3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • RaSzTaH
    #523
    intel c2quad 3,2 ghz, 4 giga ram, 9800gtx (szerintem ez kevés), nos 5/6 grade video settings-be 4x AA-val most jól fut nagyobb tömegben is, a 64bites w7 alap, annyit csináltam hogy kilőttem a háttérben futó IE-t (bár nem értem a játék miért csak IE-el indul el...), ez ennyire megzabálta volna?
    A játék betöltési sebességével nem volt gondom 1-2-3 sec alatt betölt az új terület.
    Thx.
  • menorel
    #522
    Jelenleg egy elég brutál gépem van, azt inkább nem írnám le, mert nem releváns a kérdés szempontjából.
    Viszont amin előtte toltam a K-TERA-t és igazából probléma nélkül ment:
    - Intel Core2 Duo 2,8Ghz; 2Gb DDR2 ram; Nvidia 9800GTX
    *** EDIT: Ezen a gépen nyilván felejtsd el, hogy mellette frapson vagy bármi mást futtatsz. Még egy TS3 belefér, de pl. már a böndészőkből is ki kellett lépni, mert pl a flash akasztotta a játékot is a dualscreen miatt.

    Ami viszont fontos: 64 bites OS nagyon kell alá, mert a 32biten címezhető kb 2 gigabyte memória az édeskevés neki. A másik ami nagyot tud dobni a TERA performanciáján az egy SSD vincsi. Nagyot tud gyorsítani a játék betöltési sebességén és a loading screeneken. Ráadásul manapság a drága HDD árak mellett amúgy is nagyon lementek az SSDk.
  • RaSzTaH
    #521
    Kérdés: meg lehet tudni milyen vassal tolod, mert nekem sincs (szerintem) szar gépem, de hogy fraps is fusson alatta igencsak megzabálja a gépet... illetve nem tudom, hogy kihasználja-e a 4 magos procikat mert néhány fórumban azt olvastam hogy inkább videókártyafüggő -.-
  • MaRee
    #520
    Tuti én is indítok ilyet, lehetőleg valami b*szomnagy kardosat :D
  • Torzonborz
    #519
    eszem a zuzájukat de cukik

    ha megnézem ezt a Terát tuti ilyen kisállattal leszek
  • menorel
    #518
    Hogy miért vannak ilyen lények a játékban:
    A végére hagytam a két kakuk tojást: A erdei kisállatokból értelmes játszható fajjá avanzsálódott Popori nemzetséget és az őket értelemmel felruházó Elin fajt. Előbbi érdekessége, hogy míg pl. a Human fajnál az lehet a legnagyobb gondod, hogy a karakterednek vajon hosszú, göndör, kopasz vagy éppen rövid legyen a haja, addig a Poporik esetén azon kell elgondolkodnod, hogy inkább nyúl, pocok, hörcsög vagy éppenséggel kutyánmajom feje legyen. (forrás)

    Íme a kisállat farm:
  • 0Fritz0
    #517
    Csakis a medvedisznóemberrel lehetsz. :)
  • Nuclearity
    #516
    persze, hogy lehetsz :P (akár kutyánmajom is lehetsz mint szergely, vagy shrek cica, vagy vadászgörény...stb, van 1 pár :D)
  • Torzonborz
    #515
    jajj istenem az bal oldali mosómaci de cuki , olyannal is lehetek ?
  • Gyogyito
    #514
    Nem, most már nem látszik
  • Győri Devi
    #513
    tökéletes
  • menorel
    #512
    Látni nem látom, viszont van egy tippem, hogy mi okozhatja. Még most is látszanak azok a pontok?
  • Gyogyito
    #511
    A kép alatti linkek előtt van egy vagy két fekete pont, szerintem arra gondolt. Pl:  Hivatalos EU oldal
  • menorel
    #510
    A 'Fracebook'-ért köszi :) Nagyon epic volt. Viszont ezt az érdekes karaktereket nem értem. Mit látsz pontosan ami érdekes, esetleg egy screenshot?
  • Győri Devi
    #509
    Jól néz ki! Közvetlen a banner alatt lévő linkeknél csak nekem vannak ilyen érdekes karakterek?  Meg fracebook? :)
  • menorel
    #508
    Már be is raktam. Köszi szépen nagyon jó lett!
  • Gyogyito
    #507
    Nagyon jól nézki! +1 like
  • 0Fritz0
    #506
    Amennyiben akartok mozgó bannert:

