7720
  • barmi
    #1387
    Néhány hete láttam valahol egy videót és abban valahogy teljesen máshogy nézett ki a térkép!

    Én is így néztem :



  • TitaniumRR #1386
    Ígérte a cég, de még nem nagyon volt ezügyben comment:

    A műugró tornyos uszodát ezúttal beletették a fejlesztők?
  • KranaZoli #1385
    Szerintem sokan később vásárolták meg a STALKER játékokat, mint a megjelenés napjai.

    Akkor viszont nem lenne rossz ha addig javítanának pl. az AI-n ill. ami szintén nagyon fontos és kapcsolódik ehhez a meg-megdöccenés dologhoz, hogy optimalizálják a játékot. Rendes DX11 támogatás; stb...

    Így is érezhetően szebben és jobban fut Seven alatt, mint a CS de azért ezekre még rálapátolhatnának.

    Én azt nem értem ebben a jövő évi nagyobb publikum előtti megjelenésben, hogy ha az valóban csak a game-ben lévő bug-ok kijavítását fogja tartalmazni ill. honosítások akkor fingom sincs, hogy mit pöcsölnek vele ennyit.

    Ha pénzt is akarnak (akarnának) belőle még idén, akkor azért pikk-pakk időn belül meg lehetne csinálni a honosított verziókat így, hogy már elég korrekt angol fordítás is elérhető.

    Szal egy angol nyelvű verziót simán kihozhatnának + feliratozott rádió párbeszédek. A nyelvi csomagok meg lehetnének frissítési opciók, vagy patch-ek.

    Nem tudom elképzelni, hogy több hónapig csak nyelvi csomagokat fognak gyártani.

    Ha így van és másba szinte bele sem nyúlnak, akkor ezt valóban nagyon elmatekozták.
  • bgabor
    #1384
    Ha valakit érdekel találtam sugárzáscsökkentő artifactot (Bubble,-4).
    A jupiter területen van, a quarry-nél. Ez egyszerre két +2-es sugárzású artifact sugárzását közömbösíti, így lehet használni például a gyógyító vagy vérzéselállító hatásúakat.
  • berczely
    #1383
    Áá nekem amúgy nagyon bejön ez a játék!
    Már kezdem is elölről!De most aprólékosan minden kis dologra figyelek és megcsinálgatok sok mellékküldetést!!
  • berczely
    #1382
    Sok helyen olvastam olyat hogy van egy hely ahol lehet hallani gyereksírást!
    Esetleg valaki tudja hogy merre található ez a bizonyos hely?
  • bgabor
    #1381
    Nálunk is, minden konfigtól függetlenül. A játék hibája, majd remélhetőleg kijavítják a fejlesztők. Nem mintha ezen kívül én bármi bugot felfedeztem volna a játékban. Mostmár, hogy megfelelő angolosítás van hozzá, gyakorlatilag nem lesz nagy újdonság az angol verzió.

    Hülye fejlesztők verhetik is a fejüket a falba most rendesen, amiért botor módon eltolták a megjelenést. Mivel már szinte tökéletesen angolosított a játék, boldog boldogtalan végig fogja vinni mire jövő év elején a boltokba kerül majd. Ez jól betesz majd az eladásoknak.
  • KranaZoli #1380
    Én kimondottan game-elni még nem game-eltem vele. Nagy a kíváncsiság, ugyanakkor de tök jó lenne egy hivatalosan megjelent version-al game-elni ahol a DX11-et nem csak patkolással lehet "aktiválni".

    Én olyat vettem észre, de ezt több jútyúb videón is láttam, hogy néha be-bedöcög a game. FPS okés, lásd szignóm is. De pl. futok ide-oda és egyszer csak megtorpan egy pillanatra, megröccen, megdöccen aztán megy tovább. Mintha töltene, vagy vmi ilyesmi.

