779
forradalmi RTS
  • Jeffjohnson
    #259
    Te tigrist mondtál nem KT-t egyébként ahogy írtam az ARL-44 annál is jobb nem beszélve a fejlesztési költségről ami a KT nál 100$. Én nem ezekről a no limites badarságokról beszélek hanem ranked macthről. 20-25 administrative building min. 2000$ addig mit csinálsz?
    Egyébként az 1v1 bajnokságot olasszal nyerték. Replay fent is van az ESL en.
    Teszteld a TD vs Tankot vegyél 200$ KT-t meg ugyanennyiért Jacksont. Jackson fog nyerni a nagyobb lőtáv miatt meg persze azért mert 20$ ba kerül a KT meg 50$ba előtte viszont ott a fejlesztési költség ami 50 a Jacksonnál és 100 a KTnál nem beszélve arról ,hogy egy okos player kezében a nagyobb lőtáv miatt könnyedén kiteolható KT nem egy nagy falat.
  • donatus13
    #258
    Miről beszélsz?:DDDDDDDDDD Király tigris armor basen belül legkeményebb tank kb még a tank destroyereket is simán kilehet velük szedni, olaszok szarra se jók. Kb onnantól ,hogy meg van a 20-25 db administrative a német megállíthatatlan ,nehéz volt nekem is belátni mert ruszkikkal toltam de a németek sok pénzel megállíthatatlanok, firefly miatt nem tudom mit rinyálnak simán ki lehet őket szedni repülővel ágyukkal rakéta vetőkkel csak az a baj ,hogy legtöbb ember semmit nem használ.
  • Jeffjohnson
    #257
    Camuflage semmit sem ér ha az ellenfélnek van 1 scoutja.
    A Tigris pedig az olaszokat leszámítva mivel nekik a prototípus bázisból jön armor 4es tank (igaz fillérekért25$) tehát őket leszámítva a Tigris a leggyengébb tank ami az armor baseböl gyártható nagyjából hasonló összegért mint a többi nemzetnek!!!Francia ARL-44 a legerősebb KT-nél is gyorsabb olcsóbb de a tankok mit sem érnek mivel a TD-k mindet lekapják feleannyiért. Fejlesztők ígérték ,hogy a Firefly ill. Jackson nerfelve lesz.
  • donatus13
    #256
    1 Németek a legerősebbek a játék végén tigris roham megállíthatatlan emellett német rakéta vető is túl erős ágyú is wirbelwind legerősebb légvédelem németekkel csatát veszíteni csak német ellen lehet kb.

    2 ruszkik nagyon jó rush csapat erős tankok katyusa is nagyon jó velük egy szinten vannak az amcsik.

    francia angol támogató játékosoknak való.

    Olasz teljesen semmire való, egyetlen csatát sem nyertem még velük de engem se szívattak még meg soha, olasz gyenge páncélos gépek semmire nem jók, olcsóság meg a rush az előnye de az sajnos semmit nem ér mert védekezni kell az elején , aki tud camuflage elni meg ilyesmit annak az olasz nem ellenfél.
  • Jeffjohnson
    #255
    Szerintetek melyik a legerősebb nemzet a játékban és melyik a leggyengébb.

    Nálam 1. Amerikai 2. Olasz

    Utolsó: Német
    indok:

    Amcsikkal lehet a legjobban alkalmazkodni minden helyzethez minden támadás ellen van bunker legjobb TD az övék majdnem a legjobb tank ,a tüzérség eszméletlenül OP repterükön kapásból van scout és gyors bombázó gyalogos épületben és a tankoknál is van felderítő ja és olcsó mobil légvédelmük van.

    Olaszoknál a gyalogos épületben vannak kis tankok és felderítés mindez olcsón tehát 1 épületből a meccs elején nagyon komoly erő van. 90mm es bunker a tankrohamokat röhögve fogja meg igaz lassan lő, prototípus bázison olcsó és fejlesztés nélküli erős egységek vannak kivéve a légvédelmet mert azt fejleszteni kell de a tank (4es páncél jó mobilitás) és a mobil 90mm (AA-AT) ágyú ami 25$ ért vehető meglehetősen erős párost jelent.

    Németekkel az a legnagyobb gond ,hogy minden piszok drága 2 felderítő egység be van passzírozva a gyalogos bázisba értelmetlenül ráadásul a 222es piszok gyenge armor base ben lenne a helye 1es páncéllal. Csata elején piszok gyengék olcsó Pz3 ami egyedüli olcsó egységként gyártható de nem sokkal jobb egy Stuartnál és mivel mellé még kell Barrack ,hogy legye felderítés így annyira már nem is olcsó.

