21741
  • macleody
    #18400
    Hogyhogy nincs benne nézet állítás? 2015-ben is van.
    2015-ben multiban tesz be AI-t is, vagy csak playerekkel lehet nyomulni?
  • szabii98
    #18399
    Denuvo support page
  • Danecay
    #18398
    És ezt honnan szedted? Én semmilyen erre vonatkozó infót nem olvastam sehol. Nem mintha nem lenne mindegy, ha jó úgyis megveszem, ha pedig mégis neked lesz igazad akkor marad a STEAM refund opciója kipróbálás gyanánt.
  • lac coo
    #18397
    Dehogynem veszed meg.....:))))
  • szabii98
    #18396
    Denuvo-t fog használni a játék, szóval a kipróbálásra (egy ideig?) majd más módot kell találni. :D
  • Alexease
    #18395
    En meg ezt talaltam:)
    A jobb dolgok listazasa, bemutatasa.

    Eddig eleg pozitivnak tunik a program fogadtatasa (meg ha csak etsztelok, akkor is), foleg az elozo evekhez kepest. Nem csak 1-1 szokasos hotlap meg zuzos video van, hanem boven vannak ujdonsagok, amiket szeretnek az emberek, erdekli oket, jo dolognak tartjak, es a videok alapjan boven osszetett az egesz.

    Sajnos cockpit nezetek azok allitasa es visszapillanto meg mindig nuku:/

    Nekem tetszik;) Nem mintha lenne idom, foleg normalisan hasznalni, de erdekelne a dolog. De sajnos ezt kiprobalas nelkul nem veszem meg. Hiaba a rengeteg uj lehetoseg, ha nem lehet rendesen beallitani a cockptet es a kormanyzas/FFB meg mindig "szegenyes", akkor ugy sem hasznalnam, csak addig, amig vegig nem megyek az uj dolgokon.

  • Zozzancs
    #18394
    sziasztok találtam egy ilyet, magyar összefoglaló megjelenés előtt

  • GPx8
    #18393
    Úgy is mindenki T-cam -ből nyomja majd...
  • macleody
    #18392
    Én kb. egy hete vettem meg a 2015-öst, és tegnap mentem vele először versenyt. Persze nem egy Assetto, de megvan a fílingje, élveztem a futamot. Valamelyik régebbi verziót már próbáltam korábban, az nagyon nem jött be. Úgyhogy én biztos megveszem a 2016-ost, kíváncsi vagyok milyen lesz. Mondjuk furcsállom, hogy hivatalos F1 játékban nincs benne az ERS.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2016.08.08. 21:12:18
  • Totti5
    #18391
  • lac coo
    #18390
    Rettenetes mennyire nulla a sebességérzet, gondolom beállítottak egy jó szűk FOV-ot maguknak, de nézni is rossz :))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.08.08. 19:08:42
  • Alexease
    #18389
    Csak beletekertem, majd kesobb megnezem, de ok szimesebbek, 7:50-tol van normalisabb cockpit nezet, bar a pilota fityeges meg benne van (talan allithato).

  • Totti5
    #18388
    Nem lett jó, és ez is olyan lesz.
  • GPx8
    #18387
    Nekem csak "virágbolti" volt és biztos a patch-ek javítottak valamit rajta, lényeg, hogy nálam sem volt élvezhető kormánnyal ez a játék.
    De mondom, lehet, hogy a x.-ik patch után jó lett...
  • bakkerman
    #18386
    kormány! autóshoz hozzá se piszkálok kormányon kívül semmivel :)

    Alexease: Köszi az infót akkor megveszem! :)
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2016.08.06. 11:02:51
  • szabii98
    #18385
    Én nem játszottam, a 14ről is csak halványak az emlékeim és leesik az állam néhány dologtól a 16ban.

    bakkerman: kormányod van vagy kontroller? :D
  • Alexease
    #18384
    Valszeg jol fog futni, sot, talan jobban mint a 2015:)

    Egyreszt a 2015 "uj" engine volt, es bar a 2016-ba bekerult sokminden, de azok nem feltetlenul lassitanak (erdemben, verseny kozben), plusz 1 evet csiszolgattak az engine-t.

    Masreszt, ami az ilyen programoknal nagy elony, hogy multiplatform. Vagyis konzolokra is megjelenik, "ugyan ilyen" tartalommal, latvannyal, mukodessel, es azok a gepek most es az utobbi X evben fix HW-rel mennek, es meg menni fognak X evig.

