7720
  • weskerrebort
    #1106
    NAgyon hülyekérdés!
    Előre is elnézést minden Stalker fentól.
    Az első játékban mi magunk vagyunk Sztrelok???
  • tom2004
    #1105
    Ha nem hagyod el a zónát szabadon bóklászhatsz tovább, vezetőnél lesz olyan el akarod-e hagyni a zónát. Ha vezetőnél elhagyást választod jön a befejező video, és vége.
  • saca79
    #1104
    én sem találkoztam hibával a játék során .. simán végigment, mentéseket töltötte ,pályákat simán adta, szerintem egyben van végre a játék. Igaz hogy nem olyan hosszú mint az elődjei de ezzel is el lehet tölteni jó néhány órát.
    Szerintem a grafikával sincs baj nekem maxon (hd 4850 amd athlon 2x 6000 + 4gb ram) nagyon szép. Persze olyan sose lesz mint ahogy azt a Prezentációban bemutatták.(csak reklám)
  • saca79
    #1103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet.... viszamész bóklászni vagy a maradék mellék küldit megcsinálni, d amúgy ennyi
  • barmi
    #1102
    Emberek!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem hagytam el a zónát helikopterrel akkor mi van? Ennyi a vége vagy lehet még valamit csinálni hogy máshogy végződjön ???


  • mac100
    #1101
    Valahol a híd környékén keresd ha jól emlékszem van a hídnak egy leszakadt része oda esett le az egyik jeep másik meg a hídon áll
  • puntohgt
    #1100
    Az létezik hogy creek-nél a jeep hátuljában csak 1 darab kulcsot találtam meg 2db dokumentumot... arréb a teherauó platóján volt egy láda ,abba meg nem volt jó a kulcs(ami el is tünt) és kell másik...az merre van?
  • BlackSpider
    #1099
    Koszi az infot Saca,gyorsan vegignyomtam a Pripyat palyat,mar olt a kivancsisag mi lesz a vege,hat abban kicsit csalodtam szerintem GSC kicsit elfuseralta - amugy klafa jatekot csinaltak es ami orvrndetes hogy ellentetben egyes emberkek velemenyevel teljesen bugmentesen ment nekem.
    Na mindegy talan ujra betoltok egy mentest es jobban kivesezem azt a Pripyat-i palyat es remenykedem hogy lesz STALKER 2 aminek talan jobb lesz az endingje.
  • puntohgt
    #1098
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • saca79
    #1097
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a gaus puskát vidd el a creek-i részeges technikusnak.. a többit majd adja!!
  • saca79
    #1096
    a Creek-nél a hídon keresd a két kulcsot és a ládát is ott mindent megtalálsz csak szemelj!!!!!
  • saca79
    #1095
    igen azzal... én sem tudtam rávenni :) arra vártam hogy majd felajánl valami melléküldit, megcsinálom és erre kizöldül :) de hát hiába vártam semmi.. hagytam is a francba az egészet!!
  • killecske
    #1094
    Helló

    Hol található az a kontíner amibe valami mérget kell metalálni az első pályarészen kaptam a küldetést?
    Az Oázist merre van vagy mit kell azzal a küldetéssel csinálni?
    Odaadtam az ismeretlen fegyvert az első pályarészen található technikusnak ugye az majd fog szolni mikor kell értemenni?

    Köszönöm!
  • puntohgt
    #1093
    Sziasztok!

    Ne haragudjatok tudtok segíteni? Pripyatba mikor monolithes tagokat legyilkoltuk valami könyvtárban akkor azután hova kéne menni? Mert nem kaptam feladatot! Elrőe is köszöm és bocsi a kérdésért :)
    Üdv mindenkinek!
  • mac100
    #1092
    Szia Saca te hogy vetted rá a Freedomos vezért hogy kijöjjön a Monolitosokhoz a Jupiterban? Mert tudtommal a Duty-st az anomáliába való beleugrással majd a halott duty-snál való pda felvételével lehet rávenni.
  • tom2004
    #1091
    Creek hajón van 2 kereskedő, de egyik sem ad már semilyen feladatot. Már csak Joker nincs meg, és külölleges detektor, hogy tudjam teljesíteni tudoknak a rendellenes tevékenység vizsgálatot hűtőtoronynál.
  • koliz
    #1090
    Szia

