2370
  • Diego1984
    #309
    köszi
  • Legend Killer
    #308
    nekem is segíthetne vki a 2dik pályán. hamar letámadnak. meg nem vágom hol van az az izé amit védeni kell. jöhetne majd1magyarosítás :D.
  • bajsz
    #307
    sorry ezután még a dok ajtót kell kinyitni aztán lessz vége.
    A lényeg ,lángvágóval az ajtót.Addig védeni kell a katonákat.
    ennyi.
  • bajsz
    #306
    2 ember kell hozzá. 1 aki a lángvágót odaviszi és 1 aki használja.
    A lényeg,hogy a tengeralattjáró elejétől nézve ,a rávezető híd mellet van egy ajtó.Kör alakú alig látszik,de egyből kiszurod.

    Ennyi: Aztán élvezd a végét.
  • Legend Killer
    #305
    én meg a 2dik német pályát nemtom megcsinálni.
  • Diego1984
    #304
    Valaki megcsinálta már az utolsó szovjet pályát?
    Submarine a címe. Nem tudom, hogy mit kell csinálni a lángvágóval. Hogyan kell használni? Ezzel kellene kinyitni a tengeralattjárót.
  • Prince23
    #303
    Ma jelent meg a gém hivatalsoan!
  • Legend Killer
    #302
    nagy tankok, gecc.



    szép tájkép a csatamező :D.



    na, ezen behaltam, beszakadt a jég a tank alatt! élethű géjm :D.



    :DD.
  • Shep
    #301
    Ez a játék már lassan fél éve kint van igaz orosz nyelven, és mivel ez a játék totál ugyanaz mint az orosz verzió a nyelvtől eltekintve ezért szerintem ez a játék már kijött :)
  • Pluskast
    #300
    A multi része totál ingyen és bérmentve letölthető a digitalmindsoft oladaláról.....
  • bgabor
    #299
    Érdekes, ha még nem jött ki, akkor hogyhogy itt mindenki több mint egy hete tolja a full angol verziót?

    A boltokban lehet hogy még nem jött ki. Nade ki vásárol boltokban játékot?
  • AnarchoiD
    #298
    mellesleg ez a jatek meg nem jott ki, most megya publikus multiplayer (ha megy meg) teszt fazis
  • stuka85
    #297
    de az a leg idegesítőbb hogy a demo nem csinálja ezt
  • Viktorr
    #296
    Részben megnyugodtam,hogy nem csak nálam fordul elő ez,de remélem a patch majd megoldja...Esetleg,ha találsz rá valami okosságot,majd írd le légyszíves ide is!:)
    Köszi
  • stuka85
    #295
    Nekem is hasonló problémám van, rohadtúl elb.. a játékélményt, és eddig még nem találtam rá megoldást:(
  • readswift
    #294
    egyébvként emlékszem hogy config fileok állítgatásával el lehetett érni hogy ugyanolyan körülmények közt játszhass singlevel mint ahogy multiban meg kellett hogy szokd, ahogy elnézem az SP játék "mechanikáját" erre égető szükség is van.
  • Hecker007
    #293
    boltban még sehol
    neten talán már meglehet venni a letölthetőt
  • eomer990
    #292
    Lenne egy kérdésem ,hol lehet megvenni/beszerezni a Men of wart?
  • readswift
    #291
    skirmish kb. jáchatatlan, sniper 30méterről nem lát meg egy páncélost realistic fog of war mellett, röhely. Nem is értem mit akarok én itt a singeplayertől, úgy kell ennek egy realistic mod mint **** -nak a ***, nem baj, lessz az is
  • readswift
    #290
    egyébként arról van szó hogy a multi eddig nagyon tetszett, az első single pályák nagyon nem tetszenek, 1000% ig biztos vagyok benne hogy az elszánt "amatőr" mapper egyének jobb munkát fognak végezni mint a hivatásosok. SHOWW2ben sem volt sok jó (!!!) pálya , cdkey sem kellet multihoz , mégis megvettem, mert honoráltam az újszerüségét. A MOW multi ultrastabil a SHoww2-höz képest, biztos vagoyk benne hogy lesz netes community szóval megintcsak megveszem, a FOW-os fiaskótól pedig eltekintek. A Kharkov1943 is jól néz ki, raktak ki videót , nézzétek meg.
  • Hecker007
    #289
    lesz magyar nyelvű kiadás, de még nem tudta a DMS megmondani hogy mikor lesz kis hazánkban kiadva
  • readswift
    #288
    ?????? -

