3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • stalker001
    #3809
    Sziasztok.
    Látom hogy nagyon kihalt ez a fórum de tudna valaki segíteni megszerezni az armored dragont?
    Vagy esetleg eladni apró pénzért? :D
  • reteses
    #3808
    Sziasztok!
    The Exiled realm of Arborea müködése leállt, ezt írja ki amikor belépek pár perc elteltével. Főleg amikor megnyitom az investorimat.
    Érdekes eddig nem csinálta, pedig rég óta játszom.
    Köszönettel
  • foxxi
    #3807
    Valaki játszik még a játékkal?

    A FF 14en kívül kezdek megcsömörleni, gondoltam kipróbálnám.
  • Hitmanus
    #3806
    Hali. NA szervereken van magyar közösség?
  • Niflheim87
    #3805
    Sziasztok!

    Van magyar közösség/guild a Fraya szerveren?
  • ProfBako
    #3804
    Szerintem sokan az EU szervereken játszanak te pedig az NA-t kérdezed.

    Utoljára szerkesztette: ProfBako, 2016.02.04. 15:11:58
  • Hitmanus
    #3803
    Nagyon sokan tolhatják ha senki se válaszol xD
  • Hitmanus
    #3802
    Köszi. És NA-n melyik szerón van legtöbb magyar?
  • Marinecorps
    #3801
    Csak az NA.
  • Hitmanus
    #3800
    Sziasztok! Melyik klienssel érdemes játszani az na vagy eu?
  • torrente111
    #3799
    sgítség
  • ProfBako
    #3798
    Próbáld meg a launcher beállításaiban a féjl repair opciót.
  • Piipacs
    #3797
    VALAKÍ esetleg tudna segíteni ?
  • Albarn24
    #3796
    Köszi a segítséget, sikerült! :) Viszont hamar ráuntam a ping miatt. :( Nem volt annyira zavaró lv 8as szinten, viszont a később Bam-nél vagy pvp-nél nagyon zavarna. Úgyhogy marad EU Killian.
  • ProfBako
    #3795
    Én a felhős verziót választottam és kb 10Gb-letöltése után el lehet kezdeni játszani, mire végzel a kezdő résszel addigra meg megvan a többi is.
  • Albarn24
    #3794
    Az a baj hogy amit torrenten szedtem le és raktam fel, nem akar egyszerűen elindulni. Végig patch-el viszont utána nem enged a play-re menni.
  • ProfBako
    #3793
    Steamen európából már nem elérhető a letöltés, de a honlapjukról le lehet tölteni. http://tera.enmasse.com/download
  • Albarn24
    #3792
    Sziasztok! EU-n játszom jelenleg de ki szeretném próbálni az amcsi szervereket is, Steamen viszont nem tudom elérni a játékot. Tudna segíteni nekem valaki? Előre is köszönöm!
  • Szesz1984
    #3791
    Sziasztok!Még új vagyok erre,egyenlőre a játék letöltésével küzdök :) Meik szeróra érdemes menni most?A lényeg,legyen magyar játékos és klán+lehetőleg pve. :)
  • undY1ng #3790
    Mivel én PVP párti vagyok ezért én a "Mount Tyrannas" nevű szerveren vagyok. Még nem is igazán kutakodtam magyar guild után, de tuti van.
  • Spardas
    #3789
    És mi a szerver neve?
    van e magyar guild? mert szívesen csatlakoznék.
  • undY1ng #3788
    En masse EU szervert ajánlották nekem és sokkalta jobb mint a Failforge! Ping teljesen jó, sok player. Más nem is kell! :)
  • ProfBako
    #3787
    Magamat idézném lentebbről:
    "NA jobb lenne mert sokan vannak így olcsóbbak a dolgok a trade-ben, meg jobb a launcher, de nagyok a pingek a távolság miatt ami elég nagy probléma szerintem, legalább is engem zavart a kis laggok. De van aki gond nélkül játszik ott. Nekem EU-n 50-90 szokott lenni, USA-ban 150-300 a pingem. "
  • Spardas
    #3786
    Üdv kétszáz ezer éve nem írtam ide.
    Az lenne a kérdésem, hogy Amerikai szerver vagy Europai?
    Annyi rosszat halottam már az Eu-ról hogy nem igen szeretnék úgy játszani rajta ha ez mind igaz.
    Az Us ről meg csak jót hallottam, de tartok a ping-től és, hogy nincsennek magyarok.
