21741
  • Alexease
    #17879
    Most inditotam el, de meg nem jottem ra, hol van a lobby... :DDDD Pill...
  • lac coo
    #17878
    Na most mi van? :-)
    Sajnos itt nem lehet belepni jatszani amig lobby van....
  • Alexease
    #17877
    5 perc, befejezem amit csinalok es osszerakom a cuccot;D
  • lac coo
    #17876
    Elvileg megy , nemtudom mukodik e vagy hogy lehet megtalalni:-)
  • lac coo
    #17875
    Na inditok egyet probabol, ha sikerul :))
  • Alexease
    #17874
    Akkor az mukodhet...
    F1 utanig itthon vagyok, addig probalkozhatunk:D
  • Alexease
    #17873
    Gondolom egy-ket regebbi kartya, driver, rendszer nem teljesen tamogatta, igy kenytelenek voltak visszaallni. Ez sajnos PC-bukta, nincs ket egyforma rendszer, es a user-ek szorasa is erosen gazos;)

    Meg komolyabb programoknal is sokszor problema, amikor panaszkodnak es screen-t tesznek ki, hogy a hatterben tucatnyi program fut (bongeszo, torrent, zenelejatszo alap:D), es a taskbar futoprogram-savja felkepernyoig er;D Es a notebook-probalkozasokrol ne is beszeljunk:D

    Az uj generacionak a PC nem OP rendszer es szoftverek, hanem "jatekgep". Nekik kell az atomeromu, hogy az elbaltazott 50% eroforras mellett meg mukodjenek a programok is:D
  • lac coo
    #17872
    Van olyan, hogy friendsonly, ott nem kell meghívni senkit ....
    a kamera azt nem tudom hogy állítható-e, de a segítségek igen, és van real illetve egal fizika is az autókhoz.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.23. 11:22:04
  • Alexease
    #17871
    Ha mar meghivasos rendszer es/vagy csak baratok tudnak belepni, akkor az mar jo lehet. A lenyeg, hogy be lehessen allitani korlatozasokat (nezetek es segitsegek), es ne tudjon csak ugy belepegetni barki. Persze, ha minden egyes futamhoz/inditashoz kulon meg kell hivni az embereket, akkor az egy foss:D De ha a baratok barmikor belephetnek, ha valakinel mukodik a szerver, az hasznalhato lehet.

    Sose probaltam Codies online-t, meg a "normalis" autos programoknal is problames a free online;)
  • lac coo
    #17870
    Most új dolog, hogy már újraindítást kér ha változtatsz, gondolom valami gond volt ezzel az azonnali átváltós dologgal, bár nekem tetszett .
  • lac coo
    #17869
    Online-al az a baj( a rengeteg hibán kívül, (nem tudom mennyire javítgatják...), hogy nincs rendes jelszavas szerver, csak ilyen meghívásos, vagy steam barát only, ami azért elég érthetetlen !

    Pedig kipróbálnám online, normális emberekkel, csak múltkor mikor Barcalacival néztük ,az istennek nem tudtuk kikapcsolni ezt a szellemautó marhaságot :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.23. 11:19:17
  • Alexease
    #17868
    Az online valszeg csak az arkadosoknak kedvez (gamepad/bill, 3 koros tores/zuzas:D), arra azert keszulj:D
  • adam0227
    #17867
    Na, nekem is megrendelve a játék, elvileg a héten jön.
    Kíváncsian várom, mert mint írtátok alább is, a warez rengeteget töltött, és nekem csak az 1. patch volt meg rajta.
    A single player túlzottan nem érdekel, online akarok rajta játszani
  • Alexease
    #17866
    Az engine keretrendszere es adatbazisa brutal bonyolult (lehet), eleve majd 40000! file-bol all, de az uj rendszer minden "egysegnek" dedikalt reszt biztosit, igy ha mukodik a "cache", meg a nalam majd' 10 eves RAM-okon (4Gb DDR2@266), es tekeros vinyokon is latvanyosan gyors. Ujratoltesnel szinte azonnali. Ha mar megy a rendszer (program) es toltoget az ember, csak a valtozasokkal foglalkozik (torli, csereli). A sok-sok apro egyseg miatt ezeket eleg jol lehet optimalizalni. (Tekeros vinony azert a rendszeres defrag nem art ;P).

    A wareznel valszeg a Steam-es integracio hianya miatt elveszo cache es adatbazis kavar be a betoltesi idonek es/vagy a file-okra kiterjezo kodolases vedelem lassit eleg drurvan. (Nem probaltam warezt.)
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.08.23. 11:00:21
  • adam46
    #17865
    Azt a de durva, na igen, itt a nyilván a mellette lévő volt a hibás, már bőven helyet kellett volna hagyni neki.
  • lac coo
    #17864
    Megnézted wraezzal ?

    Az órúzst nézd meg viharban, alap setuppal , van-e különbség !
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.23. 10:51:32
  • Totti5
    #17863
    Nincs változás ahogy érzem.

