7720
  • Rony94
    #7320
    Mondjuk az Oblivion-nal már játszottam és az eléggé tetszett is. Lehet majd egyszer ha lesz lehetőségem rá, megveszem a Fallout 3-at. :)
  • ntex
    #7319
    Nyugodtan próbáld ki, engem le tudott kötni hosszú órákra a STALKER után is... már vagy 80 órát beleraktam és még sehol nem vagyok. Tartalomban egyértelműen odaveri a STALKER-t :) Annyi felfedezni való van benne hogy hihetetlen.
  • zmok
    #7318
  • zmok
    #7317
    Próbáld meg, lehet ,hogy nincs igazam... (Sajnálom, elfogult vagyok.)
  • Rony94
    #7316
    Húha, ettől a kommenttől most elbizonytalanodtam. Ugyanis a STALKER az nekem gyakorlatilag a kedvenc játékom. De én még terveztem kipróbálni a Fallout 3-at is, mert mindenki annyira dicséri. De félek attól hogy nem fog tetszeni, így sok STALKER-ezés után.
  • zmok
    #7315
    Én is kipróbáltam a Fallout 3-at... (GOTY verzió). A végére érve csak néztem magam elé... Ennyi volt(?!), elpazarolt idő...
    Aztán gyorsan beraktam a CoP-t. Hülyén hangzik, de azt éreztem, hogy végre megint otthon vagyok.
    S.T.A.L.K.E.R. vagyok, és nem sikerült "elkurvulnom".
    (Nem állt szándékomban Téged megbántani!!!!)
  • ntex
    #7314
    Ilyen nálam is előfordult már nem csak Stalkerben, ma pl. Fallout 3-ban is találkoztam ezzel a jelenséggel, valami (általában halott npc vagy leejtett tárgy) bebugol és elkezd össze vissza pattogni mint egy gumilabda a falak között, és mocskosul leterheli a processzort, emiatt be is szaggat a játék ott. Nálam ez egy játékból ki és visszalépéssel megoldódott.
  • tom3k
    #7313
    üdv megint
    találtam valami hibát yanov-ban és szerintem emiatt nem tudott betöltődni (nem léptem ki a játékból, és egyszer csak úgy megjelent a vasút állomásban .. kiléptem az egészből, és már nem tud betöltődni sehogy)..
    levideóztam: http://youtu.be/z2oi5daOAaU
    valaki meg tudná mondani, hogy mi ez vagy hogy miért van? és hogy okozhatja e ez h nem tudok eljutni yanov-ba?
    előre is kösz
  • zmok
    #7312
    Teljes mértékben igazad van, én is félek, hogy rossz kezekbe kerül! "Más a kultúra" , és ez a lényeg!!! Én sem fogalmazhattam volna meg jobban.
  • jetblack
    #7311
    Sracok valaki dobna egy sgm letoltolinket elore is koszi
  • tom3k
    #7310
    újra megnéztem, burgeport ezt dobta:
    Expression : error handler is invoked!Function : handler_baseFile : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cppLine : 764Description : illegal instruction
  • ntex
    #7309
    Értem, sajna így nem tudok segíteni...
  • ntex
    #7308
    Igen az egy elég nehéz küldetés, nem árt felpakolni pár gránátot a küldetéshez, azzal lényegesen könnyebb.
  • tom3k
    #7307
    ctrl+v-vel ennyit adott..
    stack trace:

    a logfile vége:
    stack trace:

    0023:06070491 xrGame.dll, CDialogHolder::CDialogHolder()
    0023:00417183 xrEngine.exe, CBoneInstance::construct()
    0023:062E8544 xrGame.dll, CDialogHolder::`vftable'()
    0023:063785F4 xrGame.dll
  • ozimak
    #7306
    Ezt nem értem... engem felküldött géppityuval is Csak az zavart,hogy sosincs vége az áradatnak :) Már legalább 5 nagy hullámot lenyomtam és még mindig jöttek és jöttek. Aztán kinyiffant mindenki körülöttem,amikor jött 2-3 chimera egy irányítóval, plusz az apró(mellesleg abból is vagy 10).
  • #7305
    Jól van, közben Google a barátod és angol tudás fuck yeah alapon rákerestem és elég egyértelmű választ kaptam. csak a Nimble-től rendelhető Lynx tipusú SVD-t fogaja el. Azért köszi :D
  • #7304
    Szasztok! Valaki csinálta az sgm 2.2-be a Noah-s szörnyírtós küldit? Ahol mindenképpen "sniperrel" kell odamenni. Na én már vagy 5 sniperrel mentem oda,de még mindig nincs olyan opció a válaszok között, hogy "oké menj lövöldözni", hanem hogy még keresek. Milyen fegyver kell oda?
  • ntex
    #7303
    log fájl nélkül sajna esélytelen így segíteni, talán ha be tudnád másolni a log fájl végét (vagy crashnél ide nyomj egy CTRL+V -t miután feljött a BugTrap)
  • tom3k
    #7302
    üdv
    a scop-ben egy olyan gondom van, hogy se régi játék betöltésével, se utazással nem tudok eljutni yanov-ba, mert leáll xrengine 1.6 crash-el az egész, pedig korábban már jártam ott. a log fileban csak egy hiba volt (amennyire tudom), hogy a registryben nincs név. (csak a complete mod van rajta)
    new game és reinstall nem segít..
    mi lehet a hiba?
    előre is thnx
  • ntex
    #7301
    Vagy ez, ez CoP-hoz van:

    http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Call_of_Pripyat_Weapon_Creation
  • ntex
    #7300
    Meg lehet oldani de nem egyszerű a dolog. Itt van egy tutorial hozzá:

    http://sdk.stalker-game.com/en/index.php?title=Weapon_editing
  • Kalash17
    #7299
    Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne, hogy megoldható-e az, hogy a SOC-hoz készült weapon skin-t átrakom a call of Pripyat-ba?Egy szpecnaz ak-74u-ról lenne szó.Nem akarom leváltani az eredetit, hanem lényegében egy új fegyvert szeretnék a játékba rakni.Előre is köszönöm a választ..
  • cs1rk3
    #7298
    faluba az egyik ház pincéjébe van elrejtve.
  • Mazsola7
    #7297
    És még lenne egy kérdés cordonba valami halot katonát kéne megtalálnom vagy a faluba egy táviráyitos c4-st valaki valamejik holétéröl tud infot hol találom meg?
  • Mazsola7
    #7296
    SGM 2.2 probálgatom, Meg tudná mondani valaki mér van az ha meg halok utána a mentet játék be töltése íszonyuan lassú, legalábbis az az idő még be nem dobja a töltés jelző ablakot? kb 3-4 perc. hamaráb betölt ha kilépek a játékbol és ujra inditom az egészet. hiába probálgatom a 3gb ram támogatást. valami ötlet valakinek?

