21741
  • lac coo
    #17919
    Hat nekem tovabbra sincs nagy bajom vele. Mentem mar cockpitbol is 100 % os versenyt, semmi extra.
    Vedem a belso ivet ha kivul mellem jon akkor hagyom ha tud leeloz ha nem akkor fordulu k ketten, nem jon nekem. Ha meg be tudja szur i akkor sem izmozok hagyok helyet neki es kesz.
    Sokan lennenek bajban ezzel az en vagyok elol megyek ahova akarok ha lenne defekt mert rahuzzak az ai eslo szarnyara .
  • Danecay
    #17918
    Nincs!
  • Danecay
    #17917
    Pedig én direkt azt próbáltam megfigyelni egy ilyen kilökős baleset után, hogy vajon a tükörből amennyiben kimondottan erre koncentrál az ember, mennyit lehetett látni. Hát nem sokat! többszöri oda vissza tekerés után is annyit érzékeltem belőle, hogy egy pillanatra feltűnt, amit versenyzés közben észre sem vettem aztán már pörögtem is.
    Pont azért lenne szükség virtuális tükrökre mert különösen itt ahol minden olyan gyorsan történik ez a két kis tükörnek titulált négyzet képtelen visszaadni azt amit egy valójában a volán mögött ülő autóvezető lát, érzékel, amin tovább ront a térérzékelés és a perspektivikus látás hiánya is.
  • nono28
    #17916
    Sziasztok!

    A játék megvásárlása előtt állok.Olyan kérdésem lenne hogy benne-e van a safety car?
  • lac coo
    #17915
    Amiota van normalis nezet mer nem abban jatszom, igaz kicsit hatra toltam a tukor miatt, de tukorbol jol lehet latni hol van az AI.
  • Danecay
    #17914
    Ebben abszolút egyetértek, akarjon is versenyezni velem is és a többi AI-val is de ne lökjön ki! Amúgy jó lenne egy virtuális tükör, amit ha jól emlékszem anno a Grid Autosport-ba is beletettek végül. MOD-ing szempontjából pedig jó lenne ha lehetne változtatni a mögénk, mellénk érkező AI-kat jelölő nyilak színét mert nem minden esetben lehet látni, cockpit nézetből, tükörből megint csak sokszor nem. Mivel Te bevallottan is T kamera nézetből játszottál, lehet ebből a nézőpontból jobb rálátás nyílik az autó mellé érkező AI-ra, így könnyebb lehet lereagálni is, de ez csak úgy eszembe jutott, nem tényként írom.
  • lac coo
    #17913
    Elofprdul mondenhol, de hogy minden mas jateknal gagyi az ai ehez kepest az tuti.
    Mindenhol az elegedesre van beallitva, es ha leelozom azonnal le is marad .
    Nekem jo ez igy, nem kell piszkalni :))
  • Danecay
    #17912
    Én legutóbb Sepang-ban mentem ahol a célegyenes végén sikerült a hátsó tengelyemmel egy vonalba kerülnie az AI első tengelyének és ki is forgatott amit egy flashback-el próbáltam orvosolni és próbáltam úgy közelíteni az első kanyarhoz, hogy ne is hagyjak neki esélyt sem, hogy be tudjon jönni ugyanott mellém. Nem is jött, mögöttem maradt, majd a kanyarbejáraton hátulról belém rohant, pedig még rövidebbet is fékeztem mert lehetett látni is, hogy egy pillanat alatt megnő a távolság köztünk féktávon, de aztán a kanyarbejáratnál csak sikerült nekem jönnie.
    Akartam erről is felvételt készíteni de megint csak nem ment valamiért a Shadowplay, de lehet, hogy csak nem szereti, hogy ha játék közben van ki és bekapcsolgatva.
    Azt én is remélem, hogy nem az agressziót veszik visszább!
  • lac coo
    #17911
    Remelem nem az agressziot csokkentettek, mert az ai igy volt jo ahogy volt !
    De az amator felhasznalok miatt nem lepodnek meg, en 500 kort mentem kulonisebb gond nelkul, van aki azt mondta, hogy tobb mint szazszor lokte ki az AI egy verseny alatt :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.28. 11:06:58
  • Danecay
    #17910
    És érthetetlen módon egy nem létező hibának a javítását is tartalmazza

