3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Csirke4
    #203
    Csá!
    Ruszkik feltörték a klienst és csináltak szervert is és azon lehet jáccani már!Itt van hogy kell megcsinálni.
  • Dariussssh
    #202
    Néztem már sok fórumot meg mindent halotem ezt,hallotam azt.
    Most már lelehet tölteni a terát?és hol lehet?
  • BoneDragon
    #201
    Na ez viszont tetszik, hogy ennyi arc választék van. Ennyi félét még nem is láttam mmo-ba.
  • Dariussssh
    #200
    Szisztok
    látam a honlapon hogy mondtátok lelehet tölteni meg jácani is lehet a terával(pénzért)meg látam 2 a link között hogy már jácik vele több magyar is
    azt szeretném megkérdezni hol lehet letölteni meg hol lehet beregizni
  • Tomy Lee
    #199
    Az akkor nagyon messze van még:C
  • 0Fritz0
    #198
    Azért egy állatról ezt nehezebb ránézésre megállapítani, de egyébként ő is olyan furcsán huncutul néz... :D
    Ettől még az emberi karakterek hozzák a Kék Osztriga hangulatot.
  • pharao
    #197
    Nem tudom, nekem ez nem tűnik buzisnak.


    U.I.: 2011 Szeptember körülbelül az EU/NA megjelenés. (még lesz egy EU/NA zárt béta teszt meg majd egy open beta is és majd utána jön a live...)
  • Tomy Lee
    #196
    Hülyeség.A női karakterek igenis jól néznek ki férfi karakterrel meg sose játszok azt lexarom.Na mind1 neked ez a véleményed:-)

    De ez is mikor jelenik meg mert már tele vagyok a sok majom igéretekkel azt még mindig sehol semmi..
  • Tomy Lee
    #195
    Hát végülis jah vannak ugyanazok mint aion-ban talán 1 melee dps class-al van több meg némelyik más néven szerepel.
  • BoneDragon
    #194
    Női karakterek úgy néznek ki, mintha az összes sarki k*rvát össze szedték volna.. Férfi karakterek, mint a b*zik... Ejj..
  • 0Fritz0
    #193
    Hát nincs nagy választék.
    Vagy nyálas kanhomár, vagy dögös kiscsaj. :)
    Aion utánérzés rulz.
  • Tomy Lee
    #192
    Az,hogy female karim lesz el is dőlt eme 2 vidi alapján!:-)


  • pharao
    #191
    Hali!
    2011-et írunk és még mindig vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy a minőségi dolgokért nem kell fizetni. Igen, fizetős lesz és a kérdésedből ítélve nem, nem engedheted meg magadnak a havi 3-3500 HUF-ot egy folyamatosan fejlődő, bővülő játékra...

    Nézegettem a magyar live streames felvételeket és sajna a túl kevés pixeltől megfájdul a fejem, (egyéni szoc-pro)de találtam egy kicsit jobb minőségűt.
    Enjoy!