    Nagyjából ennyi. Mi a ti véleményetek?
  • Barrett 50 Cal
    #254
    Ma már én is olvastam és nagyon örültem neki:P
    Bár azért még 1 hónapot elviseltem volna:D
  • Jeffjohnson
    #253
    Kicsit több mint 5 nap van még hátra. Bár így is sok az a 2 hónap amit még várni kell a játékra.
  • Serpa
    #252
    tévedsz.

    egy héttel megtoldották a kiprobálás lehetőségét a nagy érdeklődés miatt.
  • Barrett 50 Cal
    #251
    Sajna véget ért a béta móka
  • berczely
    #250
    Hülyeséget kérdeztem :)
  • berczely
    #249
    Ti amúgy tudtok grafikát állítani?
  • ranGer2
    #248
    ( A víz az alt+tab, miatt feketedik be :/ )
  • ranGer2
    #247

  • Jeffjohnson
    #246
    Akkor elbeszéltünk egymás mellett.
  • ajem kisa
    #245
    Énmeg arra válaszoltam amit nekem irtál azelött az utolsó részre!
  • Jeffjohnson
    #244
    Én nem az Easy AI ról beszélek azt mindenki röhögve nyeri.
  • ajem kisa
    #243
    Igen marad 4 pénz, de arra a zónára ahol 2 nyersanyag van, oda rakom a gyorsitást és a főbázishoz, úgy amire (most csak az AI-ról van szó) odaér addigra már van 3-4-5 easy tankom, addig az első hullámot legyalulom, a barakk addigra kész, és megyek foglalni, nemekell 40/80-at arra költsek, hanem elveszem!
    Hapedig beköltözik a középső részre, akkor aztis foglalom, nemrombolom le!
    Addig a tankok megsokszorozódnak, és nemis kell az easy ellen semmi csak a light tank 15pénzért+pár gyalogos foglalni!
    De aztis hozzátenném, hogy én nemvagyok stratégiás, csak szeretem néha lekötni magamat vele, ez a gém meg szerintem elég más a többihez képest, és szerintem ha kijön, akkor megy is a rendelés!:)
  • Jeffjohnson
    #242
    Így már értem miért nem elég nektek 30 perc.
  • donatus13
    #241
    Mi haverokkal egy átlag meccsen 15-25 közötti administrative ot csinálunk és védekezünk utána jó nagy csata szokott lenni tegnap pl 30000 pontal nyertük a meccset.
  • Jeffjohnson
    #240
    Easy Ai csak dísznek van kb. 3 perc alatt le lehet nyomni. Nekem nincs gondom az ilyen admin building meg secondary hq építő mesterekkel mert az első komolyabb támadásnál végük van pénzhiány miatt. Sohasem szoktam hagyni ,hogy az ellen azt csináljon amit akar már az elején megindítok felé pár egységet.Ha a map nagy része + az erdők az enyémek lehet neki akármennyi pénze halott. Pláne ,hogy a játékosok nagy része azt hiszi dísznek van a felderítés. Kezdők nagy hibái:

    -túlköltekezés
    -felderítés hiánya
    -erdők városok kulcsfontosságú pontok nem elfoglalása
    -ész nélküli fejlesztés
    -ellenfelet nyomás alatt tartásának hiánya
    -ésszerűtlen játék a választott nemzettel

    de itt van a te taktikád is mire a 4 nyersanyag+1 secondary HQ-t felhúzod kb. marad 4 dollárod és mivel szeded le a korai para,inf,tank rush-t? Ebből kb. a Para rush a legrosszabb mert ott van gyorsan + minden terület le lesz fogva és az épületeid is oda lesznek. Legfontosabb az ellenre rákényszeríteni az akaratodat de az úgy nem megy ,hogy az első 5-6 percben semmit sem csinálsz és feladod a területed nagy része feletti irányítást. Szerintem a legfontosabb egység a felderítő és kivéve a különböző rush taktikákat annak kell lenni az első egységnek amit legyártasz. Hangsúlyozom szerintem!
  • ajem kisa
    #239
    Az admin akkor jó, hogyha hosszútávra tervezel, mert a nyersanyagok előbb-utóbb elfogynak, és onnan ha nincs adminod, hamar végedlehet!:)
    Én az easy ai ellen csak úgy indítok egyből, hogy 4nyersanyag+1 másodlagos építő(nemtom hogyhivják), aztán begyorsítom azt a zónát ahonnan a 2 nyersanyag jön+ a főzónát, + nyersanyag+tankgyár+gyalogos, aztán csak az olcsó tankokat gyártom folyamatosan+4-5 gyalogot (ezzel egyből megyek foglalni), és a pár gyenge tank is pikk-pakk legyalulja azt a 3-4 erősebb tankot ha rájuk rakom a "lángot" az opciókból, és nemhagyom, hogy a közeli nyersanyagos kamionjai elérjék a bázisát, közben haladok a bázisára, az elfoglalt épületből jön a lé, ha szerencséd van akkor már egységeket is tudsz onnan hívni, azokkal szintén vagy támadsz, vagy foglalsz!
    Onnan az a pár tank aprít, de hozol még, hogy tutilegyen, az ellennek annyi lóvéja sem lesz, hogy bevédje magát!
    Ilyenkor már van kb 8-10-12 light tank, de az elég 1 nagyobb ellen is simán!
    10perc alatt lentvan!
    A rekordom 600/0!:D A németekkel!
  • Jeffjohnson
    #238
    Nem tudom kinek mi a stratégiája de nekem még az alap beállításon sem sikerül végigjátszani azt a 25-30 percet addigra vagy nyerek vagy legyőznek. Brittek kivételével egyáltalán nem rusholok.

