7720
  • mac100
    #1187
    jah ha már elhúztak Strelokék a helival akkor már késő
  • saca79
    #1186
    akkor már késő mert kihalt itt mindeen
  • mac100
    #1185
    Saca kevered a katonai orvossal ő volt bezárva egy szekrénybe :) már megtaláltam Joker Csontvázát a creek-ben oakpeak vagy milyen anomáliától délre mellette egy PDA és egy módosított gázmaszk. Zulu meg a beomlott épület romjainál bújkál egy csomó snorkot kell elintézned .... de nem a Kindergarten hanem a Schoolnál egy nagy H alakú épület
  • saca79
    #1184
    jaj vágom már vano úton pripyatba esett el.. leszedték:) de zulu-t megmentettem ha jól emlékszem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pripyatban abban az épületben ahol valami agyperzselő ment folyamatosan volt egy lyuk ott lementem és be volt zárva egy ajtó mögé.
    de lehet hogy már keverem.kardanov nekem nem is adott ilyen küldit h. találjam meg a barátját.
  • mac100
    #1183
    Zulu az a vodkás fickó a duty-s ruhában törökülésben ül aztán segít átjutni prypriat-ba, miután csatlakozol a katonai alakulathoz elsétál az iskola épületénél esett csapdába ott lehet megmenteni aztán neked adja a géppuskáját... Vano az a Szakállas egyszerű stalker ruhás fickó elküld hogy fizesd ki a tartozását a banditáknál ... aztán később adsz neki pénzt, vesz belőle egy Sevát és elkísér Prypriatba... mutatta a videón hogy fekszik a földön... nálam meg azt írta hogy elment az Army warehouseba. Jah és valaki nem tudja mit kell csinálni hogy Cardan (részeges mérnök a creeki hajón) megtalálja a barátait? Mert beszélt valamit Barges-ről ő a leégett falu alatti anonáliában fekszik. Meg Jokerről neki megtaláltam a PDA-ját egy csontváz mellett...ha valaki emlékszik hol volt ez..azt megköszönném.
  • saca79
    #1182
    nem hagytam még el a zónát.. a fészket sikerült kiírtani, zulut mikor kellet megmenteni? nekem két küldije volt mikor le kell vadászni a stalkereket a másik hajón meg mikor a compass artifact kell neki!az első tényleg nem sikerült.. :) ki az a vano ?
  • mac100
    #1181
    Hmm néztem Accountodat Youtubon... néztem stalkered végét is.... látom nem irtottad ki a bloodsucker fészket a creekben, meg nem mentetted meg Zulut és Vano is meghalt neked ??? jól láttam?
  • luspaydavid
    #1180
    Ez jóó :D
  • saca79
    #1179
    stalker tánc a javából :D
  • berczely
    #1178
    Hát szerintem az első rész az olyan Clear Sky feeling de nekem már a az sem adta annyira a STALKER feelinget!
    Az első rész az minden szempontból istenkirály!

    De amúgy igazad van!Én is inkább megvárom a magyart mert szeretném érteni a történetet és jobban belemélyedni a mellékküldetésekbe és érdekességekbe!A második pálya rész a Jupiter gyáras terület az már nekem jobban tetszik a gyár terület nagyon kísérteties!
    Pripyat még várhat magára!
  • Loki Ferrais
    #1177
    Helló!
    Hát én megvárom a magyarítást olyan november közepe felé:D Nem tudom ti hoghy vagytok vele de szar angolul játszani... Elkezdtem kb 5 nappal az orosz megjelenése után de nincs benne az a régi stalkeros érzés kicsit fura az a pálya ahol kezdődik... Ti mit szóltok ehhez a részhez?
  • mac100
    #1176
    nem kell hozzá egyik stalker sem
  • saca79
    #1175
    megveszed pénzéé
  • weskerrebort
    #1174
    Höj! :)
    a trédereknek mi a funciója? elvileg ugy tudom Toolsokat szereznek be, de hogy hajtom be rajtuk?
  • saca79
    #1173
    nem szükséges!
  • adamq01
    #1172
    Leszedtem a játékot és az lenne a kérdésem h szükséges hozzá a clear sky is? mert elég furcsa h olyan a telepítője mint valami kiegnek.
  • berczely
    #1171
    Rezidentívül

