21741
  • macleody
    #18440
    Hát nem teljesen értem, de azért kösz :)
  • lac coo
    #18439
    Jah tényleg ! :)
  • dr Kotász
    #18438
    Near clipping distance and far clipping distance refer to the near and far plane of the viewing frustum. Anything closer to the eye than the near clipping distance isn't displayed (it's too close), and anything further away from the eye than the far clipping distance isn't displayed either (it's too far away).
  • Danecay
    #18437
    Próbáltam én is kísérletezni vele állítgatva a két szélsőséges érték között de nem láttam változást, így fogalmam nincs rajta min állíthat :)
  • lac coo
    #18436
    Nem mondom biztosra, de modellezésnél az az a dolog, mikor közel mész valamihez és bele látsz a belsejébe .
    hogy ezt minek állítgatni azt nem tudom :)
  • macleody
    #18435
    Mi lenne az a near clip plane?

    Utoljára szerkesztette: macleody, 2016.08.17. 20:34:42
  • lac coo
    #18434
    Nem volt.
  • Alexease
    #18433
    Remeges allitas lehet volt mar (nem emlekszem, el kellene inditani:P), de dinamika tuti nem (legalabbis, amig neztem, lehet mar az is "lett" valamelyik patch-csel:P).
  • Danecay
    #18432
    A lenti videoban van remeges es mozgas allitas is, igy remelhetoleg a cockpire is igaz, lehet allitani, es nem kell majd piszkalni.

    Ilyen jellegű állítás a 2015-ben is van emlékeim szerint. A remegést én tuti itt vettem le minimumra anno :)
  • Alexease
    #18431
    Az FFB miatt jobban aggodom, azt sose lehetett sokkal hasznalhatobbra piszkalni:D
  • Alexease
    #18430
    A 2015 meg fent van, majd utana nezek, mit lehet piszkalni;) A rendszer valszeg nem valtozott. Ha at lehet irni, akkor mar nincs nagyo gond. Az elozo osszes reszben, mindig azzal kezdtem, hogy 1 autot "rendberaktam" cockpit szinten:P

    A lenti videoban van remeges es mozgas allitas is, igy remelhetoleg a cockpire is igaz, lehet allitani, es nem kell majd piszkalni.
  • Danecay
    #18429
    Legalább ez is benne van plusz remélhetőleg a fájlokat is hátha lehet majd piszkálni. A tavalyi játékhoz is később már elég sok modifikáció készült, miután sikerül megoldani a fájlok ki-be csomagolását és szerkesztését. Igaz kamerával kapcsolatos modifikációval pont nem találkoztam, de hátha!
  • Alexease
    #18428
    THX! Kamera allitas mar a 2015-ben is mukodott (ugy ahogy), azt elvileg tovabb piszkaltak, azzal nem lesz gond.
    A kameranal mar csak a dinamika a kerdeses, mert az eleg idegesito.
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2016.08.17. 12:49:54
  • Danecay
    #18427
    Itt egy videó amiben piszkálgatják a kamerát, igaz a T-Cam-et, de a funkciókat tekintve olyasmi mint a 2015
  • Danecay
    #18426
    Erről beszélek! Van akinek ettől realisztikus a kamera nézet
  • GPx8
    #18425
    Ha megnézed a legutóbb linkelt videót, ott úgy látszik, hogy el van tolva a T-Cam nézet kicsit balra(?).
    Így viszont elég béna vezetni, hiszen az F1-es versenyző középen ül.
  • Danecay
    #18424
    Inkább a játékosoké! A legtöbben ebből és hátul tologatós nézetből nyomják. Pl. még az egyik, magát szimulátorosnak mondó haverom is T-Cam-ból nyomja kormánnyal, kesztyűvel :) Azt szoktam még szeretni amikor a nem valóságos T kamera nézet miatt sírnak, mert középen van, nem pedig eltolva jobb vagy bal irányban :)
  • Alexease
    #18423
    Sajnos az egesz kormanyzas es az FFb effekt alapu. A kapott gumi/felfuggesztes infokat nem "kozvetlenul" a kormanyra tolja (legalabbis szimes stilusban, durva frissitessel, "nyomatek alapuan"), hanem egy elore beallitott effekt-gorbes cuccon keresztul. Ami X kormanyoknal, Y beallitasokon, Z igenyeknel meg jo is lehet (ha nem tortenik valami "kulonleges" az autoval vagy ha nincs az ember szimekhez szokva). De igenytol fuggoen gyorsan kiutkozik, hogy sajnos zsenge a cucc (nem erossegre), es erezhetoen nincs vagy erosen hianyos a kapcsolat a kormany es a felfuggesztes/gumi/aszfalt kozott:(

    Valszeg a DIRT is effekt alapu vagy valami bovitett koncepcio. Jobb, de meg nem az igazi. Ott az aszfalt erzes a gumi miatt szar, vagy nem tudom, de nem jo, nem tetszik:)

    Ha atultettek ide is azt a modszert, talan jobb lesz az FFB (foleg az itteni alacsony, kemeny, rrovid felfuggesztes, a korvetlenebb kormanyzas miatt). A gumi a videok alapjan jonak tunik (legalabbis ebben a stilusban).

