21741
  • Totti5
    #17999
    "A modellek sem hasonlítanak az igazira."

    De.
  • Scarry
    #17998
    Képesek voltatok ezt megvenni?? Én is költöttem sok szarra, de ezt tuti nem vettem volna meg. Pláne ti is nagy "szimesnek" nyílvánítjátok magatokat. A modellek sem hasonlítanak az igazira. Hangok nagyon jók lettek. Nem az agyamban, de a játékban is faszák nagyon. Hiába az onboard felvételek és a hiszékenység, de ez soha nem lesz a szimulátorhoz hasonló valami.. Pályákat lehet konvertálni akinek van rá ideje és kedve meg persze profi tudása a 2014-es verzióból.
  • Alexease
    #17997
    Csak vicces, hogy meg ez a t-cam is dinamikus, mozog fektavokon az autohoz kepest:) Ha lehetne allitani a kamerakat, nem kellene teljesen szettorzitani, akkor azert normalisabb lehetne.
  • lac coo
    #17996


    a kormányszög az stimmel :))
  • Alexease
    #17995
    Csak mentem nehany kort,meg is kaptam a 3-4 masodpercemet:D
    Szokasos video. Itt ott mas a palya, varosi, igy nem meglepo, de idegesitobb hogy nem jo a jatekban a kamera es meg allitani sem lehet (rossz pozicio, fov).

  • sajtburger
    #17994
    Egyik napról a másikra megbolondult az xbox360 michrosoft kontrollerem. X és B gombot felcserélve veszi be illetve a kormányzás is sokkal idegesebb lett. próbáltam újrarakni a drivert de nem oldódott meg a gond. beállításoknál pedig az xbox360 controller választás pedig hiába váltom át nem reagál semmire. Valakinek van ötlete mi lehet a gond? :/
  • lac coo
    #17993
    ezzel is kéne már játszanom ,de manapság annyi a jó cucc, hogy ki a fenének van mindenre ideje :DDD
  • Totti5
    #17992
  • adam46
    #17991
    Minden évben ezt mondjátok.
  • lac coo
    #17990
    Nagyon meg susztak vele, en ugy erzem, hogy nem is lett oéyan amit akartak, valahogy olyan felemas az egesz..
    Majd jovore !:))
  • Alexease
    #17989
    Eredetileg ugy lett volna, hogy ev elejen jelenik meg a szezon kezdetkor, aztan 2-4 hetente frissitettek volna kovetve a szezont (autok, festesek, pilotak, eroviszonyok, elert eredmenyek, palyak, reklamok stb). De egy sima kiadas lett belole, az uj engine-nel. Talan jovore;)
  • Totti5
    #17988
    Sajnos nincs. Nem tudom mennyire tett be neki a negatív média és amit kapott. Gondolom az eladások sem jók.
  • attila46
    #17987
    Szióka!
    Nem arrol szólt a történet ,hogy lesznek letölthető tartalmak a gamehez.Új festések,,,,,,stb frisssitések.....úgy érzem nincs semmi
  • burkos01
    #17986
    Hali. Valaki segítsen. Nem tudom vissza hozni a gyári kamera beállításokat. Az kellene leginkább ahol kívülről hátulról látom az egész kocsit. Már újra is telepítettem de még sem jó. Csak oldalról látom az autót.
  • lac coo
    #17985
  • Alexease
    #17984
    Eros csalassal, Rosberg tul gyors:D

  • Alexease
    #17983
    Pedig ez jo kor volt. De mar ez is valamilyen elony, hogy nem lehet az igazira masodperceket ratolni. Persze, ez csak patch kerdese, atirnak 1-1 szamot es rogton menni fog:D
  • Totti5
    #17982
    Nincs elég tapadás a játékban túlszim.
  • Alexease
    #17981
    Du. hazaertem, nem birtam ki, en is megprobaltam:) De nem jott ossze, pedig Mercivel probalkoztam, orultem ha 39 ala bemegy:D De azert osszevagtam, egy massziv csalassal:DDDDD Kirenderelgetem, aztan egyszer fent lesz.
  • Totti5
    #17980
    Esélytelen, nekem nem megy, a közelében sem vagyok. 38-37 max jelenleg.

