3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • szergely83
    #403
    - nagyon hosszú postot -, a psodt kimaradt. Úgy látszik megfertőzött a "Danteitizmus"...
  • szergely83
    #402
    Most elkezdtem írni egy nagyon hosszú ezzel a bagázzsal kapcsolatban, de épp elolvastam a Tera-Hungay fórumszabályzatát és a "Félelem nélküli" guild Guild Tournament topicját és rájöttem, ha nem lennének, nem nevetnék ilyen jókat. :D Ezt lehet venni burkolt reklámnak is, sokan szeretnek vicclapokat olvasni ;D
  • Győri Devi
    #401
  • Psychedelic #400
    Én is jól szórakozom miközben játszom, ha nem igy lenne nem játszanék. És totál leszarom azt hogy más mit gondol arról, hogy hogyan játszom.

    Szimplán csak minden mmo startnál, indult egy szövetség, ugyanilyen dumával, és mindig bukás lett belöle. És olvasva a klán recruitját, én nem sok jót nézek ki az egészből.

    Fearless céljainál pl. totál értelmetlen dolgok vannak. pl.
    Cél minél több játékos 1 helyre hozni, ez ok. De utána jön ez:

    "Ez Miért Is Fontos : -Nem Az a Lényeg Hogy Minél Nagyobb És Minél Több Emberünk Legyen A Fearless Nevet Viseli Hanem Az a Célunk Hogy Ne legyen Szét Húzás Tudjuk Hogy Ez el Elkerülhetetlen De Szeretnénk Meg Próbálkozni Vele."

    Most egyrészt értelmetlen a fogalmazás, másrészt, azért fontos a sok ember, mert nem fontos a sok ember, és hogy ne legyen széthuzás?
    Ha sok ember van, nagyobb esély van széthúzásra, de ha nem fontos hogy sokan legyetek, akkor miért fontos hogy sokan legyetek, és miért célja a szövetségnek, hogy sokan legyetek? :D

    Aztán, "A Sok Ember Előnye : - Ez Azért Fontos Mert Ha Valaki Hiányzik, Akinek a Részvétele Fontos Lenne Tudjunk Válogatni a Már Készen Álló És Aktív Játékosain Között ( Ez nem azt jelenti hogy aki nem aktív arra nincs szükség mert úgy is lehet pótolni)."

    Ezek szerint, lesznek fontos emberek, akiknek mindig lesz insta helye pl. és lesznek nem fontosak, akik majd hetente 1x lehetőséget kapnak, ha épp az egyik officer aki healer nem ér rá? :)
    Lehet szar a fogalmazás, de ez kb azt jelenti, hogy 100 emberböl 60 majd várja a lehetőséget, és lesz fix 20 fontos ember aki biztosan jól szórakozhat minden este. Akire meg nincs szükség az meg megoldja? Legalábbis eddig mindig pont ez volt, ezeknél a nagy mindenki ide jöjjön hogy sokan legyünk, gyüjtő szöviknél.

    Egy 100 fős szövetséget, lehet nem olyan nehéz vezetni mint egy air bust, de ha valaki ugy áll hozzá, hogy szarok bele, jól szórakozok, meg ez nem is nehéz, az szerintem nagyon befog fürödni.

    "Mindenkire Szükségünk Van : A Fearless Nagy Szerepet Szeretne Kapni a Játék Politikai Részében, Hisz Ez Az a Játék Elem Ami A Legnagyobb Nyomást Tudja Kifejteni a Játékosok Játék Menetére Mind PvP, PvE És Ez a Játék Mód Rejti Magában a Legtöbb Ki Hívást.
    Ezért van Szükség Minél Több Támogatóra, Szövetségesre És Guild Tagra Hogy a Fearless Ne Csak Lord Választásokat Nyerhessen, Hanem A Jövőben Venarkot Is Jutathason a Szerver Élére."

