7720
  • Grr1234
    #7400
    Sikerült megoldanom. :)
  • Grr1234
    #7399
    Nekem nincs trade mappa a miscben.
  • xFreex
    #7398
    Alap játéknál összeszeded és elraktározod amíg el nem jutsz Pripyat-be. Ott a katonák szerelője ingyen fogja javítani, bár ezzel a megoldással kb 5000-et fizetsz az útért körönként.

    Másik megoldás, hogy modot használsz. Vagy leszedsz valamelyik oldalról egyet ami neked tetszik, vagy csinálsz magadnak. Kicsomagolod a fájlokat és megkeresed a gamedata\conig\misc\trade mappát és az ott található .ltx fájlokat megnyitod notepad-al és módosítod.

    Valami ilyent keress a sorok között: generic buy condition 0.70 vagy 0.80 (ez az eladni kívánt fegyver, páncél állapotát nézi százalákra) és átírod 0.00-ra.
    Vagy valami hasonló. Nem tudom pontosan. Már régen volt, hogy matattam benne, de ha jól emlékszem akkor valahol az elején volt.
  • Loál János #7397
    Megjavíttatod őket, persze nem árt figyelni, hogy megéri-e.
  • Grr1234
    #7396
    Meg lehet valahogy oldani, hogy a sérült fegyvereket is megvegyék?
  • winky1993
    #7395
    Nem kell megijedni, mert az utolsó darabig vissza tudod szerezni a cuccodat, mégpedig ha el mész a janovtól ÉK-re lévő másik vasút állomáshoz, ott találod a tolvajt és egy banditát aki le akarja lőni (meg aztán téged is)!
  • misiw12
    #7394
    Sziasztok! Gond van az OMSI-val! Nem akar elindulni mert valami hibát ír ki és valami aktiválás kell! Ezt a hibát írja ki: OMSI was not activated correctly! Please use Aerosoft Launcher for activation. If you have a question , please turn to Aerosoft support! Ezt írja ki! Ezzel a telepítővel szoktam telepíteni amit telepítéskor be kell írni:E-Mail: [email protected] Serial: 6bH0tJrUnse29qnxtMSw5fforPb5pPmk Ezekell szoktam feltelepíteni és eddig működött! Még nem találkoztam ezzel a hibával! Hogyan lehetne helyreállítani??? Mert hiába telepítem újra a játékot már indul el! Ha tudjátok hogy mit kell letölteni hozzá vagy mit kell letölteni! Ha tudtok egy hosszú leírást kérlek segítsetek! Várom válaszotokat! Sziasztok!
  • Szepy2884
    #7393
    Kösz srácok a hozzászólásokat

    Az igazat megvalva kezdtem kicsit belefáradni.

