21741
  • GPx8
    #18200
    Ezt is "nintendo" nézetből kell majd játszani?
  • Totti5
    #18199
  • lac coo
    #18198
    Ehez mar keves lesz vegkep a gepem :)))
  • Totti5
    #18197


  • Totti5
    #18196











  • Totti5
    #18195
  • attila46
    #18194
    Remélem elmegy a gépen.....a GTX 650 Ti 2 Gb ..ra ,meg a Core i 5 3200.mhz ...hogy minimum.Hát amit javasol az egy 160 000-es vga kártya..arra biztos nem ruházok be.
  • lac coo
    #18193
    Minden bejon vsak ez nem, igaz telefon van csak most, meg gagyi wifin vagyok :)
  • [HUN]FaTaL
    #18192
    Kapcsold ki az adblockot, vagy ne a fos chromeot használd :D
  • Totti5
    #18191
    Képek.
  • lac coo
    #18190
    Ezmiez, nekem ures hsz van....
  • Totti5
    #18189













  • Amiga
    #18188
    Ez volt a legjobb játék, istenem, hogy imádtam. Sajnos csak időmérőket lehetett futni rajta, de valahol még fel vannak írva a rekordjaim.
  • Totti5
    #18187








  • lac coo
    #18186
    az mitől van, hogy ha full képernyőre rakom, mini méretű lesz minden ikon, felirat, menü ...?
  • smog15
    #18185
    Nem fekete-fehér a rázókő, így nem valósághű ezért már meg se veszem
  • Totti5
    #18184
    Fene tudja mi ez, de nézzétek:)
  • Totti5
    #18183
    ez még játék vót!
  • GPx8
    #18182
    Én legalább leső nézetből nyomtam!
  • adam46
    #18181
    Nagy ügyesen mész végig a pályán. :)
  • Amiga
    #18180
    Ha ez mind tényleg megvalósul, pajszerrel kell majd lefeszegetni engem erről a játékról.
  • Danecay
    #18179
    Lehet rá kellene gyúrnom a magyar nyel értelmezésére mert látszólag azt értelmeztem félre, mert a boxkiállásokról is olvasva, valahogy egyből erre asszociáltam és a manuális beállás alatt a manuális boxbeállásra gondoltam
    Mindenesetre kecsegtetőek az új funkciók!
  • lac coo
    #18178
    Úgy jó lenne, ha embereken keresztül menne az autó a boxban, de a többi autóval, falakkal ütközne.
  • Totti5
    #18177
    Hát ez itt elég egyértelmű lett, bár azért kellett jó pár kör hozzá ( először RB-vel próbálkoztam, de olyan gyenge az rönó motor, hogy kanyarokban sem tudtam visszahozni és azzal nem volt esélyem )

    Vigyázat, F1es játék gameplay, amit nézni kell az a......

  • Totti5
    #18176
    Boxba nyilván nem lehet 300al átdózerolni az emebreken. Ott a lefékezésig nem veszi el az irányítást, csak a vonal után illetve kijövetelkor hamarabb a vonal előtt adja át, hogy a pit crew-ba hogy áll be és ott mi dolgunk lesz jó kérdés. Sajnos erre nem érett meg a világ hogy tejesen szabadkéz legyen, mert mindenki sejti mi lenne...

    Aztán majd kiderül...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.07. 21:07:39
  • lac coo
    #18175
    Hát ha van felvezető kör akkor gondolom manual az egész, végignézni ahogy az AI végigmegy a körön nem túl izgi :)
  • Danecay
    #18174
    Ez a manuális beállás és indulás így minden a pilótán múlik dolog hol van leírva mer én az angol szöveget végigolvasva ilyet konkrétan nem olvastam, bár igaz az angolom messze áll a jótól, így lehet, hogy csak nekem nem jött át. Esetleg másik forrásból származik az infó?
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2016.07.07. 20:44:16
  • [HUN]FaTaL
    #18173
    Ha hasonló fizika lesz benne mint tavaly (a videók alapján eddig nem rossz) akkor megveszem az ideit is. :)
  • lac coo
    #18172
    Jo dolgok , tuti ! Remelem a multi is normalis multi lesz , mert en kb ertelmezni se tudtam a tavalyit mi is akar lenni.
    A szabalyrendszer meg le a kalappal!
  • Totti5
    #18171
    Magyarul:

    Formációs, gumimelegítős kör
    Manuális rajt, kiugrási ehetőséggel + büntetésekkel
    Új büntetési rendszer
    Napszak beállítási lehetőségek ( ami láthatóan dinamikusan is változik közben )
    Életképek ( animációk ) mindenhonnan
    Manuális box, sebesség túllépési lehetőség, manuális beállás és indulás így minden a pilótán múlik
    5 másodperces büntetés letöltés lehetőség
    22 fős multiplayer
    Újramodellezett kerékvetők és felületek / fizika
    Safety Car
    Virtual Safety Car
    Boxfalról különböző információs táblázások futam küzben
    Új törésmodell pl biztonsági lánc a leszakadó kerék ellen


  • Totti5
    #18170
    22 player online racing, and the introduction of features such as the Formation Lap and manual starts.

    new time-of-day editor, action from the paddock and hospitality area, including your engineer and agent, as well as the pit lane, grid and track.

    Safety Car and Virtual Safety Car (which you can read here), F1 2016 will also include manual race starts

    Your reaction time is vital here, as too early and you risk a jump start, or getting stuck on the grid as the anti-stall engages.

    You’ll also be able to have manual control over your pit lane entry and braking, so you can look to minimising the time lost when pitting. You’ll also need to brake in time to avoid a penalty for speeding in the pit lane, which is also a feature included in F1 2016, along with a new five second pit stop penalty.



    Oké, ebben mindenki álma vágya benne lesz!!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.07. 17:48:40
  • Totti5
    #18169
    Elképesztő hangulatos és látványos.

    Új törésmodell? ha jól láttam nem szakad le a kerék, beletették a biztonsági "láncot". Lesznek táblázások ez már biztos, meg új kátszínek.

    Dinamikus napszak? volt ez eddig benne? oké persze pl Abu Dhabi igen, de egy Monaco mint a videón ott nem volt nap/árnyékok mozgás?!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.07. 17:42:47
  • attila46
    #18168
    Nekem csak az a bajom,ha más játék útán újra játszanék a f1 2015 --el,,,akkor olyan érzésem van mintha felesleges lenne a kormány....anyira szar a ffb...hogy már fáj..Mostanában Automobilistával megyek sokat F1 Extrem,,,,azt élvezet vezetni...és meg kell küzdeni minden körrel ,mert úgy elszál az ember mint a szél ha csak kicsit is nem figyel.Szval nekem túl árkád....az elején nagyon szerettem ,,bár a tükrök mindig pixelelesek,,,akadnak,...nem értem miért ,,,a grafikán hiába variálok ,,mindig olyan,,,,,.....,,,sokat mentem vele,,,,,,,,fálek csalodás lesz az Új!!
  • drago14
    #18167
  • lac coo
    #18166
    a lényeg a lényeg, bár tömeges höbörgés volt a karrier miatt, ha lesz ,alig fogja valaki használni, ez tuti .

    mondjuk pont idén döntöttem úgy, hogy megpróbálom nem megvenni :))) Ha olyan fizika , ffb lesz benne mint Dirtben, akkor talán ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.07.05. 21:17:22
  • Danecay
    #18165
    Elképzelhető, de ez leginkább a saját igényeiden alapuló meglátás. Én pl. volt, hogy a Caterham-ból akartam nyerő csapatot csinálni. Miért is ne, ha már ennél a csapatnál kezdtem a kutatást és fejlesztést akkor legyen is eredménye :) Totti5 is írja, hogy mindenkinek más a fontos, ezért nem is általánosítható, az, hogy h valami számomra nem fontos akkor nem is hiányzik a játékból. A Te igényeidet tekintve idén sem fogsz többet kapni az F1 2016-tól mint amit tavaly kaptál, valamint az F1 2015-el sem kaptál kevesebbet a korábbi részekhez képest, mert a játéknak azon része ami személy szerint Téged érdekel azt pont tartalmazta a játék. Ezért is írtam, hogy a privát igényeidet nem feltétlenül teheted egyenlővé mások igényeivel.Én sokkal inkább Amiga és adam46 meglátásaival tudok azonosulni és elfogulatlanul megítélni a dolgot, mind aközben, hogy az F1 2015t egész jónak ítélem meg, de...
  • Totti5
    #18164
    Mindenkinek más a fontos. Én csak játszani akarok jó fizikával, kormánykezeléssel az aktuális szezont, részletekbe menő atmoszférával és szabályokkal, folyamatosan minden héten, minden nap aktualizálva a valós versenyhétre ( most pl a Sliverstone-t gyűröm minden nap ) Van aki meg letolt pár szezont aztán 1 évre félreteszi. Kinek mi...
  • lac coo
    #18163
    Pedig az hotbiztos, hogy a jatekosok 99 % a nem akart Menorral karrierezni.En sem.Ezert zavartam le egy gagyi evadot, hogy jobb autoba ulhessek.
    Arra meg a tavalyi is jo volt, valaszthattam csapatot es vegig tolhattam az evet.....
  • Danecay
    #18162
    1 év alatt ennyi fért bele ( ami még csak nem is 1 év volt, mert hamarabb jöttek ki vele)

