21741
  • lac coo
    #18040
    Reduced grip ....

    Reduced grip of:-

    Tarmac 5%
    Asrto turf / graved 30%
    Grass 50%
  • Totti5
    #18039
  • Alexease
    #18038
    "OFF" :)
  • Totti5
    #18037
  • Totti5
    #18036
    Multkori updattel kapott részecske effekteket, azt mutatja a kép, meg 1-2 extrát. Pl esőben csöpögnek a vízcseppek a visszapillantóról meg a kaszniról... apróságok, de nagyon sokat dob a hangulaton.
  • lac coo
    #18035
    Vízfüggöny lehetne durvább ,de még mindig ütős ez a játék esőben !
  • Totti5
    #18034




  • lac coo
    #18033
    Árkádfosh :)))

  • argo001
    #18032
    Nem tudom miért, de elvesztek az FFB beállításaim. Tud valaki ajánlani értékeket Logitech Momo kormányhoz (overall/spring/damper)?
  • lac coo
    #18031
    Patch :

    Added a session list screen which is available via the Multiplayer menu. This screen will allow players to search for all public sessions and join the one they want to. Custom and Hopper sessions will be visible on this list.
    Multiplayer fixes and improvements:
    Added additional information to lobbies so players can see how much progress has been made in the current session.
    Parc ferme rules are no longer incorrectly applied so players will not get their fuel locked to 100kg in qualifying or not be able to change their tyres at the start of a race if they qualified outside the top ten.
    Fixed an issue that would cause a players car to always be ghosted during timed qualifying sessions.
    Fixed framerate and lag spikes causing incorrect collisions.
    Fixed a bug that meant connections with limited upload bandwidth would appear laggy while on track and eventually disconnect.
    Disallowing Brake Assist will no longer also block ABS.
    Cars will no longer ghost when driving too slowly on track.
    Fixed a bug which made the screen pulse black when spectating specific cars in specific circumstances.
    Minor hopper improvements and changes
    Removed the AI from all hoppers.
    Removed the assist restrictions from the Hardcore hopper.
    Made the countdown timer longer and prevented it from starting for a short time if there are not many players in the session to try to allow more people to join.
    Changed the grid order to random from realistic. So now the players Mercedes cars will not always start on the front row.
    Updated the Feature Race to Brazil.
    Removed the incorrect second DRS detection zone from the Mexico mini map. This was not present in the actual track data.
    Corrected the number of laps for the Mexican Grand Prix.
    The player is now correctly disqualified for not using both compounds in a dry weather race.
    Improvements to AI behaviour in Qualifying:
    AI will no longer all leave the garage at the same time.
    AI will no longer use Prime tyres in Q2.
    AI will always do two runs in Short Qualifying and Q3.
    Fixed the flashing rear tyre issue present on some PC setups.
    Made the D-Pad menu more responsive to use.
    Fixed an issue that would sometimes cause OSD messages to remain on screen or to never display. This was mostly reported online but can be seen offline too.
    Fixed an issue that would cause new tyres to be too cold when they’re put on at a pit stop.
    Fixed a problem that could cause unrealistic lap times in practice and qualifying.
    Sports Updates – Part 1

    Adjusted the relative performance of the teams and drivers based on the season’s results so far.
    Updated the tyres for Russia to Super Soft and Soft.
    High End PC Enhancements

    New CPU-driven particle effects to improve visual quality on systems with high-end CPUs. Select “high” or “ultra” particle effects from the options menu.
    Increased audio voice counts for systems with high-end CPUs. Select the “high” audio quality setting from the option menu.
    Improved CPU performance for users with 6 and 8+ cores.
    Improved CPU performance for Intel CPUs with Hyper-Threading Technology.
    Optimised performance for Intel integrated graphics chips.
  • [HUN]FaTaL
    #18030
    Pedig a driver gond nélkül települ, nekem is DFGT van. Húzd ki és dugd be újra, akkor középre kalibrálja magát, nekem is szokott probléma lenni (bár olyankor fizikailag is el van fordulva a kormány egy kicsit).