    A másik az admin building építés szerintem értelmetlen építeni kb. 6 perc mire visszahozza az árát. Mostanában olaszokkal játszok de korábban amikor angolokkal voltam és láttam ,hogy az ellen admin épületet rak le egyből tudtam ,hogy nyertem mert az ellenek nem lesz pénze arra ,hogy megfogjon egy komolyabb para rusht.
  • Barrett 50 Cal
    #237
    Shift+Enter
  • #236
    mivel kell mindenkinek irni a játékban?
  • ranGer2
    #235
    kb úgy nézett ki mint a mátrixban a seeker támadás.. :D mellette meg ilyen felhőkarcoló méretű tornyok az egységekből :D
  • Barrett 50 Cal
    #234
    Az komoly
  • ranGer2
    #233
    Mi is mentünk tegnap este egy nagyot.. NoLimit volt..
    A srác ellenünk csinált vagy 60 tüzérséget meg vagy 40 tankot, mellé 30 B17-et. Van róla ss majd este szúrom. (nagyot szakadtunk) mert még ennyi egységgel is alig alig tudott valamit kezdeni, rém láma volt.
  • Barrett 50 Cal
    #232
    A teljes játék júniusba jelenik meg.
  • MikMakMuk
    #231
    Sziasztok! Mikor jelenik meg single player móddal? vagy már megjelent? azért kérdezem mert nagyon tetszik csak én a multit nem szeretem. Kérlek válaszoljatok.
  • Barrett 50 Cal
    #230
    OMG, ma mentem egy igen nagyot Leraktam 46 administrator base-t,szal pénzzel nem volt gond,mellé még 21 Maus-t+8 Morser-t.Kár h nem volt no limit time

    alma2:Nekem is hasonló,csak nem a játékasztal,hanem a körülötte lévő rész.
  • alma2
    #229
    nektek is az egesz jatekter kb 320x200-as felbontasu elmosodott paca az egesz ? Majd kifolyik a szemem, meg a szovegeket sem lehet elolvasni.
    Persze ami a "hud"-on van az korrekt eles, de ami alatta az elvezhetetlen.
  • Barrett 50 Cal
    #228
    Am magyarok jöjjünk össze,aztán toljunk egy RUSE multit,ameddig még lehet
  • Barrett 50 Cal
    #227
    Ez igaz.Ebből a szempontból a franciáké jobb.De ma megmutatta nekem,h miért is a legjobb tank.Egyedül voltam 3 gyerek ellen.Beszorítottak a saját területemre és lőtték tüzérséggel,bombázták több mint 8 bombázóval+zuhanó bombázok,jöttek az igen nagy katona seregek és jöttek még a tankok is.Nekem volt csupán 10 db Maus-om és a végére 3mat vesztettem belőle.Nekem a favorit tank
  • a.carkey
    #226
    Nem olyan nagy valami a Maus. Sőt. Nincs védelme a légvédelem ellen. Pl.
  • Barrett 50 Cal
    #225
    Hát ez a játék látszik nem tökéletes és vannak benne overpowered egységek.Ma 8 Carro P26-os olasz tank szétlőtte fél perc alatt az 5 Maus-omNo comment....
  • berczely
    #224
    Acces Violation hibára van valami megoldás?
  • Peakman
    #223
    Nem lesz random RUSE kártya. Ami most van a bétában, annyi lesz a teljesben is.
  • Predi12
    #222
    kipróbálta és akkor azt írja hogy game is currently unavailable.
  • berczely
    #221
    clientregistry.blob fájlt töröld ki valahol a steam mappában!

    Ja amúgy keci jó a béta!
  • nikopeti
    #220
    Megérte kiprobálni a bétát... Nagyon jo kis game lett. Várom a teljes verziót. Ha megjelenik tényleg lessz benne még 1 kártya amit véletlenszerüen oszt a meccsek elején? Mintha valahol ezt olvastam volna...