    Ja igen és köszi a linket mostmár más szinbe látom a víllágot este :)
  • lammaer
    #7295
    Na ja, a bethtol nagyon feltek a fallout rajongok, volt nagy felzúdulás amikor a klasszikus falloutbol belsőnezetes akcióprogramot csináltak, de a vegere sztem mindenki megnyugodott. Szóval sztem a stalker is mehetne hozzajuk...
  • ntex
    #7294
    Ne feledd hogy csináltak egy Fallout 3-at is amivel épp most játszok (nem értem én sem miért halogattam eddig a játszását) és az alapján én biztos nem félnék ha a Bethesdahoz kerülne. Mert hogy az a játék is képes volt engem beszippantani még a STALKER-ek után is ahogy illik. Igaz van egy két hiba benne meg hiányosság de arra vannak a modok hogy pótolják a hiányosságokat, összességében teljesen jó az a játék is. Én is kíváncsi lennék mit tudnának kihozni belőle, gondolok itt egy Skyrimhez vagy Fallout-hoz hasonló nagy nyitott világú RPG elemekkel tűzdelt kemény survival FPS-re, tele küldetésekkel és bejárható helyszínekkel. Mindig is egy ilyenre vártam, a Call of Pripyat már megközelítette ezt de még mindig lenne benne rengeteg lehetőség sztem.
  • Bulics
    #7293
    AZ a bethesda aki prey 2 t csinál Tommy, gömb, indiánok, dark ones stb nélkül???
    Szerintem de nem akarok demagóg vagy ilyesmi lenni de ezt a játékot az ukránoknak kell megcsinálni, szerintem ilyet amcsi cég nem tud csinálni, a metro 2033 amerikai elemzését hallgattam amit ha jól emléxem olyan mondattal kezdtek hogy "olyansmi hangulat amivel amerikai játékokban nem találkoztunk". Ha amerikai játék lenne nem lenne jó szerintem. Más a kúltúra. Ha a Survariumból megszedik magukat majd Ők elkészítik a folytatást.
  • ntex
    #7292
    válaszoltam
  • Benkei
    #7291
    Üdv!
    Ha lenne rá mód valaki segítene a warez részlegben feltett kérdésemre? Azért írom be ide, mert az a téma amint látom eléggé elhalt.
    Előre is köszönöm!
  • winky1993
    #7290
    Igen ez egy nagyon érdekes probléma, mert amikor leges legelőször játszottam a clear sky-al akkor én is beálltam a stalkerekhez és olyan gyönyör volt elfoglalni a banditáktól a szemétdombot, szépen körbe vettük őket és bevettük a bázist. Majd mikor elkezdem elölről a játékot egyáltalán nem akart ez ugyan úgy lenni ezerszer elkezdtem újra újra, és újra de nekem is ez volt mint neked egyik fasz sem jött oda foglalni, de most héten SIKERÜLT megint elfoglalni, el sem akarta hinni, látom jön egy csapat pont a raktárépülethez mondom megvárom őket és bevált.
  • ntex
    #7289
    A területfoglalósdi csak a Swamps-nál számít a fősztori részének mert ugye amíg nem veszik át az uralmat a Clear Skyosok a területen nem nyílik meg az átjáró Cordonra, az összes többi helyen csak mellékes szórakozásnak van jelen a klánháborúsdi. Szóval nem számít ha visszafoglalják semmit sem, a fősztori ugyanúgy megy tovább.
  • Marfy
    #7288
    Csinálna egy olyan sz@rt mint a Rage, hát köszi, de nem kell.
  • bgabor
    #7287
    Az sajnos csak a rajongók kivetített vágyálma volt, hogy végre normális kezekbe kerül ez a nagy név. Azóta cáfolták.

    Pedig még elképzelni is durva, a Bethesda mit tudna kihozni ebből a brandből.
  • blackhard85
    #7286
    Talán még a fallout.
    Én is imádom a Stalker játékokat már az első résztől követem végig. De sajnos mindig is volt neki negatívuma pl: sok a bug, ugye ezt a különböző módok már javítják de még így is én pl: a Clear Sky-t egyszerűen nem voltam hajlandó végig vinni mikor stalker frakcióhoz csatlakoztam és át kellet venni a szemétdomb fölötti uralmat a fosztogatóktól az hogy elkellet foglalni egy területet és megtartani ott csúnya bugok volta. Elfoglaltam megtartottam és sehol senki nem jött erősítés ként. Volt úgy hogy sorjában kitisztítottam az ellenőrző pontokat a fosztogatók táboráig, el is foglaltam de akkor sem jött senki, ahogy elmentem onnan már ismét a banditáké lett a tábor. Pedig a complete módal játszottam. Így aztán abba is hagytam. Ha esetleg tudna valaki egy olyan módot mondani a Clear Sky hoz amiben az ilyen hibákat kijavították és leírja a telepítési folyamatát akkor megköszönés neki.
  • zmok
    #7285
    S.T.A.L.K.E.R VOLT-VAN-LESZ!!!
    Nincs még egy játék, aminek ilyen atmoszférája van.
  • lammaer
    #7284
    Rémlik vmi hír pár héttel ezelőttről hogy a bethesda vette meg a stalker jogokat...
  • TOMSILENT
    #7283
    Mintha mégis lenne remény a Stalker 2-re. Érdekes hírek és képek röppentek fel ezen a lengyel oldalon.:
    Stalker PL
  • ozimak
    #7282
    Az a lényeg,hogy minden sorban egyszer menj át! Tehát kezd a bal szélső sorral,utána második,harmadik,és így tovább. Amikor az utolsón is átmész akkor már nem oda vissza vezet az út újra,hanem az o... upsz most majdnem leírtam a lényeget :)
  • Loál János #7281
    Lehet, hogy mindig az újabban előtűnő szikrákon kell átmenni? Próbáld ki úgy is.