    -Lett volna lehetőségem, hogy swarog detektorom legyen még az elején, de a talált veles dekiket ha jól emlékszem mindig eladtam. Swarog nélkül meg semmire nem megyek a hűtőtoronynál.
    -A pc-n kezdtem el játszani a játékot, és a jupiter környékéig jutottam. Immádtam, hogy folyton frászban vagyok a sok mutánstól. De külföldre kellett mennem kiküldetés miatt ezért a laptomon kezdtem újra az egészet. Aztán a laptopon elmentett küldiket átmásoltam itthon a pc-re, mert bár a laptopon is fullon futott, de jobban szeretem a pc billentyűzetét. Erre azt veszem észre, hogy az előző mapon továbbra is hemzseg az élet a mutánsoktól, de a jupiter körül csak husik meg vérszopók kóborolnak nagy ritkán. Vadkutyák meg egyebek meg alig.
    -Nem találtam meg a bejutást a jupiter üzemnél a helikopterhez erre otthon az üres láda fogadott
  • genndy
    #7392
    Na jó, a Szkadovszkot feleslegesen kevertem bele, de tényleg jól emlékeztem, nem tűnt el végleg a cuccod: a tolvaj.
  • Herold
    #7391
    Én nem emlékszem, hogy bármikor is ilyen előfordult volna velem.
  • mcmoha
    #7390
    Jól emlékszel. :)
  • genndy
    #7389
    Janov, Szkvadoszk?
    Akkor nem biztos hogy idegrohamot kell kapnod, ha jól emlékszem ez egy küldetés kezdése. Kérdezz körbe a hajón.
    (nem biztos hogy jól emlékszem...)
  • Szepy2884
    #7388
    Na most ment el a kedvem az egésztől!!!!! A janovi privát értékmegörző ládámból az összes oda gyűjtögetett cuccom elveszett!!!! Egy rakás fegyver, felszerelés, képződmény minden!!!
  • winky1993
    #7387
    Pedig nem modolt játéknál volt így, akkor tudtam ilyeneket venni mikor már az iránytűt oda adtam szakállnak meg már minden küldit megcsináltam a stalkerek javára! akkor lehet jó cuccokat venni amikor már zöld lesz bagoly!
  • ntex
    #7386
    modolt játéknál lehet így van de alapjátéknál nem hiszem
  • akyyy
    #7385
    nála nem volt, érdekes:|
  • winky1993
    #7384
    Most várok a 0.45-ös verzióra nem tudom láttad e a teszt videókat szerintem egész jó lesz, de ne legyen bugos mint a 0.41, elméletileg idén kéne megjelennie! És még valami ezt csak én nem tudom letölteni? http://www.gamefront.com/files/15256699 legyetek szívesek próbáljátok ki! előre is köszi!
  • winky1993
    #7383
    Én úgy emlékszem, hogy bagolytól olcsóbban meg lehet venni a szervoruhát ha már a stalkerek barátja vagy! meg RPG-t lehet venni meg egy csomó féle távcsövet :)
  • ntex
    #7382
    Ha mod nélkül játszol akkor pl. Nimble-től rendelhetsz a Skadovsk-on, fent van a legfelső szinten
  • akyyy
    #7381
    szervoruhát honnan szerezhetek?
  • tutituti
    #7380
    innen lehet a tesztelt normális változatot leszedni.
    de bugos még tehát a kifagyások emiatt vannak.
  • winky1993
    #7379
    Ja és még az lenne a kérdésem, hogy csak nekem nem sikerül letöltenem GameFront-ról? néztem mod-okat, de nem tudom leszedni mert mindig azt írja ki hogy "a fájl nem található" /ANYÁD/, mindegyiknél semmit nem tudok letölteni!
  • winky1993
    #7378
    Sziasztok, valaki nem tud egy olyan oldalt ahonnan le tudom szedni a s.m.r.t.e.r. mod-ot? de olyan kéne ami ki van próbálva mert amit én leszedtem az kilép egy csomó helyen pl ha 4 másodpercnél tovább küzdök egy szörnyel!
  • xFreex
    #7377
    És ajánlott még Szoroka felnyomása is ugyan athoz a frakcióhoz akinek a Pda-t adod.
  • ozimak
    #7376
    Az egyetlen esélyed a szellőztető(?) épületnél lévő anomália bevizsgálása svarog detektorral. Utána még egyezkedhetsz a szolgálattal.
  • akyyy
    #7375
    ha morgan pda-ját még anno eladtam bagolynak, hogyan tudok bevágódni a szabadásogoknál vagy a másiknál, hogy a monolitosok oda tudjanak menni?:\
  • tutituti
    #7374
    igen,érdemes.Irgalmatlan nehéz!

    anno ajánlottam.
    És patchelik rendesen,meg sok mindent akarnak még belepakolni
  • Hecker007
    #7373
    EZT a modot ismeri valaki?
    Érdemes kipróbálni?
    Ezen és az SGM-en gondolkozok, eddig 1-0 az SGM javára a magyarítás miatt.
  • Hecker007
    #7372
    Megfelelő ruha+artifact ad pszi védelmet, de ez is valamit valamiért alapon működik.