    Nah most ez az a rész, amiért szerintem, ti akartok 100 embert, hogy sok legyen a szavazat, és ezért majd a ti vezetőtök legyen megválasztva, de ez már most biztos, hogy nem lesz elég. És erősen kétlem, hogy majd a vezetők, képesek lesznek olyan szintü diplomáciára politikára mondjuk a nemzetközi klánokkal, hogy majd ezért ök is rátok szavazzanak, segitsenek stb.
    Még egy magyar nyelvü recruitot se tudtok megfogalmazni értelmesen, hogy ne verje ki a biztositékot mindenkinél. :)

    Mondjuk azt már nem értem, hogy miért foglalkozok veletek ennyit, ha egyszer megjelenik a tera, valószinü, nemzetközi hc pvp klánban fogom tolni, tehát engem nagyon nem fog érdekelni, hogy mit szenved össze akármelyik magyar klán is. Max csak azért pörgök a témán, mert túl magas ladbákat dobtok fel ahhoz, hogy ne csapjam le őket. De Gyógyitó pl. megtudott irni egy teljesen jó és korrekt recruit szöveget, ahol nincsenek ellentmondások, tudja mit akar, és hogyan fogja megvalósitani, és amikor elolvastam, egyszerre úgy éreztem, hogy ez müködőképes, és erre van igény.
    Ellenben amikor a ti recruitotok elolvasom, akkor egy egészen más érzés fog el...

    De kívánom, hogy érjétek el azt amit kitüztetek, hozzatok össze, egy erős, összetartó, nagy magyar szövetséget, és uraljátok ti a szervert mind pve mint pvp téren. Ha ezt megcsináljátok, én leszek, az első az aki azt fogja mondani, bocs, hogy nem hittem bennetek, és megemelem a kalapom.

    Ha elbuktok, akkor viszont fent tartom a jogot, arra, hogy az elsők között, irjam majd le, hogy én megmondtam. :)

    Mindenesetre remélem, hogy majd a guild vezetéséhez, komolyabban fogtok hozzáállni, mint pl ehez a recruit szöveghez. Mert sajnos ilyen értelmetlen és összevissza fogalmazás melett, én nem tudom komolyan venni az egészet, és számomra hiteltelen az a szövetség, ahol komoly pvp és pve sikereket szeretnének elérni, közben pedig ilyen írásokat adnak ki a kezükből. A nagy célokhoz, komoly emberek is kellenek, de komoly ember szerintem nem tud komolyan venni egy ilyen bűn rossz szöveget.

    Ha aktív nagy magyar közösséget akartok, ennél jobban oda kell tennetek magatokat.
  • menorel
    #399
    Szerintem Psychedelic a legkevésbé sem azt firtatja, hogy a játék mennyire bonyolult. Igazából nem is ez volt a téma.
  • Midas
    #398
    Ez egy jatek nem pedig egy air bus majd csak elboldogulunk vele :) Amugy en speciel azert jatszom mert jol szorakozom kozben es veled ellentetben nem erdekel ki mit gondol arrol hogy hogy jatszom.
  • Psychedelic #397
    Ám legyen, hamarosan kiderül, hogy az ami 5-6 éve egy C1-es tört L2-nél elég volt, az elég lesz e itt is. Bizom benne, hogy azért többet kiván majd ez a játék annál, mint hogy 100 embert odavigyél valahova, ugyanis C1-es l2-ben, olyan sok mindenre nem volt lehetőség sztem.

    Mindenesetre, L2 c1 óta, összeszedhettetek volna, valakit kommunikációs officeri postra, mert tényleg fájdalom ezeket az értelmetlen fogalmazásokat olvasni, attól meg hogy minden szó nagy betüvel kezdödik egyenesen agyfaszt kapok.
  • Midas
    #396
    Nem volt official sztem az kiveheto volt a szovegbol de a hsc volt az elso komoly offmod akkoriban az egyeduli lehetoseg szoval nem 100 an voltak rajta. De nem a hsc a lenyeg hanem hogy egy nyitott klan is mukodhet jol. De ha beleneznel a weboldalba akkor te is latnad.
  • Psychedelic #395
    Vagyis ez egy oficial l2 klán volt, full magyar, 100 emberrel, és uralták sieghartot? Vagy mi nem nyert pontosan?
  • Midas
    #394
    egyik sem nyert :)
  • Gyogyito
    #393
    Köszöntök mindenkit!

