7720
  • ntex
    #7360
    Jupiter bal felső sarkában a vasúti alagút tetején, mássz fel a dombra
  • aranyharcsa
    #7359
    A Call of Pripyat-ba van.
  • aranyharcsa
    #7358
    Valaki tudna segíteni!!!
    Nem tudom hol van a kémrepülő.
    Valaki mondja el!!!
    Előre is köszönöm.
  • ozimak
    #7357
    Szuper kis mod lenne ez,ha tudnék vele játszani :):(
    Az Agroprom underground résznél amikor felmegyek a létrán,(miután kinyírtam a tűz anomáliát és a zombikat) egy helyiségbe lépek ahonnan egy ajtó vezet ki. De abban a pillanatban ahogy közelebb lépek az ajtóhoz CTD... Mindenféle grafikus beállításon ezt csinálja. Ott valami nem stimmel. Pedig tényleg jónak néz ki Már próbáltam kiteleportálni is,a GOTZ-al,egyszer sikerült is,de utána két három lépés után megint kifagyott. Bosszantó...
  • ozimak
    #7356
    Köszönöm szépen! Pont jókor,kipróbáltam ezt a "Dead City 4.80" modot is,de az meg nincs teljesen lefordítva :( Így hiába volt abban is több helyszín,pl. nincsenek jelölve az ugrási pontok :( Meg egy csomó szöveg nem volt lefordítva oroszról, így csak találgatva nyomogattam a választ :) Épp most akartam leszedni mert így nem jó. Szuper akkor lesz mit feltenni helyette
    bakvarnyu: Rá vagyok "szokva" a BF3-ra is,de most ehhez volt kedvem :)
  • ntex
    #7355
    Way to Pripyat:

    [LINK]

    Nézd végig a topikot, ott van minden ami kell hozzá
  • yoda2000
    #7354
    Üdv mindenki.
    Felraktam gépemre a Call of Pripyatot, a menü szépen be is jön de hogy elindítanám a játékot fogja magát és lefagy.
    A kinfig bőven jó a játéknak, javítások is rajta vannak (már amit találtam hozzá neten) és főleg eredeti játék.
    Valami ötelet esetleg mit hagytam ki vagy mi hiányozhat neki?
    Konkrétan akkor fagy le mikor a nehézségi szintet választanám ki.
  • bakvarnyu
    #7353
    Ezért kell rászokni a multiplayer játékokra,azoknak sosincs vége ]
  • ozimak
    #7352
    Az SGM-en kívül tud valaki mondani nekem olyan modot,ami változtat a single kampányon? Itthon vagyok betegszabin és mivel az alapot és az SGM-et is legalább 5x-5x végigvittem,jó lenne valami más is már :) Vagy ha ilyen nincs akkor az SGM és a Complete modokon kívül,van más mod amivel érdemes foglalkozni? Ami le tudja kötni az embert ennyi Stalkerezés után is? :) Köszönet a segítségért!
  • marcellalex
    #7351
    én a játék hoz letöltöttem a reloaded 7 mdot de nem tudom ,hogy kell feltelepíteni aki tudja kérem mondja meg
  • Rony94
    #7350
    Hát nem is mondtam hogy rossz...
  • HUmanHunter
    #7349
    szerintem kurva jó lett a CS utolsó pályája, a zene is tökéletesen illik hozzá, és jó pörgős.
  • Rony94
    #7348
    Igen, ezt én is észrevettem hogy a Call of Pripyat-ot eléggé megkönnyítették az előző részekhez képest. Bár ha őszinte akarok lenni, igazából egyik rész sem túlságosan nehéz ha rendesen gondolkodik, taktikázik az ember, de a Shadow of Chernobyl és Clear Sky fináléját még a legprofibb játékosokat is megizzasztja ami azért egy kicsit kibaszás volt szerintem. Oké hogy ez már a játék vége, de eléggé leromboló érzés mikor játszol-játszol, tökre élvezed a játékot, aztán bumm, itt ez a hardcore finálé. A CoP ilyen szempontból jó mert ott a finálé is élvezetesen nehéz csak.

    Ettől függetlenül imádom az összes részt. :D
  • bbalazs78
    #7347
    Ez egy jo kép az ormányosról.Nekem a Shadow of Chernobil Pripiaty város részlet jobban bejött.Maga a jaték is sokkal több helyszint tartalmaz., meg szerintem nehezebb is hamarabb kimúlik az ember.Amúgy a Gauss puska király!
  • bakvarnyu
    #7346
    Ja, ez lehet az, vagy ilyesmi. Complete mod-ot tettem fel, abban lehet, hogy másképp néz ki. Minden barlangba ott vannak és veszett gyorsan neked ugrálnak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Pripyat átjáróban is egy ilyen intézte el az egyik havert.Hiába próbálkoztam, nem tudtam megvédeni.Mondjuk el is adtam mindent, hogy tudjak védőruhát venni, így alig maradt lőszer.