    Köszi szépen, csak a szememet nem verte ki .
  • barmi
    #1089
    Nálam itt vannak: C:\users\public\docume~1\stalke~1.-\savedgames

  • koliz
    #1088
    Sziasztok
    Nem találom a mentéseket hová teszi ?
  • berczely
    #1087
    A jupiter gyárnál vagy miaz ott van egy zöld színű 3szög jel azzal mit kell csinálni? olyan helyre mutat ahol nincs semmi!
  • barmi
    #1086
    Én ha jól emléxem akkor a A Creek-i hajóban vettem fel a kereskedőtől! (nem az ápgrédeltől! Ő a részeges nem pedig a kereskedő!) Fel tudsz venni tőle néhány feladatot és ez is köztük lesz! Ez lesz az utolsó felvehető azthiszem.
    Ez az a csóka és ez az a küldetés :



  • tom2004
    #1085
    A 3 velesz detektor tudósoknak leadás küldetést hol tudom felvenni, korábban valaki írta a részeges technikustól, de az nem adja. Melyik pályán (esetleg előtte minek kell teljesítve lanni ha van ilyen feltétele) kitől vehetem fel? Segítsetek.
  • barmi
    #1084
    Nyahh, tegnap én is körülnéztem kicsit Pripyatban :O

    Ez itt fent már Pripyat végre ^_^



    Kicsit csalódtam. Azthittem nagyobb élet lesz ebben a városban ...
    (az eddig látottak alapján teljesen kihalt az egész :O
  • saca79
    #1083
    létezne angol szinkronos változat?
    mert ebben angolul dumélnak a karakterek..
  • saca79
    #1082
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.swarog detektorral keresd valamelyik anomáliában könnyedén találsz.
    2.két emberrel már el tudsz indulni de minél több annál könnyebb az átjutás.. és mindenképp a jupiter-ben keresd annyit elárulok egyik a laborban... másik a midsummer bázison.. segíts nekik ők is fognak... khm.. khm..
    4.mindkét calibration toolkit pripyat-ban van ott keresd OLD BWC épület,departmen store..a creek-i részeges tradernek és a jupiteri tradernek kell odaadni
  • berczely
    #1081
    Valaki tudna adni egy mentést olyan részről ahol már Pripyat-ban van?
  • barmi
    #1080
    3. - Átvisznek seva-ban oszt' visszaveszed az EXO-t :O
  • BlackSpider
    #1079
    Sziasztok,
    lenne nekeem is par kerdesem:
    1.hol a francba talalom meg azt a Gingerbread artifactot amiert az egyik tudos rinyal?
    2.Hany manust kell osszetoborozzak,hogy elindulhassak Pripyatba es hol talalom meg oket?
    3.Ahoz hogy Pripyatba mnejek le kell csereljem az exoscheltonomat SEVA suitre?nem lenne igazan jo
    4.Ha talalok majd valahol calibration toolkittet -allitolag midsummerben is van egy a Jupiter gyar teruleten - azt melyik technek kell atadni?
    Elore is koszi a valaszaitokat
  • barmi
    #1078
    Ohhh, köszi! Én is erre gyanakodtam :O
  • SaGa
    #1077
    Zulura gondolsz gyanítom...
    A gépész megmondta, hogy akkor juthatsz át Pripjatyba, ha szerzel egy teljesen zárt rendszerű ruhát, olyat, amin nem külön sisak van. Ha odamész a kereskedőhöz, láthatod, hogy árusít SEVA-. Na az megfelelő lesz...
  • barmi
    #1076
    Felkúsztam egy fószerrel a jupiter bárbol abba a torony szerü épületbe a bár mellett ahol egy dagadt ipse törökülésben ül az ágyon. rajtam kívül hárman vannak a szobában ( a töröküléses, egy ipse talpik vegyvédelmiben és a bárból a fickó aki idehozott) de a töröküléses fickónak valami kínja van. mit kellene tennem ? A ruhámmal van baj vagy mi a ...???
  • SaGa
    #1075
    Egyébként tényleg sokat módosítottak az egyes mutánsok mozgásán.
    A bloodsucker támadáskor átkarol, kiszív némi vért, majd elenged. Szerencsére leszokott arról, hogy láthatatlanul (és sebezhetetlenül) ücsörög valamelyik sarokban, így észrevehető és eliminálható. Ahogy elnéztem, gyakran "költöznek" egyik helyről a másikra...

