2370
  • tomcsa4
    #509
    Köszönöm szépen! Akkor fel is rakom és HAWX után tolom is.
  • bgabor
    #508
    Szó nincs róla. Berakod a nehézségi fokozatot easyre, és gond nélkül fogod tudni játszani. Normálon már igazi kihívás, de nem kötelező azon a fokozaton játszani. Szerintem mindenképpen próbáld ki, megéri.
  • tomcsa4
    #507
    Srácok a játék mennyire nehéz? Egy bénább játékos inkább kerülje? (Bénább most legyen közepesnél picit gyengébb.) Választ köszönöm!
  • Neoncsoves
    #506
    De az úgy nem az igazi :P
  • bgabor
    #505
    LAN-on és hamachival LAN-on gond nélkül multizhatsz tört verzióval is.
  • Neoncsoves
    #504
    Nekem igen!
  • grebber
    #503
    Nem is állt szándékomban!
  • Neoncsoves
    #502
    De ingyé nem tudsz multizni!
  • grebber
    #501
    Ja az ,de én még pofátlanabb vagyok és letöltöm ingyé!
  • Neoncsoves
    #500
    Itthon is kapható

    hát nem tudom pofátlanság 9ezer+postaköltséget elkérni ...
  • titantoma
    #499
    Sziasztok!

    Most töltöttem le a MoW-hoz a map pack-et, de sehogy se sikerül elindítanom. Leszedtem hozzá a dynamic campaign generatort, de semmit se hajlandó betölteni. Tudna valaki segíteni, pontosan mit hova kell másolni, meg hogy kell elindítani?

    Köszi

    Üdv
  • mutator
    #498
    amúgy az összes ilyen elérhető animációt megtalálhatod, ha kijelölöd az egységet, megnyomod az alt+r -t, és az aniplay-ben van a teljes lista az animációkról
  • mutator
    #497
    nem, úgysem működik :S
    bár így, hogy nem adják meg magukat, így nem is ér véget a "játék"...
    Amúgy ezt az alap tutorial mission-ból néztem, ami (nekem legalábbis) a játékban benne van az editor_tut mappában
  • bgabor
    #496
    Nem, sajnos ezt az animation commandot még sosem használtam. Kissebb vagy egyenlő-vel próbáltad?
  • bgabor
    #495
    Én ma csináltam meg, amikor felém jött a kocsival, szétlőttem az autóját. Neki nem történt baja, pedig négy fickóm lőtte szét a kocsiját közelről thompsonokkal meg MG-34essel. Utána odamész mellé azt annyi. El van fogva, majd kezdődik az idegőrlő rész: megvédeni a főépületet a támadó németektől amíg az amerikai diplomata aláíratja benne a francia megadásról szóló egyezményt a tábornokkal.

    Amúgy az se olyan nehéz, csak mindenáron meg kell védeni az előző pályáról áthozott légvédelmi ágyút, az lazán ki tudja lőni a támadók hanomagjait és PzII-eit.
  • mutator
    #494
    nem úgy küldte el, ahogy formáztam... az actor_state-től a gameover-ig mind a kettő a fölöttük lévő if -ben van
  • mutator
    #493
    bgabor, most nem tudom elküldeni az újabb "pályát", de ezzel a résszel lehet valami gond...ennyiből rájössz, hogy mi az?

    Commnads:
    trigger on "end"
    thread
    if entites [P0] < 3
    actor_state [P1] AI Hp Fh W-
    animation [P0] "walk_giveup_2"
    delay 1
    gameover win ".../gv"
    if entites [P1] < 3
    actor_state [P1] AI Hp Fh W-
    animation [P0] "walk_giveup_2"
    delay 1
    gameover win ".../rv"

    elvileg meg kéne adniuk magukat, hogyha 3-nál kevesebben vannak, de nem teszik, viszont ha nagyobbra állítom a számot, mint ahányan vannak, akkor azonnal megadják magukat :S
  • crow
    #492
    Köszi a választ.
    Hiába állítom fel őket, a francia tiszt kisétál mellettük a kapun, vagy elhajt az autóval.
  • bgabor
    #491
    Francia tisztet... jó hogy így figyeltél az elején. Én is annál a pályánál tartok, még nem vittem végig, de szerintem ha felállítasz a három menekülési útvonalon egy-egy géppuskás fickót (az elején a teherautóban bőven találsz MG-34est, és van több civil is erre a célra), az megteszi.
  • crow
    #490
    Szevasztok!

