7720
  • bgabor
    #1267
    A Bloodsucker Lair kiirtásához szükséges gázpalackokat tartalmazó láda kulcsait merre találom?
  • berczely
    #1266
    Én is ugyan így vagyok vele!Semmivel sem csúnyább a Clear Sky-nál (1. rész nekem még mindig szebb mind2 résznél szvsz)
    DX11 meg azoknak akiken nincs megfelelő kártyájuk hozzá azoknak nem fog sok pluszt adni és szerintem látványban sem olyan nagy dolog ez az új DirectX!
    Én el vagyok vele így is!DX10.1-es effektek is elég babák!

    "Türelem jobb és szebb STALKER-t terem."
  • KranaZoli #1265
    Ja, Én is kb. ennyire jöttem rá. De nem hiszem, hogy abból mind1ik kellene. Pl.: WireFrame. Unigine DX11-es Benchmark tesztben ez utóbbi pl. a tárgyak vázát rajzolja ki.

    Futkároztam egy kicsit ide-oda a map-en, semmi probléma a grafikával, textúrákkal. CS-t most vittem végig 4x-erre, nem igaz, hogy a CS lenne a szebb. Egyelőre amolyan 1 szinten vannak.

    Ez viszont jobban fut. Ami picit bosszantó, hogy néha-néha megtorpan a game (amolyan laggolás szerű). Ez vagy a töltés miatt lehet, vagy még bug.

    Ahogyan szerintem a DX11 sem 100%-os a game-ben. Az majd akkor lesz az, ha a menüben lesz olyan, hogy DX11 API használata és nem a user.ltx fájlban kell átírni sorokat.

    Ez most egy kicsit olyan, hogy user.ltx-ben engedélyezem a tesszellációt; engedélyezem mellé a DX10.1-et. (patkolás szagú)

    Fasza lesz ez!

    Türelem jobb és szebb STALKER-t terem.
  • berczely
    #1264
    user.lxt fájlban az r4_.... kezdetű cuccok a DX11-esek és ennyi...
  • tom2004
    #1263
    A régi uszályban lévő stalker tudja megmutatni a leégett falunál a téranomália helyét, amibe belugorva oda teleportál ahonnan már eléred a helikoptert.
    A legjobb detektorhoz 3 Veles detektort kell összegyűjteni ( elvenni hulláktól, 1-et majd ad tudós), felvenni Creekben kereskedőtől (utolsónak adja) küldetést "add le 3 Velesz detektort bunkerban műszerésznek", utána kapod meg a Svarog legjobb detektort kereskedőtől Creekben.
  • tom2004
    #1262
    Minden helyszinen 2 szerszámkészlet található.
    Creek: Sawmil északi épületben; Workshop substation épület keleti oldalán
    Jupiter: A gyár legdélkeletibb épületében; vonatban amiben elektromos anomália futkos
    Pripyat: BWC Old shop épületben
  • kmartin
    #1261
    HI
    Most kezdtem el játszani vele és az lenne a problémám,hogy az 1. helyszin DK-i részén lévő helikopterhez kellene eljutnom de minden oldalról dombok veszik körül és nem tudok odajutni
    és a legjobb detektort hol tudom megszerezni vagy megvenni?
  • KranaZoli #1260
    Hi!

    Letöltöttem a game-et. Egyelőre csak megnézni a grafot kb....

    Azt már megcsináltam, hogy a "nap felhőt" :) eltüntettem Magam körül.
    Azt tudja vki, hogy a DX11-et hogyan lehet bekapcsolni a game-ben?!

    Rákerestem Google-ban, nézegettem Jútyúbon, kutattam user.ltx beállítások után, de kb. annyit találtam, hogy a "tessellation-t" állítsam on-ra; volumetric smoke szintén on (de ez utóbbi már a DX10.1-ben is megvolt).

    A game menüjében csak DX10-es opció van. User.ltx fájlban van még hivatkozás 10_1-re, de ezek Nekem amolyan barkácsolás szagú dolgok.

    Kivétel a tessellation engedélyezése.

