3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • foxxi
    #363
    de még az oldal is borzasztó amit linkelt ez a majom.. szánalmas.

    OFF END ----

    Alant pedig a videóra: nagyon bejövős ez a non targetes dolog, kíváncsi leszek, hogy majd egyszer ha ez ki is jön akkor mennyire tolódik el a szokásos keleti grindbazár felé.
  • MOWERBACSI
    #362
    ENIGMAWORLD.HU TERA ONLINE szerver létrehozását tervezzük akit érdekelnek az infók megtalálják a nevezett oldal fórumján:)
  • dantesward
    #361
    Hát elég sok idő telt el a legutolsó Vodsunk óta, de nem feledkeztünk meg rólatok, és hát íme itt az újabb adag a Dark Tower Dungeonből.




    fearless-guild.hu
  • menorel
    #360


    Két nagyon fontos, a játékok kényelmét és biztonságát érintő fejlesztésről számolt be az elmúlt időszakban az EnMasse. Mindkettő benne lesz az EU kiadásban is:

    - Chronoscroll - Az RMT korlátozott legalizálását megvalósító eszköz. Ezzel együtt az account visszaélések céljából létrehozott védelmi folyamat, ami lehetőleg a bot aktivitást is visszaszorítja. -> bővebben...
    - Crisp Thinking - Egy automata felhasználói viselkedés analizáló, öntanuló cucc, ami segít majd megfékezni a phising és spam aktivitásokat. -> bővebben...
  • dantesward
    #359
    Meg érkezett az újabb adag kis csámcsogni való.
    Vágjunk is bele jó szórakozást ehhez a 33 perces VoDs-hoz.
    http://fearless-guild.hu/



  • dantesward
    #358
    az a a guild recruit videónkban van benne :)



    ez meg az eredeti a honnan van a legtöbb része

    http://www.youtube.com/watch?v=5EgdMn2yo2Y
  • Prof William
    #357
    Az elején az bejátszás honnan van? Esetleg a Tera-ból? Tudtok linket adni hozzá?
  • dantesward
    #356
    annyi lesz majd mint egy átlag mmo előfizetésben és vásárlásban is.
  • Dreakon0330
    #355
    és kb. mennyi lesz vagy az még nem derült ki ?
  • Atkamon
    #354
    Fizetős.
  • Dreakon0330
    #353
    És füzetős lesz vagy ingyenes?
  • dantesward
    #352
    az még azért mesze van 2012 tavasza
  • Dreakon0330
    #351
    Helo mikor jön ki ez a játék ?
  • Titan
    #350
    Archeage nagyon várós! :)
  • Tomy Lee
    #349
    Nagyon jó videók,bőséges infók thx!
  • dantesward
    #348
    Kis Pihenő után íme itt az újabb adag jó szórakozást hozzá :)




  • BEAST #347
    Aha
  • Torzonborz
    #346
    Archeage , Age of Wulin . ééérteeem !?
  • BEAST #345
    Np... hátha jön egy Vindictus vagy egy C9 amivel átvészelem ezt az időszakot. Bár nem valószínű. -.-
  • Győri Devi
    #344
    legkorábbi megjelenési dátum 2012 tavasza... az úgy lesz ősz v tél mire tényleg megjelenik...
  • foxxi
    #343
    OFF - szintén.

