7720
  • ntex
    #7240
    Én meg unatkoztam :)

  • kisdudeEe #7239
    A Metro 2033-ból a könyvtáros(librarian). Szívós egy jószág a Metroban. SGM-ben még nem találkoztam vele.
  • #7238
    Ne elmegy ez a szar a k**** a****. Még az eredeti képet is letiltotta...
  • #7237
    Na még1x
  • #7236
    És nem talált! De sikerült neten találni róla képet. Na ez mi az isten?????
  • ozimak
    #7235
    A lángszórót hol találom sgm 2.2-ben? Olvastam olyat a neten,hogy a yanov állomástól délre,egy sátorban. Az a sátrat meg is találtam,de abban nem volt :( hawai-nál és bagoly-nál is van hozzá nafta,de a fegyvert még csak nem is láttam sehol,a neten sem találok róla különösebb infót.
  • ntex
    #7234
    vagy pár darab F1 gránáttal
  • HUmanHunter
    #7233
    shotgunnal próbáld legközelebb
  • ntex
    #7232
    Pseudogiant... :D
  • #7231
    Höhh, összefutottam egy akkora debella vadállat szörnyel, mint egy ork. Le se szart, mikor lőttem rá, de mikor észre vett, akkor négykézláb szaladgált úgy hogy a lába nem mozgott. Beleküldtem 26 golyót SVD-ből, aztán még 5-600 at Cyclone-ból. Utána murdelt meg, de nem az volt a legdurvább szörny szal nem tudtam meg róla semmit. Mi akar lenni az a szörny???
  • #7230
    Hát időjárást módosító mod csak a MYSTERY mod volt fent, de azt egy egyben letöröltem. Mármint a Gamedata mappát és úgy raktam újra a SGM 2.2. Lehet hogy ez okozza a problémát?
  • ozimak
    #7229
    Közben rájöttem,hogy a statikus megvilágítást bírja csak! Semmilyen dinamikusat nem.
  • ozimak
    #7228
    Nnna valamit elrontok a grafikai beállításnál,mert vagy el se indul(feladatkezelőben kell leállítani a folyamatot),vagy kifagy :(
    Mi a max. beállítás 1920x1080-nál? Mert a sima DX9-es javított is kifagy :(
    Atmosfear-t normálban tettem föl!
  • ozimak
    #7227
    Tegnap este letöltögettem,és most tettem föl az egészet! Köszönöm a segítséget! Megyek kipróbálom! :)
  • ntex
    #7226
    A magyarítás readmejében találsz egy megfelelő sorrendet linkekkel, az biztos működik. Legfrissebb magyarítás az aláírásomban.
  • ozimak
    #7225
    Na úgy döntöttem felrakom megint a COP-ot! Felteszem hozzá a magyarítást,kipróbálom így is! :)
    A #7193-as hsz-ben lévő lista és sorrend még mindig jó?
  • ntex
    #7224
    nem fogja megtalálni attól tartok mert az az engine belső elérési útvonala amire hivatkozik, max úgy tudná ha kibontaná a teljes játék adatfájljait egy extractorral. Én arra lennék kíváncsi hogy nem használtál AtmosFeart ezelőtt véletlen vagy olyan modot ami módosította az időjárást?
  • ozimak
    #7223
    Az időjárással van valami baja,de közelebbit így hibajelentésből nem tudok mondani Vagyis hát,az utolsó sor szerint az egyik(éppen betöltendő) időjárási effektnek nincs neve
    Ha megkeresed a fájlt(D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp) és megnyitod notepad++-al,utána letekersz a 357. sorig,akkor ott megnézheted mivel is van pontosan baja.
  • #7222
    Szasztok! SGM 2.2-ben folyamatosan mentés utáni problémáim vannak. Mentek, újratölteném és kidob xrengine hibával. Üzi a következő:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Expression : fatal error
    Function : CEnvironment::SetWeatherFX
    File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
    Line : 357
    Description : <no expression>
    Arguments : ! Empty weather effect name
  • Marfy
    #7221
    Köszi!

    Más, ezt a fejmozgást hogy tudom kikapcsolni, hogy járás vagy futás közben ne billegjen a kép?
  • ntex
    #7220
    Feltöltöttem inkább Rapidra...

    SGM 2.2 hun v1.02
  • ntex
    #7219
    Nem tudom mit tökölnek már ennyit egy 500kb-os fájlal...
  • Marfy
    #7218
    Mikor lesz elérhető? :)
  • ntex
    #7217
    UPDATE!

    v1.02:

    - Apróbb pontosítások a feladatokban.
    - Néhány újabb szöveg javítás (by LeoDelux)
    - Quest header javítva a "Magánnyomozás" questben.
    - auto-mentés neve a mutánsok támadásánál javítva
    - Fegyver nevek átírva az igazi nevekre.

    Letöltés: SGM 2.2 magyarítás v1.02 (ha még nem elérhető próbáld később)

    Lassan Pripyatba érek, eddig nem találtam semmi súlyosabb hibát a fordításban. Ha mégis találtok jelezzétek.
  • zmok
    #7216
    Húúúúú, most olvasom, hogy mit írtam.
    Természetesen NEM volt szívem rájuk lőni!!!
  • ozimak
    #7215
    Hát igen... Mikor anno én is sokat hallottam,hogy STALKER így STALKER úgy... aztán mondtam magamba:
    "Megnézem már ezt a STALKER-t,ha annyira mondják..."
    Hát szerintem a SoC első pályája már meg is fogott :) Azonnal átjött az "atmoszféra" :) Tényleg nagyon bele tudja magát élni az ember! Egy teljesen más világ. Veszélyes,sejtelmes,érdekes,misztikus,fantasztikus, kreatív,és elragadó!
  • ntex
    #7214
    Üdv köreinkben, Stalker
  • zmok
    #7213
    Sziasztok!
    Még új vagyok a Zónában, csak pár hónapja kezdtem bele a játékba.
    Lehet, hogy fordítva vagyok bekötve, de én a CoP-al kezdtem, utána jött a Clear Sky, most SoC-al játszom, és ez tetszik a legjobban.