    Jó kis videnyó!
  • mac100
    #1170
    egy ideig nekem is zöldek voltak a loner stalkerok ott de aztán megcsináltam annak a kopasz bandita ruhás fickónak azt a feladatot mikor lonereket kell ölni és azoknak felvenni a detektorait... a traderrel tudok üzletelni akármit megszerez csak az exoskeletont nem tudja és már el is tűnt a exoskeleton kiírás már csak testpáncélt meg ilyeneket tud hozni ami egyébként Clear Sky-os ruha
  • saca79
    #1169
    bocs! :) szal ez lenne az
  • berczely
    #1168
    fail
  • saca79
    #1167
    call of pripyat music theme
  • saca79
    #1166
    most néztem nálam zöld a trader.. szal biztos csináltam neki valamit.. már nem emlékszem..
  • saca79
    #1165
    na bazki
  • Facek
    #1164
    mondja is, hogyha visszamondod a ruhat szavahihetetlenne valsz es lehet nem fog neked tobbszor szerezni dolgokat. mindenesetre en utana is tudtam vele uzletelni :]
  • mac100
    #1163
    De amúgy lehet hogy azért mert már egyszer megrendeltem akkor kifizettem neki a 12k előleget aztán visszamondtam a ruhát :(
  • saca79
    #1162
    biztos elment áruért:) pedig máshogy nem igen tudsz hozzájutni csak ha megveszed...nem ad valami küldit? tegyél neki valami szívességet hátha meghálálja!
  • cooltom00792
    #1161
    ez fura :\ pézed megvan még? mert ha nem akk visszamész 1 nap mulva és oda fogja adni vagyis ha 75-öd volt olyan 60-nak kell maradnia menny vissza 1 nap mulva és sztem jo lesz
  • mac100
    #1160
    ááh elmentem 75 ezerrel és megint csak nem adott semmit :( aztán meg már el is tűnt, rá se tudtam kérdezni :(
  • mac100
    #1159
    Hmm jó ötlet köszi szépen :D
  • saca79
    #1158
    előbb szedd össze a pénzt rá.. nekem is csak akkor ajánlotta fel megvételre.( a hajó felső szintjén lévő traderről van szó)
  • mac100
    #1157
    Jaj nekem ő azt mondja hogy ezt már nem gyártják nagyon ritka és az egyetlen módja ha a hullákról szedjük le ő meg ilyennel nem foglalkozik :(
  • saca79
    #1156
    vettem 60k rubelért a hajón az online kereskedőnél.persze előtte összeszedtem vagy 20 artifactot. :)
  • mac100
    #1155
    Te saca az az exoskeleton ami rajtad van :D azt honnét szerváltad? :D
  • woy
    #1154
    gaussal szemen lőttem a burert ,azonnal lefeküdt
  • saca79
    #1153
    azért a gauss a legkeményebb. ... ha van időd újratölteni :)

  • saca79
    #1152
    oksa köszi!!
  • lacinkacinka89
    #1151
    Users\public\docume~1\stalke~1.-\user.ltx
    Ide kell beirni. Megnyitod és legalulra beirod a szöveget.
    Ha nem akarod, hogy az f1,f2,f3 legyenek akkor ird azt pl, h:
    bind cam_1 kf1 helyett bind cam_1 kf7,f8 v akármi más gombot. (én még ugy hozzáteszem nem próbáltam, csak f1,f2,f3-al)
  • saca79
    #1150
    ja és melyik ..itx-be mert nekem kapásból kető van. illetve az elsősegély cuccokat hová pakolod, mivel úgy tom csak az f1-f4 bill re lehet.az meg ütközik.
  • saca79
    #1149
    jó de pontosan hova???? mert nekem nem indul el a játék ha csak simán beírom és elmentem.
  • saca79
    #1148
    csak jelképesen mert nem akart a vezető mellém állni. Aki kint bóklászott az állomáson kívül freedomos..mind legyilkoltam XD.