    Ha használtan vetted, akkor meg lehet hogy a potmétere már szar.
  • Alexease
    #18029
    Melyik F1 2015 verzio Eredeti vagy warez). Valamelyik korabbi patch-csel nekem is csinalta minimalisan (G25), de aztan elmult ().
  • lac coo
    #18028
    Hasznalt vagy uj ?
  • nasr
    #18027
    Hali

    Ma vettem egy va di új DFGT-t
    Játék alatt (F1 2015) arra lettem figyelmes hogy elmozdul a kormány szöge. Szóval ha a kormány 0 fokon van a játékban balra tart.
    A játéban akkor van egyenesen ha én forgatok a kormányon jobbra.
    Remélem érthetö.
    Olyan mintha rosszul lenne kalibrálva pedig a kalibrálás után jó de aztán megin elmegy.
    Drivert ujraraktam 2x usb ki usb be. De igy is elmegy.
    Kalibrálás jó de ahogy ott menüjében tesztelem elmegy a kormány szöge.
    Volt már DFGT-m de annak nem vot ilyen baja.
    Mi lehet a gond? :(

    Jah és hivatalos oldalrol leszedett driver fel sem ment a régi dfgt-m cd jéről ment fel szépen. Volt már win reinstall is!!!!!!! hivatalos drivert istenért se telepit. win 10 64 bit

    Ma vettem, lehet hibás?
  • Skorzeny8814
    #18026
    Igazából nem sértődtem meg, csak fura volt utánaszámolva, hogy mennyire sok is ez nekem. Majd valahogy csak összekoplalom... talán. Nem vagyok benne biztos, hogy megéri ezért fizetnem.
    Utoljára szerkesztette: Skorzeny8814, 2015.11.06. 08:14:37
  • bpo451
    #18025
    Üdv!
    Szeretnék segítséget kérni a gáz- és fékpedál beállításával kapcsolatban.
    Logitech G25-ös kormányom van, beállításnál ha lenyomom a gázpedált, nem reagál, a pályán meg mintha valami vissza húzná az autót, üresben meg max fordulaton pörög a motor.
  • Danecay
    #18023
    Volt gumikopás MOD is de azt valamiért törölték.
  • Danecay
    #18022
    Lassan MOD-olás terén is érdemes majd odafigyelni a játékra. Úgy néz ki ezen a területen is lassan megnyílnak a lehetőségek:
    PL.:
    Williams Martini Racing 1.2

    Magam nem próbáltam, az olvasottak alapján volt akinél problémát okozott.

  • hqx
    #18021
    Miért, a legújabb az nem a legutolsó?:D
  • lac coo
    #18020
    Utolsó van--legújabb nincs ! :P
  • hqx
    #18019
    Tudtommal nincs utolsó frissítés a warezhoz.
  • Crome
    #18018
    Ok, köszi!
  • lac coo
    #18017
    gondolom sorban, mindet..abból baj nem lehet .
  • Crome
    #18016
    Sziasztok!

    Bocsánat, ha volt már kérdés, de ha mondjuk nem fizetős verzióm van (tesztelés céljából természetesen) és külön töltöm le a patch-eket hozzá, akkor elég a legutolsót felraknom és az tartalmazza az előző frissítéseket is, vagy mindet fel kell raknom egyesével?
  • Danecay
    #18015
    Kár, hogy még így is 2x drágább mint a CD kulcsos oldalakon :(
  • Alexease
    #18014
  • lac coo
    #18013
    En meg mar hanyok a lazactol meg a kaviartol, fura egy vilag ez ! :))
  • Alexease
    #18012
    Nem azt akartam szemleltetni, csak tajekoztatas volt, hogy akciosak a Codies cuccok;) Amugy nem olcso, meg akciosan sem.
    Es nyugi, en sem allok jobban, altalaban en ennyit (se) koltok 1 honapban foetkezesre (heti egyszer fozok, max 1500Ft-bol, azt eszem 5-6 napig, reggeli nuku, vacsora vaami szarnak valo:D). Magyarorszagon mindig van rosszabb:D
  • Skorzeny8814
    #18011
    Én tudom, hogy most azt akartad szemléltetni, hogy milyen hihetetlenül olcsó a játék akciósan, de ez az összeg nekem pontosan 433 forint híján fedezi a fél havi élelmemet :D

