7720
  • Maximus4
    #7440
    Ebbe nem tudna nekem segíteni valaki?
  • ozimak
    #7439
    A Complete mod leírásában(.pdf fájl) van egy külön rész (ha jól emlékszem a vége felé) ahol leírja,hogy melyik 2 fájlt kell átírni és hogy!
  • MrGringo
    #7438
    Sziasztok! :-) Remélem valaki aki ért hozzá meglátja a kérésemet. Most kezdeném el játszani a Pripyat-ot és fönt van a complete mod is! Az lenne a kérésem hogy a hátizsákom kapacitását szeretném megnövelni! Valaki tud segíteni?

    Az alábbi linken lévő mod nem műxik mert fagy tőle a játék!!!

    http://www.moddb.com/downloads/stalker-call-of-pripyat-carry1500-1602
  • BaLTáSGYiLKoS
    #7437
    ez amolyan "hc" modifikacio akarna lenni, nem kazuaroknak valo...
  • lammaer
    #7436
    Hát tény, az SGM eleje egészen el van barmolva, a mocsaras pálya pl kínszenvedés (főleg hogy oda vissza kell rohangálni a kordon eleje és a mocsár közepe/vége közt, vagy 4 alkalommal is)

    Viszont Jupitertől kezdve frankó lesz, sok új küldi, jók az alfa teamek is, jópár ötletes újítás is van.
  • bgabor
    #7435
    Hát, megnéztem ezt a Sigerius modot, nem hiszem hogy sokáig fent lesz nálam. Kordonból indulok, az előörsöt leszámítva mindenki ellenem van, bárhová megyek is, kereskedő nincsen sehol, és tele van marhaságokkal. Pl: kitöréskor a faluban kijelölt földalatti menedékhelyre kell menni, a tíz méterrel arrébb lévő nem jó, meg a két méterrel mellette lévő másik sem.