    "Fixed an issue which caused the AI to run in to the back of other cars."
  • lac coo
    #17909
    We just set live a small patch for F1 2015, below are the patch notes.
    Fixed the AI not using DRS and running lean fuel mix for the first two sectors in One-Shot Qualifying sessions.
    Fixed an issue which caused the AI to run in to the back of other cars.
    Fixed an issue which caused the AI to pit too frequently in some circumstances.
    Advanced Wheel Settings are now unlocked for all controllers.
    Removed the restriction from the Beginner Introduction hopper.
    Fixed the countdown timer in hoppers so it always starts at 60 seconds in between sessions.
    Removed cars that are not present in Qualifying 2 and 3 from the mini-map.
    Fixed a number of issues with multi monitor support.
  • adam0227
    #17908
    Van driver, tegnap újra is telepítettem, nem javult meg. USB portot is próbáltam másikat.
    Este kipróbálom egy másik gépen, (most laptopon nem megy) hátha azon működni fog.
  • Danecay
    #17907
    Esetleg Logitech driver telepítése ha nem telepítetted, esetleg másik USB port?
  • adam0227
    #17906
    Megjött a játék, először billentyűzeten próbáltam csak ki, nagyon bejött
    A délután folyamán viszont csatlakoztattam a DFGT kormányomat is és így az FPS-em kb. 20-ra esett :(
    Valaki tud segíteni, abban hogy mit tudok tenni ez ellen, mert így használhatatlan? Eddig ilyet nem tapasztaltam más játéknál és az előző részeknél se.
    Vezérlő nélkül (billentyűzettel) 40-50 FPS-em volt átlagban, kormánnyal ez mint írtam leesik 20-ra
    Előre is köszönök bármilyen tanácsot! :)
  • Alexease
    #17905
    Nem hinnem hogy lesz cserebere, teljesen mas mar az engine. Max tapasztalatot cserelnek;)
  • lac coo
    #17904
    Arra azert kivancsi leszek de nagyon, atfaradnak-valaha a szomszed irodaba , a Rallisokhoz, es cd lemezen elkerik e az ffb-juket, a rallysok meg a betonhoz valo gumit !? :))
  • Alexease
    #17903
    Mivel itt minden effektezve van, meg a felfuggesztes is – nem csak a csuszas, kerekveto, utkozes es egyeb razasok –, igy valszeg kenytelenek valami profilt gyartani a kormanyokhoz.
  • lac coo
    #17902
    Pörgött az agyam, hogy hová akar a kolléga driftkormányt, bele az F1 gépjárműbe :))

    Hát ezek a vackok nem igen szoktak működni...

    Bár igazából nem is értem mi a fenét kevernek itt a controller presetekkel, ptt azért van gubanc rendesen...Valami okosság futhat a háttérben, hogy egy adatbázisból akarja mindenáron beállítani magát, vagy mit ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.08.23. 21:32:41
  • Alexease
    #17901
    Ez igazabol (megint) en b*szt*m el, mert az valoban kormany:DD Feluletes voltam, es azt hittem, O.Z. markaju felnire gondol:D
    Vagyis nem mukodik a kormanya (van olyan marka a Speedlink-nek), igy teljesen jogos a keres!
  • lac coo
    #17900
    Hogy mit akar, milyen kormányt?

    Én most letoltam egy 100 % Spa-t, tök jó volt, gumi remek, nem egy hc szim még mindig, de teljesen jól működött:))

    egy baki volt, valami lekörözöttek balettoztak előttem, lökdösték egymást, sárgazászló én meg elmentem mellettük, de ugye a sárga az sárga, kaptam 5 mp büntit:)
  • Alexease
    #17899
    Komoly igenyek merulnek fel neha, emiatt jatszhatatlan (!) a porgram:DDD