    ON - viszont kíváncsian várom eme játékot is ( csak ugy casual módban ), mivel a harc "különleges lesz" a számomra.
  • dantesward
    #342
    nekem még mindig a nagy kedvencem mindenek ellenére a Warhammer Online
    Pedig ezt már hányszor le írták.
  • menorel
    #341
    Minden MMO örök aminek 'még' nem zárták be a szervereit.
  • Midas
    #340
    l2 orok
  • dantesward
    #339
    Ezeknek a fiataloknak mindenük a meló dráma :)
  • dantesward
    #338
    ez teljesen igaz főleg hogy ez egy eu/na kiadásra szánt kóreai mmo ami re még nem volt példa NCfos óta.
  • menorel
    #337
    Olyan szívesen mondanék most erre az egész szituációra valami roppant frappánsat, de inkább nem teszem. Csinálom azt, amit eddig is csináltam: Jópofát vágok ehhez az egész szappanoperához. Teszem ezt már immáron több mint fél éve. Hallgatom a sületlenségeket, az intrikákat, kétszínűsködéseket és a többi jóságot. Értem én, hogy még messze a játék megjelenése és addig el kell valahogy szórakoztatnia magát a népnek, de ezek az 'epizódok' egyre unalmasabbak. Ameddig jómagam voltam az 'évad' negatív főhőse addig legalább szórakoztatott; de a napokban induló második évad elve nagyon alacsony nézettséggel startolt. Félő, hogy ebből így cancel lesz az alacsony nézettség miatt.
  • Psychedelic #336
    Sorold fel plz azokat az mmo-kat, amik között eltünik majd. Sajnos én jelenleg a wow-on kivül 1 olyan mmo-rol se tudok, amivel érdemes lenne 2 percig is foglalkozni, illetve nem bukott meg, és wow-ot is már meguntam évekkel ezelött.
    L2 fölött eljárt az idő, aion, who, conan megbukott, a többi mmo-ról meg még beszélni is vétek.
    Simán odavághat a tera, ha tanulnak azokból a hibákból amiket a többi cég elkövetett a játékaival.
  • Psychedelic #335
    Alapból nem kell számolatlanul minden hülyét bevenni, és akkor jóval kisebb az esély arra, hogy olyan emberekkel lesz tele a guild akik alkalmatlanok mindenre.
  • dantesward
    #334
    Sajnos vannak olyan emberek akik nem képesek csapatban dolgozni, a másik emberhez alkalmazkodni pedig egy társaságban ez egy alap követelmény, hogy megmaradjon a jó hangulat és ezt egy vezetőnek mindig tudni és látni kell. Mindig leszenk olyan emberek akik képtelenek a csapat munkára és csak az önös érdekek hajták, ezekre az emberekre sosem lesz huzamosabb ideig szüksége egy guildban, társaságban sem. sajnos ezért ezektől az emberektől meg kell válni és meg is váltunk már pár társunktol. Ez így lesz a jövőben is.
  • BoneDragon
    #333
    Nem kell kijönnie ennek eu-ba. Annyi mmo van már, hogy eltűnne a többi között. Erről a brazil szappanoperáról meg már ne is beszéljünk ami itt folyik. :D
  • BEAST #332
    Odáig egyetértek, hogy csak egyszer jönne már ki a tera. Onnantól kezdve különösebben nem foglalkoztatna kivel mi lesz. :D
  • Psychedelic #331
    Az egészben az a szép, hogy még közelben sincs a játék megjelenése, de már most olyan dráma megy az egész fearless körül, hogy az elképesztő, mi lesz ha egyszer kijön a játék?

    Amúgy azt tudom, hogy eu fórumra, úgy postol 1-2 fearless-es arc, hogy a magyar szöveget google translate-el lefordítja, de azt nem gondoltam volna, hogy még magyarul is úgy írnak, hogy valamilyen rejtélyes nyelvről fordítják google-vel magyarra.
    Mert ha ezt a szöveget, alapból sikerült ilyen szarul megfogalmazni, és telerakni hibával, akkor lehet nem guildet kéne vezetni, hanem gyakorolni a pótvizsgára.

    Csak egyszer jönne már ki tera, saját szememmel akarom látni, mire is jut ez a klán. :)
  • 0Fritz0
    #330
    Olyan aranyosak a gyerekek, amikor játszanak. :)
    Azért igazán kár, hogy nem vittétek bíróságra a témát, mert szívesen megnéztem volna a bíró fejét, amikor két rablógyilkossági ügy között elé tolják a peranyagotokat.

    (Egyébként az írásod fele értelmezhetetlen)
  • BEAST #329
  • Psychedelic #328
    OMG
  • dantesward
    #327
    Egy bocsánat kérü levelet kelet írnom mivel egy volt guild tagunk aki rá adásul guild leader is volt nálunk hogy be fog perelni engem mert mert azt állítottam róla.
    Ez az állítás annyi volt hogy ő közösségi oldalon weblapon rólam kompromittáló híreket közölne.
    Ez az állításom téves és koholmány egy félre értés miatt amit beszámíthatatlan állapotomban a magas idegi állapotra hivatkozva követtem el mivel meg szüntette a guild honlapot.
    Ez úton szeretnék bocsánatot kérni mert ő ilyet nem mondott és ezt az állításom mivel tudom bizonyítani Juhrás János ellen ezt szeretném vissza vonni és ez által mint egy ember Fekete Gábor Teljes felelősséget válalva azért amit mondtam a múltban.
    Még egy szer őszinte bocsánat kérésem Fekete Gábor.
  • dantesward
    #326
    Egy kis ideig nem fog működni a Fearless Guild honlapja technikai okok miatt de dolgozunk az ügyön.
    Addig is itt -un elérhettek minket kérdéseitekkel vagy Ts szerverünkön 79.172.209.78:9993
    Köszönöm megértésetek Danten.
  • dantesward
    #325
    Hát egy hétre rá de megint itt vagyunk kicsit rosszabb hangokkal de itt vagyunk :)


  • xerb
    #324
    Így már tiszta.
    Köszi!