4171
  • KranaZoli #393
    Hát bazdmeg nem mondom, jól körbeérdeklődtél, mielőtt megkötötted a szerződést?!

    Mit tudsz?!?!?!?!

    1.) Olyan nincs, hogy kifizettetik! Olvasd el azt a kibaszott ÁSZF-t!!!
    2.) Szerintem a 20GB-os "rendelet", ahogyan fogalmazol éppen a korlátlan opció miatt lett! Gondolkozz, mielőtt kérdezel. Szerinted a 10GB-os csomagot korlátozták havi 20Gb-ban?! :o
    3.) Én nem használok torrent-et. Erről nem tudok mit mondani.

    +1.) Azért vannak 10, 15GB-os csomagok, mert azok már eleve voltak, mielőtt lett volna a korlátlan! Érted?!
    Ill. nem mindenki kér korlátlant. Akinek elég a 10-15GB az tudja jól, hogy 15GB-ig nem korlátozzák a sebességét. Sajnos amennyire Én tudom Ők lettek megetetve, mert lefelé nem lehet csomagot váltani, csak fölfelé. bár lehetséges, hogy egyedileg majd lehet, vag kitalálnak rá vmit... A korlátlan opció azért lett, mert a piac ráerőltette a T-re is, hogy már mind2 szolgáltató kínál korlátlan csomagot...
    +2.) Ki nem kapcsolhatják a sávszélességet. 0-ra nem vehetik le. Ez is, mind sok minden más (még mindig) bőven ellent mond az EHT-nek. Max. legrosszabb esetben T is az előírt minimumot fogja adni (de szerintem úgy, ahogyan majd az új ÁSZF szerint lesz...), pl. 2 hétig. Legrosszabb esetben EDGE átviteli sebesség.


  • djsylus
    #392
    ja és miért van az hogy lehet kérni új előfizetést pl.10 vagy 15gigás csomag mellé is?ugyértem ki fizetne mondjuk 15k-t ha ugyanaz 5790ért is van?arra tippelek hogy ha lejár a csomag normál kerete/5,10,15giga/akkor az utána történő használatot,letöltést pluszba számlázzák vagy nemtom....szerintetek?
  • djsylus
    #391
    sziasztok!
    szeretnék kérdezni pár dolgot merthogy én is előfizettem t-mobile 5G+korlátlan opcióra!1.van a t-mobile-nál olyan hogy kifizettetik ha p2p vagy túl sok a letöltés?vagy a havi 5790 az fix...????
    2.átolvastam a heti 20Gigás "rendeletet",de azt nem irja hogy a korlátlanra is vonatkozna....vagy nemtom...de ez túl szép lenne...sztem!pl.a boltban nem tudtak róla...sőt azt mondták hogy ha torrentezek vagy filmet,dvd-t töltök nem csökkentenek sávszélt hanem kikapcsolják a netet teljesen a számlazárás végéig!hm...
    3.használjátok ezt az 5Giga+korlátlan opciót torrentre?mármint aktivan tehát film stb?ha igen van esetleg félnivaló?sávszél ok?
    kérlek benneteket válaszoljatok mert félek hogy megetettek megint...köszi előre is...
  • fiman28
    #390
    Aha tudom, mert már értekeztem t-s technikussal. Lehetséges, hogy a lefedettséggel van a gond, mert itt kültéri lefedettség van. De eddig, múlt dec 1 óta használom, soha nem volt gond vele. 1-2 hete kezdte csinálni, hogy az eddig exelent jelerősség csak nagyon jó, és a jelerősség is visszaesett. Majd ha a haver modemével tudok próbát tenni , akkor leszek okosabb. Ja, amúgy most húztam újra a rendszeremet, s az efajta hiba előtte is jelentkezett.
  • Aspyrin
    #389
    Ha EDGE-dzsel tudsz csatlakozni de 3G-re nem, azt is jelentheti, hogy a 3G hálózattal van probléma.
    Ezen kívül érdemes még a készüléked beállításait is ellenőrizni.
  • fiman28
    #388
    Nekem is van 1 kis gondom a modememmel. 1x már írtam, hogy bedöglött, visszavittem a t-hez, ott ment, utána nálam is. Nem volt gond vele pár napig, ma meg ismét nem tud kapcsolódni a 3G-re, mert az EDGE-re tud, azon írok most is. Kipróbálom a haver ui modemét, ha azzal 1ből kapcsolódik akkor lesz 1 harcom a t-nél.
  • atila4
    #387
    sziasztok bithumen-re tud vki meghívót küldeni?
    írjon privit:)
  • asiagyuri
    #386
    úristen. a voda korlátozva megy 23 kb/s-el. na akkor az EDGE bukó... kösz
  • Gery85
    #385
    Nem éri meg, kb 256kbit a sebessége, de nem éri el ezt. Én neteztem olyan helyen ahol csak edge volt és max 8-10KB/sec volt a sebesség.
  • asiagyuri
    #384
    az EDGE-nek a max. sebessége mekkora? mert ha itt nálam csak EDGE van, akkor megéri-e előfizetni a T-re.
  • jamby19
    #383