    forza italy , yeah!



    kösz moon!!!
  • moon70
    #287
    readswift, az unlockhoz itt találsz infókat :

    http://www.digitalmindsoft.eu/forums/viewtopic.php?f=15&t=2499
  • Prince23
    #286
    Akkor miért is játszol vele??
  • readswift
    #285
    minek?? Nem vagyok kiváncsi az összes pályára wazze.
  • Shep
    #284
    Minek az neked?
  • readswift
    #283
    pálya unlocker van? Vki adjon már profilt...
  • Legend Killer
    #282
    nekem is könnyűn van, de nem megy. majd próbálom még.
  • Prince23
    #281
    Nálam nem fagyogat, igaz még az első pályán vagyok.
  • Viktorr
    #280
    Csá all!
    A kifagyásos jelenség csak nálam van,vagy esetleg más is tapasztalta már,hogy amikor át akar kutatni egy ellenséget,akkor pár másodpercre megfagy a játék...?
  • grebber
    #279
    Magyarításról esetleg magyar megjelenésről van valami info?
  • Shep
    #278
    Én a Faces of Warból tanulva már csak ézin mertem nekikezdeni így is volt ahol a rengeteg egység miatt éppen ,hogy sikerült. Azok a pályák az igaziak ahol van pár embered és azokkal kell megoldani a feladatot, mint a Soldiersben. Az ilyen több 100 egységet mozgatok egy térképen pályák elég húzósak (mondjuk az oroszokkal egész könnyen ment, de a németekkel már nehezebb), arról nem is beszélve, hogy tömeges robbanásoknál azért szépen belassul az egész :S
  • Prince23
    #277

    vagy lehet az a baj, hogy Gif formátumú
  • Prince23
    #276
    A bannert úgy tűnik nem akarják betenni :((
    Valaki még megerősíthetné a dolgot a modik topikjába. Lehet nem vették észre.
  • readswift
    #275
    nem bírtam ki hogy ne nézzem meg, azóta itt röhögök ezen a spagetti western zenén amit beleraktak :DDDD
  • Legend Killer
    #274
    én meg 2dikon elakadtam :D.
  • Hecker007
    #273
    jah biztos, fowban se fagyott állandóan csak bizonyos objecteknél... a soldiershez meg nem csak egy editor készült hanem legalább 10 nem tudom melyiket próbáltad, de az eredeti ruszki volt abból is használható csak, a többi az tényleg egy rakat sz*r volt
  • bgabor
    #272
    Lejátszottam ma normalon az első német pályát, hát valami hihetetlen.
    Nagyon jól sikerült ez a játék! Ilyenkor látszik nagyon mennyire gyatra volt a FoW pályaszerkesztése. Ez itt a MoW-ban viszont profi munka.
  • moon70
    #271
    3. Tobruk befejezéséhez : a szállítóhajókat és egy csatahajót is szét kell lőjj, de mivel távol vannak a parttól csak a 150mm-es tarackokkal tudod ezt megcsinálni. Sajnos előtte a csata hevében elpazaroltam a muníciójukat, így csak egy transportert és a csatahajót tudtam kiiktatni. Próbáltam később a városban lőszert keresni hozzájuk, de nem találtam :(
  • bgabor
    #270
    Nálatok is Trojant jelez a vírusírtó a Reloaded féle crack két exe-jére?