    MeoH Papa!
  • Gear
    #190
    Minden fontos infót megtalálsz eme 2 linken :
    terahun
    tera variance blog
  • waible
    #189
    Hali!
    Lehet hogy hülye kérdés, meg lehet hogy írtátok már de nics sajna időm megkeresni, de ezt a gamet szabadon lehet letölteni valahonnan és nem fizetős lesz??
  • attyspocak
    #188
    Pedig még celebekkel is találkozhatsz a játékban. :)
  • Győri Devi
    #187
    rablás... inkább várok
  • Sáska
    #186
    vannak oldalak, ahol lehet venni open beta accot 10 dodoert.... El is magyaraznak mindent (hogyan toltsd le, hogyan logolj be stb..).
  • Csirke4
    #185
    Szerintem Észak-kóreától is azért maradt el a válaszcsapás mert ők is bétáznak.
  • BEAST #184
    Menorel nem szeret minket :p
  • radical@work
    #183
    Biztos hogy van valami megoldás mert a Varianceosok is bentvannak és még jópár magyar. Jó volna ha megosztanák velünk is hogyan lehetne bejutni.
  • Csirke4
    #182
    Esetleg írj a követségre, hogy segítsenek állampolgárságot szerezni.
  • Chryst64
    #181
    Nekem azert segithetne valaki :D
  • MeoH #180
    Koreai allampolgarsag, vagyis van vmi megerosites, amin eleg sok nem koreai acc. csuszott. Es valszeg kiszurjak a kssn generator cuccokat is.
  • netmester
    #179
    Ebbe is belerakták hogy kóreai állampolgárság kell, vagy csak elég egy kóreai proxyt szerezni???
  • Shiki
    #178
    na akkor ez jó.. xd Valaki nem tudná esetleg megkérni egyik "ismerösét" hogy reggeljen még egyet? vagy ez nem igy megy?
  • Győri Devi
    #177
    ha nincs egy koreai ismerősöd el is felejtheted
  • Shiki
    #176
    hali! Valaki tudott a koreai tera oldalra reggelni? Ha igen akkor leirná ,hogy hogyan? Mert kiszeretném énis probálni az obt-t majd. xd
  • menorel
    #175
    Igazából nem ígérték 2011 első negyedévére. Ez inkább csak afféle rajongói várakozás. A hivatalos megjelenési dátum továbbra is '2011'. Ennél pontosabb időpont ezeddig nem látott napvilágot.
  • Győri Devi
    #174
    2011 első negyedére ígérték ha jól tudom, de szerintem csúszni fog. A koreai OB is csak jövő januárjában lesz. Azon majd viszont jó lesz letesztelni a gépem, hogy bírja-e egyáltalán.
  • Robcuskilla
    #173
    mikor jelenik meg ez Európában??
  • netmester
    #172
    vegyél újat :)
  • Győri Devi
    #171
    jó kis game lesz csak félek hogy a laptopom nem fogja bírni :(
  • Csirke4
    #170

    Jó a blog.

    Amúgymeg... Gief rogue^^
  • menorel
    #169
    Sziasztok, szeretném továbbra is bumpolni a tera blogunkat: TERA::Variance.
    Most éppen még főleg a gamescom mámorában él a blog. A következő hét meg már a PAX-ról fog szólni (USA kiállítás), amire nagyon sok érdekességgel készül az En Masse, ahogy tudjuk mi is leközöljük.
  • Psychedelic #168
    Nemtudom, nekem aional is 30 körüli ms-em van, erösen kétlem hogy teraban 150+ ms-el kéne majd játszanom, vagy akár ennél többel mint ahogy már irta vki.
  • finaltrekker
    #167
    Open vagy Closed béta idején nem hiszem, hogy foglakoznak ilyennel. Az első 2ezer ember tudjon játszani, a többi laggolhat. Biztos nem kezdik el félévvel vagy egy egész évvel hamarabb 100%-osan működtetni a szerver parkot, amikor még bevételük sincs. Biztos, hogy Béta idején nagy lesz a lag, főleg a sok ingyen játékos miatt, akik egyébként sem tesztelni mennek, hanem csak játszani a bughalmazba mert nincs jobb dolguk, aztán meg sírnak, hogy lag meg bug... Most ezzel azokat akartam jellemezni, akik az MMORPG béta teszekbe játszani mennek nem pedig tesztelni és jelentéseket írni a fejlesztőknek:)
  • Anthrax
    #166
    Nem tudom mit aggódtok ping miatt egy olyan játéknál ami még ki se jött, lesz majd gondolom open beta vagy csak closed, akkor kiderül,hogy mennyire zavar be a ping vagy egyáltalán nem észrevehető és ennek fényében fogod megvásárolni.
  • Meridian
    #165
    gerinchálón oda a ping max 15ms... ehhez még hozzájön a EIX-en keresztüli meg az itthoni netszolgáltató alapingje.
  • darkling
    #164
    Gamescom videó