7720
  • KranaZoli #1066
    Hálás köszönet az infókért!
  • SaGa
    #1065
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    CS: mercenary (zsoldos) vagy, aki ha jól megfizetik, bárki kiszolgál, ráadásul a saját érdekében is Sztrelok nyomába kell erednie, mert valami genetikai furcsaság miatt, a Sztrelok és kis csapata tevékenysége nyomán felbolydult Zóna kitörései szép lassan ivégzik az idegrendszeredet, ha nem szünnek meg.

    ShoC: A CS végén "kiütött" Sztrelok vagy, akit a CC elfogott (miután a CS-végén a karakter lelőtte róla a pszivédelmet), saját céljaira átprogramozott (a CS végén a tv-ken sugárzott műsorral) és kiküldött a zónába. Kis zavar támadt az erőben, mert, Sztrelok kapta azt az utasítást, hogy a CC tevékenységét oly nagyon megzavaró Sztrelokot elintézze.

    CoP: a CS ideje előtt egy 5 helikopterből álló katonai csoport hatolt be a zónába, kerestek valamit. Az összes helikopter eltűnt, lezuhantak, a személyzetről nem tudnak semmit. Beküld a sereg, hogy kiderítsd mi történt. Aközben felfedezed a Duty, Freedom frakciók csíráit, szembesülsz a Monolith frakció létezésével és az FN2000-es puska létezésével. Megtalálod a lezuhant helikoptereket és a megmenekült személyzetet és segítesz kimenekíteni a katonai kontingens maradékát Pripjatyból. Közben értesülsz Sztrelok létezéséről és arról, hogy megpróbál bejutni a Zóna közepére...
    Ez utóbbi csak feltételezés, mert annyira nem értek oroszul, főleg, hogy csak a vége előtti rádióüzenetben hallottam róla, nem volt feliratozva.
  • KranaZoli #1064
    "Sztrelokról már az evakuáció előtti hosszú rádióüzenetben is beszélnek, amennyire megértettem."

    1.) CS: Stalker vagyok, nem Strelok
    2.) SHOC: Strelok vagyok
    3.) COP: Ebben ki a karakterünk?!
  • SaGa
    #1063
    Hmmm...

    Annyira nem rossz. Épp a végső kitörés közepe felé hagytam abba az este.
    A végén szépen elmeséli, hogy a CS idejére hogyan rendeződtek el az itt megismert emberek, frakciók a Zónában. Sztrelokról már az evakuáció előtti hosszú rádióüzenetben is beszélnek, amennyire megértettem.
  • saca79
    #1062
    azért biztos ami biztos közvetlen a vége előtt mentettem egyet és most viszamentem megcsinálni a maradék 2 küldit. akkor is kifacsarom..
  • saca79
    #1061
    szerintem is
  • berczely
    #1060
    Hát ez az eddigi leggagyibb és legrosszabb befejezés szerintem!
  • saca79
    #1059
    EGY KIS SPOILER .... ITT A VÉGE
  • berczely
    #1058
    Mindent a legmagasabbra tettem és HDAO-n van ha jól emlékszem (High Detail Ambient Occlusion) 1440x900 2xAA ATi HD4850 512MB -os kártyám van.

    High Ambient Occlusion

    És ez lett tovább fejlesztve!A játék már a DirectX 11-es újabb és jobb változatot használja!
  • Facek
    #1057
    menj nyugodtan tovabb, majd pripyatban jon a radiouzenet h van, es akkor kell visszamenni
  • saca79
    #1056
    közben én is végig toltam....1 küldit nem tudtam megcsinálni azt a kurva kulcsot hiába találtam meg a konténerhez nem igazán jöttem rá mit kell vele csinálni.. majd talán mégegyszer nekifutok magyarul! :)
  • saca79
    #1055
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvileg ha odaadod a tudósoknak a 3 velest majd szólnak mikor visszamehetsz a swarogért a creek-be.
  • SaGa
    #1054
    Köszi...
    A küldetést valószínű fölvettem, mert a tradernél már semmi új nem jelenik meg egy ideje, ellenben a jel ott van..
  • saca79
    #1053
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a három velest nem "szétszórni" kell hanem odaadni a tudósoknak amiért kapsz majd egy swarog detectort azzal kell majd odamenni a cooling towerhez. (de mindenekelőtt ezt a melléküldit fel kell venned creek-nél a hajó emeleti traderénél)
  • SaGa
    #1052
    A második pálya északnyugati sarkában lévő amfiteátrum szerű építménynél mi a fenét kéne csinálni. Azt írja a task, hogy a tudósok nyafognak, hogy nem működnek a scannereik és valami spéci scannerrel kéne végigtúrni a bunkertől északra eső részt.

    Amikor arra megyek, oroszul kezd valaki 3 darab valamit emlegetni. Ide kellene a 3 veles detektor? Van nálam annyi (egyet vettem 2 rugóért) de hiába szórom szét őket, semmi eredmény. Mennék már Zulu-val Pripjatyba, de amíg ezt nem rendeztem, inkább maradnék...
  • saca79
    #1051
    most raktam vissza a CS-t és tényleg szebb a grafja....sokkal szebb :(
  • KranaZoli #1050
    Ja-ja! Én azt sem bánnám, ha olyan lenne mint a Fallout 3. Pusztaság. Abban olyan, hogy növényzet, zöld fák, fű, csak mod-al.