    Egytisztan PC-s jateknal megtehetik, hogy evente turboznak rajta, mert "vegyel uj gepet", valts felbontast, kapcsolgass ki ezt-azt stb.:) De konzolon ez nem fer bele.
  • sertrex
    #18383
    Sajnos elterelte a figyelmemet a szar FFB és kormányzás.
  • Totti5
    #18382
    Játszani kellett volna a 15el és belemerülni a részletekbe. Volt mibe. Semmi drámai előrelépés nem lesz.
  • bakkerman
    #18381
    a 2015 szépen futott high-on fhd-ban,hátha ez a 2016 is jól lesz otpimalizálva és egy mediumon eltudom vinni
  • szabii98
    #18380
    Hát szerintem futni mindenképp fog
    CPU: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100
    GPU: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870

    ezt írja a gépigény.hu minimumnak
  • sertrex
    #18379
    Na, úgy látszik hetedik próbálkozásra legalább a kinézetet sikerült végre a 21. századira megcsinálni. Ha másban nem is, de legalább kinézetre lesz végre valami előre lépés. Talán a 2020-asban megoldják végre, hogy tényleg valami autószerű irányítás is legyen benne.
    A remény hal meg utoljára.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.08.06. 10:03:20
  • bakkerman
    #18378
    phenom x4 965-el meg gtx 750-el szerintetek érdemes előrendelnem a játékot? a 2015-el meg a project carssal nem volt problémám
  • lac coo
    #18377
    Egyebkent most hogy lesz a felvezeto kor...?
    Elveszi a gazt, vegen a kormanyt is meg ilyenek ?
    (Szikrakat atdolgoztak az ujsagiroi valtozat ota , ugy latom...)
  • lac coo
    #18376
    No majd megkapjak a src gamesek, akkor fogsz csudat latni ! :))
  • Totti5
    #18375
    Reméljük miután kiengedi karmai közül a Codemasters és bárki F1es játékot csináhat majd, lesznek sokan akik nekikezdenek és jobbnál jobb címekkel jönnek majd ki. Addig is ezzel kell beérni.
  • lac coo
    #18374
    Enmáááá nem is birom ezt nezni ! :)
  • Alexease
    #18373
    Meg mindig ezzel a 10 eves pre-gen grafikaval nyomulnak?! Mar megint nem csinaltak semmit:/
  • lac coo
    #18372
    Jó lekopott róla a rece :))
  • Totti5
    #18371
    Ezzel nem lehet betelni.

  • Totti5
    #18370
    Elképesztő jó lesz ( no nem a karrier, az legkevésbé sem érdekel )

  • Danecay
    #18369
    Azért örvendetes újra a pilótákat is látni a viazspillantókban, nem csak az üresen közeledő vagy távolodó kasztnikat :p
  • lac coo
    #18368
    Azt tudom, azt mar kitoroltem , de nem segitett. Meg eleve uj win volt, szoval nem is volt elsore. Nem ertem, majd keverek meg valamit...
  • Alexease
    #18367
    A HW infokat offline tarolja, az elerheto/torolheto: c:\Users\XXXXXXXX\Documents\My Games\F1 2015\hardwaresettings\
  • lac coo
    #18366
    Nem jó mert már indulásnál gebasz van, olyan mini méretű a menü, elolvasni nem tudom :))
    A felhőtárolást steam,ben már kipipáltam, azóta mondjuk még nem próbáltam ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.07.31. 17:53:07
  • Alexease
    #18365
    Igen, tudom, azert irtam neki, hogy alapbol online tarolja;)
    Hogy azt hogyan lehet resetelni, azt nem tudom, sose probaltam. Ezert tippeltem, hogy talan egy "ki-bekapcsolassal" meg lehet "hulyiteni":D
    De talan egyszerubb, ha van uj felhasznalo (vagy profil) keszites a jatekon belul.
  • Timbu
    #18364
    Van olyan beállítás játékonként, hogy enable steam cloud, hogy ne online tároljon.
  • Alexease
    #18363
    Ha Steam, akkor online tarolja. Valami trukkel lehet torolni (offline inditas, torles, szinkron stb.), de talan lehet csinalni uj felhasznalot is, az inditasnal, ahol a felhaszalot valasztod(?!).
  • lac coo
    #18362
    Mit kell törölni, hogy mindenhol elfelejtsen minden beállítást a játék ? gépről elvileg leszedtem, Steamen hol kell ?
  • IXEMGabeo
    #18361
    azert egy G29-es kormany kiprobalva egeszen jol kezelheto beallitast talaltam csak jelent valamit meg az "arkad" mivoltjarol...kerem szepen ez a kormany masfelszer elfordithato es szintugy az F1-ben az erzekenyseget eleg jol eltalaltak es vagy 720 fokban siman elfordithato...

    egy DIRT rallynak sokkal gyerebb iranyitasa van