    Kb. 2004-ben láttam meg az első cikket erről a játékról, már akkor tudtam, ha ez valaha kijön nagyot fog ütni, és végül nem is csalódtam semmiben.
  • mcmoha
    #7345
  • Herold
    #7344
    Azt könnyű elintézni. Mikor ugrik feléd, félreállsz, megfordulsz és le tudod lőni.
  • Herold
    #7343
    A szipkákról beszél, csak azokon valami védősisak van.
  • Rony94
    #7342
    Baseball sapkás? Te biztos hogy a STALKER-el játszottál? :D
  • bakvarnyu
    #7341
    Most vittem végig, ez a rész is hatalmas volt mint a többi. Kicsit lehetett volna kevesebb a lövöldözés,és több sima felfedezés küldetés ahol nem támad semmi. Mikor mész le egy sötét helyre már tudhatod, hogy hamarosan a nyakadba fog ugrálni valami szar Legjobban azt a négykézláb mászó baseball sapkás szörnyet utáltam.
  • #7340
    OK :D
  • mcmoha
    #7339
    Probald meg atnevezni vagy kitorolni a "sound_theme.script"-et. Marhara nem ertek hozza ugyhogy csak ovatosan.:)
  • #7338
    Na valaki tipp?
  • #7337
    Na most fél órán belül 3szor dobott ki és utolsónak sikerült elcsípni a hibaüzit is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Expression : !m_error_code
    Function : raii_guard::~raii_guard
    File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
    Line : 748
    Description : ... call of pripyat\gamedata\scripts\sound_theme.script:651: bad argument #2 to 'random' (interval is empty)

    Na WTFITS????
  • #7336
    Ez így van, de én valami .mdmp fájlokat láttam. Most megtaláltam a rendes log file-t, de olyan hosszú, hogy én nem nézem végig, az tuti....
  • #7335
    Volt egy olyan fagyásom, hogy a gép nem jutott el a hibaüzenetig, viszont a logfájlt megírta, ezt üzente:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [start]
    set_sound_play. Wrong sound theme [friendly_fire], npc[45472]
    [end]
    [start]
    set_sound_play. Wrong sound theme [npc_hit], npc[48717]
    [end]
    [start]
    set_sound_play. Wrong sound theme [npc_hit], npc[45472]
    [end]

    Na ez melyik hanghiba miatt van? Az ambientes blowout hangokat már úgy látszik sikerült pótolni most helyette ez van....
  • mcmoha
    #7334
    Azt a .log file-t a jegyzettomb is megnyitja azt hiszem.
  • lammaer
    #7333
    Jaja, a "nem megy a játék" az kevés... :)

    @Kont: ha van vmi hibaüzenet, pár szót gépelj be belőle a googleba, sokszor egyszerű és gyors eredményt ad.
  • #7332
    Ez alapjáték vagy moddolt? Kéne valami plusz info, hogy milyen hibával dob ki, ezt meg egy hibaüzenetben kapod, mikor kidob a játék
  • Kontrakcio
    #7331
    sziasztok. Gondoltam újra elkezdem de állandóan befosik nekem x-ray engine hibával... kitöröltem a loggot de továbbra is, mikor beakarom tölteni a pályát... sztem még anno megoldottam vhogy a problémát de azóta elfelejtettem hogyan :(

    tudtok segiteni?
  • #7330
    Na ott ahol irtad volt log fájl, de azt valamivel kéne dekódolni, viszont itt:
    d:\Games\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\mod_crash_log.txt
    megtaláltam és itt vannak benne értelmes hibák, szal lehet hogy ez az. Majd kiderül ha lesz időm és kipróbálom. Kösszi!
  • mcmoha
    #7329
    C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\logs; itt van elvileg
  • #7328
    És ilyen crash vagy bugreportot nem készít mellékesen a progi, ha nem tudom megnézni azt az ablakot, amit kidob mikor hibával lép ki a játék?
  • ntex
    #7327
    Én 64 bites Windows 7-en játszom (4GB RAM) és nálam speciel nem fagy rendszeresen, mondjuk ez asztali gép. Előfordult hogy kidobott egyszer kétszer de nem jellemző. Így én semmiképp nem fognám az oprendszerre, laptopon lehet nem érzi magát annyira jól mert úgy tudom másnak is volt már rossz. A játék meg amúgy eléggé erőforrás igényes.
  • #7326
    Köszi a tippet, minden jó, csak egy problémám van. A mostani laptopon amin nyomnám, Win 7 van és rendszeresen kidob XrEngine hibával. Tudom bugtrappet kéne olvasni, de annyira meghall a gép, hogy vagy feladat kezelőben ki kell nyírnom a folyamatot, hogy tovább tudjak menni, sőt még egyszer totál le is fagyott az OP. Tököm tele van ezzel a win 7-el, esküszöm az XP stabilabb, de öcsém gépe és nem akarja hogy rakjak fel XP-t. Valaki találkozott ilyen szintű fagyással vagy hibával? Hogy tudnám megnézni máshogy a bugreportot? Mert így sose fog kiderülni mi a kínja...
  • #7325
    Jól van, köszi, kipróbálom!
  • ntex
    #7324
    Működnek magukba a mentések is csak akkor asszem elveszik a rangod pl. De ha jól tudom akkor a gamedata\configs\mod_parameters\save_data mappában tárol még valamit amit ugyanoda kell majd visszatenni
  • #7323
    Senki?
  • #7322
    Szevasztok!

    szeretném megtudni, hogy a az sgm modnak hol vannak a mentései! Fel akarom rakni a laptopra is, csak az a baj, hogy ha jól tudom, nem elég a mentéseket átrakni, hanem kell pár fájl is pluszba. Valaki leírná melyikek azok és hol vannak? Előre is köszi!
  • lammaer
    #7321
    Jó az a fallout, nemtom a kolléga mit érzett pontosan hogy csak "ennyi volt"... teljesen korerkt, jó hosszú, főleg ha még a DLCket is felteszed hozzá.

    Plusz egy ismerős javasolta, létezik vmi mod amivel a sima fallout 3 és a new vegas "összeköthető", akkor aztán tényleg nagy a cucc. Részleteket nem tudok, de tán a gugli segít.

    Amúgy a két játék sztem teljesen más, nem is érdemes összehasonlítani őket. Mindkettőnek megvan a maga nagyon jó hangulata, én nem sajnáltam volna kihagyni a fallout3-at :)