    Megelőztelek nekem 7-et talált xarnak.
    Hang,hálózati kártya,rendszereszköz,Nvidia Network Bus Enumerator,Ide ATA vezérlők,Videokártyák.Frissítem megnézem mit kezd vele.
  • jamby19
    #382
    THX!! Kipróbálom én is.
  • vohanyi
    #381
    Tényleg qrva jó progi,most végzett a driver-frissítésekkel,hát van különbség,pláne a videó karinál...
    Most rákerestetek a modemre is direkt...!
  • vohanyi
    #380
    Driver Checker 5 súlyos driver hibát talált,online letöltötte/frissítette őket!Tényleg jó progi...!Most béke van!
  • jamby19
    #379
    Én már azon is csodálkozom,hogy a modem pici terhelés alatt megadja magát.
    Fut Az msn,uTorrent,Mozilla ez így elketyeg fél óráig.Utánna MSN ledob,újrakapcsolódik,Utorrent le-fel leesik 0kb/s re,nem jön be 1weblap se.Kis kapcsolat(monitor ikon óránál) villog,de nem csinál semmit se ki se be. Lekapcsolom,kapcsolódik 5percig megint Ok,de ahogy elindítom a torrentet szétbaxa a kapcsolatot.Mostanság ez jött rá a modemre.Jah és a seb. korlátozással nevetségesen alacsony 120kb le 40kb fel.Nem hiszem ennyit nem bírna ki,Ha több MBit el csinálnám még meg is érteném,de így...
  • jamby19
    #378
    Hát,de ha most visszaviszem a modemet.Kicserélik adnak 1újat azon a régi nyári FW-van.Nem leszek előrébb.
    Talán ha a modem hardweres hibája okozza a gondot.
  • Aspyrin
    #377
    Megoldás: itt.
  • vohanyi
    #376
    Nekem is előjön,oka még nincs meg,rajta vagyok!
    ITT is nézz körül!
  • Gery85
    #375
    wnw sitck nekem is kékhalálozgat a notebookomon. E272vel teljesen jól megy, tehát tuti az a szar. Remélem hamar lesz frissítés
  • jamby19
    #374
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Nem hiszem el,nekem is kékhalálozik a cucc,talán modemtől ha már más is írja talán nem.Kékhalálozgatott dec.-jan. 3hete újratettem az XP-t,megszűnt.Ma megint csinálja.Megnéztem amit linkelt user2008,de nem lettem okosabb,hogyan tovább.Itt 1kép. Valaki Memtest4óra, 0 Errors!!!!!!!
  • bcrics
    #373
    Köszönöm szépen,..remélem jövő héttől már t-mobilal tölthetek le fel:)
  • Aspyrin
    #372
    A jelszavad csak telefonos ügyintézéshez szükséges, egyébként szép :)))
  • Gery85
    #371
    Akkor biztos,hogy a feltöltési sebességnek köszönhetjük a jobb pinget!
  • ktem
    #370
    Nekem a ping sosem volt sok.
    A letöltésem nem megy feljebb sehogy sem.
    Rákoscsaba környékén nincs senkinek sem tapasztalata?
  • Gery85
    #369
    Csak poénból mértem egyet oroszországra
    A ping az egy rakász kaka,de a sebesség azért odavág
  • KranaZoli #368
    Ez milyen OS alatt van?!

    (Nekem semmi ilyet nem csinált és Vista 64bit alatt és WinSeven 64bit alatt használom.... Laptop-on meg 32bit-es Vista-n)

    Csak egy NEM függetlenített Voda-s Modem-em van.
    Mind1, egyenlőre ez így teljesen tökkéletes!!!

    ÉS:

    Pannon-tól pl. Én jöttem el :)

    ------------------------------

    Tisztelt Pannon Gsm Egyedi Igénykezelési Csoport!

    Azonosító adataim:

    1.) Telefon számom:
    2.) Jelszavam:

    Megkérem Önöket az Önökkel kötött Korlátlan Mobil Internet előfizetésem kötbér megfizetése nélkül(!) történő felbontására.

    1.) 2008.01.18-n második alkalommal került sávszélesség korlátozás a hívószámomra és ez lenne a 2. hónap, hogy használnám az Önök szolgáltatását. A szerződés megkötése óta eltelt 2 hónap mindegyikében sávszélesség korlátozás került bevezetésre a hívószámomra.

