21741
  • lac coo
    #18240
    Hát úgy látom a cockpit marad ugyanolyan fos ....

  • Amiga
    #18239
    A pódiumon ünneplésben mondjuk felhasználtak 2015-ös animációkat, de oké...
    Viszont ami nem tetszik, a másik videóban, ahogyan a formációs kör után felállnak a rajtrácsra, és ghost car-rá váltopznak a körülötte levő autók egy pillanatra... Illetve, amikor balesetet okozott, az előtte levő autó csak úgy eltűnt a pályáról, ha jól láttam. Ez kicsit fura, remélem ezen még csiszolnak.
  • adam46
    #18238
    Így már jobban néz ki, viszont az a Ferrari szerintem még mindig olyan, minta a márvány.
  • Danecay
    #18237
    F1 2016 PS4 Gameplay: SILVERSTONE RACE (F1 2016 Direct Capture Gameplay)

  • Danecay
    #18236
    Career Mode Preview második felvonás:


  • Amiga
    #18235
    Köszönöm a videót, még nem láttam! De ennek így baromi jó hangulata van.
    Ha hozzáveszem a 22 fős online módot... kihagyhatatlan.
  • szabii98
    #18234
    Én is most néztem meg ezt a videót, baromira bejön az egész fejlesztős koncepció és a hosszútávra tervezés. Az animációk tényleg lehetnének picit jobbak, de hát egy F1 játéknál nem ez a lényeg.. A 15ös f1-et ki sem próbáltam, de azok alapján amiket láttam ebből, sokat fogok vele játszani :D
  • Danecay
    #18233
    Igen, én is így vagyok vele és jobb szeretem, hogy ha legvégső cél nem csak az aktuális versenyen elérhető legjobb pozíció megszerzése, hanem annál valami összetettebb. Eddig minden általam játszott részben amelyikben elérhető volt, nekivágtam a karrier módnak, igaz talán egy szezont se igen játszottam végig soha, de akkor is másabb volt az élmény. Volt olyan szezon, azt hiszem a 2010-es, amit még a zöld-sárga Lotus későbbi Caterham-el színeiben kezdtem és később volt amit egy kicsit erősebb csapattal, a Williams-el és a Force India-val. Vannak persze akiknek nem hiányzik az illyes fajta kihívás, na tehát ízlések és pofonok.
    Ajánlom a figyelmedbe a lenti videót ha esetleg korábban lemaradtál volna róla:
  • Amiga
    #18232
    Azt nem tudom. :-)
    Én szeretek a játékokban hosszú távú célokat kitűzni magam elé (ha a játék jellege engedi persze), már az eddigi részekben is igyekeztem a leghosszabb karriermódokat kiválasztani. Az első részben talán még 5 év volt, aztán később 7 (de lehet, hogy már az elsőben is 7). Emlékszem, 3 évig legalább eltartott, amíg feljutottam egy top autóba, az első évem után csak középcsapatoktól kaptam ajánlatot. A második évadban pedig egyszer Alonso, egyszer Webber volt a rival, de nem tudtam őket lenyomni (átülhettem volna az autójukba).
    Ha beleéled magad a karrierbe, nagyon fel tudja dobni, még úgy is, hogy azért sose volt túlságosan letisztult az F1 karriermódja.
    Reménykedem benne, hogy most még mélyebb lesz, szívesen kipróbálnám, hová tudok feljutni egy Manorból (persze nem valami very easy beállítások mellett).
  • Totti5
    #18231
    Remélem mindenki lefogja, hisz ez volt az álma sokaknak.
  • Amiga
    #18230
    10 szezont lehet majd letolni a 2016 karriermódjában. :-)
  • IXEMGabeo
    #18229
    ki a francot erdekel?

    ha a jatekelmeny jo, ha lehet normalisan kormanyozni vele en el vagyok vele akar evekig is...
  • Danecay
    #18228
    Igen, igazad lehet mert most nézem, hogy a hátsó tárcsa is izzik, de ott nem fellelhető a jelenség. Akkor felteszem úgy a kérdést, hogy a Ferrari kipufogó hőjétől képződő fénytörésre felfigyelt valaki?
  • lac coo
    #18227
    Az a Ferrari kipofogojabol jon szerintem.
  • Danecay
    #18226
    Na és hát minden bizonnyal az sem mindegy, hogy milyen grafikai beállításokkal futtatja az ember a játékot. A Codemasters egyébként az optimalizációban is mindig jó volt, a jelenleg elérhető F1 2015-t is az alsó-középkategóriásnak minősíthető gépem 60 FPS fölött futtatja ULTRA grafikai beállítások mellett.
    És ha már részleteknél tartunk, az első képen, Hamilton jobb első izzó féktárcsa hőjétől képződő fénytörésre felfigyelt valaki? :)
  • Totti5
    #18225
    Legalább ne abba köpjünk bele ami van...

    Saját képek. Nyilván minél fentebbről nézed annál kevésbé van térhatása a fűnek, de ott van, amikor kell akkor látványos és jól néz ki, mint ahogy minden más apróság. Yutubról kevésbé látszik.

    De ha ez a 10 éves szint akkor OK, nekem mindegy, én tudom, látom hogy az nem igaz.


















