4171
  • KranaZoli #273


    Honnan van ez a sebesség?!
    Melik város, melik része.

    Nálam Őrmezőn 11. kerület olyan 3ezer, nagyobb ping-el és 23-as jelszint-el. Annál feljebb még nem nagyon ment.
    Utoljára tegnap néztem, és mindig csak este tudom sajna mérni :(
  • jamby19
    #272
    Hali!! Nem tudom mit csináltak azután a bizonyos "összeomlás" után,de szerintem cserélhettek valamit.Eddig max. 3Mbit-es volt a sávszélem és most meglepődve ezt tapasztalom.
  • KranaZoli #271
    Melik modem adta ki a lelkét?!
    Lehet tudni, hogy miért?!
  • vohanyi
    #270
    Visszajöttem...alaplap csere,XP újrahúzva,most már minden ok!Látom egy pár dologból kimaradtam...seb rendben:
  • fiman28
    #269
    Nekem ma kiadta a lelkét a modem, most a haver ui modemében van az én sim kártyám, szóval modem csere. Sajna.
  • KranaZoli #268
    Aha!Meglesem majd!!!

    Töröltek a Pannon rendszeréből....
    Ennél már csak az lesz nagyobb öröm, amikor uninstallálom a Pannon Internet programot és manuálisan minden egyes Pannon elemet a regedit-ből
  • RolandX
    #267
    Egyszerűen exportálod az adatforgalmi táblát csv formátumban, ami esetleg Excel-lel módosíthatsz is.
    Az "Adatforgalom kezdete" alatti adatokat kivéve minden egyéb mentésre kerül, amik az új netmeter-be könnyedén importálhatóak és gyakorlatilag onnan számolja tovább a forgalmat.
  • KranaZoli #266
    Jaaa! Így már OK!
    Valóban érdekes egybeesés...

    A Web N Walk Manager csak annyiban más, hogy magyar az is :)
    De nincs benne semmi sebesség mérés, adatforgalom naplózás, stb...

    MÁS:

    A NETMETER nevű progiban be lehet vhogyan állítani, hogy a naplózást olyan fájlba tegye, ami pl. más partíción van?!
    (ha pl. újrahúzom a rendszert, akkor ne vesszenek el az adatok...)
    Vagy vmi egyéb megoldás erre?!

    5let?!
  • RolandX
    #265
    Nem szó szerint szenvedtem, csak ugyebár felraktam x64-re az általam megfelelőnek hitt drivereket, majd 30 perc után meghalt a net, újraraktam, megint jó volt. Ritka egybeesés, hogy mindez a tegnap optikai kábel átvágása idején történt, ezért gondoltam, hogy nem megfelelő illesztőt tettem fel. :)
    Mellesleg köszi a felajánlást, de tökéletesen működik a még pár nappal ezelőtt belinkelt driverekkel, s a régi wnw manager-rel együtt.
  • KranaZoli #264
    Mit szenvedsz a 64 bites driver-el?!?!
    Nekem T-ben update-elték, zokszó nélkül megy 64 bites Vista-n és Win7 alatt is.

    Tesznek fel magyar nyelvű 64 bites Wab N Walk Manager-t is.

    Ha nincs meg és kell, írj PÜ-t, elküldöm mail-ben....
  • KranaZoli #263
    Nálam ebből az egészből annyi volt, hogy a 22-es jelszint egyszercsak visszazuhant 13-ra :o
    Elkezdtem pakolni a Stick-et össze-vissza, de sehol nem ment feljebb 16-nál, aztán hagytam a csába, gondoltam vmi gebasz lesz...

    Aztán másnapra jó is lett....
  • user2008
    #262
    vaklárma, hálózati gond volt...
  • user2008
    #261
    khm-khm!

  • RajZoL
    #260
    Érdekes a BIX-grafikon legalsó magyarázat :)
  • Gery85
    #259
    Nem tudom,hogy a voda minek korlátozza a felhasználóit, amikor a bix statisztikája szerint 10gigabittel kapcsolódik, és a felhasználok forgalma az 1gigabitet sem haladja meg.
    link
  • Aspyrin
    #258
    Az, meg is kergültek a drága ügyfelek :@@@@@@@@@@@@
  • user2008
    #257
    lehet a gáz helyett véletlenül a netet zárták el
  • BenceYCE
    #256
    Így igaz, off volt itt is.
  • user2008
    #255
    nekem azt mondta az ügyfeles, az egész :D sőt, még a vezetékes is off volt.
  • Csak77
    #254
    Meghalt a fél magyar internet
    http://index.hu/tech/net/tcom090125/
  • jamby19
    #253
    Jav. 2órától......Pedig azt hittem már,hogy a modem halt meg.
  • jamby19
    #252
    16h most oldhatták meg a Tnél a gebaszt,sztem nagy gond lehetett náluk mert se mobil se ADSL nem volt itthon ugyanazzal a problémával.Én 3szor telepítettem újra 5percig jóvolt utánna semmilyen kapcsolat nem volt.De most minden műxik én 2ürátől tapasztaltam a hibát
  • pumi1980
    #251
    ugyanez volt nálam is, szintén Vas megye. most ok.