    Ennyi van ebben most ezen a hétvégén, mármint ami az időeredményt illeti. Term. versenyek mennek:)

  • Alexease
    #17979
    Suzuka-hoz van mostani pole videom Rosberg-tol, aki akar/tud menni egy 1:32:5-koruli idot (osszesegeben lehet 1-2 masodperccel tobb), hasonlo normalis iveken, rendes T-cam-bol (balra tolt), akkor azt osszevagom a valos videoval.
  • Alexease
    #17978
    Talan az verseny elott leadjak normalis minosegben Vettel koret, azt felveszem, es aki akar, tolhat egy hotlapot ugyanabbol a kameranezetbol, es akkor lesz egy jobb minosegu osszehasonlitas is;)
  • Alexease
    #17977
    100% igazi fizika es szimulacio nem lehet, mert drasztikusan csokkenne a jatekelmeny, nehez lenne korbe menni, foleg versenyeket lenyomni:D Meg persze lehetetlen szimulalni az aktualis palya korulmenyeket es a valodi adatokat sem fogjak soha megkapni. Hivatalos jatek, de az nem azt jelenti, hogy megkapjak az osszes autot szetszedve minden reszletes telemetriaval:) A hivatalos resz elsosorban a csapatokat, pilotakat, neveket, szponzorokat jelenti.
    Tuti finomitva vannak a nyomatekok, a valtoattetelek, a tapadas (amig vezetheto nem lesz kormany/pedal no help-pel), aztan hozza allitva a vegsebessegek, gyorsulas, hogy lehetoseg szerint stimmeljenek a koridok.
    Persze mindenkihez nem lehet beloni, aki gamepad-del, segitsegekkel, hatulrol tolja a versenyeket, annak is meg kell felelni (nem mehetnek faltol falig, 10-20 masodperces lemaradassal:P).
  • lac coo
    #17976
    Kicsit jobban tapad mint kellene, de nagy baj nincs ezzel.
    Sok szimesebb cuccban sokkal rosszabb az f1.
  • Alexease
    #17975
    Ja, es meg a hangokat is erdemes figyelni (felfele valtas), szandekosan ket csatornara szedtem (bal eredeti, jobb jatek), ott is erzodik miben van a nagyobb kulonbseg. A jateban gyorsabban lehet padlogazt adni, igy gyorsabbak a felvaltasok, tobb helyen van egy-egy fokozattal tobb, meg a rovidebb szakaszokon is.
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.09.20. 12:35:35
  • Alexease
    #17974
    Kicsit torzitgatnom kellett, masok a latoszogek es az eredetiben a kamera is kicsit baloldalt van.
    De volt, ahol 2-3 szakaszon (kanyar–kanyar) gyorsabb voltal:)
    Ha igy nezzuk, "teljesen jo" be van love a progi, bar mas a palya (nem olyan durvan), de nem tudtal masodperceket raverni az igazi idore, es szakaszonkent valoban csak tizedek vannak. "Altlananossagban" az "igaziban" a centizgetes es a szukebb kanyar kigyorsitasok, a jatekban a temposabb kanyarok es a hosszabb egyenesek a gyorsabbak.
  • Totti5
    #17973
    Ez nagyon jó :)

    Eredeti felvételen jobban kijön a szűk, csőhatása a pályának.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.20. 12:24:50
  • Alexease
    #17972
    Osszehasonlitva, nem is olyan veszes a palya;) Eleve varoisi palya, igy mindenevben kicsit mas, de most valtoztattak is, Codies-nek nincs idogepe, vagyis jo ez. Esetleg nehany kanyar, pici egyenes hossz vagy szintkulonbseg.
    Idore osszehasonlitani igy nem sok ertelme (eleve a valos ido gyorsabb is volt ~3 masodperccel), raadasul az eredeti felvetel is eleg szar minoseg, de azert "osszecsaltam" a ket felvetelt:))))

  • Alexease
    #17971
    Az elso 3 kanyart eleg lazara rajzolgattak:) De se igy se ugy nem egyszeru, eleg maceras palya.
    Ha igazabol lenne benne 2 normalis hely/egyenes a "rendszerres" elozesre, akor tuti lenne.
  • Totti5
    #17970
    Nem egy könnyű menet ez a pálya.