    Gyogyito vagyok, és e pár sor azért születik, hogy a TERA megjelenésekor megalakulandó PvE/PvP Casual Guildről írjak pár sort.
    Magamról csak annyit, hogy immáron 5 éve vagyok tagja az MMO közösségnek, minden nagyobb játékot kipróbáltam/játszottam, de eddig nem találtam meg az igazit. Sokáig a Lotro volt az etalon, de mióta free lett, már nem igazi.
    RIFT indulásakor alakítottam meg a Zephyr guildet, amely amolyan casual gyüjtő guildként működött, majd egybeolvadt a Renegade guilddel. RIFT már a multé, jelenleg a TERA-ra koncentrálok, Koreai szerveren ismerkedem a játékkal.

    TERA-ban a Voidwalker Guildnek kicsit más profilt szánunk, mint a többi guild. Nem szeretnénk gyűjtő guild lenni, de meg szeretnénk maradni a casual vonalon. Olyan leendő TERA játékoskat keresünk akik:
    - szeretnének haladni, de egy HC / fél HC guildre nem lenne idejük
    - szeretnének nyugdíjas tempóban fejlődni, haladni
    - szeretnék látni a játék minél több tartalmát, de egy HC guild követelméyneit nem tudják teljesíteni
    - munka/család miatt nem tudnak mindennap belépni a játékban, de szeretnének egy közösséghez tartozni
    - szeretnek egyszerre több vasat tartani tűzbe, ha egyszerre 2-3 karaktert húznál, nálunk nem probléma
    - nem a loot, az egy nap megszerzett XP a fontos, hanem hogy az online eltöltött időt jó társaságban, jó kedvűen töltse el
    - nem számít mivel játszol, azzal játssz, amihez kedved van!
    - egy fontos szabályt fogadj el: érezd jól magad játék közben!
    - ha nincs MMO tapasztalatod, de nem szeretnél egyedül játszani

    Természetesen folyamatosan tervezünk közös eseményeket ( mind PvE, mind PvP téren ), segítjük a kisebbeket.
    Mint írtam, nem szeretnénk gyűjtő guild lenni, kérjük olyan ne jelentkezzen, aki már eleve azt tervezi, hogy majd max lvl elérésekor átlép egy haladóbb guildbe. Olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszabb távon szeretnének egy kötöttségektől mentes, jó hangulatú guild tagjai lenni. A guild olyanná lesz, amilyenné a tagok teszik, így neked is fontos szerep jut a guild felépítésében!
    Természetesen előfordulhat, hogy valakinél úgy alakul, hogy nem érzi jól magát nálunk, nincs ezzel semmi gond, csupán egyet kérünk: szóljon, mielőtt lelép.

    Guildünk besorolása casual, ám ez ne riasszon el senkit! Casual stílusunk elsősorban abban nyilvánul meg, hogy nem szorítjuk keretek közé a játékban eltöltött idődet. Nincs heti X raid, nincs heti kötelező farmolás. A játékban azzal töltöd az idődet, amivel szeretnéd.

    Ha további információra volna szükséged, vagy jelentkezni szeretnél, megteheted itt.

    A Guild szabályzata jelenleg készülőben van, hamarosan elérhető lesz a fórumon.

    Köszönöm, hogy elolvastad!