    Az viszont kiderült hogy hogy a warez verzió kurvasokat tölt. Akinek ez volt a baja, az VEGYE meg........
  • lac coo
    #17862
    No ezt nem szabad itt sem eljátszani az AI-val, mert ugyanúgy nem fogja elvenni a gázt : :))

  • lac coo
    #17861
    akkor megnézem, nem hagy nyugodni a dolog...bár lehet jobb lenne nem tudnom, mert felgyújtom már ezt az egész számítógépet a francba, csak a méreg van vele :)))
  • Alexease
    #17860
    Azert itt nincs olyan sok beallitas;)
    De az eredeti Steam-es jatekprofilt tuti nem irja felul a warez, nem oda fogod telepiteni, nem hinnem hogy a warez feltolja magat az eredeti Steam-re.
  • lac coo
    #17859
    Nem mentem, a beállítások a fontosak, a tököm akarja megint végigzongorázni :))
  • Alexease
    #17858
    Mivel Steam-es, az eredetinek a mentese a Steam konyvtarban es a felhoben van. A warez (gondolom), localba generalja a Steam cuccait. Ami a Document reszben van (sima HW beallitasok), annak meg mindegy;) Vagyis elvileg nem:) Probald ki:D

    Amugy mentel bajnoksagot vagy mi az ami fontos a mentesekben?
  • lac coo
    #17857
    Warezt és eredetit fel lehet rakni egyszerre a gépre, menéseket nem piszkálja ?
  • lac coo
    #17856
    Ertem amit mondasz, de akkor sem nyugodnanak bele, hogy csak a "rosszabbikkal" tudnak menni.
    Leszedek holnap meg egy warezt, csak utanajarok a dolognak :))
  • adam46
    #17855
    De épp ez az, hogy lenne egy olyan beállítás, ami nem tapadna annyi és lenne egy a nooboknak, ami tapadós, ergo mindenki kegyét kiszolgálnák.
  • lac coo
    #17854
    Hát próbálgasd, nem tudom ,lehet csak ennyire pro lettem :))
  • Hotride
    #17853
    Akkor inkább felse pakolom a patch - eket, ha elcsesztek a tapadást :/ szárazon is hozzanyultak?
  • lac coo
    #17852
    Mert mindenki a nehezebben menne akkor is :)))

    Ha most tudnék jól angolul tuti elküldeném őket a francba ! :DDD
  • adam46
    #17851
    Amúgy totál nem értem, hogy miért nem tudják megoldani a két állapotot. Mindenkinek jó legyen, lenne egy tapadósabb mód, meg egy profibb.
  • lac coo
    #17850
    Hát nekem ennyi volt ez a játék, totál gagyi lett a tapadás, Spa ban néztem szárazon Ferkával, aho leddig el kellett vennem a gáz mert nem fordult be, most simán befordul még csak meg sem közelíti a kerékvetőt, kb egyenesben már kettesben padlózni lehet, totál árkád vackot csináltak belőle !

    400 köröm van versenyben, szóval egyből szemet szúrt ....

    Nagy köszönet asok béna lámának, aki a szájával tud csak vezetni !!! :DDD
  • macleody
    #17849
    Köszi.
  • lac coo
    #17848
    900 fokon 60 % a saturació, vagy driverben 360 % és akkor nulla saturáció asszem ... driverben 120 % az FFB, játékban tol fel maxra az ffb-t, a weight-et is, az úthibák mehetnek lejjebb ízlés szerint .
    A holtjátékok meg a többi vacak az nulla .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.22. 22:09:16
  • macleody
    #17847
    Laccoo tudsz nekem adni egy G27 beállítást? Kormányszög, linearitás, ilyesmik. most próbálgatom a játékot de nagyon nem jó ahogy most van.
  • lac coo
    #17846
    Itt meg az AI gyepálja egymást ! :)))

  • lac coo
    #17845
    Szerintem meg fű alatt kicsit butítottak a tapadáson, órúzsba simán átmegy most már padlón, nagy esőben ...:(((
    De ahogy érzem csak oldalirányban tapad kicsit jobban, hál istennek gázadásra még jó .
  • lac coo
    #17844
    amúgy érdekes apróság, de itt sem egy sima fix kamera a tükör, hanem tolódik erre -arra ahogy a pilóta feje mozog .
  • lac coo
    #17843
    Jó lenne egy virtuális tükör, mert pont olyan szélesek a tükrök, hogy nem fér rá egy monitorra, és annyira hátra kell tolnom, hogy úgy már kicsit vicces :))
  • Totti5
    #17842
  • Adam Jonas
    #17841
    Jó ez a szellemautós TT, de hidd el, egy idő után már halálunalmas... :) (R3E-be ugyanez van kb. )
  • lac coo
    #17840
    Csak én érzem úgy, hogy picit mintha adtak volna a tapadásra esőben? jobban csúszkált ez szerintem ...