7720
  • mac100
    #1147
    saca hogy számoltál le a freedommal? :D
  • lacinkacinka89
    #1146
    Pripyat ugyan ugy néz ki ebbe a részbe mint a SoC-ba amugy?
  • lacinkacinka89
    #1145
    OFF: Ez hatalmas(Y) XDXD
    http://www.youtube.com/watch?v=mfopd1g_PEs&feature=related
  • lacinkacinka89
    #1144
    A 3rd person-t igy tudjátok behozni: Beirjátok ezt a szöveget az ltx file-ba.
    bind cam_1 kf1
    bind cam_2 kf2
    bind cam_3 kf3

    Elmented. És a játékba, ha F1-et nyomsz máris 3rd person-ba játszol. :D
  • saca79
    #1143
    én is szeretném tudni..?!
  • kbence11
    #1142
    http://www.youtube.com/watch?v=kudbVrLNhks&feature=channel
    Valaki mondja már meg hogy ezt hogy lehet előhozni?
  • saca79
    #1141
    közben már sikerült beadta a derekát a rohadék.. vagyis a duty-s vezér eljött velem egyedül.a freedommal meg (miután a monolith biztonságba került) leszámoltam :) :D
  • weskerrebort
    #1140

    Tudja valaik hogy juthatok be a IronForest alatt találhato számkombinációval védett bunkerbe?
    Előre is kösz a segítséget!
  • mac100
    #1139
    gyere majd fel msn-re aztán megbeszéljük :D
  • saca79
    #1138
    nálam nem volt elég odadni a duty-s vezérnek a pda-t freedomos-t is ki kell engesztelni valamivel mert azt mondja nem bízik sem bennem sem a monolith ban. fogalmam sincs mit kéne csinálnom már körbejértam az egész jupitert hátha akad valami küldi a freedomnak de semmi. ilyenkor mi van?
  • mac100
    #1137
    Kell kérni azt a feladatot az első tradertől, és ha jól emlékszem a jupiternél levő tudós bunkerbe kell eljuttatni a 3 veles detektort, ha jól emlékszem
  • PhantomAss
    #1136
    hali
    a grafika javításához az user.ltx-fájlt hol találom? nekem nincs ilyen a játék mappájában
  • weskerrebort
    #1135
    Próbáltam, nem nagyon kell neki :(
  • barmi
    #1134
    uhhh... sorry az iméntit nem ide szántam :D
  • weskerrebort
    #1132
    Simán csak úgy adom neki mintha el akarnám adni a 3 Vales detectort?
  • mac100
    #1131
    Szerzel 3 veles detektort azt odaadod a creek-i kereskedőnek ő ad egy swarog detektort avval tudod észlelni az anomáliát ha közel mész hozzá kiesnek belőle a halott duty-sok egyiknél van egy pda...felveszed odaadod vagy a duty-s ezredesnek vagy a freedomosnak és innentől már be veszi a monolitosokat a frakcióba
  • weskerrebort
    #1130
    Hali! Tudom már valaki felvetette de nem találtam meg a válszt :(
    Mikor speciális detektorral kell méréseket végezni, ahol azok a fura rádiós üzenetek jönnek, honnan szerzem meg hozzá a cuccot?
    2. Mikor a Monoltosok elküldenek társukért érdklődni, mit csinálhatok azonkívül a bázison hogy 2-3 ember elmondja róluk a véleményét?
  • barmi
    #1129
    nézd meg ezt:



    + video a bejutáshoz : ITT

    sok sikert! ^.^
  • killecske
    #1128
    Helló

    Van egy küldetés amiben valami Oasist kell megkeresni azt hogyan kell megcsinálni?
  • berczely
    #1127
    Oké már megcsináltam!Köszönöm!
  • saca79
    #1126
    egyszerüen elmész az égő vagy lángoló faluhoz és ott átt kell menni az anomáliák között majd fejest ugrani az egyikbe (amelyik a kerítés mellett egy magaslatnál van) és már ott is vagy. Csak így tudsz oda feljutni!!
  • mac100
    #1125
    Ez a probléma nálam is fennáll :D
    illetve nézzétek meg ezt a videót egy titkos hely van benne a H8-as laborban, így is kilehet nyitni vagy felveszed a vörös azonosító kártyát a halott zöld tudós ruhás Merc-től akit az egyik feladatban Dragunovval likvidáltál egy ház belsejéből....

    itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=-DzBWCi0EaE
  • berczely
    #1124
    Köszi!