  • Totti5
    #17969
    Nem felejti el. Ott valami egyedi probléma lehet. Milyen gépen?

    Warez?
  • swadawa senpai
    #17968
    Úgy látszik mindennel foglalkoznak, csak azzal nem hogy ne felejtse el a graphics és controller setupot miután kilépek, ne ultra ultra low beállitásokon fusson 1440x900-ban mikor jobb a gépem, és még igyis pár kör után érezhetően elkezd pl 30-ról leugrálni de még nem akadni, ami még rosszabb mert egyszerüen lassúl a játék, élvezhetetlenre. És mindez már hány hónapja? 2? Szép.
  • zzeN
    #17967
    Végre blueflag és deadzone fix:

    Update the Feature Race to Singapore
    Fixed the AI not being shown blue flags in some instances
    Fixed car setups not being loaded at the start of a race
    Fixed steering wheels remaining at an incorrect angle when entering the pit lane
    Fixed an incorrect deadzone being applied after defining the throttle and / or brake pedals in custom preset
  • lac coo
    #17966
    Bajnoksagot nem jatszom, de gondolom ott is allithao a gumistrategia, szerintem ott sincs nagyon eldugva.
  • kikki
    #17965
    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a sima championship módban hogyan lehet versenystratégiát változtatni. Egyszerűen hihetetlen az alapértelmezett stratégia sokszor. 18 körös versenyen rám erőlteti a kétkiállásos taktikát, és hiába megyek messze a legjobban a mezőnyben, nem mindig van idő kiautózni azt az előnyt ami a két kiállás miatt elvész. Mondanom se kell, hogy az egész mezőnyben csak én cseréltem kétszer kereket... Itt egy kép a problémámról:


    Utoljára szerkesztette: kikki, 2015.09.13. 22:07:23
  • attila46
    #17964
    Skacok.. Az spanyolban az aii 1.09 et futott, majd lehidaltam
  • Danecay
    #17963
    De azzal a helikopterrel kezdhetnének valamit, legalábbis Monza-ban mert elég illúzió romboló, hogy minden animáció nélkül csak ki van tűzve az égboltra ami időnként egyik frame-ről a másikra 180 fokos fordulatot vesz, vagy inkább a tükörképére vált át. Nyilván nem múlik ezen semmi, de akkor is vagy csinálják meg elfogadható módon vagy szedjék ki inkább!
    Más egyébként nem érzékelt lassulást a játékban Monza bizonyos szakaszain? Banchmarkban ultra beállítások mellet, teljes mezőny mellett is megvolt a 60 FPS, de Monza-ban, még egyedül is laggolt a pálya. FPS-t nem néztem, de visszavéve HIGH-ra már folyamatos volt. Lehet nem ártana egy kis optimalizáció erre a pályára, legalábbis azokra vonatkozóan amiket eddig próbáltam, de a kipróbált pályák közül máshol eddig ilyet nem tapasztaltam.
  • Danecay
    #17962
    Megmosolyogtató volt a ma a játékban kialakult rajtsorrend :)

    1. LEWIS HAMILTON MERCEDES
    2. KIMI RÄIKKÖNEN FERRARI
    3. SEBASTIAN VETTEL FERRARI
    4. NICO ROSBERG MERCEDES
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2015.09.06. 22:05:56
  • Danecay
    #17961
    Arra gondolok, hogy egész szépen kivehetőek a gombok a kormányon, és tisztán olvashatóak a felíratok. Ez mondjuk a miatt is lehet szerintem, hogy a kamera ilyen mértékű előremozdítása miatt lehet, jobban fókuszba került a kormány és a fókuszban lévő területeket kevésbé érinti a homályosítás mint az azon kívül esőket. Persze ez csak feltételezés, de hazamegyek és kipróbálom minimum grafikai beállítások mellett is a játékot :)
  • lac coo
    #17960
    Amúgy szerintem most jócskán csökkentettek a homályon, ennyi meg simán jót tenne minden játéknak ....