    Nem tudja vki, hogy mit-mire kellene átírni, hogy amolyan natív módú DX11-ben fusson a game?!
  • bgabor
    #1259
    És honnan tudok szerszámkészletet szerezni neki?
  • SaGa
    #1258
    Nem nyersanyag, szerszámkészlet.
  • DeerHunter01
    #1257
    kösz :D
    akkor magyarul nem.
  • mcmoha
    #1256
    Persze. A fel SG veled van.
  • DeerHunter01
    #1255
    ebbe lesznek csapattársak a küldetésekben akik segitenek neked?
  • cooltom00792
    #1254
    1252: lapozz vissza vki már leirta h mit hol találsz angol de webforditas.hu és kész.... ctrl+f az a keresés beirod h tools és minden oldalon rákeresel 1× megfogja találni :D
  • weskerrebort
    #1253
    Hali Pajtik! :)
    Nem tudja valaki mere találom a Hunk of Meat nevű artifactot? Az a stalker a bunkerben nagyon rinyál érte :)
  • bgabor
    #1252
    Valaki mondja már el, milyen nyersanyagot kell szerezni a műszerésznek a fegyverfelesztéshez? CS-ben még nem volt ilyen. Hol találok ilyen nyersanyagokat?
  • TOMSILENT
    #1251
    Öhöm-öhöm csak az,de tényleg.....
  • Falcon87
    #1250
    csi-csi-csi-csííter?:D
  • TOMSILENT
    #1249




    * nem tom vele megetetni sry a kellemetlenségért.... *
  • TOMSILENT
    #1248


  • TOMSILENT
    #1247
    De megállt az élet itt ,nem baj egy kis kép csokor általam..
    IN-GAME pillanatok.:(* lesz egy kakukk tojás az egyik képen :P)

  • barmi
    #1246
    A kérdésed második felére pedig :

    Így néz ki az a zöld küldetés?
    Mert akkor az nem küldetés hanem eldugott cuccok (töltény, EÜ csomag stb.)
  • barmi
    #1245
    [/b]
  • killecske
    #1244
    Igen azt a zöld valamit kell vinni nekik amit az első pályarészen van de hol találom meg a másikat amit vinni kell?

    Van egy Dark business küldetés ott mit kell csinálni, elvettem a detektort de nem tudom oda adni a hajóba annak az embernek akinek kellene?
  • bgabor
    #1243
    A magyar feliratot honnan lehet letölteni?
  • weskerrebort
    #1242
    Sszem az egyik muksónak a laborban kell vinni egy ilyen tüskés zöldes színű artifactot, azt hiszem a neve Hunk of Meat, vagy vmi hasonló
  • hugyecz
    #1241
    Szia hogy kell idi bejutni már elhejeztem a 6 detektort de nem találok bejáratot, a labor tetején van egy küldetés ott mit kell csinálni ilyen zöldes képecske
  • weskerrebort
    #1240
    Ezek szerint van vissza út Pripyatból?? :D
    Na akkor nem dekkolok tovább :) Kösz
  • weskerrebort
    #1239
    Én most mentem vissza egyedül spécin feltúrbozva és lezúztam őket, na de közben majd össze sza++am magam úgy beparáztattak a kis szemétládák :D
    Kemény volt...
  • Bence12233
    #1238
    thx
  • cooltom00792
    #1237
    jaaaaaaa xdxd
  • Bence12233
    #1236
    ez ugye már teljes játék
  • sjucus
    #1235
    Köszi!
  • saca79
    #1234
    remélem ez segít behatárolni

  • Louis Cyphre
    #1233
    Ja-ja, erre. Kösz.
    Resident Evil... Akkor ezért volt olyan ismerős. :)
  • sjucus
    #1232
    Mac 100 írt róla az 1197. hsz-ben.
  • saca79
    #1231
    szeméttelep?

    én nem találkoztam még vele, kivéve a két előző részben ott tényleg volt egy kurva nagy
  • saca79
    #1230
    erre gondolsz ?

    Marilyn Manson [Resident Evil Music Theme]
  • Louis Cyphre
    #1229
    saca79 A 1169. hsz.-ban lévő videódban az a muzsika Stalker CoP-ból van, vagy egy másik játékból?
    Mert nagyon jó.
  • sjucus
    #1228
    sziasztok!

    Vki tudna segíteni abban, hogy hol találom a szeméttelepet?

    Köszi előre is