3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • SANTANTICA #283
    .
  • menorel
    #282
    Újabb 'digest' by Tera::Variance blogról:

    Magyar Tera témájú blog (TERA:Variance)
    Tematikus TERA fórum mindenféle közösségi jósággal: TeraHUN


    Rajongói élménybeszámolók a nemrégiben megtartott első EU bétáról:
    - xruu első benyomásai -link-
    - Des beszámolója -link-
    - Xerb élménybeszámolója -link-
    - xt198 újabb élménybeszámolója -link-
    - Goren naplója -link-
    - Rekotye élménybeszámolója -link-
    - Agidoo gondolatai -link-



    Saját gondolataim: Deathmatch és Duel tapasztalatok a CPE-ről: -link1- -link2- (első este összefoglalója: -link-)

    Hamarosan újabb béta!
  • pharao
    #281
    Meoh, xt198, kecske
  • dantesward
    #280
    Az előző recruit ban megadott Ts 3 Ip változott béreltünk egy új ts-3 mat és ezen a címeken tudtok elérni minek.

    TeamSpeak 3 Ip
    Ip: vps228.nlg.hu
    Port: 9993
  • fejnelkuli
    #279
    Mar van! Chinai Tera Tört
  • Looooser
    #278
    mennyi az esély arra hogy lesz tört szeró? fukar vagyok
  • dantesward
    #277
    Egy kis Guild Fel hívás.




    Guild Szabályzat
    http://users.atw.hu/fearless-tera/site/guild_rules.php

    TeamSpeaker 3
    Ip: 178.162.179.59
    Port: 10024

    LiveStream: http://www.livestream.com/dantethegamers?t=123369

    Facebook: http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_153848817997794&ap=1

    Angol Fórum: https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=7765

    Honlap: http://www.fearless-tera.atw.hu

    Akik eddig jelezték csatlakozásuk

    Member (52)
    Drsorin ,Xedo ,Aya ,Nimrod ,Necron ,Sblat ,OzI ,FeelMyRage ,Goshi ,Lacci ,Gamers26 ,Meoh ,Hanryu ,Split ,Delebriel ,Chuey ,Goren ,Xt198 ,StormBlade ,KecskeE ,Hiei122 ,Bency ,Edem ,Nithaex ,Rares ,Kokolino ,Silas ,Zőldike ,KexDraco ,Dante ,Jarel ,Drahnim ,Moon , Gábor, Sev, Tote, Michael89, Csodapuding, Timos, Slakoth, Csenky, Monoke, Szotya, ThorrDarren, Rhuby, Ice, Krush, Sturolv
  • menorel
    #276
    Jaja, közben kapcsoltam. Kb a megirása óta nem frissítettem a FAQ-t, de most ideje volt ;) Köszi, hogy jelezted.
  • Sáska
    #275
    nalatok a FAQ-ban, de latom mar at left irva:-)
  • Tomy Lee
    #274
    Na ki a skilles:DD
  • dantesward
    #273
    Egy kis fun Videó a Terával kapcsolatban pár napja készítettem
  • menorel
    #272
    Ezt hol találtad ? :) Ez a prognózis eléggé öregecske. Jelenleg úgy néz ki, hogy a szeptember közepe a legvalószínűbb dátum, de még megerősítés nem született.
  • Sáska
    #271
    hello,

    lehet mar valami konkretumot tudni a megjelenesrol avagy meg mindig csak Q3/Q4 2011?

    Variance-on csak ennyit talaltam:
    Észak-Amerikában és Európában várhatóan 2011-ben. Mivel a jelenlegi tervek szerint Koreában már 2010 végén meg fog jelenni, ezért várhatóan az EU megjelenés sem fog 2011Q1-nél későbbre csúszni
  • xerb
    #270
    Öreg Szalacsi :D (Kocsordról)
  • Gear
    #269
    Hát ezt nem értem. Az öreg Kocsordit copyztam erre egy scooter clippet tesz be amit nem is néztem soha .
    Kérném törölni mert nekem nincs olyan lehetőségem. Stílszerűbben :"kérem kapcsolja ki" :)
  • Gear
    #268
  • attyspocak
    #267
    hogyakrajma magának kifejezni.... Háromszzezer.. lit.. vagy harmincezer... :)

    Ez csak egy poén! Nem volt baj, ha nem tudtad a pontos választ, ami nem is létezik.

  • Fehercsoki
    #266
    Hát ezzel együtt se nagyon értem a kérdést.
  • xerb
    #265
    "Mennyi levegő fér el Árpád atomojjektumába?"
    Bámennyi , mert "kiveszi a vízbõl a zoxigént"
    :D
  • Fehercsoki
    #264
    Megvolt az eredményhirdetés,nyert valaki kulcsot?
  • Tomy Lee
    #263
    Mondjuk annyira nem érdekel ez igazad van na csá:DD
  • Gyogyito
    #262
    A verseny szabályzatában egyértelműen benne van, hogy tilos kérdezni, válaszolni. Nem lenne jó, ha olyan emberek nyernék a kulcsotokat, akik tisztességtelen módon játszottak. Más is utána tudott nézni. Megjegyzem, akit komolyan érdekel a játék, annak még csak utána sem kellett néznie...
  • Fehercsoki
    #261
    Kb. 5 perc alatt ki lehet googlezni,egyébként is ki akarná rontani az esélyeit azzal hogy elküldi a válaszokat?