  • fstrat
    #250
    vagyis, nem fog előfordulni (bocs)
  • fstrat
    #249
    én egész délelőtt használtam és egyszer csak se kép, se hang. eltűnt minden. ugyanez:jel kiváló, kapcsolódva t-mobi...... és semmi. de most már egy ideje működik, úgyhogy remélem, hogy csak átmeneti üzemzavar volt és fog előfordulni ilyen máskor....
  • fiman28
    #248
    Én Kaposváron használom, és 3 nap után kapcsoltam be 1x a gépem, és ez az állapot fogadott. Csak egy kissé lettem ideges, amíg végre nem sikerült elérnem, hogy a kapcsolat oké mellett valósan is lett net. Viszont a sebességem visszaállt a régi 5M körülire. Lehet a tm-nél vannak gondok. Az otthoni kábeles netnél is volt régebben hasonló gond, a modem okét írt ki de nem volt net.
  • RolandX
    #247
    Dettó, nálam is...
    Ráadásul most szenvedek a 64 bites driverekkel, s eddig azt hittem, hogy ott lesz a gebasz, de most picit megnyugodtam :D
  • fstrat
    #246
    nálam is szar. egyébként te hol lax? én vas megye. és már egy másik tag is panaszkodott. nemtom mi van, de a f.sz kivan az egésszel.
  • fiman28
    #245
    Nálatok is szórakozik a net v csak nálam szkadozik meg egyfolytában? Azt írja ki, hogy kapcsolódva, a jel kiváló, a diagnosztika pedig ezt:
    .
    De egy hozzászólást nem bírok beírni, mert szétmegy ismét a net, úgy, hogy a kapcsolat elvileg él, legalább is ezt írja ki.
  • Csak77
    #244
    Ha egy évre írsz alá 10.000 forintot kell fizetni, ha két évet, akkor nem. Az első két hónap ingyenes. Én kaptam ajándék telót is. Van mobil BAR lista is, valószinüleg rajta vagy...
  • user2008
    #243
    változó. nálunk pl. bolton belül az egyik kérte/mondta ugyanezt, a másik meg megcsinálta simán igazolványokra. gondolom pofára megy, vagy nem tudom.
  • asiagyuri
    #242
    hali. ti mikor szerződést kötöttetek a t-mobil netre, milyen papírokat kértek, és kelett-e befizetni kezdőnek valamennyit, vagy csak 1 hónap után jött a számla?nekem aszoták, hogy munkáltatói igazolás kell, és hogy kell-e befizetni valamit, az a munkáltatói elbírálása alapján derül ki.
  • Gery85
    #241
    Szia
    Majd ha meglesz a noti, akkor szívesen várnék majd egy speedtestet,mert én vagyok itt csak ez a feltöltésbuzi :)
  • Gery85
    #240
    Mértem a notebookommal is sebességet. Ott jó
    Lesz egy windows újra telepítésem

    -------------------------
  • Gery85
    #239
    Nálam az a furcsa helyzet állt elő már a multhéttől kezdve,hogy 1 szálon csak 3Mbit a max sebesség, tehát pl honlapról töltve.
    Ha több szálon töltök,akkor természetesen megvan a maximum,de pl apple trailers nézése közben jól jönne a max 1 szálon is.
    Lehet megnézem majd a wnw stickel is, lehet csak az e272vel csinálja ezt.
  • Csak77
    #238
    Neked mi bajod van, elvitte anyu a játékod, hogy ilyen nagypofikád van? A korlátlan adatforgalomba a 520 GByte simán belefér!
  • fiman28
    #237
    Büszkeség ide vagy oda, az egy dolog, hogy ekkora adatforgalmat értem el ftp-vel és játékkal, de hogy amit letöltöttem minden elment a lecsóba, amikor behalt az alig 1 hónapos terrás vinyóm? Tölthetek le mindent újból.
  • fiman28
    #236
    Én a laktanya közelében használom, s eddig mindig exelent signal-om volt, full térerő, de mostanában csak very good signál, 4-es térerő, s a diagnostika szerint 13-as jelerősség.
  • RolandX
    #235
    2.900.000.-os egyenleg??? Ez cca 520 GByte-os adatforgalom!!! Büszke lehetsz magadra....
  • BenceYCE
    #234
    Vezetékesen is pont ezt csinálják. Egyszerűen a modemet lebasszák a hálózatról és kész.