    Húscafatot ha jól emlékszem elég sok fele lehet találni, nézz róla videót yt-on.
  • akyyy
    #7371
    hol találok húscafatot?:( az kéne a tudosoknak, vagyis az egyik katonának, de nem találok sehol.

    illetve hogy tudom magam minnél jobban pszi-védelmet nyujtani? mert a tudos nem akar küldetést adni:\
  • ozimak
    #7370
    Nekem is volt ilyen :) Én újrakezdtem,de am nem kell sokat várni és újra be tudsz menni a szkadovszkra! Nekem volt olyan is,hogy mutánsok jelentek meg,zombik,ilyesmi :) Zavaró tud lenni :)
  • akyyy
    #7369
    mind1. ujrakezdtem, szereztem medvéd igy okkal könyebb..
    most viszont baj van. valami szörnyeg kellet alvás közbe kinyirni de mikor betöltött oda a pálya, meszebb 3-an lövödlöztek felénk de nem ellenség votl, valszeg csak hülye mi lötte a szörnyed pedig nem is a küldetés része. én meg lelőttem őket mert ne lödözzenek ránk:D erre szakál beközölte hogy lezárnak mindent mert lövödözés van és most nem tudok bemenni a hajóba. meddig nem tudok bemenni? vagy töltsem vissza a pályá?:(
  • xFreex
    #7368
    Hát ez a képfeltöltés nem valami jól sikerült.

    Itt emgtalálod:

    http://stalker.wikia.com/wiki/Eye
  • xFreex
    #7367
    A fa tetején egy kolobok van. Alapból Echo detektorod van, ami nemsokat ér, csak a képződmény távolságát jelöli. A fa tetején lévő kolobokhoz legaláb Medve detektor kell vagy jobb.
    A szem képződmény valahogy így néz ki:

    Mint egy marhanagy vöröses-sárga vízcsepp.

    Szem képződményt Zatonban 3 helyen találhatsz.
    1. Bojler anomália
    2. Az égő falu a domb tetején
    3. Cirkusz anomália (ez a leg valószínűbb, de nem biztos, mivel random dobja őket a game.)

    Egyébként nem csak te vadászol a keresett képződményre, hanem egy másik stalker csoport is. Némi idő elteltével (max 24h in game)a küldi frissül és egy térképjelölés jelenik meg ami a csoportot jelöli. Tőlük is megszerezheted a képződményt, hogy szépszerével, vagy erőszakkal az csak rajtad áll. (Megjegyzem, hogy nekem a két szép szememért még soha nem adták oda)
    Kis szerencsével a visszaúton belefutnak egy csoport mutánsba, vagy banditába és utána már csak ki kell fosztani földi hamvaikat. Ja és akinél a képződmény van annál álltalában van 1 Veles detektor is ami már minden képződményt kimutat, csak az anomáliákat nem. Azt sajna csak a Svarog teszi.

    Kis angoltudással a
    http://stalker.wikia.com/wiki/S.T.A.L.K.E.R.:_Call_of_Pripyat
    oldalon mindent megtalálsz.
  • akyyy
    #7366
    szoval az a baj hogy szerezzem meg azt a szemet, amit nem tudom hogy micsoda és hol van, de van ötletem, ez van a fa tetején de nncs ott semmi. gondolom amig nincs detekrorom addig nem látom az artifaktorokat, de ahoz, hogy az legyen át kell mennem a második pályára és törldik a küldetés... mit csinálok rosszul? kezdem előről a játékot ?:S
  • akyyy
    #7365
    nekem ott nagyon nincs semmi ilyen, de még ilyen bigyóm sincs, lehet amiatt nem látom?
  • ozimak
    #7364
    Szemetet? Talán "szemet" nem? A képződmény pedig ott kell,hogy legyen a fa tetején,ha jól emlékszem "kolobok" a neve és az az egyik képződmény amit Garrynek kell vinni a tudósok bunkerébe.
    Szem(tűz képződmény)
    Kolobok:
  • akyyy
    #7363
    a csontváznál elvileg van valami képződmény a fa teteén, de én nem találtam semmit. hol van?
  • akyyy
    #7362
    sszakálnak kell vinnem egy szemetet. de mit fogad el? ez gy elég sza :D
  • marcellalex
    #7361
    el tud valaki küldeni a játékhoz egy olyan mod-ot ahol több új fegver lesz ?