    Tapasztalatok vélemények?
  • Dart6677
    #3785
    Heló! Most akarok visszatérni a játékhoz, megéri-e, vannak-e magyarok és hol vannak ha igen? Köszi a választ előre is.
  • undY1ng #3784
    Gondolom itt is profokból lehet profitálni, vagy nem?
  • ProfBako
    #3783
    Nekem kivan fejlesztve minden de csak azért mert eladásra gyártok, ha nem akarsz eladni akkor nem érdemes foglalkozni vele egyszerűbb ha megveszed ami kell.
  • Carmang
    #3782
    Craftolni mennyire érdemes? Így alacsony szinten (33 vagyok) látom, hogy semmi értelme, mert olyan relic fegyókatad, hogy ihajj. A többit meg boss-ok-tól össze lehet szedni az 5-ös partis küldetéseknél.
    De mondjuk csak azért van értelme folyamatosan fejleszteni, mert a vége felé lesznek jó cuccok? Vagy pl potikra erősen szükség lesz később?
  • Vicodine
    #3781
    hat ez elegge gynge koppincsra sikeredett:D
  • undY1ng #3780
    Nekem tetszik ez a gunner, de a leírtak alapján jelenleg OP kasztnak tűnik... Szóval mindenki gunner körülöttem.
  • Carmang
    #3779
    Ok, kösz, lehet kipróbálom.
  • 0Fritz
    #3778
    A fejlődés idővel lelassul, de a nyugati ember számára elfogadható módon.
    A küldetések nem változatosak, (öld meg, szedd fel), viszont ismételni egyáltalán nem kell őket (bár vannak ismételhetőek), mert a maximális szintet a küldetések jó részének -sőt komplett térképek- kihagyásával elérheted.
    Most a legkönnyebb kaszt a gunner, azzal gyerekjáték a pvp és a pve.
  • Carmang
    #3777
    Helló! Erre a játékra mennyire jellemző, hogy a fejlődés egy idő után extrém mértékben belassul, és ha rendes xp-t akarsz kapni, akkor vehetsz a Shop-ban XP-Scroll-t, annyi pénzért, mint amennyiért egy előfizetős játék havidíja kerül?
    Illetve mennyire változatosak a küldetések, tehát előfordul-e, hogy egy helyre többször visszaküld, hogy öld le ugyanazt a szörnyet 300milliószor?
  • harryklein
    #3776
    eladnám tera accountomat több lvl65-ös karakterrel, jó cuccokban, sok itemmel, hátasok, petek, stb...
    akit érdekel írjon: [email protected]
  • ProfBako
    #3775
    Max 2 hát alatt el lehet érni a 65 szintet.
    Én egy hete untam rá, 2,5év-ig minden nap játszottam. :)
    De ebbe az új szett megszerzésébe már nem kezdtem bele.
  • undY1ng #3774
    Tuti majd beruházok egy ilyenre. Csak végre el kéne jutnám 40 lvlnél nagyobbra... Azon a ponton valamiért mindig meguntam (eddig) a játékot.
  • ProfBako
    #3773
    Ahogy haladsz az utadba kerülő dolgokat kiásva simán kifejlesztheted ezt a képességét nem kell külön ráfeszülni.
    Az a nagy fegyver engem is zavar de lehet venni pl kis gitárt , ami eltakarja, vagy sötét skint venni ami kisebbnek látszik.
  • undY1ng #3772
    Igen azt tudom, hogy kis szintűvel karivel nem lehet! Azért kérdeztem, hogy ebből a szempontból érdemes-e húzni, hogy ne legyen annyi sikertelen próbálkozás majd amikor már akkora szintű leszek. :)
    Egyébként kellemes csalódás számomra ez a Gunner. Nemrég tértem vissza a játékhoz, azelőtt kicsit meguntam. Nagyon élvezetes skilljei vannak. Csak egy dolog nem tetszik.... Az a batár nagy fegyver a kislányon. :D
  • ProfBako
    #3771
    Ha nagy szintű vagy és nincs kifejlesztve a gathering attól még próbálkozhatsz a nagy szintűvel csak több lesz a sikertelen ásás.
    Kis szintű karakterrel nem lehet magas szintű cuccokat kiásni.
  • undY1ng #3770
    Köszi a gyors választ! Már nincs szinthez kötve, hogy felveheted akár a legnagyobb növényt is ha nem húztad fel ezeket a "gathering" skilleket?