    Ez Nálatok is így van?!
  • bgabor
    #1379
    Engem az érdekelne hol találok Kolobok artifactot, hármas szintű toolst a fejlesztő csávónak, és a legfejlettebb detektort. Mindezt Jupiterben vagy Creekben.
  • Louis Cyphre
    #1378
    Vissza a hajóroncshoz, beszélni a részeges fejlesztővel.
  • berczely
    #1377
    Mit is kell csinálni akkor ha már nincs küldetés Pripyat-ban?
  • Louis Cyphre
    #1376
    Ja elvileg az összes fegyver megvan. Kivéve a rakétavető és a gránátvető(Bulldog). Legalábbis az előző részekben szerepeltek ezek is.
    Szóval kérdés: ezek benne vannak a játékban és hol lehet rájuk szert tenni?
    Igazsághoz hozzátartozik, hogy lehet nem mindegyik pisztoly van meg(bár rengeteg fajtát megszereztem), de ezek a fajta lőfegyverek nem is annyira érdekelnek. Bár a Black Hawk Down(Desert Eagle) nem rossz. :)
  • weskerrebort
    #1375
    Hali! Már egy ideje Pripyatban nyomulok. De szeretnék visszamenni Midsummerbe, kit kell keresnem hogy ezt megoldjam?
    A másik, az első helyszínen kinyírtam még anno az a magányos, kissé feszült, Pszeudo kutyás muksot és elvettem tőle a 2 pöpec artifactot. Ennek lesz vagy van bárminemű kihatása a játékmenetre??
  • Louis Cyphre
    #1374
    Szóval végig nyomtam a játékot, de még nem hagytam el a zónát. Amit felvettem küldetést azt mind megcsináltam, fejlesztéseket a gépészeknek is mind megtaláltam. De most már semmilyen küldetést nem kapok, bárkihez megyek is. Viszont jó pár küldetéssel nem is találkoztam. Itt a topikban olvastam ezekről pl: gépész haverjának(Joker) a felkutatása, a kémrepülővel kapcsolatos küldetés... Nem tudom miért nem találkoztam ezekkel a küldetésekkel.
    Ja és a 1346-os képen lévő doksikat(Pripyat alatt az x8-as laborban találtam őket) kinek kell odaadni? Ha egyáltalán el lehet passzolni valakinek.
  • hugyecz
    #1373
    Srácok megvan a kis repülő amihez kaptam 3 lelőhejet amiből kettőt megtaláltam, a harmadik egy fenyőfa környékén van ahol a föld alá is le lehet menni de sehol sem találom ebben segítsetek hogy hogy tudom megtalálni köszönöm.
  • SaGa
    #1372
    Te nem fogsz javítani semmit. Keresel egy gépészt, és annál javíttatsz...
  • RoyalPredator
    #1371
    Én sajnálom hogy nem rendes a PDA, mint eddig. Engem a kütyü maga is érdekel, valóságosabbnak tűnik sokkal.=)

    Hogy lehet rendesen javítani valamit? Mert rákattintok joblklikkel h javítás, de nem változik semmi, hiába van vagy 5 ugyanolyan fegyverem alkatrésznek. RUhát kéne javítani mert az esik széjjel.
  • andsil
    #1370
    ja, és az első rész játéktörténelmet írt, utánozhatatlanul jó volt, évente egyszer kétszer mindig újra ki kell játszani. nem hiába készült ilyen sokáig. és az a sok bug
  • andsil
    #1369
    szerintem az első részhez képest teljesen más hangulatú, kihaltabb, üresebb... viszont pont ezért, ennek is megvan a hangulata. sokkal többet kell bóklászni a mellékküldetésekhez, viszont a fő történet rövidebb. ez ellen pedig meglepően gyenge, de majd kijátszom nehezebb szinten is. az első két részben nem nagyon próbálkoztam nehezebb szintekkel: egyszer véletlenül a legmagasabb szintre volt beállítva, és kb egy helyszínen egy órát kellett töltenem, vagy 30-szor újra betöltve, vicces volt...
  • barmi
    #1368
    1. Néhány házba be lehet csak bemenni

    2. Néha kapsz vagy gyűjtened kell társakat
    (ilyen speciel egyszer van a játék során)
    egy egy feladat végrehajtásához, de a jellemző
    még mindig a magányos farkas kommandó ^_^

    3. Zombira pl. egy golyó a fejbe és meg is hótt,
    és az összes többi felpáncélozott ellenségnek is
    leginkább a fejét célova legeslegrosszabb esetben is
    egy tárból meg kell hogy legyen Nem
    tapasztaltam hogy terminátorok lennének az ellenfelek.
  • barmi
    #1367
    Mondjuk esik az eső is az első két képen :O de ez a 15-re
    meg 13-ra lezuhanás nem túl jó dolog... Viszont azt vettem
    észre hogy dx 10.1 -ben egy blowout sokkal kevésbé viseli meg
    a gépet mint dx9-ben ... érdekes

    Am itt a két kis kép normálisabb méretben : - 1 - - 2 -
  • DeerHunter01
    #1366
    lenne pár kérdésem a játékról.

    pl az ilyen bérházakba be lehet menni ?
    milyen gyakran vannak csapattársak ?
    még mindig 5 tár kell az ellenfélbe hogy meghaljon ?
  • barmi
    #1365
    Néha indokolatlanul lezuhan az fps a segge alá
    néhány tized másodpercre ...





    A felbontás sajnos csak 1024 x 768 (már nem sokáig )
    viszont DX 10.1 és FULL grafikai beállítás.

    1 negatív tapasztalatom volt a játék során: Az összes
    ajtó a pofámba nyílik egyfolytában :O Ez a ruszkiknál
    valamiféle perverzió???


    Kissebb bugok vannak a játékban (én kb. kettö betonból-
    kinövő, láb nélküli karakterrel találkoztam a játék során
    összesen. Ettől eltekintve a történet hibátlanul végigment.
    Természetesen a főküldetésről van szó, mellékküldetéseket
    még nem csináltam csak néhány darabot.