    Gyogyito
  • Psychedelic #392
    Jól tippelem meg, hogy egy tört l2 szerveres, klánról beszélnük?
    Ez a 100 fős full magyar ally, megállta volna helyét offon is?
    Menyen játszottak a szerveren, volt azért 200 aktiv ember összesen?
    L2 tört szervereken amugy elég gyakori, hogy az a top ally, ahol a szerver tulaj is játszik, gondolom nem kell ecsetelnem miért.

    Ennél azért nekem pl. komolyabb dolgokat kell letenni az asztalra ahhoz, hogy azt mondhassam, igen, ezek vezetésre termett emberek, és valóban képesek lesznek, jól kezelni egy klánt, egy olyan játékban ahol fontos a politika, és nem fogják, megutáltatni az egész magyar közösséget, 10 perc alatt a szerveren mindenkivel, csak mert azt hiszik, hogy ök szarták a spanyol viaszt.
  • Midas
    #391
    L2 hsc c1 kb 100 fos ali volt valogatas nelkul. A tulaj velunk siegelt sztem eleg nagy dolog volt, es egyben maradt a klan zarasig.
  • Psychedelic #390
    Pontosan melyik klán volt az aki hasonló feltételekkel recruitolt, vagyis boldog boldogtalant bevettek, és jól működött.

    És azt is leírhatnád, pontosan mit is tettek le az asztalra, lehet sok embert megtudnátok győzni, ha hallanánk mit is tettek le.

    Bár érdekes dolog, hogy mit lehet letenni az asztalra egy olyan játékban, ami még meg se jelent.
  • Nuclearity
    #389
    most tünt csak fel, egy magyar klán a saját országa nevét szépen leírta idegen nyelven, idéznék, én is itt élek ebben a "Hungay" ben :)
  • Joetheblack
    #388
    Nyomj egy pluszt a nevem mellett a fejlécben, ha egyet értesz az alább leírtakkal és te is behánysz ettől az egésztől és természetesen nyomj egy mínuszt, ha nem értesz egyet/elítéled a véleményem. Csak, hogy legalább kapjak visszajelzést arról, hogy esetleg nem-e csak én látom ezt így.
  • Joetheblack
    #387
    Na jó. Csendben nézegettem azt, hogy mi folyik ebben a topicban, de most meguntam és leírom. És nem csak ide írom le, hanem innentől kezdve mindenhova, ahol csak kinyitja a száját ez a banda.Ha nektek ez kell:

    "Ott tartottunk, hogy milyen sok mindent letett ez a fantasztikus guild: kidobnak két hetente egyegy videot, ami tele van hibákkal és látszik, hogy fogalmuk sincs a játékról. Játszottak koreain 1-2 hónapot, eljutottak lvl30 szintig minek után meg vannak győződve arról, hogy ők akkor most már ismerik a játékot annyira, hogy endgame instance videókat kommentálnak! Azt a játékot, amit azóta kb háromszor írtak szinte teljesen újra. Ezek után idejön a guild vezetője és nekifog recruitolni ilyen szövegekkel: "Ezt Mi Ért Is, Tesszük Így?" meg "ruganyos guildban".

    Értem én, hogy írástudatlan, meg rémlik is valahonnan, hogy ez nála nem csak lustaság miatt van. De hát bakker! Akkor miért ő írja ezeket? Maradna csendben, vonulna a háttérbe, a billentyűzetéből szedné ki a WASD+space gombok kivételével az összes gombot. A guildnek ezzel tenné a legjobbat, az biztos. De nem, ő jön és recruitol. Értelmes ember ha meglát egy ilyen kiírást, akkor nem csak a guildtől menekül el, hanem az egész játéktól is.