    A kutyok torokra támadnak felugrásból. Első alkalommal eléggé ijesztő egy tátott pofával feléd repülő blöki.

    A snorkok gyakrabban ugranak, mint korábban, a chimera teljesen nagymacskaszerű lett, hatalmas tigrisugráaokkal támad.

    A pseudodog látványos ugrással jeleníti meg a 2-3 "pszeudo" kísérőjét, ha figyel az ember, azonnal látja, melyik a valódi, nem vergődik a lidércekkel.

    A dwarfok és a pseudogiant nem sokat változott, bár ez utóbbi, amikor már eléggé sérült, érdekesen vonszolja magát.
    Kár, hogy a poltergeist csak úgy eltűnik, ha kilövöm.

    A controller túltengés kissé idegesítő volt helyenként, szerencsére az agyzavaró hatása kisebb sugarú körben érvényes, mint a ShoC OL-ban.
  • weskerrebort
    #1074
    de legalább jól kilyugattad a kis mocskot? :)
  • SaGa
    #1073
    Aztán bezárult az ajtó, ki se tudtam nyitni, úgyhogy megúszta a kis dög, otthagytam...
  • SaGa
    #1072
    Nem olyan békés. Akikkel először találkozol, azok "szökevények". Bent a városban már komoly harcokat kell vívni velük.
    Pripjaty felé a szökevények vezetőjét kértem meg, hogy kísérjen el, de már az első két snork kinyírta Zuluval együtt. Érdekelt volna, ha eljut az ajtó kinyitásáig, harcba száll-e a volt haverjaival, vagy ellenem fordul.

    Megjegyzem, a korábbi berögződések működnek nálam is. Amikor a freedom főnök kijött hozzájuk (bár előtte ugye azt mondta, hogy monolitost csak a célkereszben akar látni), automatikusan oda álltam a volt monolitosok főnöke mögé egy fejre célzott sörétessel, hátha meggondolják magukat a "túlélők"...
  • saca79
    #1071
    van egy két "beszaratós" rész azértPl:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor Pripyatban lemész a H8 laborba és keresed a doksikat... az egyik szobából gyereksírás ..kibaszod az ajtót..hopp egy burer az arcodba ordít.. na ott majdnem befostam
  • weskerrebort
    #1070
    Hali! Hogyhogy a Monolit frakció itt olyan békés? Van köze ahhoz hogy csak egy kívülálló karakter vagyunk ebbe a részben?
  • barmi
    #1069
    Rendben van, csak azt nem tudom merre tovább...
    Már van egy főküldim pripyatban is (valami b 28-as koordináta vagy mi a pék, de hogy hogy jutok át oda arról fogalmam sincs de majd körülnézek ha hazaértem.
  • saca79
    #1068
    1. nem gond, legalább van pénzed :)
    2.menj nyugodtan tovább a játékkal, menj át más pályákra,(ha egyhelyben maradsz soha) majd szólni fognak mikor mehetsz vissza a creek-re érte.
  • barmi
    #1067
    Az nem gold ha az oázis relikviát eladtam a tudósnak?
    (ha jól érettem két lehetőség volt: eladom neki vagy csak
    megnézheti. Hát én eladtam. azthiszem úgy hétezret adott érte :D )

    Más: Megsztereztem végre a 3 veles detektort és le is adtam a
    bunkerben annak a bizonyos illetőnek. Ok, jött egy üzenet, hogy
    húzzak a hajóban lévő kereskedőhöz mert valami akció van. Elmentem
    de nem történit semmi extra... nem adott semmit sem csak valami
    olyasmit makogott hogy várjak... Már aludtam vagy 80 órát de semmi
    nem történt ... wtf ?