    5 pontból négyet azért adnék ennek a játéknak





  • pervajakróv
    #1364
    Ma is nyomtam a SHOC-t, immár két éve és találtam egy elhalálozottnál egy ún. zajtalan kora pisztolyt, hát nem semmi, ez a játék minden nap tud újat mutatni.
    A Feleségem most megy Ukrajnába Családlátogatásra, mondtam neki a pripyat nélkül vissza ne gyere!
  • Louis Cyphre
    #1363
    Föld alá természetesen az épületeken keresztül jutunk.
    -Department store: Itt lépcsőn lehet lemenni.
    -CCD "Jubilee": Itt küldetés is lesz és majd liften megyünk le.
  • bgabor
    #1362
    Ja, és a fegyvernevek is valódiak benne.
  • bgabor
    #1361
    Emberek, ha valaki még nem ismerné, EZEN az oldalon van egy új verziójú angol fordítás, nagyságrendekkel jobb az alap bear englishnél.(felülről a második a listán.)

    Szerintem sokkal élvezhetőbb lett tőle a játék. Telepítés a szokásos, kicsomagolod a játék főkönyvtárába, és felülírsz mindent.
  • berczely
    #1360
    Föld alá hol?
  • Louis Cyphre
    #1359
    Szerintem Pripyat:
    - Marha kevésnek találtam az itt játszódó küldetést. Főleg az előző két helyszínhez képest. Elég hamar és hirtelen vége lett a játéknak.
    -Az első részben látott részek kimaradtak sajna. Csak a távoli messzeségben látszódik pl az óriáskerék.
    -Kevesebb a stalker és a mutáns mint az első részben, főleg miután már megcsináltuk a küldetéseket.
    - És valahogy elég sok a tök ugyanolyan épület. Valahogy változatosabb volt az első részben a város.
    - Nagyobb mint az első részben, és be lehet akár a föld alá is menni.
  • berczely
    #1358
    Ilyen játszóteres mint itt Magyarországon a panel házak között csak ez kicsit régebbi berendezéssel!

  • Louis Cyphre
    #1357
    A hajóroncs legfelső szintjén van egy csóka, aki megrendelésre tud különféle dolgokat szerezni, így pl Exo ruhát is. Az ára 60000 pénz.
  • wesker24
    #1356
    Az én véleményem szerint a B ! Teljesen rendben van ! Nekem tetszett Pripyat ! Hogy ilyen üres és kietlen és lakatlan az egész !
  • Louis Cyphre
    #1355
    Lehet fejleszteni a ruha ezen tulajdonságát. A 4 hely a max az exo-nál.
    Egyébként 49 artifaktot találtam idáig, úgyhogy adtam már el bőven. :)
    De az ütőseket azokat megtartom.
  • berczely
    #1354
    Hiányosnak hiányos!
    Nincs óriáskerék, nincsenek meg azok az épületek amik az 1. részben voltak!
    Helyette:
    Új épületek, nagyobb bejárható terület, jobb "Gosth Town" hangulat!
    Hitelességet nem tudom fejlesztők szerint valós épületeket modelleztek persze nem mindet!
    Méretre elég nagy csak kicsit üres szerintem de mit várok egy szellemvárostól...
  • TitaniumRR #1353
    Nagyon jó képek! + #1336.

    Volt már hideg-meleg Pripyat kapcsán. A kérdés:

    A) Nem élethű, nem hiteles, hiányos, kicsi, rövid
    B) Teljesen rendben van

    Melyik az igaz, akik játszottak/ játszanak vele?
  • romero1
    #1352
    nekem egyetlen gondom volt pripyattal : picit kevés a küldi benne . ellentétben az első két pályával ahol napokig el lehetett bóklászni.
  • berczely
    #1351
    Ezzel teljesen egyet értek veled!
    Ez más szemszög!
    Nagyon hangulatos a sok üres ház a kietlenség nagyon nyomasztó tud lenni és igen a hangok is már már ijesztően hatnak!

    És szó nem volt arról hogy csihi-puhi kell Pripyat-ba csak egy kis élet nem ártana, egyes épületekbe frakciók lakhatnának, lehetne egy olyan a SHOC-ban ahol a bár volt, egyfajta központi hely ahol megpihenhetnek az emberek stb.És lenne a városnak olyan része persze ahol kihalt, ahol csak a madár jár...
  • romero1
    #1350
    jujj de másként látom én ezt a pripyat-os kérdést :)
    annak a helynek van egy iszonyat hangulata , csak lényeges , hogy este játszunk vele , vagyis legyen sötét a valóságban , és a játékban is . dinamikus zene ne legyen bekapcsolva , mert nem hallani az egyéb hangokat . a stalker amúgy sosem volt cod , meg unreal-féle fps ahol az ellenfelek jönnek percenként 30-an...
  • berczely
    #1349
    Exo ruha honnan van?
    Nálam olyan szegényesek a boltok!
  • czky
    #1348
    Jaj! Hogy a búbánatba van ennyi hely az exo-ruhában az artiknak?