4171
  • Gery85
    #1
    Üdv mindenkinek!
    Azt hiszem ez a topic még hiányzott innen, mert bárhogy kerestem nem találtam rá.
    Tehát itt beszélgethetnénk a T-mobile korlátlan opciós internetjéről.
    Nekem van egy ilyen netem, egyenlőre teljesen megvagyok elégedve vele.
    A Vodafonetól jöttem át,mert jött a lassítjuk a sebességet módszer,de szerencsémre vissza tudtam adni kötbér nélkül.

    Tehát a lényeg:
    A T-mobilet mikor megkötöttem kaptam egy w'n'w sticket, 1 évig elengedik a korlátlan opciót,tehát a havi díj 5990ft, emellett kaptam még tőlük egy Samsung B130-as telefont egy sim kártyával ajándékbe.

    Haza jöttem, bedugtam a modemet, ment is rögtön minden -megjegyzem akinek 64bites xpje van annak úgy tudom,hogy kell valami frissítés amit ráraknak a Tben.

    Sebesség:
    Első sebesség mérésem ez volt
    [IMG]http://www.speedtest.net/result/372682744.png[/IMG]

    És a végére egy kis infó:
    Lehet frissíteni a w'n'w sticket a másik forumon találtak hozzá új firmware-t azt is ide linkelem és a frissítés menetét.

    Ez a jó link URL=http://www.t-mobile.nl/persoonlijk/media/download/service-contact/software-updates/webnwalk/wnwstick.zip]Link[/URL]

    Ellenőrizd elölte a hogy mi a verziód. (diagnosztikai fül a progin)

    2.5.21Hd Firmware (Date: Jun 17 2008, Time: 11:14:20) ennél újabb nincsen egyelőre.

    Új opciók:

    sebességmérés, adatforgalom mérés/naplózás, PIN-kód módosítási lehetőség, frissítés ellenőrzése.
    És stabilabb net kezelés

    frissítés előtt a sim kártyát vedd ki!

    Értelemszerűen a magyar szolgáltatót válaszd ki telepítéskor , aztán hajrá...
    a müvelet kb 5 – 15 percet vesz igénybe.

    Ezek után Uninstaláld a régi progit.
    Csatlakoztasd ujra és ö felteszi az újat progit.

    Fontos:

    Ez olyan mit az alaplapnál a bios frisités ha valami geba.. lesz dobhatod kukába!!!
    (áramkimaradás, megfagy a windows, stb )

    mj: LaCupacabra irta a ph.

    Várok mindenkit szeretettel itt!
  • Gery85
    #2
    Újra a letöltés
  • akyyy
    #3
    FA1L
  • Fabio Capello
    #4
    A firmware link helyesen
  • tigeroo
    #5
    köszönjük hogy megosztottad velünk ezt a közérdekű információt.
  • schrank
    #6
    ÍRD BE A TOPIKCÍMBE HOGY MOBIL INERNET
  • meril
    #7
    Szerintem a T-Mobil kurva drága. Én a TvNetwork-nél vagyok, és hát 20/10 Mbites netem van havi 6990 Ft-ért, ami szerintem egyáltalán nem drága ellenben a T-Online-nal, ahol a 25/4 Mbit-es azt hiszem 10 000 Ft.
  • schrank
    #8
  • schrank
    #9
    itt a példa hogy te is sima netnek hitted
  • Calver
    #10
    téves, itt a példa az intelligencia halálára két mintapéldányon kapásból.
  • schrank
    #11
    ha nem írtam volna be akkor csak úgy záporoztak volna a "nekem diginetem van kurvagyors kurvaolcsó" lámák most így már tudják hogy mi a topik
  • Atkamon
    #12
    Olyan topik van, ahol a nem mobil netekről van szó? Mert nekem azzal kapcsolatban lennének kérdéseim.
  • somdav95
    #13
    Van egy DIGI NET-es topik, meg egy UPC - CHELLO-s szóval lehet válogatni:D
  • Gery85
    #14
    Szeretném nyomatékosítani mindenkiben hogy T-mobile internetről van szó, nem T-onlineról! Nem összekeverendő!!!

    Nézelődtem tovább, felvetült itt is korlátozás lehetősége.
    Egyenlőre nem beszéltem olyan emberrel akinek már korlátozták volna a netét,de ha még is előfordulna, akkor ilyen sebességekre lehet számítani:
    Forrás ph és t-mobile:
  • Petka
    #15
    És 1 év után mennyi a korlátlan opció díja?
  • Gery85
    #16
    1000ft/hó tehát egy év után 6990 lesz a net havidíjja
    Annyi még kimaradt az elejéből, hogy ha január végéig megkötöd a netet, akkor az első 3 hónap díjját elengedik, tehát megtakarítasz 18ezer ftot.
  • Petka
    #17
    Kellett nekem a pannonhoz menni...
  • stp4trick
    #18
    ebben az a fasza, hogy az ilyen kábelnetek, vagy digi vagy akármi az ország 1%-án elérhetőek, és azok verik a mellüket, hogy MÉ NEM EZT KÖTTETED, meg EZ A LEGJOBB MÉ A GAGYIT stb