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.23. 16:22:46
  • lac coo
    #18224
    Vagy ha az jo lenne akkor talalnal mast :)))
  • adam46
    #18223
    Ne haragudj már, hogy 6 év folyamatos fejlesztés után ilyeneket hiányolok.
  • Totti5
    #18222
    Codie F1 zsenialitása mindig is az apró részleteiben rejlett. Gumitörmelék, gumidarabok felverődése, tócsa animáció, kaszniról csepegő vízcseppek, részecskeffektek ( víz, sóder ), levegőben szálló szöszök, titánium kopólemez szikrák stb stb... minden évad minden apró látványosséga mindig benne volt. Most is benne lesz, csomó újdonsággal. Pitwall táblák, ha jól láttam a tréleren a gumi felület grafikai megjelenítésén, változásain is dolgoztak.
  • Timbu
    #18221
    Ez így van! Elég csak összehasonlítani a Skyrimmal, hogy mennyivel gagyibb a karaktergenerálás. Milyen dolog az, hogy nem határozhatom meg külön-külön, hogy mekkora legyen a pilóta szeme meg orra? Meg szerintem sokkal hangulatosabb lenne az egész, ha verseny közben sárkányok keringenének a pálya fölött, mert ez így csak egy Wacky Wheels klón.
  • lac coo
    #18220
    Szerintem meg rohadt sok reszlet van kidolgozva, ebben mindig jo volt a CM.
  • macleody
    #18219


    Utoljára szerkesztette: macleody, 2016.07.23. 13:37:03
  • Danecay
    #18218
    Ebben már továbbfejlesztett nyírt fű van, azért kevésbé feltűnő
  • adam46
    #18217
    Nem azért, csak legyenek már kidolgozva ilyen részletek is, szerintem sokat dob az élményen.
  • Alexease
    #18216
    Te palyabejarni szernel, gyalog, kozelrol vizslatva a dolgokat vagy 2-300-zal autozni?!:)
  • lac coo
    #18215
    Nem a te világod ez a játék, ne foglalkozz vele ....
  • adam46
    #18214
    GRID-ben volt szép fű, itt közelében sincs, próbáltam a 2015-öt és ott is egy hokizmány volt.
  • drago14
    #18213
  • Totti5
    #18212
    "Fű az továbbra sincs"

    Eddig is volt "3Ds" mindenhol, keveset tolhattad a 2015öt vagy nem figyeltél. Még talán animációja is van pár helyen ahogy elmegy mellette az autó.

    10 éves szint a Milestone.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.23. 11:42:55
  • macleody
    #18211
    300km/h-nál nincs. 10-nél van :)
  • lac coo
    #18210
    Tovabbra sincs fu ??? :)))
  • adam46
    #18209
    Azért ezt így elég meredek kijelenteni, hogy az egyik legszebb a piacon. #18201 ezen videó alapján egy bazári hulladék, akkor ne tegyék bele a karaktereket, ha nem tudják normálisan lemodellezni és nehogy megsajnáljam már őket, mert le kell modellezni a pilótákat, plusz pár random szerelőt. A kocsi meg úgy néz ki itt, mint egy játék autó. Fű az továbbra sincs, csak egy nagy zöld paca az egész. Ez a grafikus motor baromi messze van a legszebbtől, ha nem lennél a Codi által fizetve, akkor Te is belátnád.
  • Totti5
    #18208
    Jó lesz nekem továbbra is a kimaxolt GP weekend, ezzel nincs se időm, se türelmem pöcsölni. Nekem az adott év kell minden téren, nem egy alternatív.
  • Totti5
    #18207
    Melyik ótós játék volt szebb 10 éve?

    Karakterekkel nincs gond, a célnak megfelel. Animációk szépek, a hangulat jó, a pilóták hasonlítanak. Sosem volt még ilyen autós játékban ilyen szinten, de amikor nem volt az F1be az volt a baj hogy steril, most hogy telenyomják az a baj hogy nem Uncharted 4 szintű. Érthetetlen, a graf prioritása a pályák, autók amit vezetés közben látsz, az meg az egyik legszebb ami a piacon van, a többi csak ezután jön és plusz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.07.23. 10:43:39
  • lac coo
    #18206
    Szabályrendszerben meg játékmenetben meg előre ugrott 20 évet ..! :D

    Bár a karakterek tényleg "rondák", végül is nem fps , huszadrangú kérdés.
    az autóval meg pályával igazából szerintem nincs gond .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.07.23. 10:10:40
  • adam46
    #18205
    Azok a karakter modellek, te jó ég! Visszafejlődtünk 10 évet, nem mintha a pálya és a kocsi szebb lenne.
  • lac coo
    #18204
    Jah, tavalyival is az volt a baj, hogy nem lehetett moddolni semmit, amúgy nem lett volna gond a cockpit nézet sem .
    Ez már olyan karrier, amire még ha érdekelne se lenne idő, ez napi több óra játék, gumit tesztelni, ilyen-olyan pontokat begyűjteni a fejlesztésekért ....:)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.07.23. 09:33:24
  • Totti5
    #18203
    Csak egy kanyarbanézés opciót tegyenek bele ( vagy lehessen moddolni... )
  • Alexease
    #18202
    Ez igy eleg komolynak es osszetettnek tunik. Ehhez valoban kellet plusz egy ev (az elozo evi "engie csere" utan) hogy osszerakjak.
    Mennyi teszter es teszt ido kell ehhez, hogy az osszes nehezsegi szintet, lehetoseget, beallitast vegig probaljak, hogy ne csak mukodjon, hanem meg hasznalhato is legyen?! Ahany ember annyi igeny es stilus, szinte lehetetlen megfelelni.

    En meg mindig a cockpit miatt aggodom, mindenki TV kamerabol tolja, felo hogy nem foglalkoztak vele erdemben (pozicio, fov, dinamika allitasok).
  • drago14
    #18201