779
forradalmi RTS
  • grebber
    #19
    4 új kép
  • Prince23
    #18
  • grebber
    #17
    GDC 2009: Hivatalos RUSE bejelentés!

    Ma már beszámoltunk róla, ám végre a hivatalos bejelentés is megtörtént: készül a RUSE, amely forradalmasítja a stratégiai játékok műfaját.

    Kora délután még Tom Clancy nevével emlegettük a játékot, ám Ubisoft hivatalos bejelentéséből kimaradt a név, s csak egyszerűen a RUSE nevet adták a játéknak. Sajnos a bejelentésen inkább az Intel processzorok teljesítményét ecsetelték, mintsem a játékot mutatták volna be, ám azt így is elmondták, hogy rengeteg innovatív ötletet fognak megvalósítani, amellyel átértelmezhetjük az RTS játékokat. A fejlesztésért az Act of War: Direct Action fejlesztőcsapata, a Eugen a felelős, a Ruse alatt pedig az új, IRISZOOM névre hallgató motor fog dübörögni, a megjelenés pedig valamikor a következő évben várható PC-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra. A bejelentés mellé egyetlen képet is mellékeltek, amelyről arra lehet következtetni, hogy leginkább a taktikai elemeket helyezik előtérbe a készítők.

    info: Gamekapocs

  • Istencsászár
    #16
    Konzolon vitték? kik? Halo Warst vitték 1 milla fogyott eleddig, Endwarból lepkefing, egy közepes játék, érdektelen...
  • Atti12
    #15
    inkább jönne egy új Splinter Cell..
  • ProGabe #14
    a videó csak egy "mi lenne, ha" reklám. egy elképzelés. a Surface eleve nem ilyen (hanem ilyen)

    ez gondolom valami sima stratégia lesz. ha tévedek, az nagyon jó lenne. ja nem, mégsem, mert nem vagyok milliomos, szóval hidegen hagy a dolog
  • trogerzsiger
    #13
    Érdekes lesz.
  • Prince23
    #12
    A kiadó törltette a videót. Szal mégis csak lesz.
  • NEOreg3
    #11
    olcsó lesz
  • Tonto
    #10
    Vaporware, sosem fog megjelenni
  • Prince23
    #9
    Pedig Pc-n Tom Clancy hangvezérléses EndWar-a nem igazán jött be, csak konzolokon vitték mint a cukrot. kiváncsi leszek erre az újabb újításra.
  • Seth
    #8
    10 év múlva ,amikor már elterjedt lesz a hardware, talán érdekelni fogja az embereket XD
  • pinnacle
    #7
    nemtudom mi az a Surface-es érintőasztal, de ha ilyen lesz mint a videóba, akkor azonnal kell:D:DDDd
  • Prince23
    #6
    Éppen linkelni akartam :D

    Lesz pc-re, ps3-ra, és xboxra is. meglestem a végét .D
  • ToCsEk
    #5
    de szerencsére ez a barátunk :D
  • ToCsEk
    #4
    hehe :D én láttam lolfail volt :D beszopta az egyik de nagyon :D
  • Prince23
    #3
    lol törölték a videót.
  • grebber
    #2
  • Prince23
    #1
    A vártnál kissé korábban került a nyilvánosság elé a legújabb Tom Clancy játék híre, amely minden szemszögből forradalmasítja majd az RTS-ek műfaját.
    Tom Clancy neve a biztosíték arra, hogy egy nagyszerű játékot kapunk a kezünk közé. Már bizonyított FPS, RTS játékok, sőt, még szimulátorok terén is, ám az Ubisoft által hamarosan a stratégiai játékok világát is átértékelhetjük. A vártnál kicsit hamarabb kiszivárgott egy videó a GDC-ről, amely a Tom Clancy: Ruse nevet viselő játékot mutatja be. A videóban azt vehetjük szemügyre, ahogy két fiatalember a Microsoft érintőasztala, a Surface segítségével játszik a Ruse című alkotással. A további részletekért meg kell várnunk a hivatalos bejelentést, abból aztán minden kiderül.

    gk