    http://fritz.axo.hu/core/terabanner.html

    Maga a fájl:
    http://fritz.axo.hu/core/terabanner.swf
    Mérete: 800*300

  • RaSzTaH
    #505
    -a piros betűs rész lehetett volna nagyobb betűméret- :)
  • szergely83
    #504
    +1 Meno
    Örülök neki, hogy ezt is elvállalod, de mintha némi mazo hajlamot fedeznék fel... :D
  • JusztinJ
    #503
    Menorel +1
  • MaRee
    #502
    Ja már elkéstem, mindegy :) Nagyon jó lett az új fórum, így tovább.
  • MaRee
    #501
    +1
  • Győri Devi
    #500
    én is támogatom :) oh yeah 500
  • Gyogyito
    #499
    +1 szavazat tőlem is.
  • Psychedelic #498
    +1 szavazat.
  • RaSzTaH
    #497
    7% !!!44!!
  • menorel
    #496
    Jaja, kivárom, hogy meglegyen a megfelelő mennyiségű hozzászólás, addig meg gondoltam úgy korrekt, ha időben kikérem a topicot gyakran olvasók véleményét.

    Rasztah: Ha lejön a kliens akkor az Akia (아키아) szerverre gyere. Bár mostanában így az ünnepek után eléggé összevissza vagyunk, de szerintem egy-két hét és újra összerázódik a csapat.

    Gyógyító: Most hagytam jóvá még három hozzászólást. Eddig nagyon pozitív a visszajelzés a guild promo postra. Ha egyszer beindul a szekér... :)
  • RaSzTaH
    #495
    Köszi :) hát akkor türelem, úgyis hirtelen jött ötlet vezérelt:)
  • Gyogyito
    #494
    Korea messze van :) Másfél - két napot számolj rá update-ekkel együtt ( nekem asszem másfél nap volt, de éjjel nem töltött ).
  • Gyogyito
    #493
    Küldtem egy PÜ-t.

    K-TERA-ról: nagyon várom a játékot, de sokáig féltem kipróbálni Koreai szerveren. Végül rábeszéltem magam, és egyáltalán nem bántam meg. Engem megvett kilóra :)
  • RaSzTaH
    #492
    :D azt azért csaknem:) ez az 1 hónap pont elég arra hogy kipróbáljam eu-ban megéri-e majd megvenni :) amúgy sincs most olyan mmo a piacon amit szívesen játszanék, swtor meg fail számomra :)
  • BEAST #491
    Ha így haladsz lehet egyszerre kezdünk majd játszani. Csak én EU-ban.
  • RaSzTaH
    #490
    Oké hogy koreai meg minden, de tényleg ennyire lassan szedi az updater a klienst?:)
  • Tomy Lee
    #489
    11:D
  • Tomy Lee
    #488
    Kell még akkor 12 üzenet,hogy meglegyen az 500(addig nem kérvényezheted HG szerepet)
  • BEAST #487
    Rendben. :D
  • RaSzTaH
    #486
    jah Viki azt üzeni, hogy eu-ban együtt játszatunk;D
  • RaSzTaH
    #485
    pont írtam malavnak hogy valami elérhetőségedet adja meg csak nem válaszolt:P
  • BEAST #484
    Na szép, nélkülem kezdesz terazni. :p Mondjuk annyira nem remegek, hogy a koreai verzióval játszak. :)

    Amúgy +1 szavazat Menorelnek.