    Had ne kelljen már a tömegnek igazodnia egy ember korlátoltságaihoz.
    Arról meg nem is beszélve, hogy ez a bizonyos "sokmindent letett" guild akar lenni a nagy gyűjtő guild, miközben a vezetője közismerten a legnagyobb konspirátor és a legbomlasztóbb egyén. Vicc ez az egész. Ezzel a hozzáállással a játék megjelenését sem fogja megérni ez a guild."
  • Joetheblack
    #386
    Ja persze, sok mindent letett az asztalra. Vicc ez az egész.
  • szergely83
    #385
    Mondhatni: korszakalkotó klán. :)







    trollface.jpg
  • Midas
    #384
    volt ilyen szovetseg mar es jol is mukodott. amugy sztem ez a klan messze jobb mint sok masik eleg sokmindent letettek mar az asztalra.
  • Psychedelic #383
    Ezzel csak az a baj, hogy még soha senkinek nem sikerült erős összetartó szövetséget összehoznia úgy, hogy válogatás nélkül felvesznek mindenkit. Mivel ilyen formában ez a dolog lehetetlen.
    Illetve, akinek van 1 kis mmo tapasztalata, és erős, összetartó szövetséget szeretne magának, az nem fog jelentkezni olyan helyre, ahol válogatás nélkül felvesznek mindent.

    Egyrészt azt irod, hogy a tagok döntik el, hogy valaki közétek való vagy sem. De azt is irja ha valaki nem tudja teljesíteni az elvárásokat, akkor a barát rangban tag maradhat. Most akkor melyik? :)

    Azt azért megjegyzem, hogy értelmetlen a szöveg amit irtál. Azt írod nem a fearless válogat, de a fearless egy guild, és ha ennek a guildnek a tagjai válogatnak, akkor azért mégis csak a fearless válogat nem? :)

    Megjelenhetne már a Tera, nagyon kiváncsi vagyok már, hogyan fog megint elbukni pont ugyanaz a kezdeményezés, ami mindenhol máshol is elbukott már. És mikor fognak végre rájönni az emberek, hogy ilyen formában ez soha nem lesz működőképes.

    És ha adhatok egy tanácsot, irjátok már bele a recruitba, hogy pontosan kik is a vezetők, milyen mmo-val tolták már, milyen szövetségben, és milyen vezetői tapasztalatokkal rendelkeznek, milyen sikereket értek el.
    Mert egy guildnél semmi sem fontosabb, a jó vezetőknél, lehet neked sok aktiv tagod, ha a vezetés 1 szar, akkor csak lesz sok fejetlen aktiv tagod.

    És bocs, hogy lehuzom a recruit postotok, de ugyanilyen szövetség megalakult már minden egyes mmo-ban, csak más néven. És minden alkalommal totális csőd volt az egész. Kifejthetnéd ez mitől lenne jobb, engem komolyan érdekelne.
    Mert az ilyen klánok csak kárt szoktak okozni, egy játék magyar közösségében.
  • szergely83
    #382
    Hát... szerintem jobban járnál, ha egy írástudót kérnél meg erre a feladatra, elvégre elég "ruganyos" a guild hozzá ;D
  • dantesward
    #381
    igen bevallom failos volt kicsit :) de már javítottam :)
  • szergely83
    #380
    Hahaha, és még engem illettek különféle környezetszennyező jelzőkkel :D Ekkora fail recruitot rég láttam, de azért sok sikert :D És köszönöm, hogy ismét megnevettettél ;DD
  • Nuclearity
    #379
  • menorel
    #378
    Atya Úr Isten! Komolyan mondom csak fogom a fejem és nem hiszem el amit látok...
  • dantesward
    #377

    Tag Felvétel.

    A Fearless Nem Hirdet Tagfelvételt Kritériumokkal Ezt Mi Ért Is, Tesszük Így?
    Ennek Nagyon Egyszerű Okai Vannak Mégpedig :
    -A Fearless Nem Válogat Az Emberek Között Hanem Rá Hagyja A Guildban Már Aktív Tagokra a Döntést, Hogy a Frissen Bekerült Tag Betud, e Illeszkedni a Közösségbe És Végül Is Ez Dönti El Azt Hogy Alkalmas e, a Guildba Való Részvételéhez.


