2370
  • Legend Killer
    #29
    nájsz pikcsör... háttérnek sztem kiváló.
  • Prince23
    #28
  • bajsz
    #27
    igen de annak van értelme:D
    pl én homokzsákot nem rakokle,meg stb,van abból elég a pályán.
  • Hecker007
    #26
    lehetne azt használni, csak gyorsnak kell lenni ugyanolyan mint az akna, ahogy elindult a játék rögtön nyomni kell rá az aknászokra
  • m1garand
    #25
    ja ezért sírtak a kisgyerekek de sehol nem lehet használni ez nem építkezős rts
  • bajsz
    #24
    a szögesdrót meg a többi tényleg semmit nem ér.Pláne azért is mert a multi résznél kinek van arra ideje ,hogy nagy mérétkben szöges drótit ,homozsákokat pakoljon.Sztm lehet a single részben ,ha benne lessz több haszna lessz.
  • Hecker007
    #23
    ezeknek a javító meg utánpótlást szállító járműveknek csak akkor lenne értelme hogyha nem lehetne elhagyni a járműveket úgy mint a soldiers-ben... így nemsok, a szögesdrót jólesz gyalogság ellen bár a gyalogság elhárító akna többetér az legalább leszedi a tank lánctalpát
  • Prince23
    #22
    Mint a CoH, semmi értelme azoknak... min. gyalogság ellen
  • m1garand
    #21
    új járművek

    lehet majd homokzsákot tölteni (ha jön az árvíz), szögesdrót stb. szarok, a tank simán átmegy rajta
  • bajsz
    #20
    Sztm :Dha a videó lényegét akarták volna mutatni az kb ,30-perces videó:Dhogy elintéznek egy Tiger-t.Megoldották azzal,hogy inkább a lánctalpat kilövik :Dazt ennyi németek mivel sehol a környéken nem volt német osztag rajtuk kíüvül, inkább az amcsiknak hagyták a tankot:d
  • Hecker007
    #19
    hehe jó vicc ez a vidi, mekkora ágyú lehet az? 35mm? jó ha egy 76-ossal ki tudták lőni oldalból, vagy az angolok 25 fontosával...
    ha ilyen szintü lesz a játék akkor megint állhatunk neki modolni az egészet...
  • Prince23
    #18
    Az a bizonyos "repkedés" nagyon szánalmas!
  • m1garand
    #17
    ekkora 1 szart, örültek volna az amik ha így lett volna
  • Prince23
    #16
    Lesson trailer!
  • Pluskast
    #15
    Sőt nem is kell több csak játszható legyen ne egy rakás bughalmaz mint a fow. Mondjuk a beta-ban már hála istennek kivették az idegesítő gumi és elpúsztíthatatlan ágyú effektust. Itt már egy lövés és az ágyúnak annyi. Ez nekem már pozitív. Ja és az ágyú sem olyan hatásos többé mint a fow-ban. Ez is pozitív.
  • Pluskast
    #14
    FOW-ban sincs sokkal több....
  • Axon
    #13
    50 féle egység? Nem kevés az egy kicsit (nagyon). Ha azt vesszük, hogy 3 féle nemzet van, akkor egyre kb. 17 egység jut (gyalogság, páncélosok, lövegek, tüzérség, szállító eszközök, légierő, satöbbi).
  • m1garand
    #12
    ez csak orosz népmese, hiszem ha látom
  • m1garand
    #11
    ja és a "Faces of War alkotóitól" már kinyílik a bicska a zsebünkben, a jó öreg elvtársak hozzák a színvonalt
  • m1garand
    #10
    videok direct controllal
  • m1garand
    #9
    akkor te még nem irányítottál tankot direkt controllal
  • Legend Killer
    #8
    mánincsmegrég
  • Hecker007
    #7
    próbáld ki, nálam nem volt különbség a régi gépen, most nemis állítgattam lefele csak felfele a grafikát
  • Prince23
    #6
    Őszre meg kell h jelenjen...
    azért több mint 55 küldetés... nem hinném , h rossz lenne... de az biztos: CoH úgyse überelné, ebben biztos vagyok... nincs az a játék, ami coh-t überelné :D
  • Legend Killer
    #5
    ott highon hagytam véletlen és szar volt, lowon sztem menne egész jól.
  • Hecker007
    #4
    nem a grafikával van baj hanem az alap motorral, bétánál is ez volt ment fullgraffon, de hol ment normálisan hol szaggatott, erről ennyit, ugyanolyan mint a faces of war, egyedül talán a multy lesz érdekes benne.
    am eredetileg Outfront2 volt a neve, az első bétánál még az volt, aztán közben alakult, mostanában lesz elvileg valami béta de mindíg csak halogatják, szeptemberben nem biztos hogy megjelenik, inkább szeptember vége október eleje
  • Prince23
    #3
    Faces of war configjával szerintem elindul... csak kérdés, h most low vagy high graf...
  • Legend Killer
    #2
    képek alapján teccik, de biztos kell egy jó gép is hozzá. nekem meg az nincs még.
  • Prince23
    #1
    Csak PC-n, idén, szeptemberben jelenik meg!
    Men of War (eredetileg a Face of war kiegészítőjeként fejlesztették, de mára már teljesen különálló project) című RTS-t, mely a Best Way fejlesztőcsapat és az 1C Company kiadóvállalat közös szülöttje lesz. Először is az eredetileg Faces of War kiegészítésként készülő játék mára már egy önnálló projektté nőtte ki magát, melynek stabil háttere van - itt nem csak az anyagiakra célzok, hanem a függetlenül történetre. Nyilvánvalóan a sztoriról (mert bizony van) még nem sokat tudni, meg hát egy stratégiai játék esetében nem is első rendű szempont ez. Lényeg hogy a stuff készül, bár egyelőre semmi olyat nem véltem felfedezni, ami miatt rágnunk kellene a körmünket, s közben az idő múlására összpontosítanunk.
    A csapat három választható félt kínál számunkra, melyek a szövetséges, német és szovjet alakulatokból tevődnek össze. Mindhárom frakció külön-külön kínál egy kampányt, mely 19 küldetés erejéig adja át felettük az irányítást (komoly matematikai számítások, valamint meditáció és jelentős agykontroll után én 57 küldetés számoltam össze). Azt már most tudni, hogy a szovjet csapatok között Szmirnov és Kuznyecov elvtársak hadjáratbeli küzdelmeit játszhatjuk végig, azt viszont nem, hogy a másik két fél esetében kik töltik be eme szerepkört. A helyszínek tekintetében elég nagy a választék: Oroszország, Észak-Afrika, Ukrajna, Görögország, a Csendes-óceán, Németország és Olaszország terepei várják türelmetlenül, hogy egységeinkel mérhetetlen pusztítást vigyünk végbe. Az ötven játszható egység mellett egyébként a többjátékos mód is bevillan természetesen, melyben a Capture The Flag játékmód és a japán oldal játszhatósága jelenthet számunkra majd nagy örömöt.
    A Men of Warból szerencsére már több kép is megjelent az információkkal egyetemben, így szeretettel várjuk az őszi megjelenést. Addig még van néhány hónap, reméljük sikerül tovább csiszolni a gyöngyszemet.



    Infó, képek