21741
  • Totti5
    #17959
  • lac coo
    #17958
    Agy erelmeszesedesre gondol ! :D
  • Alexease
    #17957
    Nem:) Milyen homalyosodas?
  • Danecay
    #17956
    Homályosodás ellen Te is használsz valamit?
  • Alexease
    #17955
    Monza teszt :) Reg mentem mar vele, kicsit szokni kellett (mas prgram utan), de nem rossz. Ha ki lehetne loni a pilota fittyegeset es lenne virtualis tukor, teljesen hasznalhato lenne. De nem panaszkodom, legalabb mar lehet vezetni, van normalisabb cockpit nezet;P

  • lac coo
    #17954
    Nofene, végre lehet mókolás nélkül használni addon pedált ! :DD
  • Danecay
    #17953
    Hi all,
    We just set live another patch for F1 2015, below are the patch notes.

    - Voice Commands have been added for supported languages.
    - Updated feature race to the Italian Grand Prix.
    - Fixed an issue which caused the AI to pit because of cosmetic front wing damage or for damage to a wheel hub neither of which actually affected performance.
    - Fixed an issue which would cause the AI to pit again straight away if they used a set of tyres that they had already used during a race.
    - Fixed some computational errors in the race strategy system.
    - Fixed an issue with deadzones being incorrectly applied to custom pedal setups.

    We are still aware of issues concerning blue flags not triggering under certain conditions, investigation is ongoing.
    As always please let us know if you have any new problems following today's update.
  • lac coo
    #17952
    Elozore : kettesben sehol sehogy nem lehet padlot nyomni.
    Picit fura a turbo miatt, meg a fanatc pedal oriasi pedalutjaval is buveszet megtalalni az elegendo gazadast, foleg hogy egyszercsak vekoszont a brutalis turbo....

    A bugokat nem tudom, multizni nem szoktam, idomerot se nagyon, betoltok egy setupot azt jovan...
  • Danecay
    #17951
    Én a tegnapi próbálgatások során a Parc Fermé-vel kapcsolatban futottam bele érdekes jelenségekbe.

    50%-os versenytáv, hosszú időmérő beállítások valamint bekapcsolt parc fermé szabályok mellett a 6. rajthelyről indulva, a verseny előtti stratégiai beállításoknál valamiért mégis lehetőségem volt a rajtnál alkalmazandó gumikeverék kiválasztására, érdekes módon az azt követő cserék során felrakandó keverékeket már nem lehetett variálni, csak a rajtnál használatosat.
    Második eset multiplayer alatt esett meg, méghozzá az, hogy betöltődés után egyből, már szabadedzés során nem hagyott beállítást betölteni vagy módosítani a parc fermé szabályokra hivatkozva, így mehettem Monza-ban 6-6-os szárnyállással.

    Lac coo válaszát sejtem :), de esetleg más nem tapasztalt még hasonlót?