    Sajnos nem fér ki ide az egész recruit a Folytatást ezen a Linken olvashatjátok tovább.
  • dantesward
    #376

    A Fearless megnyitotta kapuit mindenki előtt.
    A EUBT-t és Koreai Retailt és OBT megjárt guild sok tapasztalatot gyűjtött és így várja az EU megnyitást és mindenkit szívesen lát akit érdekel a Guild.
    Itt a Fórumon közlöm a Guild TeamSpeak3 mas szerverét és a Guild honlapját.

    Tag Felvétel.

    A Fearless Nem Hirdet Tagfelvételt Kritériumokkal Ezt Mi Ért Is, Tesszük Így?
    Ennek Nagyon Egyszerű Okai Vannak Mégpedig :
    -A Fearless Nem Válogat Az Emberek Között Hanem Rá Hagyja A Guildban Már Aktív Tagokra a Döntést, Hogy a Frissen Bekerült Tag Betud, e Illeszkedni a Közösségbe És Végül Is Ez Dönti El Azt Hogy Alkalmas e, a Guildba Való Részvételéhez.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Fearless Céljai.

    A Fearless Célja Az Hogy Minél Több Játékost Egy Zászló Alá Tudjunk Be Hívni.

    Ez Miért Is Fontos : - Nem Az a Lényeg Hogy Minél Nagyobb És Minél Több Emberünk Legyen A Fearless Nevet Viseli Hanem Az a Célunk Hogy Ne legyen Szét Húzás Tudjuk Hogy Ez el Elkerülhetetlen De Szeretnénk Meg Próbálkozni Vele.

    A Sok Ember Előnye : - Ez Azért Fontos Mert Ha Valaki Hiányzik, Akinek a Részvétele Fontos Lenne Tudjunk Válogatni a Már Készen Álló És Aktív Játékosain Között ( Ez nem azt jelenti hogy aki nem aktív arra nincs szükség mert úgy is lehet pótolni).

    A Fearless Egy Alap Felfogása : - A Fearless Egy Alap Felfogással Rendelkezik, Még Pedig a Ruganyosság Jellemzi, Ez Abban Nyilvánul Meg Ha Kevés Ember Is Áll Rendelkezésünkre Akkor Is Meg Próbálnak Minden Nehéz feladattal Szembenézni.

    Mindenkire Szükségünk Van : A Fearless Nagy Szerepet Szeretne Kapni a Játék Politikai Részében, Hisz Ez Az a Játék Elem Ami A Legnagyobb Nyomást Tudja Kifejteni a Játékosok Játék Menetére Mind PvP, PvE És Ez a Játék Mód Rejti Magában a Legtöbb Ki Hívást.
    Ezért van Szükség Minél Több Támogatóra, Szövetségesre És Guild Tagra Hogy a Fearless Ne Csak Lord Választásokat Nyerhessen, Hanem A Jövőben Venarkot Is Jutathason a Szerver Élére.

    Céljaink a Terában Legfőbbképpen a Közösség Építés Igyekszünk Minél Jobb Hangulatot Teremteni Guild Társaink Számára Mind PvE , PvP , Pk ,OPvP, Ps, És Crafting Szinten.
    Ígyekszünk Minél Több És Nagyobb Kihívással Szembe Nézni Még a Szinte Lehetetlenek Látszónak Is Hogy Izgalmakkal Teli Játék Élményt És a Nagy Össze Tartás Jellemezze a Csapatott.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Promóciós videó


    Guild Szabályzat: Link

    Guild Tournament: Link

    TeamSpeaker 3
    Ip: vps228.nlg.hu
    Port: 9993

    LiveStream: Link

    Facebook: Link

    Fórum: Link

    Honlap: http://fearless-guild.hu/

    Taglistát a Honlapunkon lehet meg tekinteni: Link


  • dantesward
    #375
    Egy újabb Vod érkezett még friss és ropogós jó szórakozást hozzá.