    Súlylimitet hol lehet átírni?
    És miért nem bír futni ez a nyomorék emberem?Pedig nem sok cucc van a táskában azt haladok 5 métert azt már liheg...
  • mac100
    #1123
    A Creeknél van egy hajóroncs abba pedig egy Noe nevű fickó van neki egy szelídített farkasa. Nah ő tud téged felvezetni a dombra, de ha esetleg valaki tudná hogy később hogy lehet oda felmenni azt megköszönném :D
  • berczely
    #1122
    A dombon lévő helikopterhez hogyan lehet feljutni?
    Mert már mindegyiknél voltam csak ott nem!
  • mac100
    #1121
    Nálam még annak a 3 kis yodának se volt esélye akik a H8-as laborban jöttek egyszerre :D :D :D
  • mac100
    #1120
    saca én megcsináltam ezt a feladatot kapsz 2 jegyzetet egyik Spit-é van benne valami strelokról írva, másik a Fang-é ha emlékeztek ő volt Strelok 2. társa az SoC-ban. Meg volt egy jegyzet azon a nagy darun vagy bágeron a mocsaras területen a Jupiterba, ez Ghost-é volt. Sőt mikor megtalálod Fang jegyzetét a Jupiter gyárnál van mellette egy hulla annál pedig egy Memory module pont olyan mint amit te szedtél fel a felderítő gépből csak utána van írva hogy Unlocked. Én ezeket csak a Creeki tradernél tudtam eladni de csak fejenként 500+500+500+500-at ad érte :S szóval ha valaki tud vele valami mást kezdeni az szóljon....
  • saca79
    #1119
    falnál, fényes nappal,nyílt terepen, nem sok esélye van a kis yodának..
  • saca79
    #1118
    szépen belenőtt a lába a betonba :D
  • saca79
    #1117
    kémrepülő. de nálam pont most dekódolják a feketedobozt.. utána majd kiderül mi is pontosan!
  • barmi
    #1116
    Kissebbekkel azért néha találkoztam :
    (mondjuk a gamedatám meg van buherálva
    és lehet hogy az okozta ezeket az anomáliákat :D)



    De ezeken kívül semmi komlyabb grafikai anomáliát nem tapasztaltam
    az egész főküldetés során (melékküldetésekből csak néhányat hajtottam végre).
  • barmi
    #1115
    Ezt én is megtaláltam :O Mi a lóf... ez? valami kémrepülő?
  • saca79
    #1114
    azért van van ebben a játékban még meglepetés ..!!!!!!!



    ráadásul még küldi is jár hozzá!!!!
  • saca79
    #1113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jól érted, így van ..később bármelyik vezetőnél el tod hagyni a zónát
  • cooltom00792
    #1112
    h lehet megcsinálni az Exoskeletont h lehessen benne futni?? van 1 ilyen funckioja is nem?? v én vagyok a hülye?? ( a tuningolásnál lehet csinálni velem aszem de nem jön össze ...)
  • barmi
    #1111
    am ez a befejezés tényleg elég szánalom ....
  • barmi
    #1110
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát akkor ha az első kérdésnél hogy elmegyek e velük a helivel azt mondom hogy nem akkor még el tudom hagyni a zónát késöbb? a vezetőnél újra van rá lehetőségem amikor gondolom vagy ittragadok?
    ha jól értem akkor ígyvan :D
  • puntohgt
    #1109
    Jav.: Köszönöm
  • puntohgt
    #1108
    Köszömö szépen a választ! Tiszetelt e segítőkész embereknek!
  • saca79
    #1107
    nagyjából ugyanezt irtam