21741
  • lac coo
    #18120
    Valszeg ha ötször születsz meg sem tudsz így végigmenni a pályán :DDDD ezt kell nézni :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.06.24. 22:11:08
  • Totti5
    #18119
    Semmit nem kell, becsukod a szemed és továbbmész.
  • adam46
    #18118
    Itt amúgy mit kéne nézni? Azt hogy végig tudsz menni a pályán? Bírom az ilyen semmitmondó videókat.
  • Totti5
    #18117
  • Danecay
    #18116
  • lac coo
    #18115
    Ezt ki az isten győzte modellezéssel ? :DDD
  • Totti5
    #18114






  • Danecay
    #18113
    F1 2016 first gameplay video release date

    Megjelenés, augusztus 19.
  • smog15
    #18112
    Igen úgy volt, hogy a '15-t megveszem de aztán mégse gondoltam a sok pici hibát kijavítják a '16-ba.
  • Totti5
    #18111
    Ott volt a 2015, ez kb tök ugyan az lesz, apróságokkal megtüzdelve.
  • smog15
    #18110
    A F1 2000 meg 2013 után lehet a 2016 lesz a következő F1-s játékom! Egyenlőre tetszik de majd elmondjátok a véleményetek, hogy megéri megvenni vagy sem, de játszanék már egy hibrid korszakos F1-t.
  • Totti5
    #18109
    Nofene, Haas hangja nagyon jó. Lehet beállítani napszakot ( pl szabadedzések, délelőtt, délután! ) tök jó.

  • lac coo
    #18108
    Hat ez így hulladek, valoban .:)
  • Alexease
    #18107
    Ezek kozul talan a cockpites lenne informativ (lehet-e allitani a poziciot es dinamikat?!), de mivel full arkadban tolja, igy total lenyegtelen az egesz:D
  • Alexease
    #18106




  • lac coo
    #18105
    Az AI az egyik legjobb szerintem is .
    Sokan nem szereteik mert nem adja olcson a boret, meg nem menekul ez ember elol, nem megy azonnal a fure ha az ember leszoritja stb.....de legalabb lehet kuzdeni vele. Ha tiszteletben tartja az ember, hogy ott van akkor sok kanyaron at lehet egymay mellett menni veluk, nem veszik el a gazt.:)
  • Totti5
    #18104
    Nagy móka ez még mindig AI ellen. Az egyik legjobb.



  • Totti5
    #18103
  • Alexease
    #18102
    Zart beta teszt, bar valszeg gyorsan elfogy a hely.
    http://blog.codemasters.com/uncategorized/05/beta-sign-up/
  • ToMy_
    #18101
    Kicsit off, de engedelmetekkel betenném ide is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valakit érdekel, van egy eladó Saitek R660-GT FFB-s kormányom, kiváló állapotban, 7500 Ft-ért. Érdeklődni PM-ben lehet.

  • Danecay
    #18100
    Ha már az apró részletekről esett szó, mondjuk azt sem bánnám, ha a visszapillantóból nézve, nem egy üres, pilóta nélküli autót lehetne látni mert sok alig látható vagy észrevehető játékban szereplő részlettel szemben ez szerintem a 2015-ös formában elég illúzió romboló. Remélem ezen is változtatnak.
  • IXEMGabeo
    #18099
    nem bannam, ha visszahoznak a sajtokonferenciakat, mint ami volt a 2010-es jatekban is...valaszolni ujsagirok kerdeseire...respect pontokat gyujteni a csapaton belul...nekem tetszene egy ilyen otlet
  • Totti5
    #18098
    Nagyon úgynéz ki! Kitelik a CODIE-től bármi apró részlet. Jó lesz ez. Ezek a felesleges betétek, motorhóm meg egyéb semmi értelme dolgok feleslegesek, de minden kis részlet ami a pályán van verseny alatt azért nagy respekt nekik.
  • lac coo
    #18097
    Mutogatni fogják a pitboardokat? :)
  • Totti5
    #18096
















  • Totti5
    #18095
    Virtuális SC is lesz. Minden benne lesz. Kicsit kisebb tapadás kell, és az hogy belsőnézetben ki lehessen kapcsolni a kanyarba nézést.. rém idegesítő és tönkrevágja az egészet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.27. 18:19:42
  • lac coo
    #18094
    Jah, hat az onlinet azt hagyjuk, az katasztrofa !!!:)
  • Danecay
    #18093
    Na ezen a borítón nem sokat kellet gondolkodni :) Érdekes, hogy a Merci rajta sincs:


    Mindazonáltal persze nem ez a lényeg. Jó ez az irány szerintem amerre a Codies elment, a kicsit szimulátorosabb irányra való törekvés, természetesen az árkád vonal megtartása mellet, és a játékosok, igényeire és visszajelzéseire való nagyobb odafigyelés, természetesen a lehetőségek szem előtt tartása mellett. Nem tudom ez mennyire része a Codemasters racing koncepciónak, lévén szakítottak, minden más típusú játék fejlesztésével és azt hiszem tavaly óta kizárólag csak autós játékok készítésével foglalkoznak, ami ettől függetlenül is leginkább volt jellemző rájuk, de azért akadtak kivételek. Végül is édes mindegy csak legyen jó. Én személy szerint örülök a karrier mód visszatérésének, eddig mindegyikbe belekezdtem ahol volt, igaz egyiket sem fejeztem be :) A Safety Car annyira nem csikol, de ha lehet, akkor miért nem legyen, már csak az illúzió miatt is, csak persze nem a mögötte lévő autókázás lenne a cél. Én személy szerint hiányolom a virtuális visszapillantót, főleg úgy, hogy most már gyárilag is támogatva van a kamera pozíció állításának lehetősége, és az én ízlésemnek megfelelően beállítva nagyjából nem látok semmit az autóra rögzített tükrökből. A multiplayer részére is ráférne egy kis törődés, a netkód javítása, plusz többjátékos opciók beépítése, dedikált szerver, liga támogatás (bár jómagam nem ligázok), mert ezen hiányosságok miatt a játék ezen része azért nem volt olyan népszerű.
  • lac coo
    #18092
    Azt nagyon joü tettek, hogy nincs valodi F1 szetup, azt mar en sem birnam :)))
  • lac coo
    #18091
    Sok idom nem volt a tavalyira, de mikor kijott mentem ezert sokat vele, nekem bejott. Az tuti, higy fizikaban agyonveri a PC Formula A jat, szoval nem rossz ez. Ffb ha javul akkor en teljesen elegedett lennek...
  • Totti5
    #18090
    2015öst teljesen újracsinálták. Annál többet biztos nem fognak. Annak lesz a tovább pofozott változata.
  • Alexease
    #18089
    Minden evben dolgoznak vele, max nem annyira "latvantyos". Ha jol emlekszem, pl. a 2015-nel valtottak engine-t (de legalabbis felujitottak, mas rendszer stb.). 2016-ra tuti uj funkciok is jonnek (es 1-2 visszakerul, ami elmaradt az fejlesztes miatt).

    De barmit csinalnak (vagy csinalnanak), ennel a programnal eleg komoly korlatok vannak, amit a FOM es a multiplatform (es a multi igenyu felhasznalok) jelentenek. Pl. nem lehet tul szimes vagy "mindent csinaljunk mi", mert a felhasznalok nagyresze az "egyszerubb", porgosebb jatekmenetre vagyik.

    Az SC jol hangzik, de senki ne varja, hogy majd a pilota dont 100%-ban mikor mit csinal (lassit, soba all, araszol, startol, pitel stb.): bejon, automata lassitas, visszajtszas a balesetrol, kep valtas, utolso 1-2 kanyar automatan, zold lempa es lehet tolni. Hasonlo lenne a VSC is.

    Ha nem lenne a kocka FOM, mas uzleti modell is sikeresebb lehetne.
    Divat szidni a Codies-t , de szerintem amit lehet, kihozzak a lehetosegekbol. Azert meg van kotve a kezuk. Az utobbi idoben meg vezetni is eleg jo, es magas fokozaton, azert nem olyan egyszeru a jatekmenet. Es mar nem az arkados szivatas adja a nehezseget.

    Aki F1-es autot akar piszkalni, probalja az iR McLaren-t: 4 kepernyos auto allitas (programozas es egyebek), 30 gombos onboard gombnyomogatas (mindefele motor, pedal, ERS es egyeb karakterisztika, allitas, kapcsolas stb.):DDD

    Valosagban egy "egyszeru" tura auto (pl. GT3) em egyszeru: onboard ABS, TC, motor, pedal, feklero, stb. allitasok, az F1-hez droidok kellenek:)
  • adam46
    #18088
    Reméljük egy kicsivel több munkát tolnak bele, mint az előző részekbe.
  • lac coo
    #18087
    En rohadt kivancsi vagyok mit forral Codemasters, nem itt az F1-el, mert szerintem azzal semmi baj, nyilvan jobb fizika johetne, de az nem lesz, bar vegul is ennek a brutal autonak szerintem ez is jo ami van...
    De milyen uj jatekot csinal, DR jo lett, Assetto nagy siker, jon a Forza is remelem ok is kitalanka valami jobb fizikas csicsas cuccot , jo grides karrierrel ! :))
  • lac coo
    #18086
    De remelem kijon versenyenkent vagy ot-hatszor :
  • Totti5
    #18085
    Lesz safety, most már királyság lesz a játék! Végre F1.
  • lac coo
    #18084
    biztos nem agyonszimulált cucc, de működik amennyire kell . :)
  • fazerus
    #18083
    First F1 2016 Screenshots! + Article
  • Danecay
    #18082
    Hát nem tudom, lehet, de akkor legalább lehetne valami töltést és töltöttségi szintet visszajelző, grafikai elem a kormányon, vagy valamilyen HUD ami erre vonatkozna.
  • lac coo
    #18081
    Pedig mukosik, menj egy ket kort nagyon laza fekutakkal es meglatod....