  • dantesward
    #374


    Üdvözlünk mindenkit, akik a Tera Világa felé kacsingatnak.

    A nemrégiben nyílt honlapunk rengeteg érdekességgel és hírrel szolgál a Tera-ról.
    Folyamatos átalakítások és változások várnak még az oldalra, ami színesebbé teszi olvasóink számára a böngészést. Rengeteg újabb és újabb beépülő menükkel találkozhatnak majd, ami saját nyelvünkön szólal meg vagy éppen csak olvashattok magyar itemekről, bestiákról, térképekről, mindenről, ami csak érdekes lehet számotokra.
    Ha esetleg nem találsz valamit honlapunkon és szeretnéd, hogy ezzel is bővüljünk, akkor ezt jelezheted a Fórumunkon és ott utána néznek és ha ez tényleg elég tág, érdekes témakör, akkor mindenféleképpen teljesítjük kívánságod és így a segítségetekkel is színesebbé válhat honlapunk.

    Látogassatok el hozzánk és legyünk együtt részesei a Tera óriási kalandokkal teli világának.

    Üdvözlettel Tera-Hungay Team
  • MeoH #373
    Itt regisztralj es tutti talalsz segitseget.
  • sanyx85
    #372
    Ez tetszik, és hogyan lehet koreai szerveren játszani?
    Van valami leírás erről?
  • menorel
    #371
    Bemutatnám két frissebb produkciónkat:

    Első ismerkedésünk a vadi új Guild vs Guild funkcióval: (szó szerint első... Ez azt gondolom látszik is :)

    Részletek és eszmecsere a rendszerről: http://tera.variance.hu/2011/10/31/guild-vs-guild-teszt/

    Dinamikus fényhatások a TERA-ban:


  • dantesward
    #370
    Meg jött az új Vod mindenkinek sok szeretettel ajánlom és jó szórakozást hozzá.
    Kapott egy új trailert is a Vodunk egy kis extra a változás jegyében.


  • Győri Devi
    #369
    Hát akkor még kell várni... Köszi az infót.
  • menorel
    #368
    Most indul hamarosan az EU alpha teszt, ez még NDA-s lesz, mert a legújabb (T3 build) lesz tesztelve, ami még Koreában sincs liveon. 2012 év elején indulnak a béta tesztek és a jelenlegi legpontosabb információ szerint "2012 tavaszán" meg fog jelenni a TERA EU-ban.
  • Győri Devi
    #367
    Jelenleg hogy áll az EU-s kiadás? Nem követtem az eseményeket egy jó ideje már.
  • menorel
    #366
    Sziasztok,

    Nagy halom kép, videó, leírás alább, amik az elmúlt hetekben láttak napvilágot a Renegade guild tagok és jómagam kalandozásai kapcsán a Koreai retailen. (Források: Variance - Tera Hungary fansite és Tera Hungary fórum)


    Kalandozás és BAM-olás Serpent Islandon: -link-
    Az első nekifutásunk Golden Labirintnak (lvl50-es instance): -link-

    Szergely vs Dragon BAM (lvl56): -link-
    Ismerkedés a Dice Roll rendszerrel: -link-
    A vadi új Phibis' Labról készült bemutató: -link-
    Kis hülyülés a falramászás kapcsán: -link-
    Néhány képem Val-Palradeból: -link-

    Fury Strike (Slayer) büntetés (by Szergely): -link-
  • dantesward
    #365
    Újabb hónap újabb vod
    Jó szórakozást hozzá :)

  • dantesward
    #364
    hát nem nagyon fog mert még koreai szeron is folyamatosan csökkentik a szint határ hogy minél előbb elérhessék a játékosok az end gémet.
    bár mondjuk pont az nincs még kész a játékban szóval csak kíváncsian tudom várni hogy miért is gyors a fejlődés miben bíznak ennyire max szinten hogy nem a szintezésel kell elnyújtani az előfizetési rátát vagy mi a szöszt :)