    Ne fárasszanak már. Minek folytatnám a modot ezekután?
  • bgabor
    #7434
    Akkor csak a képzeletem szüleménye lehetett. Köszi. :)
  • lammaer
    #7433
    Nekem nem volt ilyen, közvetlenül a COP végigtolása után kezdtem bel egy sgm22 partiba, de nem tűnt fel amit írsz...
  • bgabor
    #7432
    Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a SGM modban sokkal jobban dülöngél a karakter járás jözben, mint az alapjátékban? Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
  • ozimak
    #7431
    Ha ideges vagy, szívj el egy cigit vagy mittomén :) De most komolyan írjam le ami egy az egybe le van írva a FAQ-ban? :) Entertaining :)
  • akyyy
    #7430
    akkor a topik bezárásra kerül mer mindne ott van a FAQ-ban. az hogy megöli a játékmenetet igy, az tök mind1,, de van FAQ, itt meg beszélgessünk a heregombáról
  • ozimak
    #7429
    Amúgy tényleg minden ott van a FAQ-ban...
  • Pitya21
    #7428
    a kotrógépből megvan a bunkernél lelövöm az embereket ott is van egy de még egy kell! és a monolitosokat hogy tudom befogadtatni?
  • Herold
    #7427
    FAQ?
  • ozimak
    #7426
    Ha jól emlékszem Kopachi-ban a sárga kotrógépben van egy stash,abban van egy. Javítson ki valaki ha tévedek.
  • Pitya21
    #7425
    Hellósztok! nagy segítség kelenne nem tudom az első veles deketort hol találom a kereskedőknél nincs:S
  • kastil
    #7424
    Köszi, már írtam is
  • setchoo
    #7423
    Hali! Mobilról nem tudok ennél jobban segíteni: Nézz át a PH fórumára, ott nagyon pörög a CoP topikja.
  • kastil
    #7422
    Csao! Valaki dobna egy SGM telepítési útmutatót magyarítással? Visszanéztem, magyarításra 2 linket találtam mind a 2 halott.
  • k0trapali #7421
    Jó igazad van ,de elég illúzió romboló annak aki ismeri pl játékokból vagy képekről Pripyatot és környékét.
  • Roger6
    #7420
    Mondjuk szerinted majd Csernobilban kéne felvenni a filmet heteken keresztül a rádióaktív területeken, nem? Logikus. Mi meg örüljünk, ha nálunk készítenek filmet. A probléma fő forrása szerintem nem az, hogy hol vettél fel a filmet....
  • k0trapali #7419
    Annyi a probléma, hogy Csernobil és Pripyat közelében nem jártak a film forgatása közben. Magyarországi elhagyatott laktanyában vették fel a film nagyját.
  • Herold
    #7418
    Ez az ideglelés Csernobilban? Nem rossz, egyszer nézhető. Én is láttam moziban még a nyáron.
  • Devv
    #7417
    Fú de szar egy film!
  • winky1993
    #7416
    Na ja, jó volt de csak egyszer, kicsit lassú és uncsi mondjuk magát a várost qrva jól bemutatták, de az egész cselekmény meg hogy a zombik (vagy mik) értenek az autó villamossághoz és tudják mit kell és hol szétrágni az egy kicsit túlzás volt! sokkal jobb is lehetett volna ha valaki sokkal fantáziadúsabb ember rendezte volna!
  • Roger6
    #7415
    Egy filmnek elment, de valóban én is sokkal többet vártam tőle.
  • lammaer
    #7414
    Annyira ne várd, egy kalapot nem ér...
    Maga a helyszín persze hangulatos lehetne, de csak egy sima ijesztgetős-sikongatós horror, csupa értelmetlenséggel telerakva (úgy bújunk el hogy felkapcsoljuk a villanyt a kocsiban meg ilyenek).
  • ozimak
    #7413
    Ez az SGM lenne pedig...
  • akyyy
    #7412
    nemsokára kapható lesz itthon dvd-n, azt várom már :)
  • spank309
    #7411
    ma néztem meg :D de legszívesebben játszanék csak még nem kaptam választ. Complete-t már nyomattam misery, i work alone. Mit lenne érdemes feltenni ezeken kívül ami egy kicsit változtat a játékon, több ellenség ilyesmi, eseménydúsabb játékmenet.
  • mtibee
    #7410
    Chernobyl Diaries
  • spank309
    #7409
    Hát nálam nem indul el az SGM. Xray-el leáll. :/ pedig ezer örömmel toltam volna vele. Valami más érdemes mód amit kipróbálhatnék?
  • spank309
    #7408
    Valaki felrakná nekem az SGM 2.2-höz a magyarosítást? előre is köszönöm. (a mostani linkek már nem aktívak) Misery után ez következik... Ez a mód mit tartalmaz úgy nagy szavakban?
  • ntex
    #7407
    Ja jó az alap is de moddal sokkal több élet lesz a zónában, azokon a rohadt nagy területeken alig lehet összefutni valakivel vagy valamivel vanillaban, engem az kissé zavart mindig is. Próbáld ki az SGM modot
  • bgabor
    #7406
    Igen, ezt hívják úgy hogy túlzásba esés. :D
    Szedd le, és rakj fel helyette valami más modot. Nem mintha a vanilla CoP nem lenne alapból is az egyik leghangulatosabb FPS amit a játékipar az útóbbi néhány évben látott. :D
  • spank309
    #7405
    Hát kb. olyan mintha a legnehezebb szintre rátennének még egy legnehezebbet. De kb. gondoltam mivel azt jelenti hogy szenvedés ha jól tudom.
  • lammaer
    #7404
    Hát, van vmi uninstall gomb, azzal eléggé meg lehet könnyíteni a dolgot... ;)

    A misery pont arról szól hogy nehéz legyen, tudtommal.
  • spank309
    #7403
    Szevasztok, nem tudtok valami trainer-t vagy valami csalást a misery modhoz? baromi nehéz vele nyomulni... Előre is köszi
  • ozimak
    #7402
    Igen! Figyelem már egy ideje ;) Alig várom,hogy kijöjjön!
  • Herold
    #7401
    Misery mod