    Azért köszönöm.
  • Alexease
    #18010
    F1 2015 -33%, + minden Codies cucc akcioban: http://store.steampowered.com/sale/codemasters_weekend?snr=1_41_4__42
  • Skorzeny8814
    #18009
    Ezen felesleges vitázni szerintem. Eltérő a gondolkodásunk és kész. Majd lesz válasz, ha várok és keresgélek tovább. Azért köszönöm.
  • Totti5
    #18008
    Meg kell venni és jó lesz.
  • Skorzeny8814
    #18007
    Ja, hogy ja :D

    Akkor bocsi, ez a warezba való. Csak ott meg nem ír senki :(
    Utoljára szerkesztette: Skorzeny8814, 2015.10.20. 20:45:18
  • Alexease
    #18006
    Gondolom, eredeti? :)
  • Skorzeny8814
    #18005
    Sziasztok!

    Miért kapom mindig azt a hibaüzenetet, hogy Error reading data, please verify game cache? Bejutok a főmenübe és pár másodperc múlva, már dobja is aztán leáll a játék.
  • Danecay
    #18004
    MY F1/Settings/Graphics Options/Video Mode/Vsync
  • attila46
    #18003
    Vsyncet hol lehet ki be kapcsolni???


    köszi
  • Danecay
    #18002
    Érdekes a játék által produkált FPS szám, mármint ami a kiírt (Shadowplay) és az érezhető sebesség viszonyát illet. Olyan mintha a játék valójában a mért FPS szám megközelítőleg felével menne csak. 60 FPS-nél persze minden rendben, de a korábbi verzióknál a 30 FPS is teljesen folyamatosnak tűnt. 50 FPS vagy az alá esve már érezhető, látható a lassulás, holott ennyi FPS szám mellett még bőven folyamatosnak kellene lennie a megjelenített képnek, ami nagyjából meg is erősíti a feltételezett vagy megtippelt feleződést, mert ugye éppen az 50 FPS-nek a fele, a 24 FPS ami a folyamatosnak látszó mozgókép alsó határa. 30 FPS-nél pedig már egyenesen szaggat a játék, holott a korábbi részek ennyire voltak belőve és persze mentek is folyamatosan. Gondolom azért szaggat mert a valóságban közelebb áll a 15 FPS-hez mint a 30-hoz :)
    Mondjuk ezek a lassulások sem teljesen konzisztensek.
    Sepang:
    - szabadedzés, napos idő, bekapcsolt vsync-el 60 FPS
    - időmérő, borús de még nem esős időjárás ~50 FPS (időnként 40 FPS)
    - futam, teljes rajtrács, esős időjárás mellett a rajtnál 60 FPS

    Érdekes, hogy lassulás a borús körülmények között jelentkezett ami laikus feltételezésem szerint nem jár sokkal több minden számításával mint tiszta körülmények között, miközben esős viszonyok között, ahol mondjuk érthető is lenne, nem tapasztaltam lassulást. Lehet a megnövekedett páratartalom számítása miatt lassult be, de ezt nem igen hiszem :)
    Még mielőtt bárki megsértődne, a fenti nem negatív kritika lenne csak egy megfigyelés ami nálam jelentkezett :)
  • Totti5
    #18001
  • Timbu
    #18000
    Hagyd. Most az összes topicba beírja, hogy minden szar. Volt ma már az AC is az, most ez van a soron. De látom, hogy van új hozzászólás a pCARS-nál is, meg is nézem, hogy most éppen az-e az szar :P