3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • BoneDragon
    #243
    Nem hiszem, hogy boss, mert mikor lezúzzák kiírja hogy 10/5. Szóval tényleg valami erősebb named mob.
  • VipJoco
    #242
    Van olyan ember aki koreai open béta után vásárolt magának normál accot és most is tolja? Ha igen dobhatna egy privátot, mert lenne pár kérdésem.
  • Atkamon
    #241
    Bocsi a tripla post-ért, még hozzá kell szoknom, hogy lejárt a VIP T_T

    Azt olvastam terafans.com-on, hogy bejelentették, hogy Japánban nyáron indul a CB, OB, aztán a launch... Ez viszont nem jó hír nekünk, mert azt meg még a múltkor mondta a Bluehole vezetője, hogy az EU/NA verzió TESZTELÉSE egy hónappal a japán MEGJELENÉS után fog csak kezdődni... Szóval örüljünk, ha novemberben játszatunk...
  • Atkamon
    #240
    Amúgy nagyon Avatar feeling ez az éjszakai erdős map. Ez lesz a kedvencem asszem, mert ha valami, akkor a világító növények nagyon megfogtak az Avatarban is :D
  • Atkamon
    #239
    Jó, bocsi, én összekevertem a Slayert hirtelen a Sorcererrel, hasonló a nevük xD Csak most jutottam el odáig, hogy megnéztem a videót :D
    De szerintem amúgy sokféle boss lesz benne, biztos lesz olyan, amit ketten-hárman le tudnak győzni, meg olyan, amihez kell egy fullos party healerrel, tankkal, archerrel, sorcererrel...
  • BEAST #238
    Szvsz erre mindent lehet mondani, csak azt nem hogy unalmas. :)
  • Tomy Lee
    #237
    Ez #234-re ment válasznak
  • Tomy Lee
    #236
    Pont ez tetszik,hogy agroznak és tök jól meg van csinálva ahogy így forgatják a boss-t.Így verhető heal nélkül is és ráadásul van fejenként 14K életerejük meg töltik is maguknak:)
    De,hogy eljutottak 40+ szintre is azért ott már 2 tank/off.T le kell csapjon 1 ilyet imo
  • Tomy Lee
    #235
    Nem tudom én se,szerintem valami magas szintü named lehet
  • Atkamon
    #234
    Nekem bossnak tűnik. Slayer-ek meg állítólag rohadt erősek, simán leszednek egy-egy bosst. Csak persze ha túl sokat támadnak, akkor rájuk megy az aggro :)
  • fejnelkuli
    #233
    Ez most sima mob vagy boss?Mert mobnak kurva hosszu es unalmas fight volt,bossnak meg szinten unalmas es konnyu.
  • Tomy Lee
    #232
    2 Slayer.
    Nagyon durván lehet szivatni ezeket a nagy dögöket,boss-t:-)
  • menorel
    #231
    Annak én is nagyon tudnék örülni :)
  • darkling
    #230
    Class videók a Frogster-től
  • BEAST #229
    huh, ezt most sikerült "összefogalmaznom"
  • BEAST #228
    Sajnálattal hallom, remélem azért minden rendben van, de azért gondolom a smiley is sejteti hogy mennyire gondoltam azt komolyan. :)


    Amúgy most, hogy a játék már megjelent Koreában örülnék valami EU/NA információnak is. :(
  • Csirke4
    #227
    Jobbulást! :C
  • menorel
    #226
    Azzal nincs gond, hogy ne szeretnék én bárkit is, de január elején eléggé le voltam robbanva (műtéti lábadozás) és megmondom őszintén idén most olvasom először az SG fórumot, eddig örültem, ha arra volt energiám, hogy a blogon próbáljak segítkezni.
  • Pilutika
    #225
    ohh na mind1. igazából ugyis a guild wars 2 várom :)
  • attyspocak
    #224
    Ha idáig nem jutottál be, már sehogy.
  • Pilutika
    #223
    skacok hogyan lehet most ezzel a bétával játszani?
  • Tomy Lee
    #222
    Sorci kite:-)

  • lolSL
    #221
    “Some people hear the word ‘westernization’ and think, ‘You mean translation,’” it reads.“To truly westernize, though, we have to go deeper than that. Yes, there are times when funny translation mishaps drive us to change things, but as we westernize TERA, we’re looking at the game as a whole and distinguishing what type of gameplay our players want and what kind of story will pull them in.“Working with the development team, our bottom-line goal is to make sure that when you sit down to play, you feel that TERA was made for you.”

    The MMO will also let players play by plugging in their Xbox 360 controllers to PCs.

    lol
  • Dariussssh
    #220
    XD
  • Csirke4
    #219
    Tudom csak hülyéskedtem.
  • BoneDragon
    #218
    Épp ez benne a poén..sehogy, de ők be akarnak jutni!!!!!!
  • Csirke4
    #217
    Miért fel lehet jutni tört szerverre?
    És hogy?
  • BoneDragon
    #216
    Majd spammalni fogják, hogy lehet feljutni tört szerverre..grrrr
  • Csirke4
    #215
    Most mondanám, hogy l2r de nem mondom mert jófej vagyok.

    Nem fognak mert nem fizetnek érte és amúgyse tudják honnan lehet letölteni.
  • radical@work
    #214
    hát ha ilyen Dariusfélék fognak ezzel játszani akkor kösz inkább nem.
  • Csirke4
    #213
    "nem fogom mind az 1000 hozászólást elolvasni"

    says the guy in post #209

    Fuck yea!
  • Atkamon
    #212
    Nincs pontos megjelenési dátum... Máskor próbálj meg egy mondanivalót egy hsz-be írni, köszi.
  • Dariussssh
    #211
    és akor most 2011 decemberére jelenik meg hogy mi birjunk jácani vele?
  • Dariussssh
    #210
    jólvan nyugodjál le én csak pár napja néztem ezt a honlapot
    nem kell minjárt minden hülyeséget irni
  • Dariussssh
    #209
    te már itt vagy háromnegyed éve és tudod a dolgokat én meg pár najva néztem meg a honlapot és nem fogom mind az 1000 hozászólást elolvasni ugyhogy te nekem ne dumálj
    atól hogy te nem tudsz olvasni nem kell sirnod és másra is ráfogni azt
    és azt hiszed te vagy itt a jani
    de azt elkurtad
    XD enyit eről a honlapról
  • BoneDragon
    #208
    Csak helyesen írni és fogalmazni nem.
  • Dariussssh
    #207
    és amugy én tudok olvasni veled ellentétbe
    meg még sok mindentamit te nem XD
  • Dariussssh
    #206
    XD hát halotam ezt meg azt és most én nem tudom mi igaz és mi nem
  • pharao
    #205
    Ez jó volt!

    Dariussssh vasárnap beregisztráltál csak azért, hogy feltegyél egy ilyen kérdést? Szerintem olvasni már az általános iskola 1.-2. osztályában megtanítottak és azt sem tartom kizártnak, hogy nálad még friss ez az élmény, de mi lenne, ha legalább 10 hozzászólást visszaolvasnál és rájönnél, hogy a játék még meg sem jelent, te nem tudsz kóreaiul illetve nincs kóreai ismerősöd, akinek fizetnél 10-12 dollárt.

    További szép estét!
  • Dariussssh
    #204
    de most senki sem tudja hol kell letölteni?