    Ez inkább megközelítés kérdése de sokkal közelebb van az igazsághoz az, hogy majd egy évet csúszott az új engine-re fejlesztett játék mintsem, hogy hamarabb jelent meg mert az eredeti tervek szerint a F1 2014 lett volna az, nem pedig a F1 2015, így mondhatni kényszerből született meg régi engine-re a F1 2014, amikor már előrelátható volt, hogy az új engine-re feltehetően nem tudják elkészíteni a játékot a szokásos megjelenési dátumig, nem véletlenül tartalmazza az F1 2015 a 2014-es szezont is. Közben az F1 2015-t eltolták 2015 márciusára, amiből végül július lett és ennyi csúszás mellet hagytak ki belőle jól ismert és korábbi részek által már tartalmazott dolgokat.

    lac coo
    A karrier mód használatát ne magadból kiindulva húzd rá a játékosokra. Veled ellentétben aki egy délután végigtolt egy szezont, nekem még egyet sem sikerült egyik játékkal sem, nemhogy az egész karriert. Én mindegyik rész esetében hosszú időmérővel és 50% versenytávval kezdtem neki a karriernek változó időjárás mellett, bár utóbbit talán nem is lehetett másként választani, és cockpit nézetből. Nekem pl. e miatt sem mindegy, hogy tartalmaz e karrier módot játék, vagy hogy van e benne cockpit nézet vagy sem, és nem azért mert kötekedni akarok. Éppen ezért kérdeztem meg nemrég Totti5-től is az egyik beszúrt videójával kapcsolatban, hogy ugyanabból a T kamera nézetből játszik e mint amilyen nézetben a felvétel készült, merthogy anno majdnem, hogy én elégtelenkedtem egyedül folyamatosan itt a topikban a homályos kormány miatt és nem bírtam rájönni, hogy ez mást miért nem zavar mindaddig amíg rá nem jöttem, hogy igen, valóban T kamera nézetből valóban nem zavaró :)
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2016.07.05. 16:27:01
  • Amiga
    #18161
    Én szeretem ezt a sorozatot annyira, hogy 21 ezerért megvettem PS4-re még pre-orderben (sajnos PSN-en sokszor ez a standard nyitó ár AAA-s címek esetén). És meg fogom a következő részt is venni. Minden eddigi évaddal játszottam, a PS4-es rész előtt még PC-n. Akkor is, amikor elszállt az egész szezonos mentésem és kezdhettem elölről. Mindig is láttam a játék erős és gyenge pontjait. Mindig is élveztem magát a játékot.

    De valahogy ez a mostani évad nekem kevés volt. Még azzal együtt is, hogy két évadot kaptunk, hogy ráncfelvarrás volt. Úgy is mondhatnám, ha nincs karriermód, ha kisebb csapat dolgozott rajta, akkor miért kellett ennyi pénzt kérni érte? Miért nem árazta be 12-15 ezerre, és akkor most nem arról beszélgetnénk, túléli-e a sorozat.

    Ráadásul ebben a részben egy igénytelenség olyan fokára jutottunk, hogy egyénileg nem is lehetett eldönteni a verseny és az időmérő hosszát. 15 %-os versenyt akarsz? Akkor csak 1 időmérő etapot kapsz, slussz-passz. Kizárólag a teljes versenyhétvégére találsz pre-defined beállításokat.

    Vannak amúgy a 15-ben óriási előrelépések, de sok tekintetben a "kivettünk belőle, hogy később visszatehessük"-szaga van nekem a dolognak.