    "Please add Drift O.Z. racing wheel because I realy can't play this game. In the first few weeks it was ok but now it's unbelievable."
  • lac coo
    #17898
    Amugy most valszeg bannolni fognak, de nagy kulonbseget nem ereztem ekozott es aminor spaban mentunk AC GT2 -vel :)))
  • Alexease
    #17897
    Uccso ket kor, ne minta verseny lett volna;D

  • lac coo
    #17896
    Akkor csak tenyleg en lettem jobb, valahogy most tul konnyunek tunik, elejen kuzdosebb volt :))
  • Totti5
    #17895
    Nincs.
  • lac coo
    #17894
    De a warezon nincs patch ugye ?
  • Totti5
    #17893
    Nincs eltérés. Első a warez, második a normál.


    Direkt rángattam kicsit. Ha nem jó íven kezded el csúszik kifele mind a kettő. Sajnos nem eléggé. Nagy sebességnél sok a tapadás esőben.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.23. 13:19:54
  • lac coo
    #17892
    Nagy csodat nem vartam, valami ilyesmire szami z ottam
    Vagni elegge enged de ismerosokkel, jo mezonnyel ez nem szamit.
    A vegere mar koptak a gumik rendesen
    Jo lenne tobb resztvevovel, minimum 50%-os tavval kiprobalni, ugy latok benne josagot :))
  • Alexease
    #17891
    Dehogy tolom:)) Azert nem hasznaltam honapokig, mert szar volt a cockpit:D Csinaljanak tukrot;D
  • Alexease
    #17890


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.08.23. 13:14:51
  • lac coo
    #17889
    Jah ,az nincs, eloretoltad nem latni...
    Told hatrebb picit :))
  • Alexease
    #17888
    Miert van virtualis tukor?! En nem talaltam (a cockpit visszapillantokat nem latni:D). Bekapcsoltam a terkepet meg a nyilacskakat, de azok alapjan hasznalhatatlan.

    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.08.23. 13:13:29
  • Alexease
    #17887
    Free online-ra ez valszeg hasznalhatatlan (kozep szinttol felfele:D). Technikailag es jatekmenetileg is.
    Barati zartkoru versneyre, ami lehet bajnoksag is, a meghivasos rendszer miatt mukodhet (biztositott a normalis ping es az ember).
  • lac coo
    #17886
    Hogy hogy nincs visszapillanto ????
  • Alexease
    #17885
    Most teszteltuk Laccooval, ez erosen haaat:)

    Sose jatszottam ilyen tipusu jatekokkal online. Ennel nincs srendes lobby jatekon belul?!?!:) Ez mi?:)
    A kapcsolodassal, pinggel, szakadassal nem volt gond.
    Volt rendes autok kozti utkozes is, de palya szelen, belassulasnal szellemautoba rak.
    Ami gaz, hogy nincs visszapillanto tukor, anelkul meg nem sok ertelme van:DDD
  • lac coo
    #17884
    Kiprobaltuk nincs ezzel nagy baj, vegtelenul fapados de kozlekedni lehet vele :)
    Haverokkal mukodhet ez .
    Amennyit lattunk most mar engedi az utkozest is nincs vele baj.
    Talan csak indokolatlan lassan haladva rak szellemre...
  • ElNano
    #17883
    Nem tudom, hogy lehet ezzel érdemben ligázni. Hol talál szervert, hol nem, ha igen, akkor connection failed, ha bejutsz, akkor lost connection, arról nem beszélve, hogy valami eszement böszmeség az, hogy amint csatába bonyolódsz valakivel, egyből átmegy a műsor ilyen szellemautós valamibe, tét nélkülivé válik. Más autós játékban egyáltalán nem dobál le ilyenekkel, tehát nem nálam van a gond. Volt, hogy negyed órán keresztül futott a szerver kereső nulla találattal, aztán meguntam. Így mennyire lehet komoly bajnokságokat rendezni?
  • adam0227
    #17882
    Ligázni akarok, ők meg tudnak szabályosan versenyezni, ha a játék engedi :)
  • Alexease
    #17881
    Most kapcsoltam be az online-t, most mar megy:DD
  • lac coo
    #17880
    Kicsit varok aztan meghivlak, bar offline vagy...