    #259 Igen tudom,de nagyon meglepett ez a kérdés.
  • Tomy Lee
    #260
    Válaszokat elküldi valaki PM nekem légyszi?:-)
    Mivel ma délig kell leadni jelentkezést így elkéstem,hogy most magamtól elkezdjek a kérdések/válaszok után keresgélni google-ban.
    Az első az tuti "kettő" többit nem tudom,ty!
  • menorel
    #259
    Az utolsó kérdés nem része a jelentkezésnek. Annak csak az a lényege, hogy ki tudjuk szűrni a google translatorosokat, hiszen freetextben kell válaszolni.
  • Csirke4
    #258
    Árpád biztos jómunkásember.
  • Fehercsoki
    #257
    Értem,hát én beírtam hogy magyar vagyok de nem tudom a választ,remélem elfogadják:D Mondjuk mind1 ilyen játékokon nem szoktam nyerni.
  • Atkamon
    #256
    Régen volt egy ilyen körvideó Magyarországon, akkoriban ezen röhögött mindenki... De már én sem emlékszem, mi a válasz :D
  • Fehercsoki
    #255
    Mi az hogy kicsit?Mi a válasz?Egyáltalán nem értem a kérdést.Google semmit nem talált.
  • Atkamon
    #254
    Ehh, ez már kicsit rétegkérdés, eleinte olyanok voltak, hogy "Hányszor volt Budán kutyavásár?", meg ilyenek...
  • Fehercsoki
    #253
    Van a végén egy ilyen kérdés: Magyar-e vagy: Mennyi levegő fér el Árpád atomojjektumában?

    Ez most mi?Nem is értem mit akar!
  • menorel
    #252
    Aki szeretné kipróbálni a TERA-t, és van is fogalma arról, hogy mi ez a játék, az az alábbi címen jelentkezhet az első EU bétára:
    http://tera.variance.hu/2011/03/11/eu-tera-beta-kulcs-verseny/
  • dantesward
    #251
    már meg csináltuk neki elméletileg már játszik vele fel talált a ts-ünk re és el magyaráztunk neki majd nem mindent.
  • menorel
    #250
    Jólvan maximálisan benéztem. Szóval a linkelt linken nem a 30 napos beaktiválási infó van, hanem a 7 napos próba verzió aktiválásának a módszere. Nem tudom, hogy még működik-e, ha igen, akkor sok sikert hozzá.
  • menorel
    #249
    3zoom.com

    Nyilván garancia nincs semmire, de eddig jól működik sokunknak az oldal. Vannak a kérdéses oldalon mindenféle guideok.
    Ezen a oldalon pedig találsz egy leírást arról, hogy miként kell beaktiválni a 30 napos timecardot: -link-
  • Iceflower
    #248
    hali
    valaki segítene pls hogy hogy melyik oldalon vehetném meg a koreai játékot 100% os biztonsággal? Jah és egy 30 napos time card ot is .
    Játék fullra lent és fent :D.
    Már csak jo lenne belepni :P
    Thx az infót előre is. :)
  • dantesward
    #247
    gy pár unalom űző videó az elmúlt pár napból.
    Ezeket a videókat a honlapunkon is meg tekinthetitek.
    Üdvözlettel a Fearless Guild.




  • menorel
    #246
    Bár azt nem tudom, hogy mi a franc az a vízverés, de szerintem az ilyen jellegű reklámoknak igencsak van itt helyük. :)
    Akik esetleg manapság találnának rá a játékra és vele együtt az sg.hu ezen topicjára, azoknak néhány érdekes infó:

    Magyar Tera témájú blog (TERA:Variance)
    Magyar TERA közösségi oldal (kvázi fórum) by TERA-Europe: -link-

    Magyar játékosok élménybeszámolója a kOBT-ről:
    - Aya beszámolója (Lancer class)
    - Fafee három felvonásos beszámolója: egy, kettő, három
    - xt198 Slayer és Archer bemutatója.

    Egyéb rajongói leírások:
    - Steparu kalandozásainak beszámolója, Chiccoo fordításában (lvl1-50 közötti tartalom, stb.)
    - Cori beszámolója a kCBT#4-ről. (frist impression)

    A DeadAndTrills fotóblog 300 képből álló screenshot gyűjteménye: -link-
  • dantesward
    #245
    Helló mindenki.

    Megalakult inmáron a véglegesített Guildünk.
    A Fearless megnyitotta kapuit mindenki előtt aki csatlakozni szeretne.
    A KOBT-t megjárt guild sok tapasztalatot gyűjtött és így várja az EU megnyitást és minden kit szívesen lát akit érdekel a Guild.
    Itt a communityn közlöm veletek elérhetőségeinket a guild TeamSpeak3 mas szerverét és a Guild honlapját.

    Elnézést a kis reklám ért de kell egy kis vízverés akit esetleg érdekel itt a honlapunk és a BAHAR szerveren játszunk Koreai Retail.
  • menorel
    #244
    Terában kb így néz ki a mob osztályozás:
    - small/minion mobok (ezek rendszerint csoportosak 6-10 darab van egy láncolt csoportban)
    - normál mobok
    - normál/small elitek (ezeket a legtöbb esetben soloban is meg lehet ölni, bár gyakran ezekből is kettő van összeláncolva, azokat már nehéz megölni. Viszont mivel beteg sok hpjuk van, ezért percekig tart mire megölöd. Méretben kb hasonlóak mint a playerek.)
    - medium sized bossok (a videón látható mob ez a kategória! Ezekre jellemző, hogy lényegesen nagyobbak mint a playerek. Megölésükhöz az esetek többségében már normális felállás kell, tehát DPSek+healer vagy tank+dps+healer. Nagyon nyögvenyelősen meg lehet ölni őket full DPS partyval is, de eléggé necces, rendszerint meghal egyik-másik party tag)
    - large sized bossok (Ide tartoznak a world bossok és instance bossok)