    Mondjuk pár dolgot belecsempésznék az utóbbi két részből...

    Hihetetlen atmoszférája van a játéknak!

    A Jupiter üzem felé ballagtam, és megláttam, hogy egy vérszopó, és egy kiméra is arra felé halad.Szorosan egymás mellett mentek.Úgy nézett ki, mintha valaki a kutyáját sétáltatná...
    Gyorsan elővettem az RPG-t...., de volt szívem rájuk lőni. (Olyan "idilli" volt.)
    Nos....., ekkor szippantott be a Zóna.

    (Bocs, kicsit hosszú lett a hsz!)
  • Loál János #7212
    #7210
  • ntex
    #7211
    Újabb frissítés!

    v1.01:

    - Néhány még hiányzó task feladat mondat pótlása magyarra (by LeoDelux)
    - String hiba az egyik párbeszédben (Cordon - főparancsnok), nem magyarításból fakadó hiba hanem a mod fejlesztői hibáztak a "\gamedata\configs\gameplay\dialogs_escape.xml" -ben. Javítva lett.

    Letöltés: http://bit.ly/OmGGUX

    Elnézést mindenkitől :U

    Az előző verziókat mindig törlöm ilyenkor a tárhelyről szóval a régebbi verziók linkjei nem élnek ha megjelenik egy új verzió.
  • Loál János #7210
  • ozimak
    #7209
    Köszönjük a sok munkát amit belefektetsz!
    Mindenképpen ki fogom próbálni magyarul is
  • ntex
    #7208
    Magyarítás frissítés!

    v1.0:

    - A maradék szövegek fordítása megtörtént (by LeoDelux), amennyire lehetett őket fordítani. Így már (elvileg) 100%-ban magyar szöveggel játszható a mod.
    - Bagoly (Owl) által árult rejtekhelyek helyszínszövegeinek pótlása.
    - Fő küldetésszál: Dr. Makovetsky párbeszédének korrigálása.
    - Néhány egyéb apró javítás.

    Egyéb, nem a magyarítással kapcsolatos javítások:
    - a P90 és M249 egyik hiányzó animációja által okozott CTD-k javítása.

    Letöltés: http://bit.ly/NfP5Ze

    Még mindig lehetnek később frissítések, szóval figyeljétek a fórumot néha addig is. A hibákat ha találtok továbbra is várom ide vagy az email címemre. Köszi, jó játékot mindenkinek.
  • ntex
    #7207
    ÚJ MAGYARÍTÁS VERZIÓ! v0.95.1

    Changelog:
    v0.95.1: Tremor (Reszketeg) quest line hiányzó szövegeinek javítása, korrigálása.

    http://www.gamefront.com/files/21950869/SGM2.2_magyar%C3%ADt%C3%A1s_v0.95.1.zip

    Folyamatosan javítom a talált hibákat, szóval lesz frissítés még.
  • ntex
    #7206
    Sigerous Mod 2.2 magyarítás:

    http://bit.ly/M7AsrC
  • ntex
    #7205
    Mármint angolosításból csinálom aminek egy része google-translated és azt nem lehet magyarra fordítani értelmesen sajna mert keszekuszák az eredeti mondatok.

    Ellenben ha lenne itt valaki aki perfect oroszból és van kedve segíteni összeszedem neki a lefordítandó mondatokat :)
  • ntex
    #7204
    Sigerous Mod 2.2 magyarítás közeleg, ha érdekel valakit (igaz nem mindenhol lesz magyar mert a google translation miatt pár helyen egyszerűen nem lehet lefordítani a szöveget de jobb lesz a semminél) :)
  • malercoo
    #7203
    helo az aknákhoz ha lassan közelitesz felszedi igy apránként utat tudtsz csinálni magadnak.
  • #7202
    Köszi, sok felesleges mászkálástól kiméltél meg :)
  • ntex
    #7201
    Aki nem akarja keresni a military cargo-t a swamps-ban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem tudom mennyit haladtál benne inkább leírom az egészet:
    Szóval ha a Machine Yard-ra bejutottál az aknakeresővel és kipucoltad a banditáktól majd átkutattad a 6 military-s holttestet az épületeknél akkor el kell menni a Pumping Stationre beszélni a szerelővel aki adja a detektort. Ez kell hozzá mindenképp mert nélküle nem lehet megtalálni a cuccot. Ha megvan ez is akkor ha ránézel a térképre, legfelül és pont középen van egy kisiklott vonat, oda kell menni (A Clear Sky introja is itt játszódott), pár bandita őrzi a helyet meg jó pár akna, a cargo fent van a vagonban amibe be lehet menni.

    Ha megvan felveszed, el kell vinni egy ügynöknek, majd kapod a küldit hogy menj Zatonba. Az átjáró ugyanott van ahol az előbb a cuccot találtad, csak még feljebb kell menni, a gond annyi hogy 4 sor akna akadályozza az átjutást, a nagy sziklákon viszont át lehet ugrálni ügyesen (előbb a jobboldalon majd át a bal oldali nagyra)