    Segítség kellene, hogyan kell elkapni a német tisztet, aki meg akar lépni a villából?
    Megölni ugyebár nem leht...
    Köszi!
  • mutator
    #489
    találtam pár angol leírást a GEM editorhoz:
    Map/Mission Design : http://www.digitalmindsoft.eu/forums/viewforum.php?f=13
    GEM Editor : http://www.digitalmindsoft.eu/forums/viewforum.php?f=80
    Tutorials/FAQs : http://www.digitalmindsoft.eu/forums/viewforum.php?f=16

    és egy rövid tutorial pdf képekkel(tényleg elég alap) : http://www.digitalmindsoft.eu/outcoming/downloads/Tutorial.pdf
  • mutator
    #488
    hát, a Dynamic Campaign Generator könnyen kezelhető, de lényegében teljesen lekorlátoz... Aki nem tud, és nem is akar "szenvedni" az alap pályaszerkesztővel, de szeretne új mappokat, annak jó.
  • m1garand
    #487
    Skirmish
  • mutator
    #486
    És az miért van, hogy néha a vízt nem tekinti víznek??
    A víz alatt rohangálnak a katonák, ahelyett, hogy úsznának...
  • Fasiszta
    #485
    Az oroszok a vh-ban Iránban voltak ott vertékle a némét barátkormanyt.
  • mutator
    #484
    Hát ha Afrikában nem is, de Afganisztánban voltak, de azt nagyon megszívták :)
  • m1garand
    #483
    akkor sehogy
  • rambo109
    #482
    Nem vettem meg. Nem eredeti
  • m1garand
    #481
    minek kéne érteni 1 ww2-es játék készítöknek a történelemhez? "fuk you" ruszkik és ez a 3. része a gamenek!!!!!!!!!!!!!
  • m1garand
    #480
    hogy én hogy utálom mikor vki olyannal foglalkozik amihez nem ért
  • m1garand
    #479
    ja mi is írtuk a fejlesztőknek és azt válaszolták, hogy a készítőknek nem kell tudni hogy mi volt a történelemben LOL
  • m1garand
    #478
    honnan vetted meg?
    kell gamespy account (name, passw a gamespyos), utána kéri a cdkeyt
  • rambo109
    #477
    Ja és nemhiszem hogy az oroszok voltak sivatagba a 2.vh-ba. Nem kötekedni akarok csak mondom.
  • rambo109
    #476
    Nekem nem legálisan van meg és a multinál kéri a cd kódot ,hogy tudok multizni????
  • mutator
    #475
    Első munkának elég volt lefordítani is, nemhogy még vadásszak, hogy melyik tank páncélvadász, vadászpáncélos, vagy rohamlöveg... Igazából a lövészpáncélos is megmaradt a fordítás szerinti fél-lánctalpas páncéljárműnek...
    Amúgy a szövegekben van egy csomó japán tank, meg a japán katonák névkészlete is, szóval lehet, hogy egy patch-ben benne lesznek, mert eredetileg úgy "reklámozták" hogy lesz benne japán, de single-ben csak ellenségnek, multiban viszont játszható oldalként...
    Végül is játszható, a magyarítással megértik azok is, akik nem tudnak angolul, és ez volt a lényeg...
    Egyébként 3 betű elírási hibát én is találtam, amit nem vettem észre, amikor ellenőriztem a helyesírás-ellenőrzővel.
    Még gondolkodtam azon is, hogy a pályaszerkesztőt is lemagyarítom, de akkor ha valahol talána a felhasználó egy segítséget, ahol angolul van leírva, hogy mit hogy kell, akkor nem jutna semmire vele...
  • m1garand
    #474
    a vadászpáncélos és a páncélosvadász nem ua.
    am. le a kalappal nem kevés szöveg, gyors munka volt
  • m1garand
    #473
    én az egység elnevezéseken még finomítanék a helyedben, am az angolban is sok hiba van, az a rakétás gyalogság az angolban is kurva szar nem hogy a magyarban, stb....., nem foglalkoztak vele a ruszkik, még azzal se hogy náluk nincs KIRÁLYI haditengerészet, ja ás az oficer-t egy f írják,és ebben benne vannak a japánok is giga LOL, szóval van mit rajta javítani, nem elég csak lefordítani
  • bajsz
    #472
    nekem nem kellet aktiválni ,felismerte magától.
  • HoReSz1975
    #471
    köcce, kiprobálom
  • mutator
    #470
    A magyaritasok.hu -ról még mindíg nem válaszoltak, így addigis feltöltöttem, és itt a link :MoW_hun.exe
    (aki nem tudná, a modot a játékban, az Options/Mods-nál kell aktiválni.