    azé b+, mert csak a sok majom nagyvárosban elérhető, ott se mindenhol, és van akinek csak a mobil internet elérhető, mert még adsl sincs
  • stp4trick
    #19
    minek? a T-mobile nem elég sokat mondó név?
  • schrank
    #20
    digi sem bírná ha neki is fél milió előfizetője lenne az 50 ezer helyett ...
  • stp4trick
    #21
    a bix nem bírná:(
  • Gery85
    #22
    Ezek szerint neked T-mobile neted van?
    Nálad milyen a sebesség és mik a tapasztalataid?
  • schrank
    #23
    ha az usa-ban kénytelenek p2p-t korlátozni akkor szerinted nálunk ?
  • stp4trick
    #24
    nem
  • Ronny
    #25
    miért ne bírnák? Csak fejleszteni kell...
  • user2008
    #26
    halihó! akinek ilyen netje van, tudna némi információval szolgálni, hogy mi a szerződéskötés feltétele/mikéntje? gondolok itt benyújtandó dokumentumokra, bírálatra, esetleg depozitra. kinek hogy volt?
  • Gery85
    #27
    Ma nyitottam ezt a témát és már tele offoltátok!!!
    Szeretném ha vissza térnénk a tárgyhoz!!!
  • Gery85
    #28
    Szia
    Amikor én kötöttem akkor csak a személyi kellett + még 1 fényképes igazolvány, pl jogsi, valamint lakcímkártya. Lehet,hogy adókártya is kellett hozzá, de ebben nem vagyok már teljesen biztos. Közüzemi számlára nincsen szükség.
    Kb 10-15 perc alatt megkötik a szerződést, nincsen különösebb elbírálási idő, mint pl a vodánál, ahol 1 órát is várni kellett.
  • user2008
    #29
    értem. hát, mikor mi bent voltunk, magyarázott ott a csaj, hogy "hitelképességet" vagy ma a túrót vizsgálnak. ő kérdezget ilyen dolgozol-e, és hol, meg hányan laktok, és hol, meg mennyi pénzből stb. ilyen kérdezz-felelk. aztán majd ő felküldi, és a fentiek megmondják mi van. kérdeztem tőle kell-e számolni előlegre, azt mondta nem tudja, mindig más. magyarán pofára megy.voda 2 ezért akarnék érdeklődni, hogy nálatok mi volt a gyakorlat. vodának is be kellett csengetni anno 9000-et, de minek...
  • Dark Angel 666
    #30
    a mobil internet az sose korlátlan , majd te is meglátod
  • Gery85
    #31
    Nekem nem volt ilyen problémám. Bár én karácsony előtt mentem és nagy volt amúgy is a hajtás. Semmi ilyet nem kérdeztek tőlem,hogy dolgozok e, meg hányan és hogyan élünk itt. Előleget sem kellett fizetnem, sőt még ajándékokat is kaptam.
  • Gery85
    #32
    Tudom én, hogy itt is lesz majd valami, de nincs más lehetőségem.
  • schrank
    #33
    és a fejlesztés csak úgy megy hogy bemennek a központba aztán megnyomják a fejlesztés gombot és akkor egy pillanat alatt fejlődött minden mint a güzü mi ?
  • Gery85
    #34
    Ma esti sebesség:
  • RolandX
    #35
    Jövő héten kedden megyek én is előfizetni egy ilyen csomagra; egyelőre még a vodafone-os is megvan...
    Nagyjából szerintem mindenki tisztában van vele, hogy előbb utóbb itt is korlátozva lesz a sebesség, de nagyon nem mindegy, hogy milyen módon tálalják azt és persze, hogy mennyire veszik vissza a sebességet. A Voda szerintem azzal hibázott a legnagyobbat, hogy sunyi módon, senkit nem tájékoztatva és drasztikusan csökkentett (4 MBit-ről 200 KBit-re)
  • fiman28
    #36
    Nagy az esély arra, hogy itt s t-nél is lesz majd lassítás, ha majd sokan átjönnek ide. Én speciel csak ftp-ről töltök, és néha játszok a neten. De az első hónapomban így is összehoztam több mint 200 GB-ot.
    Most még stabil a sebessége, 500 kb mindig van, bár most azért éppen 750 körül is megy, de volt amikor felugrott 880-ra is. Múlt dec 02-án vettem a memória stick-es modemmel. Egy kicsit szívtam, mire rábírtam a működésre, de azért sikerült. Csak annyi jótanács, ha vki 64 bites vistát használ, az rögtön az üzletben frissítesse le, mert elvileg ezt csak a t pontban lehet megtenni. Én is kénytelen voltam másnap visszamenni és megtenni ezt, az más tészta, hogy még ezután sem akart menni, egy fórumon keresgélve találtam meg a gyári progiját és azóta is azt használom, semmi gond nincs velle. Az időzítése is egész jó, ha vki esetleg cod4-ezne v hasonló játékra is szeretné használni, nálam olyan 120-150 között szokott lenni a pingem.
  • akyyy
    #37
    figyu ez a speedtest.net nem sokat ér, nagyon sokat csal.legalább 3 különböző helyen ellenőrizd a sebességet.
  • hun005
    #38
    Melyik csomagot kell megrendelni a korlátlan mobilnethez?
    Valami webcímet kaphatnék
    köszi
  • schrank
    #39
    ha megengeded akkor a hsz-ed linkelem itt pár fps topikba hát ha megnyered a legviccesebb ember címet az utolsó mondatoddal
  • JAG1
    #40
    Mi az, hogy időzítése?