscsoportot akik a zóna közepéből érkeztek és fogalmuk sincs mi történt velük... később majd találkozol többel és ők nem lesznek ilyen barátságosak... a Duty és a Freedom háborúban áll egymással ezt a Duty ezredes mondta ... meg hogy ez nem vonatkozik erre a területre tehát itt valamiféle demilitarizált zóna van.
  • lacinkacinka89
    #1188
    Hy! Ebbe a részbe a szabadság és a szolgálat hogy hogy nem ellenségek? Most jutottam el a vasutállomásra és ott együtt vannak. Semmi ellenségeskedés. És a bandikákkal is és a monolitokkal is h h nem vagyunk rosszba?