    :)
  • Falcon87
    #1049
    Valami vicces kedvű stalker végigboronálta a fél zónát. Mit nem lehet ezen érteni?:D
  • vzajcev
    #1048
    Az má a sugárzás hatása lehet
  • lacinkacinka89
    #1047
    Köszönöm a segítséged! Valóban már nem szalad előttem a fekete folt, viszont igy még több az interferencia csík a talajon. :S:)
  • lacinkacinka89
    #1046
    Ugy látom azért nálad egész pofás a grafika.(Y) Milyen configon játszol? És milyen Vga-d van ? Ati v Nvidia? Ja és a játékba mit jelent a graf beállitásoknál az az uj cuccos? HDAO, HBAO??
  • berczely
    #1045
    Szerintem sem néz ki olyan rosszul mint ahogy állítják egyesek!
    Ha a növényzetet jobban megnézed akkor rádöbbensz hogy végül is nem is olyan nagy gond hogy ilyen takony (mert szerintem elég csúnyácska) mivel ez egy sugárfertőzött zóna, amit képzelhetünk úgy hogy a növények is elég szép kis dózist kaptak ezért rohadnak és a nap sem süt olyan sokat ezért van hogy nem zöld a fű, a sok savas, sugárzásos csapadék is eléggé rongálja a környezetet szóval ilyen szempontból teljesen rendben van az összkép!
  • berczely
    #1044
    19 colos monitor!
  • TOMSILENT
    #1043
    22-es monitoron nyomod?
  • vzajcev
    #1042
    Stalker user ltx fájlba kell beírni ezeket és jó lessz.
    Tesztelve és működik

    r2_sun_near 1.
    r2_sun on
    r2_sun_depth_far_bias -0,00002
    r2_sun_depth_far_scale 1.
    r2_sun_depth_near_bias 0,00001
    r2_sun_depth_near_scale 1.
  • lacinkacinka89
    #1041
    Én pont most tettem fel ujra a clear sky-t és háát mit ne mondjak, ég és föld a 2. Mintha a CoP lenne régebbi és a CS lenne az uj 2009-es kiadás. Sokkal gyönyörűbb a grafikája. Mind1. Engem annyira már nem érdekel. Még mindig bízom benne, hogy ami jövőre kijön az normális grafikát vagy normálisabbat fog adni mint a mostani. Én még azzal is meglennék elégedve, ha egy magyar szinkronos változat jönne ki némi grafikai javitással. Mint pl amiket feltettem képek azok közül a 6.-on mikor az a fekete folt megy előttem.Lásd mire gondolok: .
  • saca79
    #1040
    prezentáció= feljavitott változat, milliós gépeken így lehet is csúcs grafika. Ha valaki arra vár hogy nála otthon is ugyenez jön majd elő ha előveszi a játékot a csili-vili dobozából az csalódni fog. szerintem a hivatalos EU-s megjelenésig max egy pár patch meg nyelvi módosítások lesznek.
    egyébként szerintem, nincsenek itt olyan nagy gondok a mostani verzióval se max-on szerintem szép a grafika, és játszható a játék. most meg fogtok kövezni de túl sokat vártok!!!
  • KranaZoli #1039
    Egész pofás képek ezek. Sőt! Nagyon is. :)
  • berczely
    #1038
    Mostanában lett divatos használni ezt az effektet.
    Magyarul mélységélesség.A távoli tárgyak homályosabbak így olyan érzésed van mintha térben lenne minden.Nagyon jó pofa dolog!
    Ha a fegyverbe "belenézel" akkor ki is próbálhatod!Nézz közelebbi és távolabbi tárgyakra és csak az lesz éles amire pont nézel például egy fa ha azt nézed és körülötte minden homályos.
    Remélem így érthető!

    Itt egy példa kép:
  • berczely
    #1037
    Na én is átjutottam a vasútállomásos területre igaz semmit nem értettem a játékból eddig!






  • lacinkacinka89
    #1036
    És ez a DoF ez egy játék v mod v mi? Sorry, hogy értetlen vagyok de még sosem hallottam róla.
  • wesker24
    #1035
    DOF = Depth of Field
  • vzajcev
    #1034
    Tényleg pazzeg
  • lacinkacinka89
    #1033
    Saga! Mi az a DoF?
  • lacinkacinka89
    #1032
    Nézzétek meg ezt a 2 videot. Engem meglepett nagyon. A grafika itt pl sztem nagyon szép, és a külleme is más. (pl a karakter fényképe más mikor mutatja a backpack-ot, stb..)
    http://www.youtube.com/watch?v=r4k9Gsf8PNc&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-HM
    http://www.youtube.com/watch?v=cn5DKFuLCZw&feature=related
  • SaGa
    #1031
    Nekem a DoF kezd nagyon bejönni...
    Tegnap vettem észre, mennyire hatásos. A Jupiternél vadásztam az ott táborozó banditákra távcsövessel és nem értettem, miért is homályos néha a kép...
  • berczely
    #1030
    Olyat már csinálnak hogy átkutatják a hullákat!
    És a központokban iszogatnak kajálnak és viccet mesélnek egymásnak
  • KranaZoli #1029
    A sötét képek sajnos nagyon gyengén kivehetőek. Én köszönöm a képeket!!!

    Nekem olyan CS-osak a screen-ek. Én abban bízom, hogy a megjelenésig csak-csak nem a honosítgatásokkal lesznek elfoglalva. :D

    A grafika, amolyan STALKER-es graf. Rögtön megmondja az ember, hogy STALKER. :)

    Engem inkább így látatlanban az AI szomorít el, hogy azon nem tudnak orvosolni semmit. :(
    (NPC-k unintelligens viselkedése amire gondolok)
  • woy
    #1028
    Kulka János a második képen
  • lacinkacinka89
    #1027
    Na csináltam pár képet én is! Köszönöm berczely-nek a jó linket! Ime:










    Bízom benne, hogy ami most kint van az csak egy optimalizálatlan béta (teszt)játék és a végleges verzión finomítanak majd. Sztetek milyen???