  • Danecay
    #17950
    A #17850 hozzászólásodból gondoltam, mert néha ahogy Te is írtad, akár második sebességi fokozatban is le lehet padlózni, sőt le is kell, hogy meginduljon a masina annyira nincs nyomaték. Na most vagy nyomaték nincs, vagy a fékpedál bizonyos állását nem mindig érzékeli jól a játék. Profilerben ellenőrizve minden OK.
  • lac coo
    #17949
    Nalam linearis minden.
  • Danecay
    #17948
    Persze. lehet, de ettől függetlenül sem nyűgözött le igazából grafikailag a játék. Ha összehasonlítja az ember házon belül pl. a Grid Autosport-al, nem kérdés, hogy az egyértelműen jobban néz ki. Én már elég rég játszottam vele, de nemrég a havernál láttam azt is ULTRA minőségben és nem kérdés, hogy mérföldekkel jobban néz ki mint ez a next-actual gen-nek kikiáltott engine.
    No de ez csak amolyan kitérő volt a játék ezen részére, viszont amit nem értek egyelőre az az, hogy úgy érzékelem, mintha néha a gáz, ill. a fékpedálok linearitását nem követné le a játék. Nem tudom, hogy nem e errlől írt korábban lac-coo is, amikor az írta, hogy számára most ért véget ez a játék. Többször úgy érzékelem, hogy majdnem padlóig kell nyomni a gázt, hogy elkezdjen kigyorsítani az autó, nem hogy arra figyelni, hogy óvatosan, lábíjhegyen nyomkodjam csak a gázpedált. Ez ugyanúgy igaz a fékre, néha a olyan mintha a megszokott fékút nem lenne elég ugyanabban a kanyarban, a határozottabb pedálbenyomásra viszont már blokkolással reagálnak az kerekek.
    Persze jól enne belemagyarázni és azt hinni, hogy a túlmelegedett motor miatt nincs meg a nyomaték, vagy éppen a hideg fékek miatt a fékhatás, de még ezt ki kel kísérleteznem, de amíg a túlhevülő motort a korai elváltásokkal lehet kontrollálni, addig a fékeket, a meg nem változtatható féktárcsa ill. levegő beömlő méret híján, nem tudom hogy lehetne
  • lac coo
    #17947
    Egy baja van a grafnak szerintem, ez valszeg valami sajar egos technikai, vagy gyartas problema lehet, nem eleg koszosak hasznaltak a texturak.Erre jo pelda a kerekveto, ami tenyleg gagyinak nez ki, pedig a modell jo, textura nagy csak valahogy nem tokol ek ilyesmivel...
    Plusz sok helyen siman egyszinu kis kocka van racsempezve .....
    Pedig a palya brutalisan reszletes, annyi az object mint az allat, egyedul a betoncsikra ferne ra egy kis update, nehol kanyarokban kicsit szogletes, de gondolom erre nem volt mar ido, teleraktak cuccal a regi palyat aztan egyelore ennyi.
  • Alexease
    #17946
    Vagy bug vagy ehhez a kameranezethez eppen nem lottek ossze a dolgokat:)
    Az ilyen es hasonlo profi multiplatform cuccok legnagyobb erossege a brutal opimalizalas es LOD-olas. Ekkora TV-zoomnal elofordulhat, hogy buktas maradt a fanak a LOD-ja es vagy bugos.
  • lac coo
    #17945
    Osszessegeben kell nezni, az meg egyaltalan nem rossz.Ilyen mindenhol elofordul, a sokkal profibb pc bol tudok en rondabbat is mutatni.
    Az eso az meg most siman a legjobb amit en hasznalaok :)
  • Danecay
    #17944
    Csak, hogy borzoljam egy kicsit a kedélyeket :)
    Ultra beállítások mellett ezt a screenshotot sikerült lőnöm ma, minden szándékoságot és hibakeresést nélkül. Ismerősek a háttérben a fák gondolom ha más nem az NFS1-ből Szemben a korábban linkelt csudaklassz képekkel szemben, sajnos ilyet is tud a játék :( Grafikai téren valóban felemás képet mutat, mint ahogy az sok helyen is le van írva. Elvileg ez, mármint a rondább kinézet elsősorban a PC-seket érinti már amennyire olvsatam, de ezt sem megcáfolni sem megerősíteni nem tudom.
  • argo001
    #17943
    A 2014-es játékba szeretnék belepiszkálni, csak hibaüzenetet dob mindig: "The programm failed to convert!"
  • lac coo
    #17942
    Most a tavalyi F1 14- re gondolsz, vagy a 2 15-ben levi 2014 modra ?
    Mert iden semmi nem szerkesztheto, a tavalyi jatek viszont igen.
  • Danecay
    #17941
    Szerintem ez is ugyanolyan módon szerkeszthető mint ahogyan korábbi részek.
  • argo001
    #17940
    Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e EGO Editor F1 2014-hez is? Kicsit megvariálnám az erőviszonyokat benne.
  • lac coo
    #17939
    Kanera allitast kb tiz ember kerte, megis megcsinaltak :))))
    Lehet, hogy meg lesznek benne hasonlo dolgok, fene tudja, kesz nincs az tuti, es ott van az Greco, talan ha mar alkalmazzak adnak is a velemenyere.
  • Alexease
    #17938
    Valszeg a felhasznalok 0.0002%-anak a bologatasara, azonnal neki is allnak a fejlesztesnek:DD Bar a cockpit allitasi lehetoseg is kisebb csoda volt, elhanyagolhato szazalekban hasznalhatjak az emberek.
    En inkabb abban bizok, hogy fejlesztes alatt van az uj engine, ami talan jovore fogja magat kiforrni, es fokozatosan belekerulnek a kotelezo dolgok (ami az indulasnal a nagykozonseg szamara masodlagos volt, pl. cockpit).
  • lac coo
    #17937
    Ird be forumra ,majd bologatok..hatha :)
  • Alexease
    #17936
    Egyszerubb lenne egy gyokketto-egyszeru virtualis tukor kozepre...
  • lac coo
    #17935
    A tukorre raferne egy kis csalas, mint PC ben, jo lenne kicsit kozelebb tenni egymashoz oket :)
    Igaz kanu lenne, mert igazabol nem lehetne semmit latni benne, de legalabb nem kene annyira hatratolni a nezetet !
  • macleody
    #17934
    TrackIR-t nem lehet valahogy működésre bírni?
  • lac coo
    #17933
    A tükörnél nem lehet valahogy átírni, hogy kicsit magasabb lod-ot töltsön be az autókból ?
  • lac coo
    #17932
    CM fórumon van egy srác aki tolja, minden futamot fel is rak ....
  • sandoranagy
    #17931
    van olyan elvetemült, aki végig tolta a pro season-t? :D
  • Totti5
    #17930
    Az állat volt :))
  • Danecay
    #17929
    Ezért is írtam, hogy Ti ketten :)
  • lac coo
    #17928
    Igazabol semmi mazli nincs benne, ugyanugy kell menni mint online, alapveto szabaly , hogy van ott mas is ,helyet szokas hagyni...
    Es milyen meglepo, Tottival tok ismeretlenul is tudtunk elsore online sok sok koron at csatazni egymas mellett...:)
  • Danecay
    #17927
    Mázlisták vagytok Ti ketten! :)
  • lac coo
    #17926
    Ha eleve idomerovel indulsz akkor is mukodik, egyszer betoltesz egy setupot es onnan mar nem tudod valtoztatni.
  • lac coo
    #17925
    Most kicsit nekunk jo, majd lesz forditva is ! :)
  • sandoranagy
    #17924
    köszi szépen. mondjuk azokat soha nem játszom. úgy már nagyon, de nagyon hosszú lenne
  • nono28
    #17923
    Köszi!!
  • Alexease
    #17922
    A szabadedzesek utan mar nem piszkalgathatod az autot.
  • sandoranagy
    #17921
    sziasztok! meg tudnátok mondani mi az a Parc-Fermé rules? köszi
  • Danecay
    #17920
    Tudom, hogy neked jó, magamra és másokra gondoltam :)