    De az eddigi bemutato videok alapjan, nem emlekszem, hogy valaki kiemelte volna, hogy (sokkal) jobb lenne az FFB es a kormanyzas:/
  • GPx8
    #18422
    Nem tudom nekem a kormányzás teljesen érzéketlen a 2015-ös verzióban. (Warez, de pont ezért nem vettem meg).
    Egyáltalán nem akarom egy iRacing-hez vagy egy AC-hoz, ne adj'Isten egy Lfs-hez hasonlítani, de azért ez kevés volt 2015-ben is.
    (Főleg ha azt nézzük, hogy a DiRT -ben még az aszfalt is elfogadható, bár nem az erőssége...).
  • Alexease
    #18421
    Talan van valami allitas, amit nem lattunk, ok meg nem foglalkoztak vele;) Vagy esetleg ugy lesz, mint a 2015-ben, amikor megjelent es azonnal megvettem, szinte szivrohamot kaptam, mert a kameranezet szar volt, es az uj engine miatt nem is lehetett allitani piszkalassal (mint az elozo osszes renszben), de 1-2 patch utan mar lehetett (ha jol emlekszem?!). Talan a warez miatt csusztatnak mindig 1-2 funkciot?!

    De amugy hihetetlen, hogy sok-sok ev alatt, meg ha nincs is ra nagy igeny (normlais cockpit), csak betehetnenek mar 2-3 plusz allitast?! Tudja az engine, van ra lehetoseg (sot, 10x ennyit tud), miert nem lehet kipakolni a beallitasokat?!

    Szinte csak ezen a nehany plusz alap beallitasi lehetosegen mulik, hogy boven tuti legyen a program.
  • adam46
    #18420
    Nem is realisztikus, ilyen esőben nem engednék versenyezni őket, csak safety car mögött.
  • Totti5
    #18419
    Ugyan az lesz. Inside simracing tesztelte belsőből végig dölöngélő kamerával...
  • Danecay
    #18418
    Miért, az F1 1015 tetszett neked nem? Ez is vélhetően hasonló lesz csak több. Reméljük! :)
  • Danecay
    #18417
    Ja, ja, félreérthető volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "talán csütörtök este,,,......megjelenés napján már a torrenten fent szokott lenni,,,bizakodok ..hogy nem kell péntekig várni!!"

  • Alexease
    #18416
    Ezt most en sem veszem meg vakon;) Pedig ez jo resznek igerkezik, a frissitett engine es az uj fejlesztesek nagyon jonak tunnek. Az eddig megjelent bemutatok es videok alapjan is dicsertek.
    Eloszor megvarok nehany velemenyt es tesztet, foleg a kamera, kormany es FFB erdekel.
  • GPx8
    #18415
    Codemasters F1 védjegye a T-Cam nézet...
  • Totti5
    #18414
    Hú de jó a hang.

  • haflac
    #18413
    32 eur-ért előrendelhető a g2a-n.Nem tűnik rossz ajánlatnak.
  • lac coo
    #18412
    Én hál istennek nem leszek otthon, szóval most ellenállok a csábitásnak és nem veszem meg vakon :)
  • attila46
    #18411
    Megvéve.....kit érdekel a DENUVO...!!!Ezt honét gondoltad ,hogy a virágboltira várok.......((félreérthető volt....))
  • Danecay
    #18410
    Ha tényleg DENUVO-s lesz, akkor várakozhatsz türelemmel!
  • Totti5
    #18409
    Addig is



    Illetve kint van GCn a Codie, szóval rakat videó lesz belőle, bár már nem oszt nem szoroz.
  • attila46
    #18408
    talán csütörtök este,,,......megjelenés napján már a torrenten fent szokott lenni,,,bizakodok ..hogy nem kell péntekig várni!!


  • attila46
    #18407
  • Totti5
    #18406
    Pénteken fog menni, csak letölteni lehet.
  • argo001
    #18405
    Az én gépemen utoljára az F1 2014 futott problémamentesen, a 2015-ös program már nem volt hajlandó rendesen működni, így gyanítom, ez sem fog.
    De nektek jó játékot. :D
  • attila46
    #18404
    Illetve valami elötöltési idő vagy mi...lehet ma még nem fog menni......korai öröm!!
  • attila46
    #18403
    29 perc és játszom.......huráááááááá!!!
  • sertrex
    #18402
    F1 2016 Supported wheel list Revealed
  • Danecay
    #18401
    Tesz be, persze csak ha akarsz, és kiválaszthatod az erősségüket is. Tesómmal így szoktunk nyomulni ha akad egy kis szabadidő :)