    2.) A problémát december hónapban több ízben is jeleztem Önök felé mind a 1220-s telefonszámra, mind erre az E-mail címre küldött E-mail levelek formájában.
    (ez utóbbi levelek mindenféle érdemi válasz nélkül túl a 30 napos válaszadási határidőn, válasz nélkül maradtak, sőt mi több, eltűntek az Önök rendszeréből...) Erősen kifogásolható és hihetetlen.

    Ezen levelekről és a küldött válaszokról is rendelkezem másolattal.

    3.) Újabb sávszélesség korlátozás problémámat ismételten jeleztem Önök felé a 1220-s telefonszámra, 01.18-n.

    4.) Szerződéskötéskor semmiféle tájékoztatásban ezzel kapcsolatban nem részesültem (pedig rákérdeztem) ill. az ÁSZF sem írja le konkrétan, hogy mikor, mi miatt, meddig korlátozhatnak.
    (kivétel ez alól a fájlcserélő alkalmazások használata, amelyek használatától azonban Én tartózkodtam)

    Ezen okok miatt kérem Önöket előfizetésem kötbér megfizetése nélkül(!) történő megszüntetésére.

    Köszönettel:

    Elérhetőségeim:

    Mobil telefon:
    E-mail:

    ---------------------------------

    Ezt személyesen érdemes bevinni vmelyik Pannon Bemutató terembe és megkérni Őket, hogy fax-olják az Egyedi Igénykezelési Csoport-nak.

    Ill. ott helyben kérd a kötbér nélküli felmondást.

    Add le a Modem-et, fizesd ki, ha van ki nem egyenlített számlád.


    Ez a biztos, személyesen!

    És nem kell rájuk dönteni az asztalt. Visszafogottan kell csinálni, hogy Neked ez nem hiányzik az életedbe, ...
  • user2008
    #367
    vohányi: windows xp stop errors

    bcrics: pannon
  • jamby19
    #366
    Nálam semmi újdonság 4,5-5MBit 135Ping.
  • vohanyi
    #365
    Kis segítséget kérnék,kis offal.....
    V.kinek nem okozott "kék halált" a modem,mint hardver hiba??
    Naponta többször előjön-kép róla ITT !
    Vagy ha v.ki tudná a hibaüzenetet??!!
    Köszi!
  • vohanyi
    #364
    Nálam a ping nem változott,seb. ua.-6.2-6.7Mbit/s.
  • Gery85
    #363
    Linkelnél be speedtest képet, mert kiváncsi lennék a tiédre,gondoltam rá,hogy lehet a magasabb feltöltési sebesség van jótékony hatással a pingre.
  • Gery85
    #362
    Vagyis a T-mobile.hu-t,de ez lényegtelen
  • Gery85
    #361
    Még 1 kép
    Pingelem az index.hu
  • asiagyuri
    #360
    fúúúú bazz, :((( dejó nektek!!!!!!!! fáj a szívem! 6,2 MBit, és 65ms ping.. :((((((((((((((
  • Gery85
    #359
    Nézzétek már meg légyszi,hogy nálatok mi a helyzet, nálam egyre jobb a ping!
    Itt egy speedtest kép, érdemes a pinget nézni!
  • jamby19
    #358
    Mert míg én nem beszéltem Gery-vel.Amikor még egyedül voltam, hogy torrentet ne,torrentet igen,félve indítgattam.Volt rá példa hogy 20-30kb/s-re korlátozva ami tudom nevetséges 150MB 3h alatt,de féltem a csekkp2p+13kb tól.És amikor mondta,hogy ő 6MBit el és, hogy 56Gb nél jár csak néztem. És még mindíg azt hiszem,hogy ez a 27GB 373eft(My T)sok. Arról nem is beszélve,amikor kiküldték a "téves csekket".Mondom én nem jáccok ezzel. De ha belegondolok,hogy napi adatforg.1-15GB a korlátozás meg 2,8, akkor talán nyugodt peer to peer-be kezdek,majd majd.
  • bcrics
    #357
    Hell,panonn-tól vált már meg vki kötbér nélkül??...december óta nyüglődök vele de elég volt!!,,vkinek vmi minta hogy mit kéne írnom hogy hagyjank békén a szarjukkal,kötbér nélkül pápá??
  • jamby19
    #356
    Vohányi!!!!!!! Nem is neked címeztem,és csak az én véleményem ez.
    Valójában neki szántam,csak nem akartam,hogy haragudjon amiért ezt írtam "volna" neki.
  • Csak77
    #355
    Ha lehetne digi már régen ügyfél lennék, és őket szidám... ;)
  • vohanyi
    #354
    jamby19! Amit írtam az csak 'Csak77'-nek szól,aki ismeri Őt,-tudja miért...