7720
  • Herold
    #26
    Tény, hogy van egy hangulata az egésznek, ami megfogja az embert. És milyen lenne akkor, ha az a STALKER (Shadow of Chernobyl) készült volna el, amit évekkel ezelőtt ígértek!
  • msstz
    #25
    kólov kutulu.
  • vasziszdasz
    #24
    Másodiknak második, de név szerint csak "prelude".
  • karajjj
    #23
    azt nem mondtam, hogy nem XD
    stalker minden mennyiségben! :D
  • Apus
    #22
    nembaj, akkor is imádjuk :D
  • karajjj
    #21
    több lesz a patch mint a játék típus :D
  • Apus
    #20
    nemgáz, majd megjelenés után 1 évvel lesz rá 3 gigányi patch és jólesz:)
  • karajjj
    #19
    hát mivel a Clear Sky ugye az előzmény lett, gondolom ez is valami mellékes "húzzunk le mégegy bőrt" játék lesz tele buggal :S
  • akyyy
    #18
    nem. ez kb olyna mint gta3, gta vice city és gta san andreas. egyik se gta 4 meg 5, mert a gta4 az egy külön kalap fos.

    stalker a gta testvére lehetne mer szintén vannak benne jó kis bugok, de a játék menet, akkora nagy, hogy jeah!

    ha ez is magyar lez, úgy megvezem hogy csak na:D pripyat amúgy is, tiszta magyarország, a hatalmas paneljaival:D fail.
  • solo
    #17
    Nah, faxa, nekem tetszik, de jólenne, ha nemlenne ilyen bugos geci, hogy 6 tárba se döglik meg néha az ellen: C Meg, hogy a spanok kitolnak a fedezékből:C
  • bakvarnyu
    #16
    látatlanba megadom rá a tízest
  • EK1TEP
    #15
  • Shifter
    #14
    mindegyik stalker fasza ez is jó lesz :D
  • EK1TEP
    #13
    Ha valakit érdekel...

    Pripyat - A Szellemváros (Hivatalos oldal)

    "Pripjaty (ukránul: Прип'ять, oroszul: Припять) város Ukrajna Kijevi területének Ivankivi járásában (1986 előtt a Csernobili járásban[1]), a belarusz–ukrán határ közelében, Csernobil városától 16 km-re északra. Jelenleg elhagyatott település, egy szellemváros, mivel a tőle alig három kilométerre fekvő csernobili atomerőmű 4-es blokkja 1986-ban felrobbant, és a város teljes lakosságát evakuálták.[2]

    A hely máig megőrizte a szovjet városok 1986-ban jellemző arculatát, mivel az atomerőmű-baleset óta itt semmi nem változott. Bár a városban mérhető sugárzás nagyrészét okozó céziumizotóp felezési ideje 30 év, még hosszú ideig nem várható a lakosság visszatelepítése a felrobbant reaktor közelsége és a város erősen szennyezett környezete miatt."
    Tovább...
  • grebber
    #12
    "Sergey Grigorovitch válaszolva a fórumozók felhördülésére, azt mondta, hogy a "Call of Pripyat" egy készülő addon szerűség, melyet az idén ősszel terveznek megjelentetni. Ez még nem minden, mert Sergey koma állítása szerint már dolgoznak ezerrel a S.T.A.L.K.E.R. folytatásán is, amiről sajnos semmi többet nem árult el. Mivel egyelőre hivatalos bejelentés nincs, tessék pletyka szinten kezelni az infót."

    Na itt olvastam hogy kieg lesz ez!
  • ricsa008
    #11
    3.? még 2. sincs
  • n3whous3
    #10
    ez is egy kiegészítő lesz kb és nem rendes 3. rész az tuti
  • EK1TEP
    #9
    Akk a cikk miért írja hogy 3 játék?
    Hogyisvan ez?

    Am olvastam énis hogy lesz stalker 2! E3-on lesz bejelentés elvileg!
  • grebber
    #8
    Én úgy hallottam hogy ez csak kieg lesz!
  • Falcon87
    #7
    Ez a második rész...
  • EK1TEP
    #6
    Nekem ez a Pripyat városka bejött az 1. részben szal én ezt nagyon várom!
  • grebber
    #5
    Én a rendes 2. részt várom már.
  • #4
    2009 vége,hol van az még?:D
    Azért nem lesz majd olyan rossz játék sztem:D
  • kuci06
    #3
    reméljük ez már nem lesz olyan bugos, mint a többi volt :S
  • werkfilm
    #2
    call of duty
  • EK1TEP
    #1
    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat bejelentés



    Egy interjúban a GSC GameWorld fejlesztői kikotyogták, hogy készül a harmadik S.T.A.L.K.E.R. játék, mégpedig a sokat sejtető Call of Pripyat alcímmel.

    2007 márciusában jelent meg az immáron több mint 2 millió példányban elkelt S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, mely a titokzatos ukrajnai zónába kísért el minket, ahol Strelok volt a likvidálásra kijelölt célszemélyünk, de kalandunk során sok olyan dolgot élhettünk át, amit csak a zóna tud produkálni. Nem sokkal később megjelent a folytatás is, név szerint a S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, amiben egy évvel a Shadow of Chernobyl történései előtt egy zsoldos S.T.A.L.K.E.R.-t alakítottunk, akinek ismételten csak Strelok volt a kijelölt áldozata. Igaz, a végén sikerült elcsípni, de hála egy hatalmas kitörésnek ,elvesztettük a célpontunkat és a feledés homályába merültünk. Most egy harmadik alkalommal is visszatérhetünk a zónába, ahol úgy látszik most Pripyat, a hatalmas szellemváros kapja a főszerepet. Sokat nem árultak el a fejlesztők, a múltkori Apocalypse-es pletykákat sem cáfolták meg, mindenesetre csak a cím változott eddig. A játék, ha minden rendben megy még idén, 2009 végén kerül a boltok polcaira. Szeretettel várjuk!